Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes/Mis?.
#1
Hey!.
Olen siin uus.Otsustasin siis teilt küsida abi.

Hakkasin öösel tuttu minema.Panin arvuti kinni,kass läks kööki.Tõmbasin köögiukse kinni.Ema ja ise juba magasid teises toas.Majas oli vaikus.Läksin siis voodisse.Kui olin pikali heitnud,ning kuskil minut aega seal olnud kuulsin kahtlast heli.Kuulsin,et keegi kuskil toa kaugemas nurgas nohiseb.nagu magaks või midagi sellist.See muutus tõeliselt häirivaks.Tõmbasin ennast teki alla ja siis tundsin juba teist ööd järjest,nagu miski oleks mu jalgade peale surunud.See muutub juba hirmutavaks;S.Ning kuskil nädal enne seda juhtumit olin üksi oma toas arvutis.Ema ja isa taaskord magasid.Kõrvaklappidest käis muusika kõvasti.Järsku ehmusin,sest kuulsin nagu telekas oleks tööle läinud.Tavaliselt tulevad mingised numbrid ette.Vaatasin mitu korda,ühtegi numbrit ei olnud,kass vaatas koguaeg ühte toanurka pärast seda..Kuskil 2 tundi pärast selle heli kuulmist panin arvuti kinni ja pöörasin ümber.Ning mis ma nägin-telekas töötas!!. See on tõesti jube,selline tunne nagu keegi jälgib mind,ning just öösiti..;S

Keegi oskab öelda,kes või mis see olla võib?..
Vasta
#2
Ka minuga on peaaegu samasugune asi juhtunud, ainult, et minule istus keegi alguses jalgadele ja siis rinnale.
Ärkasin kuna ei saanud enam hingata.
Sellest on siin kusagil ka juttu olnud.
Kes otsib see leiab.Smile
Vasta
#3
Olen siin veidi aega ringi tuulanud.
Aga nüüd kus õhtu saabumas-ei teagi mida teha..
Aga otsin..Smile
Vasta
#4
Sarnaseid juhtumeid on kirjeldatud jah küllaga, aga millises teemas täpselt samad kogemused ja kas vastuseid ka antud on - ei oska öelda...
Alusteks võib uurida ehk luupainajate teemasid, üks on siin:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...luupainaja
Vasta
#5
tundsin sealt paar tunnust ära..
arvan,et esialgu üritan mõne valgusallika tööle jätta.
aitähh selle lingi eestSmile
Vasta
#6
tglt ma kardan juba!!.
käisin just köögis,jätsin küünla laua peale põlema.Tulin tagasi,seisin ja küünlaleek täiea vireles!!.
kas keegi aitaks,ma ei julge magama minnaSad
Vasta
#7
Jalgadele istumine on üldse üks omaette fenomen.Olen kogenud!
Vasta
#8
Küünlaleek virelebki kulla inimene.
Vasta
#9
Endal ka sarnaseid olukordi. Jalgade peale istumisega ei oska midagi ette võtta, seda juhtub mul endalgi tihti. Häältega viimaselajal probleeme pole sest ma panen kõrvaklappid pähe ja muusika pidevalt käib, niikau akuulan kuni pea undab, siis panen muusika kinni ja pea undamise tõttu, endiselt eriti ei kuule. Asjade nägemise suhtes, öösel, kui sa juba voodis pikali oled hoia silmad kinni, sest ma ka vahin lakke w seina, ja ootan et ma magama jääksin ja siis näeb igast huvitavaid asju, eriti kui sul teatud muusika käib. Mul tekkis lampi seene kujutis seinale, ja siis mehikesed jooksid ümber seene ja värki. Alguses oli huvitav, lõpuks jõudis kohale kui creepy see on, siis oli ikka nii küll, et igaksjuhuks mingi 3 kuud hoidsin silmi kinni öösiti voodis lesides. Uksed tasuks ka kinni hoida ja akendele kardinad ette tõmmata.
Vasta
#10
Et mitte tyhja jageleda ja vaielda, kui midagi muud paremat teha pole - kuulame parem muusikat Smile
Siia voiksid koik kastuajad postitada oma maksimum kolm head laulu.
Esialgu paluks koigilt ainult kolm, siis tekiks siia kasutajate nimekiri, nende arvates hea muusikaga- hiljem voime neid koik veel lisada.
Leiab äkki omale ka uut ja head muusikat. wink
Minu lood on siin...
http://www.youtube.com/watch?v=tJ95J-k16bw
http://www.youtube.com/watch?v=9-79ap3rrgY
http://www.youtube.com/watch?v=Jw14clsde08
Vasta
#11
Vähem arvutit, rohkem liikumist = magus uni Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lood nõukogude Eestist mis kõlavad kui linnalegendid Tinar 14 8,191 30-07-2018, 19:21
Viimane postitus: Tyto Alba
  Mis on pildil? vipi666 14 9,352 25-12-2017, 18:42
Viimane postitus: isemaag
  Kes see siis oli? Sweet1050 1 2,446 04-10-2013, 16:53
Viimane postitus: Addy
  Mis Teie arvate? Elessandra 29 15,204 30-12-2012, 23:02
Viimane postitus: star scream
  Mis see kõik oli? (Hirmuäratav kogemus) Sissy 14 9,531 19-10-2012, 18:48
Viimane postitus: Addy
  Mis seal koolis toimub? gothgirl 3 2,925 31-01-2012, 16:48
Viimane postitus: marx07
  Mis või kes on pildil? InDemand 15 8,816 24-01-2012, 02:40
Viimane postitus: LauraP
  Mis värk on ? mummel1 7 4,181 16-12-2011, 22:55
Viimane postitus: angel23
  Kas keegi oskab anda mingi loogilise seletuse, mis see on ? millumallu 3 3,506 15-12-2011, 08:30
Viimane postitus: zen faran
  Mis see on? MeritL007 2 2,351 01-10-2011, 13:05
Viimane postitus: artsakas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat