Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustlaste hüpnoosi saladused
Kunagi töötasin ühes galeriis . Hommikul tööle minnes , ilmus mu ette vana mustlaseit , kes nägi välja kui kuivand ploom .
Jutt nagu ikka - las ma panen sulle kaarte . Vastasin eitavalt ja sisenesin galeriisse , eit järel . Kui ütlesin , et mul pole sulle raha anda , vastas eit - Anna üks kroon , rohkem polegi vaja . Päris ilma ei tohi ma ennustada . Mul jõudsid peast läbi lennata kõiksugu mõtted , kuidas ta mu rahast puhtaks teeb . Seni , kuni mina mõtlesin , olid kaardid juba laual . Andsin talle siiski selle krooni , peale mida kuulsin järgmist juttu - Oled väga hea südamega inimene ja saad kõigiga hästi läbi . Tööl peetakse sinust lugu , saad tööga hästi hakkama . Täna sulle siin veel meeldib ja oled rahul , aga varsti lähed siit töölt ära ja teed oma äri . Blaa , blaa , blaa , mõtlesin mina . Eit võttis oma kaardid ja läind ta oligi ühe krooniga .
Kummaline oli see , kui ma läksin uksele vaatama , et kuhupoole ta suundub , oli tänav tühi , polnud seal ühtegi hingelist .
Vähem , kui poole aasta pärast lahkusin töölt ja tegin oma firma . Kõik läks nii nagu eit rääkis .
Vasta
Pole mustlastega kokku puutunud , kuid usun , et neil on mingid võimed . Eile räägiti reporteris nende kohta , kuid ei usu et peaks neid kartma vms . Peaks nagu endal mõistust olema , et mitte petta saada .
Vasta
Minul on elus olnud omajagu kokkupuudet mustlastega, esiteks juba lapsepõlvest kui elasin Pärnus ja mängisin mustlaslastega jõe ääres sõbralikult. Edasised kontaktid on olnud harvad ja erisugused, neid aga kroonib mulle väga rängalt mõjunud 2012 kevad-varasuvi kui värske lesena elasin läbi oma elu ilmselt raskeimat perioodi. Samas nüüd tagasi vaadates sellele möödunud kevad-suvele, oskan seda võtta kui lihtsalt sisseprogrammeeritud äratusena, mida ma ei saanud vältida, võttes arvesse mis protsessid see minus käima lükkas peale lapsepõlve (siis oskasin nii säästa end kui seista enda eest, vahepealsetel aastatel lihvisin selle kihi aga ikka väga õhukeseks).
Lugesin enne siin kõik kommentaarid ka läbi ja "uuenenud mina Smile" nõustus kõige enam Excubitorisega - ja seda just väga lihtsal põhjusel, et empaatilisus EI MUUDA maailma selliseks, nagu meie tavatseme-armastame seda näha. See on ja jääb ikka sinu vaatenurgaks ja vahet pole, kas oled empaatiline, või mitte. Minule on korduvalt omistatud väga empaatilise inimese "auväärne" tiitel sõprade poolt, aga nüüd ma oskan seda võtta ka selliselt, et ma olen lasknud oma heaolul sõltuda teistest (ja kannatanud sellest tulenevalt)- ja see on juba juuretasandil tegelikult väär. Me ju teame, et me ei saa teistele nõu andes dikteerida, et nad peavad selle vastu võtma ja kui seda teeme, on juba ette teada, kes mida tuleb tundma. Teenida saame me ainult Endid ja kõik muu on võimumängud, mis on kasvatamine (riik oma kodanikku, vanem oma last jne) oma olemuselt- nõu andmine koos karistusõigusega, mis põhineb omakorda hirmul - seadust täidetakse ainult hirmu pärast tagajärgede ees.
Mina aga kohtusin u kuu aega tagasi uuesti juhuslikult Tammsaare pargi kõrval ühega nendest mustlastest, kes minuga möödunud kevadel hirmsasti manipuleerisid - kuni mul oligi sisuliselt valida, kas lähen hulluks ja mu poeg ja tütar jäävad ka oma emast ilma - või korjan oma riismed kokku ning kehtestan üle tüki aja end taas. Selle põhjal, et kirjutan täna siin, võib järeldada, et universum mängis mind seisu, kus tegin viimast Smile. Aga Tammsaare pargi juurde tagasi - kuna ma lõikasin suhtluse minuga manipuleerinud mustlastega läbi kõigest hoolimata viisakalt läbi möödunud aastal, siis üks neist julges kuu aega tagasi uuesti mind kõnetada seal (tegelikult ma teadsin juba ka tükk aega, et ma kohtun temaga veel - universumi teed on hämmastavad Smile) ja üritas justkui selgitada midagi - ning seda on raske sõnadega väljendada, millist rahulolu ma sel hetkel tundsin, kui talle teatasin, et tegelegu oma asjadega ja tehku minekut mu silmist Smile. Kusjuures peale seda nägin teda veel Viru keskuse kõrval paar korda- ilmselgelt tegelevad oma kambaga sealkandis edasi- aga ta on vaadanud must nagu läbi peale seda.
Nii et teised inimesed ja empaatilisus..ei toimi, kui su sihiks on mitte kannatada, vaid elada. Palju parem teema on, miks paljud meist "kannatama" peavad ja karmat siit täitsa välja jättes, on tegelikult tegu su enda vaba valikuga asetada teisi endast ettepoole ning umbusaldada Iseennast. Mina jõudsin selles endises elus päris meistriks saada mu meelest, nüüd aga on see peatükk tundub, et lõplikult läbi Smile.
Üks nipp ka mustlaste ärasaatmiseks - soovige neile "head teed". See tundub olevat võlusõna nendest lahtisaamiseks.
Vasta
Mustlasi kartes teed ennast haavatumaks.Üleüldse kõik viha,hirm jne hõrendavad karmat mis laseb negatiivsel energial sulle sisse rännata.
Vasta
väga nõme on, kui on võltsid ennustajad, lased ennustada nt viieka eest, näeb, et sured mingi 5 aasta pärast, annad kahekümneka, elad saja aastaseks. Absurd ju.
Vasta
(17-05-2013, 16:34 )Kerttuti Kirjutas: väga nõme on, kui on võltsid ennustajad, lased ennustada nt viieka eest, näeb, et sured mingi 5 aasta pärast, annad kahekümneka, elad saja aastaseks. Absurd ju.

Nõme nagu igasugune äriwink Või? Uskuda mustlase ennustust on sama mis panna ennast ennustuse järgi tegutsema. Kunagi umbes kolmkümmend-nelikümmend aastat tagasi ütles mustlane, et kui ma tema ennustust ei kuula siis elan kõige kauem ülehomseni. Elu pikenemine tänu ennustuses oleva tõe teadmise omamisega oleks maksnud kümneka. Saatsin ta pikalt.
Oli peale pikalt saatmisega nõus ka viieka, kolmeka ja rublaga. Ei saanud ta minult midagi.
Vasta
(17-05-2013, 19:20 )Faraday Kirjutas: Kunagi umbes kolmkümmend-nelikümmend aastat tagasi ütles mustlane, et kui ma tema ennustust ei kuula siis elan kõige kauem ülehomseni. Elu pikenemine tänu ennustuses oleva tõe teadmise omamisega oleks maksnud kümneka. Saatsin ta pikalt.
Oli peale pikalt saatmisega nõus ka viieka, kolmeka ja rublaga. Ei saanud ta minult midagi.
Et siis mustlane küsis juba siis kui olid nelja või 14 aastane sinult 10 rubla?
Praegu oled märkinud enda vanuseks 44. Ja juba nii noorena saatsid pikalt? Mis sundis sind nelja või 14 aastasena üldse mustlastega tegemist tegema?
Vasta
(17-05-2013, 20:14 )Müstik Kirjutas: Et siis mustlane küsis juba siis kui olid nelja või 14 aastane sinult 10 rubla?

Jah, siis olid rublad.
Vasta
Meil Viljandis olid nende lemmikoht 1956...aastal Kaubamaja õues asuv välikäimla. Seal olid nad koguaeg ja selle ennustamise eest küsiti 3 rubla.
Nende jutt oli ikka üks ja sama......
Tänapäeval korjavad nad inimeste kohta ka juba eelnevat infot, et seda siis tema enda vastu kasutada aga muidu on nende jutt standartne.....
Meil Viljandis olid nende lemmikoht 1956...aastal Kaubamaja õues asuv välikäimla. Seal olid nad koguaeg ja selle ennustamise eest küsiti 3 rubla.
Nende jutt oli ikka üks ja sama......
Tänapäeval korjavad nad inimeste kohta ka juba eelnevat infot, et seda siis tema enda vastu kasutada aga muidu on nende jutt standartne.....
Vasta
Kui keegi kardab mustlase hüpnoosi siis hea nõu selline. Ei tohi talle silma vaadata vaid nagu vaataks temast mööda või läbi ja tema juttu on targem kuulata võimalikult parema kõrvaga. Sest siis ei saa nii lihtsalt "india" hüpnoosiga mängida. Ja mitte mingil juhul ei tohiks lasta tal käest kinni hoida siis on võimalik tummhüpnoosiga jamada.
Vasta
(20-05-2013, 14:37 )mässaja Kirjutas: Kui keegi kardab mustlase hüpnoosi siis hea nõu selline. Ei tohi talle silma vaadata vaid nagu vaataks temast mööda või läbi ja tema juttu on targem kuulata võimalikult parema kõrvaga. Sest siis ei saa nii lihtsalt "india" hüpnoosiga mängida. Ja mitte mingil juhul ei tohiks lasta tal käest kinni hoida siis on võimalik tummhüpnoosiga jamada.

LaughLaugh
Ma just hiljuti vahtisin mustlasele silma, pistsin oma nina kohe õige lähedale, 10 cm oli vahet, uurisin hoolega...Pärast silitasin õlga ja soovisin teisele kõike hääd...
Vasta
Mustlast ei tasu vihaseks ajada. Kanavargad nad on, seda kindlasti, irw. Mustlaste vabakaubandus õitses, kogu pere koos vääksudega oli neil kaasas, kui mõni kana hoovi peal kõndis siis varsti sattus mõne mustlaste nagamanni kaenla alla. Ennustajaina nad on väga andekas rahvas, mõned korrad kui oli kokkupuudet, alati ennustati täpselt. Pretensioone pole.
Vasta
Lahkus Eurovisionil säranud mustlaskuninganna Esma Redžepova, kes kasvatas üles 52 last

Esma Redžepova suri eile Skopjes 73-aasta vanusena, teatab The Guardian.

Mustlasmuusika kuningannaks tituleeritud laulja esines eurolaval oma abikaasa Stevo Teodosievski ansambli saatel. Esma Redžepova alustas muusikukarjääri juba 1950ndatel ning oli aktiivne lavadiiva lõpuni välja, salvestades kokku üle 20 albumi ning andes enam kui 8000 kontserti, millest suurema osa tulu annetas ära. Lisaks mängis diiva filmides. Radžepova oli kogu eluaja pühendunud heategevusele ning lisaks nende viiele adopteeritud lapsele kasvatas diiva koos oma 1997. aastal siit ilmast lahkunud muusikust abikaasaga üles 47 kasulast.
http://publik.delfi.ee/news/eurovision20...d=76569220

Vat see oli juba tõeline hüpnoos!

Vasta
Vaatasin eile filmi Eesti mustlastest. Tervet filmi ei näinud, aga
selgus, et kõik mustlased ei oska kaarte panna ja tulevikku ennustada. Küllap siis ei oska kõik ka hüpnotiseerida.
Vasta
(15-12-2016, 13:51 )Nofretete Kirjutas: Vaatasin eile filmi Eesti mustlastest. Tervet filmi ei näinud, aga
selgus, et kõik mustlased ei oska kaarte panna ja tulevikku ennustada. Küllap siis ei oska kõik ka hüpnotiseerida.

Selge ju - nagu kõik juudid pole pankurid ja iga eestlase lemmik roog pole teine eestlane.

Ja need kes ei oska, pole pankurid või "gurmaanid" ei jää ju silma ja nemad "ilma" ei tee.
Vasta
(01-08-2012, 13:15 )Dana Kirjutas: Legendi järgi, kui ma nüüd väga palju mööda ei pane sai mustlaste lugu alguse nii, et ühel sepal olla olnud palju (ei mäleta kas 6 või 9) poegi ja kuna kõigile poegadele polnud anda sepatööd, siis saadeti nad laia maailma. Sedasi olla saanud alguse mustlaste elu.
(02-08-2012, 11:36 )Priest Kirjutas: Mnjah, sepal on ees põll ja selle loo järgi oleksid mustlased justkui sepa järeltulijad. Kahjuks ei ole aga mina kohanud ühtegi tööd tegevat mustlast! Sellest vaatenurgast on mul selle legendi suhtes küll kahtlus, et mustlased oma alguse sepast said.
Mustlastest ja sepatööst ... minu meelest ei ole see sugugi kummaline või ebakohane seos, et just sepp mustlaste esiisa on. Sest kes oli sepp rauaaja algusaegadel? Nõid ja maag ja eitea kes veel ühes isikus. Teda austati ja kardeti. Sellise aupaistega ei olnud minu teada ümbritsetud üheski kultuuris ei kullassepad, hõbesepad ega pronksivalajad.

Raua kasutuselevõtt oli müstika ja maagiaga seotud. Esiteks oli esmaseks kasutuselevõetud rauaks taevast päritolu meteoriitne raud. Teiseks oli aga muud moodi "raua keetmine" jällegi omamoodi maagia. Niisiis pole mustlane sepp mitte tubli töömehe mõttes, vaid just maagiat valdava inimese mõttes. Tuletage meelde kasvõi Delhi rauast sammast, mida 1600 aastat rooste pole võtnud (nüüdne saastunud õhk olevat siiski sammast kahjustama hakanud).

Ja nüüd väga kaudne seos juutidega. Juudid on Saturni rahvas (selle kaudu, et nende hallata on raha). Saturni metalliks peetakse seatina (kas on nii?) Kuid Saturni "oma" on ka must Kaaba kivi (kas on nii?), mis on arvatavasti meteoriitset päritolu. Kas raudmeteoriit või segu vähemalt (kes teab täpsemalt?). Seega võiks ka meteoriitset rauda Saturni metalliks pidada ja mustlasi ka natukene seeläbi Saturniga seotuks.

Vasta
Mustlasel võib ju ennustamise võime olla aga klassikaline tänavahüpnoos millega juhuslikult vastutulijalt raha ära võetakse ei põhine mingil võimel vaid oskusel inimese psüühikaga manipuleerida. Seda võib õppida iga üks - ei pea mustlane olema. Käib see nii: otsitakse ohver kes on olematu enesekindlusega või muidu äpu olemisega sest nende puhul on õnnestumine 100% kindlustatud. Seejärel luuakse temaga kontakt ning siis algab põhitriki sooritamine. Trikk seisneb ohvri kõigi meelte võimalikult suuremamahulises ülekoormamises. Ohvrile sisenetakse tema privaatsfääri ehk hästi ligidale. Lisaks puudutatakse teda st koormatakse tema kompimismeelt, seejärel kuulmismeel ehk talle kaktkematult ja agressiivselt seletatakse midagi sundides teda kuulama, seejärel nägemismeel - tema silme ees vehitakse millegiga või jõllitatakse talle sügavalt silma sundides nii ohvrit sama tegema. Näiteks ligineb ohvrile 3 mustlast kes kõik korraga hakkavad temaga rääkima. Nii on enamus ohvri meeltest koormatud ja ohvril ei jätku enam tähelepanu enda ümber toimuva kontrollimiseks. Kui see on saavutatud siis võib põhimõtteliselt võtta ta taskust või käest ära kõik mida soovid ning ohver ei märka seda kuna tema meeled on hõivatud muuga.
Poes tehakse müüjaga sama trikk. Müüjaga hakatakse rääkima ja seda tehakse katkematult hoides müüja tähelepanu pidevalt endal, seejärel haaratakse tema nägemine oma kontrolli alla ja seejärel võetakse samas olev raha või väärtesemed kuna müüjal ei jätku enam nendel silma peal hoidmiseks tähelepanu. Olen seda korduvalt näinud. Üks kord nägi välja selline: kaks mustlast sisenesid Tallinnas poodi ning üks nendest hakkas müüjaga lobisema rääkides kokku igasugust jama ning siis kui müüja vaid teda kuulas, võttis mustlane kotist välja riidekanga, et näidata kui ilusa riide ta oli ostnud ning tõmbas selle müüja silme ette laiali. Müüja vaateväljast kadus peaaegu kogu pood. Sel hetkel võttis teine mustlane kraami ning mustlased lahkusidki peale seda koheselt.
Seega - ärge minge nendega kohtumisel nende pealesurutavaga 100% kaasa vaid jätke mingi osa oma psüühikast toimuvat kontrollima. Las tõmblevad - teie vahtige silmanurgast mis tegelikult teie ümber toimub.
Ise mustlastes midagi iidset ja müstilist ei näe. Tõenäoliselt on nad koos juudihõimudega ära aetud Hindustanist kunagi ajaloo koidikul kui moraalses mõttes langenud rahvad. Selleks on nad ka jäänud.
Vasta
Mustlaseid on kah igasuguseid. Kuskil 3 aastat tagasi astus turul üks mustlane juurde ja tahtis kangesti, et ma talt binokli ära ostaks. Ma ei tahtnud seda kuuldagi ning kõndisin edasi aga ta ei teinud väljagi, kõndis järel ja muudkui pakkus madalama hinnaga. Jäin lõpuks seisma ja temaga mulisema. Ta muudkui seletas, et küll se on hea riistapuu, sellega näeb ka pimedas! Et näe, siia käib veel patarei. Kuigi ma tean milline ööbinokkel välja näeb, polnud see selle moodigi. Järsku tundsin, et pea muutus õudsalt uimaseks ja enesetunne imelikuks, katus sõitis jusku minema ning ostsingi selle binokli ära. Maksis ta vist 15 kolhoosnikut. Ei tea, miks ma ta ostsin? Mul oli mitu korda parem endal kodus olemas. Kui mustlane oli uttu tõmmanud jäin seda binoklit vaatama ja imestama, kuidas ma nii loll olin? Kusjuures mõistus tuli ka tagasi.
Mingi aeg hiljem trehvasin AK-vahtima. Seal rääkis üks mees samasugust juttu, et kuidas mustlasega kokku saades nagu mõistus ära kadus ja kas ostis temalt midagi või kinkis talle niisama raha. Hiljem isegi imestas!
Kuigi ma olen mustlastega ka ennem suhelnud siis selliste võimetega trehvas küll esimest korda ette, loodan et ka viimast korda!
Vasta
Mustlastel on hea inimese tundmise oskus. Kes on hajameelne, mõtetega mujal, haiglane või kergelt õllene on kerge saak. Tuleb resoluutselt ära pöörduda kui midagi öelda siis kurjalt, jäta rahule või sarnast ja kohe minema. Siis ei juhtu midagi, muidugi oleneb kui kergelt hüpnotiseeritav oled. Endal on sellega probleeme, et isegi siis kui väga tahad hüpnoos ei mõju, ka see pole hea sest kodeerimised ja muud mahhinatsioonid on nagu hane selga vesi. Peaks proovima laste une pealt viia edasi hüpnootilisse unne siis ehk õnnestub.
Kunagi proovisin: jõllitasin mustlaseidele otse silma, läksin lähedale kohe nina vastu nina ja kordasin vene keeles protš....ja nii pidevalt. Teised "mustad" tulid kohe juurde ja siis muidugi lahkusin.
Parem sitta mitte katsuda, hakkab rohkem haisema.
Vasta
hüpnotisöör Derren Brown näitab siin mõned asjad ette, mida võivad ehk kasutada ka mustlased. Kahjuks küll ei seleta lahti, kuidas ta seda teeb...
https://www.youtube.com/watch?v=dy75GtKsOAw
https://www.youtube.com/watch?v=QOdYgEDSm7E
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat