Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sõbraga UFOde jahil
#1
Tere.

Ei teagi kohe t2pselt kuidas alustada oma juttu...
No ytleme nii,et olen terve oma élu olnud nii6elda avatud meeltega inimene,kuid olen alati suhteliselt skeptiliselt suhtunt ``lendavatesse taldrikutesse `` ja nö``rohelistesse mehikestesse``
Olen pärnakas.Sattusin vaatama Kanal 2-est seda saadet ``häädemeeste ufo`` ja kuigi tundus ,et vanakesel ikka rohkem kui 1 kruvi loksub,tekitas see saade minus huvi...
Kuna olen kahjuks hetkel töötu ja aega nagu on ülearu,siis 1e s6braga aja ja igavuse peletamise m6ttes otsustasime autoga minna nö``Ufo jahile... kahekesi ,termosega kohvi kaasas ja küllaltki üleoleva suhtumisega kogu sellesse ufo teemasse...

Nüüdseks oleme k2inud korduvalt,ca.10 x ,lihtsalt igavuse peletamiseks ja SEE EI OLE NORMAALNE mis siin vahest toimub...
Mul on h2bi isegi m6nele teisele tuttavale r22kida meie ``kogemustest `` sest ma isegi ei usuks.
OK ma pole neid ``mehikesi`` veel n2int aga igasusgu kahtlaseid lendavaid,ei kuskilt ilmuvaid ,v6imatuid manöövreid tegevaid aparaate olen ma n2int kyll ja veel...igasuguseid.Piklikud ,ovaalsed,taldriku kujulised,kolmnurgad jne ,pluss minujaoks 1 erilisemaid,mida oli ``ilus vaadata,seda kirjeldax umbes nii; kolm ``palli mis paiknesid nii et 2 all ja 1 yleval,nagu kolmnurk aga need ``pallid keerlesid üksteise ümber segamini,kogu see kupatus helendas kergelt oraanzikalt ja sealt ``lendasid aegajalt mingid v2iksed ``junnid v2lja mis kadusid...ta oli kaugel ja k6rgel kuid vaade oli supper .


Kuid viimane nö ``ekspeditsioon`` oli nagu eriline...kui enamasti on asi piirdunt ``ohutu vaatlusega eemalt siis h22demeestel ,middle of nowere next to nothing,hakkas silma nö`` kuma`` siuke kylm,6rn valgus yle p6llu kusagilt metsaseest...see kuma l2ks tugevamaks ja tagasi n6rgemaks,pulseeris niimodi ,kuid seda oli n2ha h2sti 6rnalt...peatasime auto ja vahtisime veidi,tegime suitsu ja j2rsku kuma poolt ca 1 km kauguselt ilmub tuli,selline tavaline ,nagu mootorrattas aga äää metsast v2lja, p6llupeale ja kustus...
kell oli mingi 3 öösel.Sygasin kukalt ja j2rsku see tuli syttis taas aga palju eredamalt ,just kui oleks prozhektoriga n2idatud meie poole ja arusaadavalt hakkas see ``asi meiepoole liikuma .viskasin suitsu ja jooksin autopoole,junn oli jahe noh ;D ,avasin ukse aga ennem kui sisse istusin vaatasin yle 6la ja see asi oli umbes ehk 30m eemal, enam see ei valgustanud meid,see helendas ,v2rv oli siuke h222sti hele laimi roheline ,peaaegu valge,kuju oli nagu pooleks l6igatud ameerka jalgpallil ,siuke koonus v2ikse 22rega ja selle asja l2bim66t v6is olla ehk aint 0,6-1m ja k6rgus ca 1,5m....aga imelik oli see kuidas see ``asi ``t6mmeldes liikus,noh,kujutage ette halogramm v hologramm v6i mida iganes,noh,see asi mis teeb 3 D pildi 6hku ja kui sinna satub sisse mingi ``error``siis k2ib ju siuke surin,j6nks vms pildis....see krdi koonus surises,t6mbles ja v2rises ja liikus niimodi sikk-sakiliselt umbes 0,2-0,5 m k6rguselt m66da p6ldu meie poole...see pilt j22b mulle elul6puni meelde..wtf???
Me s6naotseses m6ttes p6genesime sealt,hea on et me avariid ei teind vms aga seljataha me ei vaadanud, kuid peeglisse vaadates n2gin j2lle kuma mis hajus....rohkem pole ma seal k2int...Algul lubasin endale et enam kunagi ei l2hegi sest ma parem elan rahus``silmad kinni`` nii tundub parem ;D ei kujuta ettegi mis olex edasi v6int juhtuda kui olex sinna j22nt kuid arvan et midagi head kyll mitte...See lihtsalt ei tundunt ``s6bralik ;D

Nyyd hiljem netist uurides sain veel teada et v2idetavalt olla mingitel elukatel ka telepaatilised v6imed ??? ja seal metsavahel TRIPPIDES ma m6tlesin et mu peal on midagi viga,et mingid ``sundM6tted``mis nagu ei kuulu mulle ja mille sisu ei hakka seletamagi...

Jutt nagu muinasjutus,ma tean... ja ei huvita kas keegi usub v6i mitte aga ma sain selle jutu 2ra r22gitud ja tunnen end nyyd natuke paremalt/kergemalt ;D ja kui ma kunagi j2ljetult kaon maamunalt siis arvatavasti on need ``aparaadid`` selles syydi...
kas keegi aravab t6esti et ma m6tlesin selle k6ik v2lja vä?
Ja mul oli kaasas koguaeg 1 s6ber,kes oli tunnistajaks ja ta ka enam v2ga ei taha teada nendest asjadest...
(see tekst siin on nö. kokkuv6tlik versioon)

Paarakas (vabandan kirjavigade p2rast aga sai kirjutatud kiiruga)
head ja halvad kommentaarid on teretulnd...
Vasta
#2
Palun kirjuta iga vaatluse juurde, millal ja kus. Teise lõigu kohta pole küll kirjas, kus sa käisid. Kõik Häädemeestel.

Kus sul kiirelt. Tahad ju, et teised seda ka loeks. Mina lugesin vastu tahtmist. Kui sa saad tähti ÕÜÖÄ kirjutada, siis nii tee. Lause lõppeb kirjavahemärgiga. Lause ei ole terve lõigu pikkune. Jutumärke oskad ka teha ". Kõik selle nimel, et sinust paremini aru saadaks. Ilus oleks kui korrigeeriksid teksti, muidu teeb seda keegi teine. Kohe korralikult saab kiiremini.
Vasta
#3
Huvitav, mille järgi küll UFOd valivad, kellele end näidata?
Nii vägevat kohtumist pole vist isegi dr Koltsil olnud kui see 30-meetri juhtum?
Aga foorumi reeglid õigekirja osas on foorumi reeglid - las nad olla sellised, aga mul isiklikult oli seda vigaselt kirjutatud teksti meeldivam lugeda ja ta mõjus ehedamalt kui teatud sektiloomispüüded. Aga las see sektki olla rahus, sest midagi sealkandis toimub ikka küll.
Vasta
#4
Ma tean jah ,et oleks ilus puhtas emakeeles kirjutada jne.Ja kui keegi t6esti tunneb end solvatuna sellest,siis ma v2ga vabandan. Aga see on k6igest ``vorm`` ,sisu loeb minuarust natuke rohkem... Ja mu m6te ei jää ju kuhugi ``kinni``Kui te siin räägite igast paranormaalsetel teemadel,siis natuke mitte normaalselt kirjutatud kiri ei tohiks ju nii hull olla...

Marina_Äitähh ,sest see ongi ehedast kogemusest kirjutatud ja mu eesm2rk oli ,et ehk leidub kedagi, kellel sarnased kogemused...V6i ehk keegi ütleb mis krdi asi see oli `? Olen eeldant ,et need taldrikud jms on palju suuremad aga see koonus oli v2gagi väike...Ja tegelikult v6ib neid kohata vist igalpool ,kuid on j22nt mulje,et siin pärnu rannjoone ääres kuni häädemeesteni on nagu ``liiklus``kuidagi tihedam ;D Et tekib küsimus,kus on teiste inimeste silmad`?
wink Nii muuseas olen ,24 aastane noormees,mitte mingi seniilne loksuvate kruvidega vanamees_ ja olen m6nele oma semule 6elnud;``You gotta see it to belive it``
Vasta
#5
Lahe lugu. Käisin ise ka suvel seal ja nägin nii üht kui teist.Smile
Nii eredaid valguskerasid taevast laskumas kui kummalist kuma, mis tekkis ja kadus ja tekkis uuesti. Arvasin, et ehk oli tegu lõkkega, aga hiljem selgus, et lõket ei saanud seal kuidagi olla.
Kahjuks ei jaksanud kella kolmeni üleval olla - ja nüüd kahetsen.
Vasta
#6
(03-11-2011, 12:13 )paarakas Kirjutas: Ma tean jah ,et oleks ilus puhtas emakeeles kirjutada jne.Ja kui keegi t6esti tunneb end solvatuna sellest,siis ma v2ga vabandan. Aga see on k6igest ``vorm`` ,sisu loeb minuarust natuke rohkem... Ja mu m6te ei jää ju kuhugi ``kinni``Kui te siin räägite igast paranormaalsetel teemadel,siis natuke mitte normaalselt kirjutatud kiri ei tohiks ju nii hull olla...

Sisu muutub mõttetuks kui on näha, et isik ei suuda elementaarseid emakeele reegleid süstemaatiliselt järgida.
Õigekiri on austus mitte ainult nende suhtes kes sinu tekste loevad vaid ka austus ENDA vastu, et poleks hiljem HÄBI
lugeda seda mis kirja pandud. Vigu ikka aegajalt ette tuleb ja sellel puhul üldjuhul keegi eriti ei pirtsuta.
Parateemadel peab aga ERITI korrektselt järgima õigekirja kuna on terve hulk inimesi kes kas oma piiratusest
või tellitult/kinnimakstult annavad oma parima, et diskrediteerida KÕIKI para teemasi. Ja kas see meile meeldib
või mitte siis meie ümber piisavalt inimesi kes lähtuvad oma hinnangutest just vägagi palju VORMIST lähtuvalt.
Loodan, et saad aru mida ütelda tahan ja teed sellest omad järeldused. Tänan.
Vasta
#7
excubitoris, ei ole vahet, mis värvi on kass- peaasi, et ta hiiri püüaks.
Mina sain tekstist aru, tundub et teisedki. Kusjuures, tõesti on niiviisi vahetum muljeid lugeda, kui formaalses kirjas.

Kui aga rääkida emakeele reeglite süstemaatilisest mittejärgimisest, siis sinu postituses:

"Sisu muutub mõttetuks kui on näha, et isik ei suuda elementaarseid emakeele reegleid süstemaatiliselt järgida.
Õigekiri on austus mitte ainult nende suhtes kes sinu tekste loevad vaid ka austus ENDA vastu, et poleks hiljem HÄBI
lugeda seda mis kirja pandud. Vigu ikka aegajalt ette tuleb ja sellel puhul üldjuhul keegi eriti ei pirtsuta.
Parateemadel peab aga ERITI korrektselt järgima õigekirja kuna on terve hulk inimesi kes kas oma piiratusest
või tellitult/kinnimakstult annavad oma parima, et diskrediteerida KÕIKI para teemasi. Ja kas see meile meeldib
või mitte siis meie ümber piisavalt inimesi kes lähtuvad oma hinnangutest just vägagi palju VORMIST lähtuvalt.
Loodan, et saad aru mida ütelda tahan ja teed sellest omad järeldused. Tänan."

võib leida vähemalt viis komaviga, mis kõik on kõrvallalause puhul eesti keeles siiski kohustuslikud. Paraku on nad sealt tekstist süstemaatiliselt puudu.
Aga see ei ole ometi antud teema arutelu, ega?
Vasta
#8
Jahh Jooshik - raputan pähe tuhka ja tunnistan, et ei suuda alati perfektselt kirjutada
emakeele reeglite järgi ja alusel. Kuid samas ei ole kirjutanud lugusi TEADLIKULT neid
reegleid eirates. Ja siin ongi VAHE mida mõned ei suuda endale tunnistada.
Vasta
#9
Exu, palun sind, jäta see nõme komme ometi järgi,
et suurte tähtedega sõnu lause keskele kirjutad.
Ei ole kõik lollid ja sina üksi tarkwink
Või kui sulle tõesti meeldib rõhutada, siis tõmba
lihtsalt boldi.
Vasta
#10
Päris hea kogemus!
Kui tegemist on tõese jutuga, siis ma ei oska muud kommenteerida, kui seda.
Nagu paljud kontakt isikud on öelnud: nad tulevad ning seda paari aasta pärast ja, et nende aktiivsus tõuseb.
Seega teame, et me läheme üle 4 sagedusele.

Nii, et....
Põnevust jätkub!
Vasta
#11
Kuulsin seda sündmusekirjeldust enne siinavaldatut! Võin kinnitada: sõbra jutu detailid langevad paarakas-e omadega kokku.

Kui jälle sinna häädemeeste kanti lähete, võtke fotokas kaasa- klõpsige niisama selles kandis "pimedalt" ,kaamera näeb rohkem, kui inimsilm. Edu Teile ja kõva närvi!
Vasta
#12
no vot,p6nevust kulbiga lausa ;D

yldiselt mida rohkem uurin,seda rohkem saan aru ,et...... mittemidagi ei saa aru tglt...
Käisime j2lle,s6bral digikas kaasas millele ta 6de oli just uued patareid/t2is aku pannud ja just siis kui oli nagu ``6ige hetk hakkata kl6ppsima hakkas aparaat streikima,nagu lolliks l2ks ja ytles l6puks,et ``laadige akut vms...Pinokkel oli kaa ;P aga v6rreldes eelmiste k2ikudega j2i asi natsa lahjemaks...(ju siis igap2ev pole pidup2ev) misseal ikka,n2e rebane,näed kass ja n2e mingid ufod ilmselt ajavad omi asju seal eemal ,mis tundub juba nii tavaline sealkandis...
Arvata on,et see pisik j22b mu sisse ja kavatsen ka edaspidi luurel k2ia...jahh ,minu ja 1e semu hobiks saab nö.ufode j2rgi nuuskimine,yksk6ik kui imelik meil ka seda v2ita ei ole ;P
Aga nii ta paraku on ,..Peaasi ,et mingid ``mehed mustas``meid ei tule tylitama ja,et meid kuhugi katsetele``kylaliste poolt ei viida...

V2ga sobilik oli sinupoolt,t3rmiit,meile k6va n2rvi soovida ;D äitäh,läheb vaja jahh _v6i siis hiljem kunagi psühiaatrilist abi =)

Truth is out there,its up 2 you
if you belive or not wink
Vasta
#13
(07-11-2011, 08:15 )paarakas Kirjutas: no vot,p6nevust kulbiga lausa ;D

yldiselt mida rohkem uurin,seda rohkem saan aru ,et...... mittemidagi ei saa aru tglt...
Käisime j2lle,s6bral digikas kaasas millele ta 6de oli just uued patareid/t2is aku pannud ja just siis kui oli nagu ``6ige hetk hakkata kl6ppsima hakkas aparaat streikima,nagu lolliks l2ks ja ytles l6puks,et ``laadige akut vms...Pinokkel oli kaa ;P aga v6rreldes eelmiste k2ikudega j2i asi natsa lahjemaks...(ju siis igap2ev pole pidup2ev) misseal ikka,n2e rebane,näed kass ja n2e mingid ufod ilmselt ajavad omi asju seal eemal ,mis tundub juba nii tavaline sealkandis...
Arvata on,et see pisik j22b mu sisse ja kavatsen ka edaspidi luurel k2ia...jahh ,minu ja 1e semu hobiks saab nö.ufode j2rgi nuuskimine,yksk6ik kui imelik meil ka seda v2ita ei ole ;P
Aga nii ta paraku on ,..Peaasi ,et mingid ``mehed mustas``meid ei tule tylitama ja,et meid kuhugi katsetele``kylaliste poolt ei viida...

V2ga sobilik oli sinupoolt,t3rmiit,meile k6va n2rvi soovida ;D äitäh,läheb vaja jahh _v6i siis hiljem kunagi psühiaatrilist abi =)

Truth is out there,its up 2 you
if you belive or not wink
Tundub,et oled välismaalane,inglise keel parem naguSmileaga jutus on tõetera sees,et "kaamera läheb lolliks vajalikul hetkel",mul muideks oli sama kogemus.

Vasta
#14
tubli töö!paarakas
Esimene katsetus fotokaga edukalt sooritatud! Minu küsimus: kas kasutasite mangaan(NiMH)-,liitium ioon akut või leelispatareisid ?
muudatus:Ise vastan - fotokas olid AA tüüpi NiMH akud ja et tegu on elektromag. väljaga siis nimetatud akude töö pidurdub. Li -ion on vähe kangem kraam. Räägin oma kogemustest, on olnud selline moment, kus hommikul laetud akude varu ühel hetkel kõik tühjad on. Võin alternatiiviks välja pakkuda ühekordset fotokat: http://www.photopoint.ee/et/otsing?query...ra&x=0&y=0
Aga ma ei ole kindel, et need täismehhaanilised on ilma välku kasutamata.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFOde õhuväli Kahuriliha 8 4,098 05-05-2012, 23:43
Viimane postitus: Veli Joonatan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat