•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 22
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 5Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maa muutused ja aasta 2012
#76
NASA astrobioloog: tõde aasta 2012 kohta
14/02/2010 by Erik Puura


NASA astrobioloog David Morrison on saanud sadu küsimusi erinevate looduskatastroofide kohta, mis internetimaterjalide väitel aastal 2012 ees seisavad. Sealhulgas on mitmeid pöördumisi noortelt, kes nutavad, kaaluvad enesetappu ja viimases hädas otsivad abi. Lõpuks ei pidanud Morrison vastu ja tegi avaliku pöördumise, et lihtsate sõnadega ja mitu korda üle korrates kõik ’puust ja punaseks teha’. Avaldan pöördumise tõlke eesti keelde. Kui Youtube’is otsida ’the truth about 2012’, toob otsing esile sadu klippe, mis kõik kinnitavad ees seisvaid katastroofilisi sündmusi. Kuna Morrisoni pöördumine on seal hulgas kui hüüdja hääl kõrbes, toon selle siin spetsiaalselt välja.

YouTube - The Real Truth about 2012 -- It's not going to happen, says Nasa

Tere, minu nimi on David Morrison, olen kosmoseteadlane NASA teaduskeskusest. Viimase kahe aastat jooksul olen vastanud avalikkuse sadadele küsimustele ohtude kohta, mis peaksid Maad ähvardama aastal 2012. Ja nüüd tahan ma kasutada võimalust teiega otse rääkida.
Maa ei ole aastal 2012 ohus. Kõik viimsepäeva jutud internetis on suur pettus, mida levitavad inimesed, kes püüavad raha teenida. Nii et ärge muretsege. Lubage mul rääkida mõnedest konkreetsetest asjadest. On olnud palju jutte planeedist X või Nibirust, mis peaks olema hiiglaslik planeet, mis detsembris 2012 põrkub Maaga kokku või vähemalt tuleb Maale väga lähedale. Fakt on aga see, et Nibirut ei ole lihtsalt olemas.

Jättes kõrvale veidrad kohad, kust ideed Nibiru kohta teieni tulevad, ainuke mis te peaksite tegema on pöörduda astronoomide poole. Kui planeet X või Nibiru siseneks Päikesesüsteemi, siis peaksid astronoomid olema seda jälginud juba viimase 10 aasta jooksul. Üle kogu maailma, nii amatöörid kui professionaalid. Ja praegu peaks see olema nähtav palja silmaga. Seda pole. See on farss. Pole vaja muretseda mingi objekti pärast, mis tuleb ja põrkub Maaga ning kahjustab meid.

Samuti on muretsetud nn galaktika joondumise pärast. Kuna igal aastal detsembris on Päike Maalt vaadatuna ligikaudselt galaktika keskpunkti suunal. See juhtub igal aastal, see ei tähenda õigupoolest mitte midagi, ja aasta 2012 pole millegi poolest eriline. Kui te ei muretsenud 2009. aasta detsembri pärast, siis ei pea te ka muretsema 2012. aasta detsembri pärast. Joondumine võib tunduda mõnedele hirmutavana, tegelikult aga pole joondumised teadlaste jaoks olulised. Kui planeedid joonduvad või Päike joondub, ei teki mingeid erilisi jõudusid. See on omamoodi kummaline nähtus, aga mitte midagi tõeliselt teaduslikult huvipakkuvat.

Samuti on olnud muretsemist Maa pooluste vahetumise kohta. Keegi ei oska eriti hästi seletada, kuidas see võiks toimuda, ja kui te räägite Maa geograafilistest poolustest, siis need vahetuda ei saa. Pole kunagi vahetunud ega vahetu. Mõned inimesed aga tunnevad muret magnetpooluste võimaliku vahetumise üle. Magnetilise põhjapooluse ja lõunapooluse vahetumine leiab aset üks kord keskmiselt iga mõnesaja tuhande aasta jooksul. Kuid pole põhjust arvata, et see juhtub aastal 2012, ja tegelikult puuduvad tõendid, et see tooks meile mingit kahju isegi siis, kui see toimuks. Mõned inimesed seostavad seda päikesetormide ideega. Jah, Päikese aktiivsus on maksimaalne iga 11 aasta järel ning maksimum võib kahjustada orbiidil paiknevaid satelliite. Ja me võime näha põhjavalgust ja virmalisi, aga tõeline kahju on väga väike. Ning järgmist Päikese maksimumi ei ole ennustatud mitte detsembriks 2012, vaid kevadeks 2013, lisaks on prognoositud, et see saab olema palju väiksem kui tavaliselt.

Veel kord, kogu jutt 2012-st on pettus. Võltsing. Pole midagi, mille üle peaksite muretsema. Ma saan küsimusi paljudelt inimestelt, kes on tõeliselt hirmul, isegi mõnedelt noortelt, kes ütlevad et nad kaaluvad enesetappu. See on tõesti kurb. Ja minu jutu mõte on lihtsalt selgitada, et probleemi pole olemas. Ja kõik see suur hulk materjale, mida näete internetist ja Youtube’ist ning kus inimesed väidavad, et meid ootavad ees hirmsad ohud ja inimkonna väljasuremine, on valed. Ärge muretsege, elage 2012. aasta üle ning nautige aastat 2013, kui ta käes on.
Vasta
#77
See Morrisoni jutt ringleb juba 2008 aastast alates.

http://www.csicop.org/si/show/myth_of_ni...d_in_2012/

Nibiru teemas on Morrisoni jutt linkidena ära toodud postituses 555.
Skeptikute foorumis sama tekst.
Ja veel üks link:
http://erikpuura.wordpress.com/2010/02/1...012-kohta/

Vasta
#78
2012 detsembri muutused on eelkõige "vaimset/astraalset laadi", mitte niivõrd "füüsilist laadi".

Päikeseinsener suudab mõelda/tajuda/näha vaid füüsilist maailma "viie madalama meele abil" ja seetõttu tema poolt käsitletavad parateemad lähtuvad füüsilise maailma kontseptsioonist - kuid vaimset/astraalset laadi muutsi eitab/naeruvääristab Päikeseinsener täielikult, kuna ta pole oma "kuuendat meel", ehk ülitaju/selgeltnägemist arendanud - seda peaks arvestema tema kokuvõteid "puhta kullana" võttes.

Näiteks kui 21 detsembril 2012 hakkavad paljudel "tunded hüppama" sügava eufooria ja sügava masenduse vahel, ning mõned kaotavad seeläbi elutahte, siis "füüsilises plaanis" ei juhtu midagi: ennegi on inimesed karjade kaupa lolliks läinud - seega on Päikeseinseneril õigus, et füüsilises plaanis ei juhtu midagi - kuid seda, et üldse midagi ei juhtu, st et vaimses/astraalses plaanis midagi ei muutu, selle kohta ei saa "viie madalama meele" põhjal järeldusi teha.

Lihtsas keeles väljendatuna saavad paljud inimesed 2012 lõpus muutuda "selgeltnägijateks" ja see muudab väga oluliselt edasist elukorraldust.
Vasta
#79
Mul tekkis lihtsalt üks huvitav mõte, mida tahaks teistega jagada. Enamus meid on selles foorumis, sest nad näevad maailma teistmoodi, misiganes teid pidi nad ka siia jõudnud on.
Ma usun, et enamus Teist on nõus väitega, et inimene ei ole selle planeedi peremees, vaid on olemas meid ära kasutav rass - olgu selleks siis annunakid või miski muu.
2012 aasta toob inimestele suuri muutusi on öeldud. On nimetatud võimalikuks ka esimest "ametlikku" nn. kolmanda astme lähikontakti.
Mul tõusevad ihukarvad püsti, kui ma mõtlen järgmisele stsenaariumile;
2012 külastavad meid "ametlikult" tulnukad (annunakid) ja kinnitavad klišeed - we come in peace? Enamus inimesi ju langeb nagu loogu sellesse lõksu. Kui oletada, et annunakid on inimesi juba tuhandeid aastaid valitsenud, siis selle "maailmakorra" koos hoidmiseks oleks see suhteliselt loogiline lahendus. Ja inimeste orjus jätkuks...(koos "ametlikult" tunnustatud annunakidega).
Vasta
#80
(07-04-2012, 17:15 )Tavaline inimene Kirjutas: Mul tekkis lihtsalt üks huvitav mõte, mida tahaks teistega jagada. Enamus meid on selles foorumis, sest nad näevad maailma teistmoodi, misiganes teid pidi nad ka siia jõudnud on.
Ma usun, et enamus Teist on nõus väitega, et inimene ei ole selle planeedi peremees, vaid on olemas meid ära kasutav rass - olgu selleks siis annunakid või miski muu.
2012 aasta toob inimestele suuri muutusi on öeldud. On nimetatud võimalikuks ka esimest "ametlikku" nn. kolmanda astme lähikontakti.
Mul tõusevad ihukarvad püsti, kui ma mõtlen järgmisele stsenaariumile;
2012 külastavad meid "ametlikult" tulnukad (annunakid) ja kinnitavad klišeed - we come in peace? Enamus inimesi ju langeb nagu loogu sellesse lõksu. Kui oletada, et annunakid on inimesi juba tuhandeid aastaid valitsenud, siis selle "maailmakorra" koos hoidmiseks oleks see suhteliselt loogiline lahendus. Ja inimeste orjus jätkuks...(koos "ametlikult" tunnustatud annunakidega).

Kui annunakid on inimesi juba tuhandeid aastaid valitsenud, siis mis on nende eesmärk ja mis kasu inimeste jätkuv orjus neile tooks? Oled proovinud sellele küsimusele vastust leida? Kui oled siis mis järeldustele oled jõudnud?
Vasta
#81
(07-04-2012, 17:15 )Tavaline inimene Kirjutas: Ma usun, et enamus Teist on nõus väitega, et inimene ei ole selle planeedi peremees, vaid on olemas meid ära kasutav rass - olgu selleks siis annunakid või miski muu.
Ma arvan, et enamus ei ole nõus selle väitega vaid enamus aktsepteerib seda kui võimalikku stsenaariumi.
Tsitaat:2012 aasta toob inimestele suuri muutusi on öeldud. On nimetatud võimalikuks ka esimest "ametlikku" nn. kolmanda astme lähikontakti.
Mul tõusevad ihukarvad püsti, kui ma mõtlen järgmisele stsenaariumile;
2012 külastavad meid "ametlikult" tulnukad (annunakid) ja kinnitavad klišeed - we come in peace? Enamus inimesi ju langeb nagu loogu sellesse lõksu. Kui oletada, et annunakid on inimesi juba tuhandeid aastaid valitsenud, siis selle "maailmakorra" koos hoidmiseks oleks see suhteliselt loogiline lahendus. Ja inimeste orjus jätkuks...(koos "ametlikult" tunnustatud annunakidega).
Minu arvates on see positiivne kui nad külla tulevad, sest see näitab, et inimesed hakkavad pead tõstma ja ohtlikuks muutuma seega ei saa annunakid enam varjus tegutseda vaid peavad vahetult sekkuma.

Muidugi võib olla veel võimalus, et nad teevad seda meie effektiivsemaks majandamiseks või hakkavad otsi kokku tõmbama ning korjavad viljad kokku või midagi muud taolist. Aga ihukarvu pole minu arust mõtet sellepärast püsti ajada, sest kes teab mis homne päev toob - äkki mind polegi sel ajal siin.
Vasta
#82
Kulla Minaelan - relvaõpingud EI VAJA mingeid kvoote - seda esiteks.
Teiseks tulnukate vastu pole neist niigi suurt kasu kui pidada silmas
tulnukaid teiselt poolt atmosfääri. Kui aga pidada silmas tulnukaid
piiri tagant (nii riigi kui vangla) siis on IGAL kodanikul õigus teha asi
omale selgeks ja soetada vastavalt seadusele omale tulirelv kaitseks.
Õppimiseks: Vajan relva 6 |Apollo.ee
Praktikaks: Tacticalshooting - Avaleht

Minu soovitus on alati ja kõigile, et kui tunned, et soovid ja vajad
tee see eksam ära - soeta omale relv ja kui see sulle muud kasu ei
too siis aitab kaasa enesedistsipliinile mida paljudele väga vaja on.
Lisaks veel tunnetus, et vajadusel on mul millega kaitsta ennast ja
oma peret - mees ei ole alati kohal ja mitte alati ei ole tema seda
suuteline tegema - riigist ma parem ei räägigi.
On olemas just daamidele mõeldud abivahend - komapktne aga ka
piisava jõudlusega, et anda pahalasele vastulöök - vaata linki:
Tacticalshooting - Huvitavad pakkumised - Ruger LCP

Kui on antud teemas lisaküsimusi vastan meelsasti KÕIKIDE daamide
kõikidele küsimustele aga läbi u2u - siin pole ju relvafoorum ega ka
enesekaitsefoorum - head küsimist wink
Vasta
#83
(07-04-2012, 19:22 )Minaelan Kirjutas: Aga ära ole nii kindel, et nende (tulnukate) vastu me ei saa. Kuidagi on tekkinud tunne, et meil, inimkonnal, siiski on olemas midagi erilist ja võimast, mis meid aitab. Aga ei julge edasi spekuleerida. Kui ise selle küsimuse esitate oma vaimule või universumile, küll siis teile ka vastus antakse.

Küsimus oli seatud kui vastuhakk tulirelvaga - seal ma ei tagane.
Siin pakutu on natuke teistes sfäärides ja slles vastu ei vaidle Smile
Vasta
#84
(07-04-2012, 18:39 )Minaelan Kirjutas: Ot-ot-ot, kuidas siis nii, kas vapper Kage loodab siit nii ruttu jalga lasta, kergematele "jahimaadele"! Kes meid õrna naissugu ja lapsi siis nende hirmsate tulnukate eest kaitsma hakkab? Smile
Ma ikka arvestaks võrdõiguslikusega. St, et naistel ja lastel on võrdne õigus mind kaitsta. Aga kui elu antakse, siis kavatsen ära näha kuidas ennustused täituma või ennustajad oma sõnu sööma hakkavad.
Tsitaat:Pigem peab olema valmis kõigiks võimalikeks variantideks. Seni aga rahulikult elu nautima.
Minu jaoks ei ole need kaks lauset kokkusobivad (valmisolek kõigiks võimalusteks on väsitav) seega tegelen jõudumööda ainult viimase variandiga ja improviseerin kui midagi ootamatut juhtub.
Vasta
#85
Ilma relvaloata võib omada suruõhul töötavaid gaasipüstoleid - ühe sõrmesuuruse gaasipadruniga tulistavad nad mitukümmend lasku, samuti on neil salves mitukümmend kuuli - välimuse poolest on mõned neist valmistatud üsna Makarovi, TT ja teiste olemasolevate püstolite sarnaseks, niiet keskmise päti ehmatab ära - tulejõu poolest on nad ohtlikud vaid paari meeri kauguses lähivõitluses, kümnekonna meetri kauguselt kõlbavad nad vaid kurjade koerte peletamiseks - näiteks autode ühekordsed külgklaasid lasevad nad kildudeks, kuid autode kahekordsed liimitud esiklaasid lasevad nad valgetest mõradest mummuliseks, kuid klaasi ei läbi.

Tulnukate vastu pole tulirelvadest kasu:
1) Paljud tulnukad on eeterliku kehaga, st kuulid lendaks nende kehast läbi, nagu "ei millestki".
2) Need tulnukad, kes omavad füüsilist keha, nemad valdavad enda ümber jõuväljade tekitamise tehnoloogiat: st kiiresti lendav kuul põrkub nende keha lähedalt tagasi, ning seejuures on nähtav keha ümber oleva valkjas-sinaka jõuvälja lainetamine.
Sellisest jõuväljast saab läbi minna vaid "vaikselt", st aegamööda rahulikult lähenedes - st rahulikult kättpidi saad neile tere anda, kuid kiiresti rusikaga neile lõuahaaki anda ei saa.

Pigem toimivad tulnukate vastu "vaimsed tehnoloogiad", st ühis-palvetamine, ning Aigar Säde vampiirhingamise taolised tehnoloogiad.

Vasta
#86
(08-04-2012, 07:39 )Minaelan Kirjutas: Loomulikult mingit varjendit kaevama ei hakka.
Füüsilist osa pidasingi väsitava all silmas. Liiga palju jama ja tegemist.
(08-04-2012, 09:40 )lahendused Kirjutas: 2) Need tulnukad, kes omavad füüsilist keha, nemad valdavad enda ümber jõuväljade tekitamise tehnoloogiat: st kiiresti lendav kuul põrkub nende keha lähedalt tagasi, ning seejuures on nähtav keha ümber oleva valkjas-sinaka jõuvälja lainetamine.
Sellisest jõuväljast saab läbi minna vaid "vaikselt", st aegamööda rahulikult lähenedes - st rahulikult kättpidi saad neile tere anda, kuid kiiresti rusikaga neile lõuahaaki anda ei saa.
Keegi on vist "Düüni" lugenud. Aga tegelikult on tulnukatel selline jõuväli ümber mis absorbeerib kineetilise energia, nii et füüsilised kehad lihtsalt jäävad seisma ja kukuvad maha. Muu puhul (laser jmt) energia ka absorbeeritakse ja suunatakse kilbi toiteahelasse.
Tsitaat:Pigem toimivad tulnukate vastu "vaimsed tehnoloogiad", st ühis-palvetamine, ning Aigar Säde vampiirhingamise taolised tehnoloogiad.
Armastus toimib kõige paremini. Kui ette kujutada, et ma armastan teda ja naeratusega tema poole minna, siis jookseb ta ära. Mõelgem ikka positiivselt mitte negatiivse vampirismi abil.
Vasta
#87
(08-04-2012, 10:36 )Minaelan Kirjutas: Ka seemnevarude hankimine on üks võimalus. Nende säilivusaeg on ju lausa mitu aastat. Isegi Norras mägedes igikeltsas on inimkonna jaoks rajatud angaarid kõikide taimede seemnetega, juhuks kui...

Ma miskipärast kahtlen, et siin (selle hoidla puhul) on inimkonna hüvangut silmas peetud aga nohh - tore, et üritavad vähemalt toredat kuvandit luua inimesesõbralikust käitumist. Peremees hoolitseb ikka oma sigade eest...
Vasta
#88
(08-04-2012, 10:50 )excubitoris Kirjutas:
(08-04-2012, 10:36 )Minaelan Kirjutas: Ka seemnevarude hankimine on üks võimalus. Nende säilivusaeg on ju lausa mitu aastat. Isegi Norras mägedes igikeltsas on inimkonna jaoks rajatud angaarid kõikide taimede seemnetega, juhuks kui...

Ma miskipärast kahtlen, et siin (selle hoidla puhul) on inimkonna hüvangut silmas peetud aga nohh - tore, et üritavad vähemalt toredat kuvandit luua inimesesõbralikust käitumist. Peremees hoolitseb ikka oma sigade eest...

Exubitoris, mis sa siis arvad, mille jaoks seal taga-Norras need seemnevarud on?
Vasta
#89
Aga kasuta sellist asja kui LOOGIKA ja teadmised. Koos annavad nad sulle ilusa pildi.

Vaatame siis lähemalt - seemnevarud on kokkupandud juhuks kui Maad tabab "ootamatu"
katastroof mis seab ohtu inimkonna võime ennast alalhoida toidu suhtes. Umbes selline
tekst oli seal kodulehel kui viimati vaatamas käisin - vabandust aga täna ei käinud üle
kontrollimas.
Katastroof mis tabab Maad ja seab ohtu inimeste suutlikuse ennast ära toita - mhmm?
Mis see küll olla võiks? Nibiru või mõni asteroid, suur näljahäda mis saab alguse mingist
epideemiast? Inimeste juurdekasv siin ei loe - see on teada ja ennustatav.
Arvestades valitsuste võimalusi siis Nibirud ja muud taeva kehad on neile ammu teada -
nohh vähemalt nädalakese vähemalt saavad nad varem teada kui teised kui midagi
kukkuma hakkab ja ei usu, et sellest kohe lehed pasundama hakkavad.
Epideemitaega sama lugu - kui see puhkeb siis "selle maailma" vägevad omavad nii
ühiseid kui personaalseid punkreid igasuguse asja üleelamiseks.
See on see punker NEILE - kui nemad ka selle mis tuleb üle elavad. Neid on eeliseks
punkrid mida meil ei ole. Seega on see ikka inimkonna jaosk või teatud "valitute" jaoks?
Otsusta ise!
Vasta
#90
(07-04-2012, 17:31 )Leena Kirjutas:
(07-04-2012, 17:15 )Tavaline inimene Kirjutas: Mul tekkis lihtsalt üks huvitav mõte, mida tahaks teistega jagada. Enamus meid on selles foorumis, sest nad näevad maailma teistmoodi, misiganes teid pidi nad ka siia jõudnud on.
Ma usun, et enamus Teist on nõus väitega, et inimene ei ole selle planeedi peremees, vaid on olemas meid ära kasutav rass - olgu selleks siis annunakid või miski muu.
2012 aasta toob inimestele suuri muutusi on öeldud. On nimetatud võimalikuks ka esimest "ametlikku" nn. kolmanda astme lähikontakti.
Mul tõusevad ihukarvad püsti, kui ma mõtlen järgmisele stsenaariumile;
2012 külastavad meid "ametlikult" tulnukad (annunakid) ja kinnitavad klišeed - we come in peace? Enamus inimesi ju langeb nagu loogu sellesse lõksu. Kui oletada, et annunakid on inimesi juba tuhandeid aastaid valitsenud, siis selle "maailmakorra" koos hoidmiseks oleks see suhteliselt loogiline lahendus. Ja inimeste orjus jätkuks...(koos "ametlikult" tunnustatud annunakidega).

Kui annunakid on inimesi juba tuhandeid aastaid valitsenud, siis mis on nende eesmärk ja mis kasu inimeste jätkuv orjus neile tooks? Oled proovinud sellele küsimusele vastust leida? Kui oled siis mis järeldustele oled jõudnud?

Kuna oma silmaga näinud ei ole, oskan ainult oletada vastavalt oma mõistuse ja loogika tasemele.
Kuna olen läbi elanud mitmeid raskeid probleeme, nende lahendamise käigus tekkis küsimus, miks see maailmakord on just nii ebaloogiliselt üles ehitatud - kõik on vastupidi ja meeletult kuri, minu arvates ei saa inimeste geenides sellist kurjust olla, see peab olema kuskilt "sisse toodud".
Kui nüüd mõelda, miks meid valitsetakse, siis David Icke väidab, et meie toodame hirmuenergiat, mida mõned tulnukarassid vajavad.

Ise kaldun mõtlema selle poole, et me oleme lihtsalt mänguasjad - toon puhtsuvalise näite Alien vs. Predator filmist - inimesed olid neile ainult jahi korraldamiseks vajalikud. Kui siit edasi mõelda, siis enamus maal elavaid inimesekujulisi (ma ei saa neid inimesteks nimetada, sest nende silmades on tühjus) siniverelisi (väljavalituid) on empaatiavõimetud. Selliseid leiab iga riigi valitsustes.
David Icke väitel on reptiloidile omane just empaatiavõime puudumine. Kas see ongi nende nn. "Jaht" (majanduslik langus, sõjad, inimeste kadumised, pettused jne), ma ei oska öelda. Inimesed käivad ju samamoodi metsas "jahil", endal kaasas kilomeetri peale võimendav optika - see ei ole jaht, vaid minu arvates tapmiskihk.

Ja ihukarvad ei tõuse mul mitte hirmu pärast püsti, vaid kurbusest, et ka mina ja minu lapsed peavad veel edasi elama absurdimaailmas, kus kõik on tagurpidi pööratud.
Vabandan, kui miskit jäi ebaselgeks, ei jõua lihtsalt nii palju ka trükkida.
Vasta
#91
Väga hea ja loogiline vastus. Maalmas on tõepoolest täiesti seletamatut kurjust sedavõrd palju. Niisuguseid tühjade silmadega (ilma empaatiavõimeta) inimesi leidub kõikjal, küllap on nad siia foorumissegi end peitnud.
See, mida ja kuidas nad kirjutavad - reedab nad välja.
Nõustun ka Minaelan arvamusega, et inimkonna jõud seisneb pigem vaimu-, armastuse-, ja hingetugevuses.
Vasta
#92
(08-04-2012, 14:36 )Müstik Kirjutas: Väga hea ja loogiline vastus. Maalmas on tõepoolest täiesti seletamatut kurjust sedavõrd palju.
Kurjus on subjektiivne. Kui maailma vaadata, siis ei näe mina mitte kurjust vaid ahnust, omakasu ja muid isekaid omadusi (ning külma, kainet ja arutlevat loogikat) mis pannakse kõik ühte patta - kurjus. Inimese jaoks on kurjad ju ka hundid kes nende karja murravad, aga tegelikult...
Vasta
#93
On hundid ja on šaakalid... On aga ka need, kes tuumasõdasid sepitsevad.
Vihjan siinjuures Eldermi tänasele postitusele teemas Assad-Ahmadinejadi telg.
Vasta
#94
(08-04-2012, 12:19 )excubitoris Kirjutas: Aga kasuta sellist asja kui LOOGIKA ja teadmised. Koos annavad nad sulle ilusa pildi.

Vaatame siis lähemalt - seemnevarud on kokkupandud juhuks kui Maad tabab "ootamatu"
katastroof mis seab ohtu inimkonna võime ennast alalhoida toidu suhtes. Umbes selline
tekst oli seal kodulehel kui viimati vaatamas käisin - vabandust aga täna ei käinud üle
kontrollimas.
Katastroof mis tabab Maad ja seab ohtu inimeste suutlikuse ennast ära toita - mhmm?
Mis see küll olla võiks? Nibiru või mõni asteroid, suur näljahäda mis saab alguse mingist
epideemiast? Inimeste juurdekasv siin ei loe - see on teada ja ennustatav.
Arvestades valitsuste võimalusi siis Nibirud ja muud taeva kehad on neile ammu teada -
nohh vähemalt nädalakese vähemalt saavad nad varem teada kui teised kui midagi
kukkuma hakkab ja ei usu, et sellest kohe lehed pasundama hakkavad.
Epideemitaega sama lugu - kui see puhkeb siis "selle maailma" vägevad omavad nii
ühiseid kui personaalseid punkreid igasuguse asja üleelamiseks.
See on see punker NEILE - kui nemad ka selle mis tuleb üle elavad. Neid on eeliseks
punkrid mida meil ei ole. Seega on see ikka inimkonna jaosk või teatud "valitute" jaoks?
Otsusta ise!

Uurisin ka erinevaid allikaid ja - otsustan seemnete kasuks. Smile
Selle kohta, et seemnevaramu oleks mõeldud ka mõningate "väljavalitute" päästmiseks, usutavaid andmeid ei leidnud.
Igaljuhul aitäh vastuse eest.
Vasta
#95
(08-04-2012, 15:22 )Müstik Kirjutas: On hundid ja on šaakalid... On aga ka need, kes tuumasõdasid sepitsevad.
Vihjan siinjuures Eldermi tänasele postitusele teemas Assad-Ahmadinejadi telg.
Isiklik kasu (nende arvates on see (arvatavasti) hea ja õige tegu). Kurjus on sinna teiste poolt külge riputatud ja sellest ka kurjuse subjektiivsus.
Vasta
#96
Mis juhtub 2012 a. lõpul - sellest räägib printsess Kaoru Nakamaru.
Mitte just midagi väga uut, kuid väga mõtlemapanev. Tasub vaadata.
http://www.youtube.com/watch?v=RysTa6OGBcg

Ilmselt pidas ta mitu kõnet. Vaadake ka seda -
http://www.youtube.com/watch?v=pBJEm1BFP...re=related
Vasta
#97
Olen minagi lugenud eelnevalt selle nn kolme päeva pimeduse kohta, kahjuks ei leia artiklit kohe üles, muidu annaks infot edasi täpsemalt ja viidetega.
Mälu järgi lühidalt on asi selline, et need kolm päeva tuleb elada isoleeritult, selleks aga peab pidevalt valmis olema religioosselt, palvetama pidevalt, eriti Roosipärga sel ajal. Aga asi on selles, et see tuleb ootamatult, ja point on selles, et valmis pead sa olema pidevalt. Kohe peab end hakkama valmistuma moraalselt ja kõlbeliselt, sest mine sa tea, äkki tõesti detsembris 2012 toimubki see 3päevane pimedus.
Mõte on selles, et selle jooksul toimub suur puhastus, kus ainult väike osa pääsevad.
Siin see siis on
by Yves Dupont

THE ACT OF GOD
The most spectacular aspect of the Act of God will be the three days of darkness over the whole earth. The Three Days have been announced by many mystics, viz., Bl.Anna-Maria Taigi, Padre Pio, Elizabeth Canori-Mora, Rosa-Colomba Asdente, Palma d'Oria, in Italy; Father Nectou, in Belgium; St. Hildegard, in Germany; Pere Lamy, Marie Baourdi, Marie Martel, Marie-Julie Jahenny, in France. (This list is not exhaustive; many more mystics have announced the Three Days.)

The Church does not oblige us to believe in any particular prophecy as a matter of faith, but we are indeed obliged to believe that prophecies may be made even in our own times, for this is in the Gospel: the Holy Ghost will speak to many in the Latter Days.

Moreover, when an identical prophecy has been made by widely separated people in time and space, when this particular prophecy was accompanied by other predictions which have already come to pass, and when the holiness of the mystics in question has been recognized by the Church, we would be foolish indeed not to believe that the prophecy must come to pass. Such is the case concerning the Three Days of Darkness. How else could we explain that an illiterate peasant woman of Brittany is describing the very thing that another mystic in, say, Germany or Italy is also describing?



THE PROXIMATE SIGNS

Here are the proximate signs in their probable order of occurrence. This, to be sure, is only my own opinion, and I may be wrong for I am no prophet myself; but, after studying a large number of prophecies, this order appears to me to be the most likely:


Flouting of church laws, irreverence and immodesty in church, fall in attendance at church.
Lack of charity towards others, heartlessness, indifference, divisions, contentions, godlessness, pride in human knowledge.
Breakdown of family life: immorality, adultery, perversion of youth (e.g. homosexuals giving lectures in schools), immodest fashions (e.g. mini-skirts and hot pants, bikinis and see-throughs), people concerned only with eating, drinking, dancing and other pleasures.
Civil commotions, contempt for authority, downfall of governments, confusion in high places, corruption, coups d'etat, civil war, revolution. (The first four proximate signs have already come to pass, at least partly; for we are yet to see civil war and revolution in the West. But the sequence of events is not strictly chronological; there is room for some overlapping. Thus, the 5th proximate sign seems to have begun also.)
Floods and droughts, crop failures, unusual weather, tornadoes, earthquakes, tidal waves, famines, epidemics, unknown diseases (e.g. new strains of viruses).

THE WARNING AND THE MIRACLE

These will take place between the proximate and the immediate signs. Both will be supernatural occurrences, and the Miracle will closely follow the Warning. There will be a solar prodigy; a Cross will be visible in the sky all over the world. The Warning will be associated with the letter "A"; it will not fall on a Feast day of Our Lady, nor on the l8th of the month.

The Miracle will fall on the Feast day of a young martyr of the Eucharist; this will be on a Thursday evening, and it will coincide with an important Church event.

Since the Miracle is to be seen only in Northern Spain and in Rome, and since the Cross in the sky is to be seen everywhere, it seems that the latter occurrence will take place with the Warning, not with the Miracle. However, the Miracle may also have a Cross in the sky.

During the Warning, everyone will be made aware of his/her own sinfulness, and many will wish to die, but the Warning itself will be completely harmless.

Both the Warning and the Miracle must be viewed as the last act of mercy from God, a final appeal to mankind to do penance before the three days of darkness and the destruction of three-quarters of the human race. At a time when the murder of unborn babies and the sin of Sodom and Lesbos have become respectable and sometimes legal, we should not wonder why God is going to punish mankind.

By that time, war and revolution will have already caused a high deathtoll, and Communism will be victorious, but all this will be as nothing compared with the deathtoll caused by the Three Days.


THE IMMEDIATE SIGN

It will be a bitterly cold winter night in the Northern hemisphere. (Presumably, a very cold summer night in Australia or, by contrast, a torrid night.) The wind will howl and roar. Lightning and thunderbolts of an unprecedented magnitude will strike the earth. The whole earth will shake, heavenly bodies will be disturbed – (this will be the beginning of the Three Days). Every Demon, every evil spirit will be released from hell and allowed to roam the earth. Terrifying apparitions will take place. Many will die from sheer fright. Fire will rain forth from the sky, all large cities will be destroyed, poisonous gases will fill the air, cries and lamentations everywhere. The unbelievers will burn in the open like withered grass. The entire earth will be afflicted; it will look like a huge graveyard.

As soon as you notice that bitterly cold night, go indoors, lock all doors and windows, pull down the blinds, stick adhesive paper on vents and around windows and doors. Do not answer calls from outside, do not look at the windows, or you will die on the spot: keep your eyes down to make sure you do not see the windows; the Wrath of God is mighty and no one should attempt to behold it. Light blessed wax candles; nothing else will burn, but the candles will not be extinguished once lit. Nothing will put them out in the houses of the faithful, but they will not burn in the houses of the godless. Sprinkle holy water about the house and especially in the vicinity of doors and windows: the devils fear holy water. Bless yourself with it and anoint your five senses with it: eyes, ears, nose, mouth, hands, feet, and forehead. Keep on hand a sufficient supply of drinking water and, if possible, food also (but you can live without food for three days.) Kneel down and pray incessantly with outstretched arms, or prostrate on the floor. Make acts of contrition, faith, hope, and charity. Above all say the Rosary and meditate on the Sorrowful mysteries.

Some people, especially children, will be taken up to Heaven beforehand to spare them the horror of these days. People caught outdoors will die instantly. Three-quarters of the human race will be exterminated, – more men than women. No one will escape the terror of these days.

But, when all seems lost and hopeless, then, in the twinkling of an eye, the ordeal will be over: the sun will rise and shine again as in springtime over a purified earth.

Some nations will disappear entirely, and the face of the earth will be changed. There will be no more "Big Business" and huge factories which sap men's souls. Craftsmanship will revive, and assembly lines will give way to the working bench.

People will return to the land, but food will be scarce for about three years. Married women will bear many children, for it will be regarded as a disgrace not to have children, – no more "career women" addicted to the "pill". Unmarried females, – there will be many, will enter the religious orders and form large congregations of Nuns within the reborn Church. Disease will decrease dramatically, and mental illnesses will be rare, for man will have retrieved his natural environment. It will be an age of faith, true brotherhood between neighbors, civil harmony, peace, and prosperity. The land will yield crops as never before. Police will have little work to do: crime will disappear almost entirely. Mutual trust and honesty will be universal. There will be little work for lawyers, either. All the manpower which is currently taken up by the wickedness of the modern world will be released and available for the production of useful commodities. Thus, prosperity will be very great. This wonderful period will probably last 30 years approximately.

As soon as you see the sun rise again at the end of the Three Days, drop to your knees and give thanks to God.

Be warned, SPREAD THE MESSAGE, but do not fear: it would be an offense to God to show lack of confidence in His protection. Those who spread the message will be protected, but the scoffers, the skeptics, and those who dismiss the message because they are frightened, will not escape the chastisement.


WHAT TO DO NOW

SPREAD THE MESSAGE; do not be put out by those who laugh it off or think you are a bit odd. This is the price we have to pay, for no disciple of Christ can escape scorn or even persecution. Remain in the state of grace. Go to Mass, and regularly receive Holy Communion. Say your rosary every day. Obtain some wax candles and have these blessed by a Traditionalist priest. Do not buy ordinary white candles; they are not made of wax. Do not trust either a "new-breed" priest to bless your candles. Pray for the Church and for the Pope in particular; it is not for us to judge the Pope, no matter what he does or says, – this is God's prerogative, but we must pray for him. Say the prayer to St. Michael which Leo XIII composed after witnessing a terrifying vision of Satan's power. Wear the Brown Scapular and the miraculous medal. Deny yourself some legitimate pleasures and entertainment; many seers insist on this. Eat sparingly, frugally, to sustain life more than to gratify the palate. When the proximate signs are over, i.e., war and revolution culminating in the victory of communism, when you behold the Warning, then store up food, drinking water, blankets and other necessities.


www.olrl.org/prophecy/
Vasta
#98
Siin on ka eesti keeles suht üksikasjalikult kirjas, mis toimuma hakkab. See on sõnum Krayoni poolt
http://www.sisemiserahutempel.eu/Kuidas-toimub-uleminek
Vasta
#99
(08-05-2012, 14:39 )corporis Kirjutas: Mälu järgi lühidalt on asi selline, et need kolm päeva tuleb elada isoleeritult, selleks aga peab pidevalt valmis olema religioosselt, palvetama pidevalt, eriti Roosipärga sel ajal. Aga asi on selles, et see tuleb ootamatult, ja point on selles, et valmis pead sa olema pidevalt. Kohe peab end hakkama valmistuma moraalselt ja kõlbeliselt, sest mine sa tea, äkki tõesti detsembris 2012 toimubki see 3päevane pimedus.
Mõte on selles, et selle jooksul toimub suur puhastus, kus ainult väike osa pääsevad.

Siin meenus Markuse evangeelium:

"Seda päeva või tundi ei tea aga keegi, ei inglidki taevas ega Poeg, ainult Isa üksi. Vaadake ette, valvake, sest teie ei tea, millal see aeg on käes!
[---]
... nõnda valvake nüüd, sest te ei tea, millal majaisand tuleb, kas õhtul või keskööl või kukelaulu ajal või varahommikul, et ta äkitselt tulles ei leiaks teid magamas.
Aga mida ma ütlen teile, ütlen kõigile: Valvake!"
Vasta
(08-05-2012, 16:43 )Minaelan Kirjutas: Noh, nüüd on kõik selge Smile

Krayon kõneleb:

"Dimensioonide vahetuse ja vastavalt ka kuuma faasiga kaasnevad kogu planeedil maavärinad, kuid erinevates regioonides toimuvad need erineva jõuga. Maavärinate järel tulevad vulkaanipursked. Praegu me võime öelda, et need maavärinad algavad kohe peale kesköö saabumist. Kui kaua kuum faas kestab, ei saa me lõpliku täpsusega öelda, kuid nii saab olema umbkaudu kolm päeva.

Tähelepanu, foorumlased! Alljärgnevalt on ära toodud ka faktid, mis näitavad, et kuum faas on kätte jõudnud:

- üleminek algab erineva tugevusega maavärinatest, need levivad üle kogu maakera;
- ülemineku algust on oodata kohe peale keskööd;
- paralleelselt maavärinatega algavad vulkaanipursked;
- lakkavad töötamast kõik teile teadaolevad suhtlusvahendid;
- teie planeedil moodustub hiiglaslik magnetväli;
- ei saa enam lennata lennukid, sõita elektrirongid jne;
- valab halli tuhavihma, Maa vappub 60 tunni jooksul;
- 60 tunni pärast hakkab sadama vahetpidamatult vihma;
- 90 tunni möödudes maavärinate algusest vappub Maa teist korda, ja siis läheb Maa tagasi oma magnetilisele orbiidile ja Reaalsesse Tegelikkusesse;
- temperatuur tõuseb/langeb kuni 25 kraadini C järgi, toimub pooluste vahetumine;
- inimesed lähevad üle Praana-hingamisele ning hakkavad üha rohkem ja rohkem toituma Valgusest.

Et te nüüd midagi siit maha ei magaks!

Krayon ja tema kanaldused on minu arust puhas hirmu- ja õõvaterror. Kui listis loetletud sündmused jäävad olemata, siis tuleks Krayoni nimelise tegelase tekstide levitajad vastutusele võtta.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 22
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  CC ja aasta 2018 xcad 103 34,779 11-04-2021, 21:59
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat