Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tänavalaternate kustumine
Autor Sõnum
shorq
Uustulnukas

25-10-2011 19:54
Postitus: #1
Tänavalaternate kustumine
Tere, mind hakkas huvitama teema, et mis värk sellega on, kui tänaval kõndides kustub minu möödudes tänavavalgustus. Mitte igal pool ja alati mitte ei kustu isegi, vaid hakkab valgus värelema. Energiate teema tundus õige koht olevat selle postitamiseks
(selle postituse viimane muutmine: 16-12-2013 17:18 Nielander.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

25-10-2011 20:04
Postitus: #2
RE: tänavalaternate kustumine
See ei sõltu absoluutselt sinust, mõned tänavalaternad on lihtsalt nii töötama pandud, et vahepeal kustuvad ära.
Nielander
Questioning Everything

25-10-2011 20:14
Postitus: #3
Sarnane teema: http://www.para-web.org/showthread.php?t...valaternad

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
shorq
Uustulnukas

25-10-2011 20:33
Postitus: #4
no kui samad tänavavalgustid suht iga kord seda teevad. eri linnades ka. läbi nad ju ei põle, sest lähevad pärast tagasi põlema. Avastasin, et mul on maja ees selline valgusti, nii kui välja suitsule lähen või niisama möödun sellest, kustub latern ja pärast hakkab uuesti põlema. kui see oleks juhtund kord või 2, siis polekski tähele pannud, kuid regulaarselt tundub veider see teema.mõned lambid lähevad neile lähenedes tuhmiks ja sinna alla jõudes löövad eredalt põlema. vihane vms ka koguaeg pole, tavaline enesetunne noh. äkki olen lihtsalt tasakaalutu inimene
ei saanud ka sellest teisest teemast vastuseid endale
(selle postituse viimane muutmine: 25-10-2011 20:33 shorq.)
Nielander
Questioning Everything

25-10-2011 20:35
Postitus: #5
Mine praegu suitsule, tule tagasi ja räägi tulemustest...

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
shorq
Uustulnukas

25-10-2011 21:04
Postitus: #6
nonii, proovisin, 2 korda.
esimesel korral vaatasin aknast, tuli põles. astusin koridori uksest välja, lamp läks kustu. kõndisin lähemale, läks lamp põlema ja sinna alla jõudes lõi lamp veel tugevamalt põlema. läksin tuppa tagasi
teine kord läksin välja, lamp põles, kõndisin lambi alt mööda, tuli hakkas värelema. kõndisin veidi edasi ja pöörasin ümber. astusin paar sammu, tuli kustus ära. kõndisin lambist mööda ja astusin maja trepile, ning tuli läks jälle põlema. see on ainus lamp minu tänaval, mis nii teeb, mujal on neid veel, kuid ei viitsind kaugemale minna. kuna lamp on suht mul akna all ja kardinaid ees ei ole, siis telekat toas vaadates on näha, et lamp põleb normaalselt koguaeg
Ei kukkunud kännust kaugele
too old to die young

25-10-2011 21:14
Postitus: #7
Kus too lamp on, korraldame vaatluse?
shorq
Uustulnukas

25-10-2011 21:19
Postitus: #8
pelgulinnas, kuid ka Tartus sõpruse silla peal on siukseid laternaid 2 tk minu mäletamist mööda ja ka mujal olen täheldanud
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

26-10-2011 01:55
Postitus: #9
Ma olen kahtlustanud, et süüdi on kaablid. Võite uurida, kas õhukaablitega tänavalambid kah teie lähenemisel trikitama hakkavad. Mina olen seda tähele pannud vaid maakaablist toituvate lampide juures. Inimese astumine paneb maapinna võnkuma, teie ei pruugi seda tunnetada, kuid väidetavalt tundlikud seismograafid reageerivad sellele. Võibolla on mõni kaabel nii mäda, et väikseimgi maapinna võnkumine põhjustab seal kusagil elektrilise kontakti halvenemist?

Huvitav on asja juures siiski see, et lambid on kustunud ka siis, kui nende alt rattaga läbi sõidan. Võibolla paneb seegi maa värisema? Näiteks on Tartus Kuu tänavas 1 selline lamp.

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Ei kukkunud kännust kaugele
too old to die young

26-10-2011 07:26
Postitus: #10
(25-10-2011 21:19 )shorq Kirjutas:  pelgulinnas, kuid ka Tartus sõpruse silla peal on siukseid laternaid 2 tk minu mäletamist mööda ja ka mujal olen täheldanud

kummas reas ja kus umbes nad tartus on?
shorq
Uustulnukas

26-10-2011 07:46
Postitus: #11
kui minna Karlova poole, sealpool on. ja mõlemad olid vust suht annelinna poolses otsas. täpselt ei mäleta, kuna ei ela enam mõnda aega Tartus ja pole niisama ka katsetama läind
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

26-10-2011 12:01
Postitus: #12
Olen ka ise sellist nähtust kogenud läbi aastate. Erinevates riikides ja erinevate
valgustussüsteemide puhul. Hetkel on puudu hulgast ja analüüsist, et asjale
liiga suurt tähendust anda ja lugeda seda enamaks kui juhuseks. Aga mine sa tea...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
blinkz
vaatleja

26-10-2011 23:36
Postitus: #13
Tartus karlova linnaosas Tähe tänava poolt mööda Tolstoi tänavat alla liikudes on reas 2 tänavavalgustus, mis kustuvad ükshaaval järjest kui nende alt läbi minna ja 3. üldse ei põle tavaliselt. Seega on terve nähtav tänavaosa kottpime seal öösiti. Lisaks on Linda tänava ja Aleksandri tänava rimi poolse osa valgustus värelev ja Lina tänavas on ka kustuvaid tänavavalgusteid. Nii palju siis minu jalutuskäikudest kodu läheduses..

Ei pea seda kuskiltki otsast paranormaalseks. Olen mõnda tänavavalgustust jälginud isegi mitu tundi ja selgelt on näha, millele nad reageerivad või milliste intervallide tagant midagi teevad.

Seeking the Meaning of Life.
Aurora Blue Eemal
Ise-loom'

27-10-2011 14:21
Postitus: #14
Tallinnas on Põhja pst-l kohe peale statoili mere pst poole minnes üks lamp, millega mul palju ..põlema-kustu-hetki olnud. Sealt edasi minnes tuleb peale mere pst-d soo tn, kus selle Tops nimelise koha juures olev lamp kustub. Ja edasi - bussipeatuse lähedal paar õhus rippuvat lampi, mis kustuvad.

Viimasel ajal pole proovimas käinud, aga tunne on juba, nagu oleks energeetiliselt midagi, mis neile tulukestele tõesti mõjub.

Vähemaktiivne kasutaja.
Marax
Moonwolf

20-02-2012 18:30
Postitus: #15
Paides on ka kõik kohad selliseid lampe täis. Niiet halvasti hooldatud juhtmed siis ühesõnaga või nii. Ma üritasin ka seda enda energiavälja arvele panna, aga sain ka nüüd targemaks.

Maailm, milles me elame
pole midagi enamat, kui peegel,
mille hõbedaselt pinnalt peegeldub teine maailm,
maa, kus aeg kaotab oma väe
ja muutub millekski tühiseks ja tähtsusetuks.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

20-02-2012 19:08
Postitus: #16
(26-10-2011 12:01 )excubitoris Kirjutas:  Olen ka ise sellist nähtust kogenud läbi aastate. Erinevates riikides ja erinevate
liiga suurt tähendust anda ja lugeda seda enamaks kui juhuseks. Aga mine sa tea...

(27-10-2011 14:21 )Aurora Blue Kirjutas:  Tallinnas on Põhja pst-l kohe peale statoili mere pst poole minnes üks lamp, millega mul palju ..põlema-kustu-hetki olnud. Sealt edasi minnes tuleb peale mere pst-d soo tn, kus selle Tops nimelise koha juures olev lamp kustub. Ja edasi - bussipeatuse lähedal paar õhus rippuvat lampi, mis kustuvad.

Viimasel ajal pole proovimas käinud, aga tunne on juba, nagu oleks energeetiliselt midagi, mis neile tulukestele tõesti mõjub.

Peab tunnistama, et Aurorale silma jäänud lamp vaevab ka mind. Mõnel harval korral olen vaadanud, kuidas sealt alt
mitu inimest läbi löntsivad ja lamp ei reageeri - siis aga lähen mina ja babahh kustub ja siis süttib kui olen möödunud.
Kui keegi maksaks siis võiks mingi kaamera panna ja statistikat tegema hakata aga nii palju mul ka vast ei vea Bleh

*
euroruubel
vaatlen ja jälgin

20-02-2012 19:29
Postitus: #17
(20-02-2012 19:08 )excubitoris Kirjutas:  
(26-10-2011 12:01 )excubitoris Kirjutas:  Olen ka ise sellist nähtust kogenud läbi aastate. Erinevates riikides ja erinevate

(27-10-2011 14:21 )Aurora Blue Kirjutas:  Tallinnas on Põhja pst-l kohe peale statoili mere pst poole minnes üks lamp, millega mul palju ..põlema-kustu-hetki olnud. Sealt edasi minnes tuleb peale mere pst-d soo tn, kus selle Tops nimelise koha juures olev lamp kustub. Ja edasi - bussipeatuse lähedal paar õhus rippuvat lampi, mis kustuvad.

Peab tunnistama, et Aurorale silma jäänud lamp vaevab ka mind. Mõnel harval korral olen vaadanud, kuidas sealt alt
mitu inimest läbi löntsivad ja lamp ei reageeri - siis aga lähen mina ja babahh kustub ja siis süttib kui olen möödunud.
Kui keegi maksaks siis võiks mingi kaamera panna ja statistikat tegema hakata aga nii palju mul ka vast ei vea Bleh

Mis siin ikka pikalt mõelda - sul tulnukate mikrokiip küljes ja lamp reageerib Bleh

mäng mängus
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

20-02-2012 19:31
Postitus: #18
Mhmm - minu suuruse juures peaks neid vähemalt 3 olema - ma vähemaga ei lepi.
Ego ei luba - IRW

*
Aurora Blue Eemal
Ise-loom'

21-02-2012 22:05
Postitus: #19
Sel juhul võib rääkida vähemalt kahest lollist, kes tulnukkide eest jooksu ei saanud ja nüüd tänavalampide hirmuks ja armuks on. Bleh

Igatahes on viimaste kuude jooksul 98-99% juhtudest nii, et kui ma ühest spetsiifilisest lambist kas teisel pool tänavat või ka samal poolel, mööda kõnnin, siis ta kustub ja mõne sekundi pärast põleb edasi. Veider kuidagi.
Ei viitsi egotsema hakata. Lihtsalt fikseerin asjaolu.

Vähemaktiivne kasutaja.
lahendused
Veteran

21-02-2012 23:59
Postitus: #20
Kus Tartus on "uuematel andmetel" need tänavavalgustuse lambid, mis kustuvad inimeste peale?

Minu kodu lähedal on vaid selline, mis põleb minuti, kustub ära ja siis põleb jälle minuti - sellise olemust kirjeldab "vahelduvvool", st vahel on ja vahel pole. Smile

Ühesõnaga andke teada, kus on Tartus täpsemalt tänavavalgustuse lambid, mis perioodilise ja süstemaatilise isekustumise asemel sõltvad lähedal olevate inimeste energiaväljast - ma peaks varsti saama superzoomiga fotoka ja hakkan Dr Koltsi moodi ühest linna äärest teist linna äärt pildistama Smile
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

23-02-2012 14:02
Postitus: #21
Õhuliinidega lampide juures olen täheldanud, et kui lamp vilgub, siis samal ajal selle lähedal asuvad kaabliühendused särisevad. Vihma ajal olen näinud ka sädemete lendu isolaatorite juurest.

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog