Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustlaste hüpnoosi saladused
Treel - ma luban sul kahelda. See on tore, et sa kahtled. Aga see on ka vast ainuke asi milleks sa suuteline oled. Muu info jookseb sul ühest kõrvast sisse ja teisest välja.
Vasta
(14-11-2012, 20:42 )excubitoris Kirjutas: Treel - ma luban sul kahelda. See on tore, et sa kahtled. Aga see on ka vast ainuke asi milleks sa suuteline oled. Muu info jookseb sul ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

ei jookse yhest k6rvast sisse ja teisest v2lja. Kui info on vale, siis arvatavasti jookseb sellest samast k6rvast v2lja, kust algselt sisse l2ks. Aga ma kinnitan Sulle, et see toimub p2rast analyysimist.

Aga ma ei tea, kas Sa tead selle s6na t2hendust, sest tundub, et Sina k2itud vaid dogmade j2rgi.
Vasta
(14-11-2012, 20:45 )Treel Kirjutas:
(14-11-2012, 20:42 )excubitoris Kirjutas: Treel - ma luban sul kahelda. See on tore, et sa kahtled. Aga see on ka vast ainuke asi milleks sa suuteline oled. Muu info jookseb sul ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

ei jookse yhest k6rvast sisse ja teisest v2lja. Kui info on vale, siis arvatavasti jookseb sellest samast k6rvast v2lja, kust algselt sisse l2ks. Aga ma kinnitan Sulle, et see toimub p2rast analyysimist.

Aga ma ei tea, kas Sa tead selle s6na t2hendust, sest tundub, et Sina k2itud vaid dogmade j2rgi.

Käitumine käibki dogmade järgi - on alati käinud ja saab ka edaspidi käima.
Siin tundub, et sul on valesti väljendus välja kukkunud või ei tea sa eriti sõna
dogma tähendust. Sulle siis Wiki link - nati kesine aga esmase mulje vast annab:
Dogma

Edasi - inimene käitub talle omaseks saanud tõdede järgi - seega dogmaatiliselt ehk
ka teisiti ratsionaalselt. Kui ta käituks vastupidiselt ehk irratsionaalselt siis oleks
tegu isikuga kes käitub nagu mani vaimuhaige kellel puuduvad reeglid mis ühiskonnas
on käitumise aluseks.

Eeldan,et pidasid siiski silmas minu mõtte maailma ja siin viskan sind kiviga tagasi.
Sinu sõnavõtud on tänaõhtul olnud täis dogmaatilisi seisukohti mis on juba ajaloo
poolt tunnustatud valedeks - nagu need väidetavad natside inimehted.
See aga läheb juba demagoogia ja propaganda valdkonda ja näitab, et süüdistad
oma puudujääkides teisi, et endalt tähelepanu kõrvale juhtida.

Tegin aastaid tööd mille aluseks oli olukordade, inimeste, logsitika analüüsid. Sain
sellega vägagi hästi hakkama. Tollal ei jagatud aukirju ja kassikullaga kaetud
vidinaid - töö oli vaja teha ja see tehti aga se eon teema mis sulle on nähtavasti
täiesti ülejõukäiv. Loopides selliseid valesi teistele kasutajatele ette näitab seda,
et "kodutöö" on sul tegemata ja kordad vaid loosungeid ehk DOGMASI.
Vasta
(14-11-2012, 20:56 )excubitoris Kirjutas:
(14-11-2012, 20:45 )Treel Kirjutas:
(14-11-2012, 20:42 )excubitoris Kirjutas: Treel - ma luban sul kahelda. See on tore, et sa kahtled. Aga see on ka vast ainuke asi milleks sa suuteline oled. Muu info jookseb sul ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

ei jookse yhest k6rvast sisse ja teisest v2lja. Kui info on vale, siis arvatavasti jookseb sellest samast k6rvast v2lja, kust algselt sisse l2ks. Aga ma kinnitan Sulle, et see toimub p2rast analyysimist.

Aga ma ei tea, kas Sa tead selle s6na t2hendust, sest tundub, et Sina k2itud vaid dogmade j2rgi.

Käitumine käibki dogmade järgi - on alati käinud ja saab ka edaspidi käima.
Siin tundub, et sul on valesti väljendus välja kukkunud või ei tea sa eriti sõna
dogma tähendust. Sulle siis Wiki link - nati kesine aga esmase mulje vast annab:
Dogma

Edasi - inimene käitub talle omaseks saanud tõdede järgi - seega dogmaatiliselt ehk
ka teisiti ratsionaalselt. Kui ta käituks vastupidiselt ehk irratsionaalselt siis oleks
tegu isikuga kes käitub nagu mani vaimuhaige kellel puuduvad reeglid mis ühiskonnas
on käitumise aluseks.

Eeldan,et pidasid siiski silmas minu mõtte maailma ja siin viskan sind kiviga tagasi.
Sinu sõnavõtud on tänaõhtul olnud täis dogmaatilisi seisukohti mis on juba ajaloo
poolt tunnustatud valedeks - nagu need väidetavad natside inimehted.
See aga läheb juba demagoogia ja propaganda valdkonda ja näitab, et süüdistad
oma puudujääkides teisi, et endalt tähelepanu kõrvale juhtida.

Tegin aastaid tööd mille aluseks oli olukordade, inimeste, logsitika analüüsid. Sain
sellega vägagi hästi hakkama. Tollal ei jagatud aukirju ja kassikullaga kaetud
vidinaid - töö oli vaja teha ja see tehti aga se eon teema mis sulle on nähtavasti
täiesti ülejõukäiv. Loopides selliseid valesi teistele kasutajatele ette näitab seda,
et "kodutöö" on sul tegemata ja kordad vaid loosungeid ehk DOGMASI.

Mina ei r22kinud mitte midagi natside tehtud ehetest, ka tean ma v2ga h2sti, mida dogmaatilisus t2hendab.
Sina aga v6iksid uurida ratsionaalsuse ajalugu.

Ma ei tea, kas Sa inglise keelt oskad, aga soovitan lugeda Theodor Adorno ja Max Horkheimeri "Dialectic of Enlightenment"
Vasta
Viis aastat elada ja töötada USAs - arvan, et saan inglismannide keelega hakkama.

Mis aga puutub nimetatud isikutesse siis nimeliselt nendega tuttav polnud. Kiire neti otsing tuvastas natuke nende tausta ja lähtuvalt sellest millist ideoloogiat nad viljelesid ei saa nende raamat olema minu lugemisvara tipus aga leian allalaetava versiooni ja ja mingi hetk ehk isegi loen. Nnde teost loetakse "uue bolševismi" teenäitajaks ja seda veel eriti "kuumadel" kümnenditel nagu 1960/70 mis näitab selgelt kellega tegemist. Edasine otsing tuvastas, et jahh - mõlemad on pärit ortodoksetest ja "punaste" juurtega juudiperedest. Lisaks loeti neid nn Frankfurti koolkonna esindajateks aga see koolkond on just see mis viljeleb praegust - krahhi läinud - poliitilist-demograafilist-majandusmudelit. Võtta neid eeskujuks näitab nii mõndagi isiku vaatenurgast elule ja asjadele.

Vaatan vast ehk üle - õhtu on kiire olnud - täna õhtul olete kolmekesi - sina, Chaos ja Shyrlymyrly kõvasti tööd andnud. Võimalik, et see "natsi ehete" spets oli syrlymyrly.

Ja siis selliselt lehelt leidsin alla aletava versiooni - tere talv Shock

[Pilt: th_ebookcollective.png]
Vasta
Frankfurti kool ei viljele kohe kindlasti mitte praegust kapitalistlikku mudelit. Ei tea, kust Sa selle leidsid.

Ja ka mitte kommunistlikku, aga nende argumentides on marxistlikke jooni.

PS! Marxism ja kommunism on kaks t2iesti erinevat asja, aga eks kommunistid tahavad kah oma ideid peale Marxi ka teiste mõtlejatega siduda.

Lisaks, Horkheimer ja Adorno pole minu eeskujud, lihtsalt nad on m6elnud ja kirjutanud v2ga huvitavalt ja ma väga loodan, et Sinagi loed seda avatult.
Vasta
Treel, kamoon! Marksism ja kommunism ongi üks idee. Aga annan võimaluse - selgita palun, milles nende erinevus seisneb?
Selles on õigus - Frankfurti kool ei viljele kapitalistlikku mudelit. See, nimelt, õilmitseb marksismi sotsialismist/kommunismist.
Vasta
Lenin kirjutas ka huvitavalt: (tsiteerin peast aga kes tahab kontrollida saab Jüri Lina raamatust/filmist Skorpioni märgi all täpsed tsitaadid) "Tapke, tapke kõiki, venelasi ja teisi, et ei oleks kedagi kes hakkaks vastu kommunismi marxisimi ideedele".

Ja muideks - see tänapäeva kapitalism ongi üks sots/kommunism ja bolsevism valeriietes.
Vasta
Tsitaat:Viimases Pealtnägijas see mustlste lugu - lootsin et keegi seletaks asja lahti aga ei midagi. Nende tehnika on lihtne: kõigepealt otsitakse ohvriga otsest silmside kontakti ja kui see on saavutatud on edaspidine tehnika küsimus ja tulemuseks jokk. ÄRGE ÜLDSE VAADAKE NENDE POOLE ISEGI KUI SAJATAVAD.

Päikest.

Postitus: #37
RE: Kevadine paravõimete katse meestele
Tuletasin vanu aegu meelde ja natuke teemasse peale suurt läbustamist.Bleh
Vasta
(14-11-2012, 20:56 )excubitoris Kirjutas: Käitumine käibki dogmade järgi - on alati käinud ja saab ka edaspidi käima.
Siin tundub, et sul on valesti väljendus välja kukkunud või ei tea sa eriti sõna
dogma tähendust. Sulle siis Wiki link - nati kesine aga esmase mulje vast annab:
Dogma

Edasi - inimene käitub talle omaseks saanud tõdede järgi - seega dogmaatiliselt ehk
ka teisiti ratsionaalselt. Kui ta käituks vastupidiselt ehk irratsionaalselt siis oleks
tegu isikuga kes käitub nagu mani vaimuhaige kellel puuduvad reeglid mis ühiskonnas
on käitumise aluseks.

Einoh päris hea kild, et sedasi kah võib dogma mõistet tõlgendada. Ega sa pole vist kuulnudki, et enne dogmaatilise mõtlemise ajastut oli/on vähe teistsugused mõtlemised, mis ei küüni veel kõike absoluutselt üheselt "õigeks" või "vääraks" kuulutama. Ratsionaalne mõtlemine nüüd nii jäik küll pole, vaid pigem hüpoteetilis-deduktiivne ja võimalikult erapooletult eksperimenteeriv, mida dogmaatiline ei paista eriti nagu veel pädevat. Religioosse dogmaatilise mõtlemise ajastu on omane imperialistlikule valitsemise korrale, ratsionaalne mõtlemine aga modernistlikele rahvusriikidele. Teisisõnu, kui Eestis oleks kehtestatud dogmaatilisel mõtlemisel põhinev seadus, siis Eesti vabariiki polekski olemas, vaid siin valitseks puhtalt ilma oma põhiseaduseta NSVL või Euroopa Liit.

Vasta
MIS SELLEL TEEMAGA PISTMIST???Shock
Vasta
(15-11-2012, 06:28 )excubitoris Kirjutas: Lenin kirjutas ka huvitavalt: (tsiteerin peast aga kes tahab kontrollida saab Jüri Lina raamatust/filmist Skorpioni märgi all täpsed tsitaadid) "Tapke, tapke kõiki, venelasi ja teisi, et ei oleks kedagi kes hakkaks vastu kommunismi marxisimi ideedele".

Ja muideks - see tänapäeva kapitalism ongi üks sots/kommunism ja bolsevism valeriietes.

Kas Lenin oli mustlane või mis seos on antud mõtetel mustlaste hüpnoosi saladustega?

Keegi kirjutas siin kenasti silmadega hüpnotsiseerimisest, mida muide see rahvas tõesti teha valdab. Samas, see pole väga suur kunst igal inimesel ära õppida. Esiteks, meid kasvatatakse, et suheldes tuleb alati silma vaadata ja need, kes seda ei tee on valelikud. Tegelikult, need kes seda ei tee, pigem ei lase end vastasel n.ö pilguhaardesse võtta.

Mustlaste teemat jätkates lisan siia mõned mustlaste teemalised muinasjutud. Lehed kõik kenasti meile kõigile arusaadavas keeles.
http://www.epifanio.eu/nr14/est/mustlased.html
http://www.rahvakultuur.ee/?s=1440
Kes lugeda ei viitsi, siis VAT muinasjutude lehel on ka huvitavad lood kuuldemängudena:
http://arhiiv.err.ee/vaata/vat-muinasjut...-paljaspea



Vasta
Rahvas ei valda - mõned selle esindajad valdavad.
Kunagi üks kohalik "nõid" väitis, et eestlased on
rahvana parimad nõiad maailmas.
Kas peaks äkki TV-le pakkuma välja idee, et teha
mustlased versus eestlased nõidade jõuproovi saate?
Vasta
(15-11-2012, 01:02 )Ott Sama Kirjutas: Treel, kamoon! Marksism ja kommunism ongi üks idee. Aga annan võimaluse - selgita palun, milles nende erinevus seisneb?
Selles on õigus - Frankfurti kool ei viljele kapitalistlikku mudelit. See, nimelt, õilmitseb marksismi sotsialismist/kommunismist.

Olgu, ma luban, et teen seda, v6ibolla eraldi teemana. Hetkel pole aega, v6ibolla homme siis.

Ja Frankfurti koolist kirjutan kah - seal pole kommunismiga kyll mingit seost.
Vasta
Kõigil poliitilistel ideoloogiatel, koolkondadel ja muul viisil asjaga seotutel ON
kommunismiga seos olemas. On ju kommunismi üks osa neist. Nende isikute
järeltulijad kes "tegid" kommunimi on nüüd "muutunud" sotsideks, demokraatideks
ja teisteks - just nagu Lenin ütles - kelleks iganes, et läbi viia kommunimi -
ptüihh vabandust - judaistliku talmudismi - püha üritust.
Vasta
(15-11-2012, 12:43 )excubitoris Kirjutas: Kõigil poliitilistel ideoloogiatel, koolkondadel ja muul viisil asjaga seotutel ON
kommunismiga seos olemas. On ju kommunismi üks osa neist. Nende isikute
järeltulijad kes "tegid" kommunimi on nüüd "muutunud" sotsideks, demokraatideks
ja teisteks - just nagu Lenin ütles - kelleks iganes, et läbi viia kommunimi -
ptüihh vabandust - judaistliku talmudismi - püha üritust.

Sellist jama on isegi keeruline kommenteerida. Sellisel juhul on ka natsionaalsotsialismil kommunismiga seos olemas.
Aga kysimus on seoses, eksole.

Tead, Excubitoris, ma r22kisin just paar p2eva tagasi yhe sakslasest professoriga, ja ta selgitas mulle, kuidas sakslastel asi k2ib. Ja kuna Sa oled ju nii j2rgja, siis sobib tema kommentaar ka Sinu jutule nagu rusikas silmaauku.
Sa kasutad selliseid v2ljendeid ja s6nu, nagu oleks Su argumentides pyha t6de ja paljudel inimestel v6ib tekkida alav22rsuskompleks Sinuga suhtlemisel, nii et ei oskagi miskit 8elda. (ma ei m6tle siin ennast, sest ma ei n2e Sinu argumentides kuskil t6de)
P2rast yle lugedes aga tuleb v2lja, et r22gitud on t2ielikku umbluud ja ebaloogilist juttu.
Loe ise oma postid yle ja vaata, kas neid ikka oli m6tet kirja panna...
Su jutt pole mitte ainult provokatiivne ja agressiivne, vaid ka selline dogmaatiline ala-analyysitud segapudru.
Vasta
(15-11-2012, 12:43 )excubitoris Kirjutas: Kõigil poliitilistel ideoloogiatel, koolkondadel ja muul viisil asjaga seotutel ON
kommunismiga seos olemas. On ju kommunismi üks osa neist. Nende isikute
järeltulijad kes "tegid" kommunimi on nüüd "muutunud" sotsideks, demokraatideks
ja teisteks - just nagu Lenin ütles - kelleks iganes, et läbi viia kommunimi -
ptüihh vabandust - judaistliku talmudismi - püha üritust.

Ehk siis see ongi mustlaste hüpnoosi saladus? Äkki selgitad täpsemalt neid seoseid.
Antud teema kontekstis ei suuda ma kuidagi seda seost näha. Ma võin eksida ja oleks tore lugeda ka seda otsest seost teemaga.

Kas teie kommunismiteema on lukku pandud, et igas teemas kommunismi taga jate? Või on teil mõni muu viga küljes, miks te ei viitsi ega suuda teemades püsida.
Vasta
(15-11-2012, 12:49 )Dana Kirjutas:
(15-11-2012, 12:43 )excubitoris Kirjutas: Kõigil poliitilistel ideoloogiatel, koolkondadel ja muul viisil asjaga seotutel ON
kommunismiga seos olemas. On ju kommunismi üks osa neist. Nende isikute
järeltulijad kes "tegid" kommunimi on nüüd "muutunud" sotsideks, demokraatideks
ja teisteks - just nagu Lenin ütles - kelleks iganes, et läbi viia kommunimi -
ptüihh vabandust - judaistliku talmudismi - püha üritust.

Ehk siis see ongi mustlaste hüpnoosi saladus? Äkki selgitad täpsemalt neid seoseid.
Antud teema kontekstis ei suuda ma kuidagi seda seost näha. Ma võin eksida ja oleks tore lugeda ka seda otsest seost teemaga.

Kas teie kommunismiteema on lukku pandud, et igas teemas kommunismi taga jate? Või on teil mõni muu viga küljes, miks te ei viitsi ega suuda teemades püsida.

See on kyll mustlaste hypnoosiga seotud, teema lihtsalt arenes niisuguseks ja kuna Excubitoris vaidleb natsionaalsotsialistlikkust vaatevinklist, siis on ka 6igustatud debatt selle 6igsuse yle.

Seos n2iteks mustlaste tapmisega natside poolt.
Vasta
(15-11-2012, 12:58 )Treel Kirjutas:
(15-11-2012, 12:49 )Dana Kirjutas:
(15-11-2012, 12:43 )excubitoris Kirjutas: Kõigil poliitilistel ideoloogiatel, koolkondadel ja muul viisil asjaga seotutel ON
kommunismiga seos olemas. On ju kommunismi üks osa neist. Nende isikute
järeltulijad kes "tegid" kommunimi on nüüd "muutunud" sotsideks, demokraatideks
ja teisteks - just nagu Lenin ütles - kelleks iganes, et läbi viia kommunimi -
ptüihh vabandust - judaistliku talmudismi - püha üritust.

Ehk siis see ongi mustlaste hüpnoosi saladus? Äkki selgitad täpsemalt neid seoseid.
Antud teema kontekstis ei suuda ma kuidagi seda seost näha. Ma võin eksida ja oleks tore lugeda ka seda otsest seost teemaga.

Kas teie kommunismiteema on lukku pandud, et igas teemas kommunismi taga jate? Või on teil mõni muu viga küljes, miks te ei viitsi ega suuda teemades püsida.

See on kyll mustlaste hypnoosiga seotud, teema lihtsalt arenes niisuguseks ja kuna Excubitoris vaidleb natsionaalsotsialistlikkust vaatevinklist, siis on ka 6igustatud debatt selle 6igsuse yle.

Seos n2iteks mustlaste tapmisega natside poolt.

Huvitav, kas ma olen pime või täis loll, et mina neid seoseid ei näe.
Teema ei saa areneda teemast välja, kui püsitakse teema raamides. Lõpuks jõuame tulnukate ja Piiblini ka äkki ja paar sõna sellest, mida veedad asja kohta kirjutatud on?
Vasta
Minu isklik arvamus hüpnooside ja ennustuste kohta on samasugune nagu kõikide horoskoopide ja muude ennustusegagi. Kui sa oled uskuja ja oled sellistele hookus-pookustele vastuvõtlik siis oled sa manipuleeritav. Ehk sulle saab kergemini sisendada asju mis tegelikult ei ole tõsi ja kui ennustatakse siis mitte ainuüksi ei näe sa kõikjal ümberringi seoseid, vaid hakkad neid isegi otsima, kas teadlikult või alatedlikult. Ja mustlased siis otsivadki vastava olekuga inimesi keda siis tüssata. Ja see teadmine on siis põlvkondade jooksul välja töötatud, kellele ennustada ja kes rahule jätta. See, et nad aegajalt satuvad peale mitte uskujale kes ta siis pikalt saadab on lihtsalt inimlik eksimus.
Puhas inimpsühholoogiaga manipuleerimine. Täpselt sama ka religiooniga.
Et oleks selge, millisest rühmast ma räägin, siis need kes tänavatel "ennustavad". Kindlasti on olemas mustlasi, neegreid, pedesi ja kõiki teisi inimtüüpe ja rasse kes on normaalsed inimesed ja kellega saab normaalselt lävida.
Vasta
(16-11-2012, 11:57 )Marconato Kirjutas: Minu isklik arvamus hüpnooside ja ennustuste kohta on samasugune nagu kõikide horoskoopide ja muude ennustusegagi.
Hüpnoos pole ennustus. 5% inimestest laias laastus suudavad hüpnoosi minekut vältida, ülejäänud on nagu pehme savi - tee mida tahad.Ph34r2
Vasta
(16-11-2012, 12:38 )tapsix Kirjutas:
(16-11-2012, 11:57 )Marconato Kirjutas: Minu isklik arvamus hüpnooside ja ennustuste kohta on samasugune nagu kõikide horoskoopide ja muude ennustusegagi.
Hüpnoos pole ennustus. 5% inimestest laias laastus suudavad hüpnoosi minekut vältida, ülejäänud on nagu pehme savi - tee mida tahad.Ph34r2


Ma ei väitnudgi, et see on üks ja seesama asi, vaid seda, et mida sügavamalt sa sellesse usud seda lihtsam on sinuga manipuleerida.
Vasta
Asi ei ole usus. Tuleb teada kuidas meele(mõtte)kontroll toimib, ainult siis saad ennast kaitsta.wink
Vasta
Kunagi lugesin üht artiklit, kus just vastupidist tõestati. Nimelt eitusfaasis on inimest lihtsam mõjutada, kuna ta ei tea n.ö rünnakut oodata. Sel hetkel kui ta taipab mis toimub, on ta juba nagu öeldakse õnge otsas. Seal küll keskenduti pigem inimese mõjutamise tehnikatele. Hüpnoos iseenesest kuulub ka sellesse valdkonda.
Vasta
2003.aastal röövis üks mustlanna hüpnoosi abil Venemaal panka:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...nimesed%22

Niisuguseid hüpnoositehnikaid tunnevad muidugi erinevast rahvusest inimesed, mitte ainult mustlased.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat