Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleemid vaimudega !!
#1
Kolisin ära teise korterisse, kus hakkasid toimuma veidrad asjad ! Kolimise käigus tekkisid imelikud sisetunded, justkui keegi jälgiks.
Ei teinud sellest välja ning olin rahus teadmisega,et midagi ei toimu.
Kuid peale mõnda päeva uues korteris elamist hakkasin tähele panema imelikke helisid( tapeedi silumine, sammud) .Hiljem aga hakkas asi eriti veidraks minema: Liikuma hakkas telekapult ja laualina ning viimati ärkasin praksatuse peale, kus akulaadija juhe oli sõna otseses mõttes pooleks puretud( hambajäljed olid peal. See osa, mis pistikusse läheb, oli pistikus ning pool juhet oli maas). Peale ärkamist, lõi "vaim" kõrvaloleva ukse pauguga kinni. Mõndades teatud kohtades tulid peale külmavärinad ( temperatuuri kiire langus).

Tekkis mõte, et võiks puhta teaduse nimel selle "vaimu" kohta lähemaid uuringuid teha. Kui peaks midagi valesti minema, siis mida peaks peale hakkama, mida ei tohiks teha, mida peaks jne. ? Oskate pakkuda mõndasid vaimu väljakutsumise metoodikaid, rituaale.
Hiljuti sain pildi peale nn. inimese kujutise (vaimu) !
Vasta
#2
See on tõesti põnev, tahaks pilti ka näha, usun, et see võib päris eht olla. Selliseid juhtumeid ma küll kogenud ei ole, olen kuulnud ainult samme.Aga eks tuleb siis para grupp kohale saata kaamerate ja helisalvestajatega.Eks siis selgub varsti kes juhtme läbi hammustas. Igatähes päris hirmuäratav võib olla kui veel üksi kahh kodus oled.
Vasta
#3
Laen hiljem ka pildi .
Esialgu tahaks ise sellega hakkama saada .
Et ootaksin ettepanekuid kuidas kutsuda esile .
Vasta
#4
Tahaks ja pilti näha Laugh
Vasta
#5
minul siis oli selline lugu,paar aastat tagasi sain päranduseks maja mis on yle sajaaasta vana,aga see maja oli mingi viimased 10 aastat täiesti tyhjana seisnu,siis otsustasime naisega et hakkame seda renoveerima.läksimegi siis yhel heal päeval sinna maja oli vana ja räämas nii seest kui väljast "no täielik tondiloss ikka"aga algul ei m6elnud ka et seal v6iks midagi paranormaalset olla.
syndmused arenesid siis järgnevalt,läksime sisse esialgu vaatasime igas toas ringi ja tegime pilte,ei juhtunud midagi erilist aga kui olime j6udnud maja idapoolsesse kylge ja sisenedes seal asuvasse suurte tuppa tuntsin koheselt et seal on ebaloomulikult kylm kuna oli suvi ja teistes tubades oli temperatuur kindlasti palju soojem,ja peale kylma tabas mind,minu naist ja mu naise 6de selline seletamatu vastikus tunne see on seletamatu korraga tuntsin hirmu,ärevust,kurbust,viha no apsaluutselt k6iki halbu emotsioone mis inimesel v6ivad esineda ja oli ka see tunne et keegi jälgib meid.edasi v6tis naine fotoaparaadi yritas pildistada aga fotokas lihtsalt ei tee pilti kuigi oli ca kuu vanune alles ja eelnevates tubades oli edukalt töötanud,pika proovimise peale sai nine siiski yhe kl6psu tehtud ja see vaade mis sealt avanes oli päris hirmuäratav teises toa otsas millest naine oli pilti teinud oli inimese vari lihtsalt selline must kogu nägu ega midagi ei olnud näha see oli nagu mingi munga kostyymis mees,aga see ei olnud lihtsalt vari,sest teada olevalt varjud on seinte peal aga see seisis seinast eemal ca 1-2 m.Peale seda kui olime seda näinud ei tahtnud meist enam keegi seal olla ja me lahkusime,hiljem kui olime kodus pildid arvuti laadinud avastasime et selline mungariietes mehe vari on igal eelnevale pildile ka tekkinud ja see oli juba väga hirmutav,peale seda näitasin päris mitmele tuttavale umbes 2 nädala jooksul neid pilte ja k6ik said aru et see on midagi ebaloomuliku,ja nyyd tuleb see osa kus te mind kindlasti välja naerate ja arvate et ma valetan kuna ykshetk kui taas tahtsin yhele tuttavale neid pilte näidata siis olid varjud absaluutselt k6igilt piltitelt kadunud!

väga kummaline lugu ja see k6ik on 100% t6si.

peale seda pole ma seal majas enam käinud kuna naine on mul väga ebausklik ja endalgi oleks seal suht hirmus aga samas mind ka huvitab see asi mis seal on aga ei julge ise seda väga uurida kuna ei tea mis v6ib halvasti minna mina oleksin kyll n6us kui tuleks m6ni asjatundja oma m66teriistadega ja kaameratega ja seda asja uuriks siis julgeksin isegi vast kaasa tulla !
ootan siis tagasi sidet sellise lookohta kas keegi teab sarnaseid juhtumeid veel?

Lugupidamisega Rivo
Vasta
#6
Tuletan meelde, et soovin seda todilugu ise kaamerate ja helisalvestajatega uurida ning küsin teilt abinõude ja ohtude kohta !!
Vasta
#7
Kaabakas aga millal sa pildi yles laed?

ja kui oma korteris oma vaimu uurimisega asja käppa saad siis v6id minu juurte ka asja uurima tulla wink!
Vasta
#8
Suhtuge aupaklikult, käituge viisakalt.

Kaabaka juhtumis võis olla tegu korteri (maja)vaimuga, kes uusi elanikke uudistama tuli. Temaga võiks üritada lihtsalt "sõbraks" saada, teda "moosida" kuidagi. Korteri ajalugu muidugi ka uurida, vb on hoopis vaja mõni kinnijäänud surnu vabastada nt. Üldiselt arvan, et kui te omapoolset "energiat" nähtusesse ei "pumpa", siis ta ajapikku rahuneb ise. Niiet kui huvi on, siis uurige kohe, nt pendliga teda küsitledes. Lisaks kaamerapildile võiks teha ka helisalvestisi.

Rivo "tondiloss" viib ilmselt mingi tema enda või naise suguvõsa "ballaadi" või tragöödia, suhetepuntra juurde.
Vasta
#9
ma ei usuks et see asi seal minu perekonnast keegi seal oleks sest minu perekonnast k6ik kes seal majas elanud on kunagi elavad veel ja no enne kirjutasin et sain selle päranduseks siis no päris nii see ei ole pidin selle päranduseks saama aga ema kellele se maja kuulus elab veel ja andis siis nii nimetatud päranduse enneaegselt kätte!
tegelikult jälle valetan krt vanatädi elas ka seal aga tema on t6esti surnud,aga vähe usutav et tema seal kummitaks sest ta oli maailma parim inimene ja see tuba kus tema seal majas elas on väga rahulik ja tunne seal toas on suhteliselt hubane.
aga sellel majal on väga pikk ajalugu seal majas oli elanud kunagi mingi kuulus komunistide revolutsionäär v6i midagi sellist ma nime hetgel ei mäleta aga mul peaks seal majas isegi alles olema mälestusmärk mis oli tema auks sinna maja seinale asetatud mille me kyll sealt maha v6tsime et ehk ongi asi hoopis selles mälestus märgis kui nyyd m6tlema hakkata!

Marina aga kas sa oskad ka rääkida kuidas see pendliga kysitlemine käib et kas saan kysida aind jah ei vastuseid ja kuidas ma tean kunas on jah v6i ei!
v6i mis moodi,ja milline peab olema pendel on ka oluline materjaal ja kuju jne..?
Vasta
#10
Rivo, aga kõigepealt uuri hoopis oma ema käest ääri-veeri selle maja ajaloo kohta ja kas ja mida tema seal elades kogenud on. Vb on jah pigem nende kommunistidega seotud. Ümberkaudsed vanemad külaelanikud vb ka teavad midagi. On seal ülekuulatud, piinatud vms.

Pendlispets ma ei ole. Ma ei ole ise proovinud, kui mul on plaan järgneval viisil toimida loodetavasti lähiajal. Paremad on küsimused, millele saaks EI-JAH vastata. Joonista omale pendlikaart, A4 või suurem leht ühes servas JAH, teises EI, keskel on siis ei tea või võibolla. Palu ilusti "vaimul" pendlit juhtida, räägi talle et siin on EI ja siin on JAH, ja palu tal ausalt vastata. Kui tekib tugev tõrge või ebameeldiv tunne, jäta asi katki ja palu vabandust tülitamise pärast. Kui ta aga vastama hakkab, siis pärast kindlasti täna ja küsi kas ta tahab, et teda tagasi saadetaks ja kuidas seda teha. Pendli puhastaksin hiljem jooksva veega või jätaksin üldse kuskile - vot ei teagi. pendliks sobib ükskõik mis. Siiski ma ei tahaks seda vaimu kutsuda abielusõrmusega või muu isikliku esemega.

Kes pendeldamisest rohkem teavad, eks täiendage-parandage omalt poolt. Ja riielge kui vaja.
Vasta
#11
vot marina sa ytled et jätaks asja katgi kui ebameeldiv tunne tekib,aga ma algul juba rääkisin et nii kui sinna tuppa astud siis k6ik keha karvad lähevad turri ja on selline tunne nagu kogu maailma hädad on minu 6lule asetatud see on nii uskumatult vastik tunne,ma pole seal majas rohkem käinudgi kuna ei tea mis seal olla v6ib ja mis minuga juhtuda v6ib kui teda torgin aga samas on uudisimu suur "aga hirm on see mis mehe araks teeb"ykski tutav kes minu juttu kuulsid ja pilte nägid ei ole n6us minuga koos sinna tulema ise läheks siis kui oleks keegi asjatundja kaasas kes teab täpselt mida ja kuidas teatud olukorras teha!
Vasta
#12
aga uuri siis enne elavate inimeste käest enne kui "vaimu" poole pöördud. Võibolla tuleb koos teadmistega ka julgust juurde. Üldiselt ongi nii, et esmakordselt kokkupuutudes millegi "võõraga" on esimene reaktsioon hirm. Aga tegu ei pruugi ollagi otseselt vaenuliku nähtusega, vaid lihtsalt võõraga. Kuid kui on "nähtuse" taga ikkagi mingid väga negatiivsed inimlikud sündmused, tragöödiad, needused, siis see "olend-nähtus" võib otsida värsket "toidet" küll ja seega mõjuda halvasti teda "torkivatele" inimestele. Selle vastu peaks teoreetiliselt aitama selge, puhas, ilma emotsioonideta "kõrge vibratsiooniga" meel, kus "halval" energial ei ole "millestki kinni haarata" . Seda on kerge öelda, aga väga raske on ise selline olla.
Aga võib olla, et keegi (siit foorumist või mujalt) võtab sinuga ühendust, et koos asja uurida. Ma ei julge ennast selliseks "spetsialistiks" pakkuda.
Vasta
#13
Pärandustega on lood karmid, mõtle parem, kes võisid olla konkureerivad pärijad ja kas keegi pole mõne nõia juures käinud, et sa seal elada ei saaks. Mõni müüb pärast ilmsikstulekut, et majas kummitab, oma vara odavalt maha. Samas on ostja tellinud kollid omanikku majast välja kupatama, keegi kaotab keegi võidab ja alati pole arugi saada kust pärit pikad konksus küüned vara oma poole tirimas. Vaata kõigepealt maiseid lähedasi asju, kauged kommunistid jäta mängust välja, inimlikud kired lõõmavad täna ja praegu.
Vasta
#14

Kui tegu on hea, ehk valge vaimuga, siis lahkub ta "palun mine ära" peale.
Kui tegu on äraeksinud vaimuga, siis tuleb tal soovitada liikuda valguse poole.

Kui tegu on halva, ehk musta vaimuga, siis tuleks ta põlema panna: sisse hingates tõmbad mõtetes päiksekiired endasse, ning väljahingates põletad paha vaimu päiksekiirega ära.

Kõik musta maagia tegelased kardavad päikesevalgust, ning põlevad ära kui neile suunata oma mõtete abil tuline päikesekiir.
Vasta
#15
No vaevalt valged vaimud uksi prõmmivad ja juhtmeid närivad Laugh
Vasta
#16
Aga oled sa kindel, et juhtmeid ei võinud hiired või rotid närida?
Muud asjad oleks nagu küll poltergeist moodi.
Vasta
#17
Parandan veidi, juhe oli pooleks puretud paar senti pistiku kauguselt :/ !!
Vasta
#18
Ei saa hiired ega rotid olla Kõik toa nurga kinni igalpool , ja vähe tõenäoline, et hiired/rotid ukse pauguga kinni saavad panna .


Möödas on juba mõni päev ja endiselt tunnen korteri esikus tuult minu järgi liikumas.
Vasta
#19
Ise kollitad iseennast. Selles mõttes,et see koll on sinu nägu. Vbl oled tahtnud millalgi ,et sul oleks kollitamistega kokkupuudet ja mõni olend on su taotluse kinni püüdnud, ning esineb nüüd sulle.
Vasta
#20
Okey, siin on seesamune pilt (kui väga pingsalt vaadata, siis saab aru): http://www.upload.ee/image/1882270/Kummitus.JPG Aga nüüd vastake ka minu küsimustele !!
Kord siis ajasime kamba kokku, tegime helisalvestust. Umbes 3 minuti poolel kuulsid minu tuttavad tagaruumis praksatust ! Esialgu ei teinud sellest välja, kuigi pärast jäi peale selline vaatepilt, et pistik oli seinast juhtmetega täiesti välja tõmmatud ja see rippus seal !
Vasta
#21
Tere!
Sul on päris tösine probleem.Aga ikkagi,enne kui hakkad vaimuga asju klaarima siis soovitaksin uurida korteri ajalugu ja eelmiste omanike kohta.Tihti on nii et vanad elanikud vöivad jääda kummitama.Vaim vöib püüda saada sinu tähelepanu vöi kontakti sinuga selleks kolistades ja asju liigutades.
Vaimud ei lähe niisama "palun mine ära" peale,see on juba proovitud asi.Tihti on ka nii et kui eelmisel omanikul jäi siin maises elus midagi pooleli vöi völgu kellegile siis jääb ta ka sinna kohta kummitama.Pöhjuseid vöib olla päris palju.
Seda ma küll ei taha uskuda et rotid vöi hiired seda närisid.Siis oleks sedda ka pikemat aega kuulda.
Tere Rivo!
Minul oli esimene kokkupuude vaimudega siis kui olin 12 ja koos noorema öega käisime uurimas naabri maja kus enne elas üks vana naisterahvas aga ta suri ja maja jäi lagunema.Maja seisis pikka aega aga siis ostsid ühed soomlased selle ära ja hakkasid seda restaureerima.Ükspäev aga avastasin et uued naabrid olid minema kolinud-päevapealt!
Mötlesin siis et uuriks asja.Vaatasin just maja aknast sisse kui nägin sama naabrinaist läbi köögi minemas,aga imelik oli see et ta ei köndinud vaid rohkem höljus.Kadusin sealt nii kiiresti kui jalad vötsid ja enam snna tagasi ei läinud.See maja aga seisab siiamaani tühjana.
Vasta
#22
Ja nüüd siis, toimus midagi väga imelikku: Istusin tuttavaga külalistetoas ning järsku hakkas ruumis kõhe ja kõrval oleva sõnajala lehed hakkasid järsult ning kiirelt liikuma (nagu keegi kisuks neid ).
Vasta
#23
kas keei teab vastata,et kas on õige see et kui on teil on kodus kuri vaim siis temast lahti saamiseks peab tema säilmed ära põletama?
ja et vaimudele ei meeldi sool ja raud?
on sellel müüdil tõepõhi all või on see lihtsalt müüt?
Vasta
#24
see on tösi,kui teil on kodus kuri vaim siis järelikult pole ta rahu saanud ja kuna piiblis oli tulel puhastav jöud siis on soovitav säilmed korralikult maha matta vöi pöletada,et hing rahu saaks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu kogemus vaimudega. Kerttuti 6 4,005 15-06-2013, 11:17
Viimane postitus: Kerttuti

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat