•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maa-väliste kosmoselaevad tulekul?
#26
Kuidas ma saan sinu poste kustutada? Ei saa ju.
Kõik sinu toodud tsitaadid on ilusti alles ja sinu postid ka:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid112136

Miks see asi sulle nii tähtis on? Kui see ei ole kosmoselaev siis ei ole.
Lihtsalt mulle meenus see teema ja ilmselt just selletõttu, et ma püüdsin seda tõlkida ja sina ütlesid, et tõlkisin valesti midagi. Mida - seda sa isegi ei öelnud.
Vaidlesin seal mingite muude asjade üle.
Eks tõlgi siis kogu see jutt õigesti ära.
Link on siin:
Tsitaat:Algselt postitas NelliN2
Oh, vägev, ma leitsin Exc`u eelviimasest postitusest selle- http://www.enterprisemission.com/Rosetta...s-test.htm -enne olid mul ainult nupukesed siit-sealt...
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Kuidas ma saan sinu poste kustutada? Ei saa ju.
Kõik sinu toodud tsitaadid on ilusti alles ja sinu postid ka:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid112136

Miks see asi sulle nii tähtis on? Kui see ei ole kosmoselaev siis ei ole.
Lihtsalt mulle meenus see teema ja ilmselt just selletõttu, et ma püüdsin seda tõlkida ja sina ütlesid, et tõlkisin valesti midagi. Mida - seda sa isegi ei öelnud.

Njah...minu postitused on alles, aga sinu omad(mis looks koos minu omadega mingisuguse arusaadava arutluse) on läinud...
Miks?

Mis on valesti? Seda ma olen seal(nüüdseks nagu nähtamatu kasutajaga rääkides) kirjutanud...




Vasta
#28
Nojah, tunnistan viga, aga praegu tuli sealt ainult üks post siia üle ja mingi arusaamatus tekkis seal juba selle teema käigus.
Küllap samasugune nagu meil ikka need arusaamatused tekivad aeg-ajalt.
Kõik, kes huvi tunnevad, saavad nüüd minu antud lingilt lugeda, kuidas sa seal mind sarjad - nii et jäägem siis nüüd vähemalt selles teemas selle teema juurde.
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas --maario--
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Maario - järeldused on teinud inimesed kes neid laike aastaid uurinud - mida on sinul sinna
kõrvale panna peale pastakast välja imetud arvamust mis põhineb keskmisel kooliharidusel?

Äkki siis seletad mulle kui "rumalale ja keskmise haridusega inimesele", kuidas neid siis uuritakse????
Pealegi see "teadlaste" arvamus on sama moodi pastakast imetud, sest ega keegi ei saa olla 100% kindel, et need "laigud" on just need milleks neid peetaksewink Selle üle võibki vaidlema jääda.


Teadlased on selle võrra etemad, et nad on neid pilte lihtsalt rohkem näinud ja neil on mingi ettekujutus sellest, mis seal kosmoses ka leidub - see, mida nad räägivad, on teine asi..
100% kindel ei saa olla, aga vaidlema siin ka jääda ei saa. Sinu koolitarkus on siiski natukene kehvem kui teadlase kogemus + kooli + ülikooli eriala tarkus. Mitte, et ma Sind halvustaks, aga üks on sellele lihtsalt spetsialiseerunud.. mina olen ka kindlasti sama ignorante, kui teemaks mingid laigud kosmose piltidel.



[Muudetud: 11-29-2010 Savipats]
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas --maario--
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Maario - järeldused on teinud inimesed kes neid laike aastaid uurinud - mida on sinul sinna
kõrvale panna peale pastakast välja imetud arvamust mis põhineb keskmisel kooliharidusel?

Äkki siis seletad mulle kui "rumalale ja keskmise haridusega inimesele", kuidas neid siis uuritakse????
Pealegi see "teadlaste" arvamus on sama moodi pastakast imetud, sest ega keegi ei saa olla 100% kindel, et need "laigud" on just need milleks neid peetaksewink Selle üle võibki vaidlema jääda.


Sa oled kuulnud sellistest asjadest nagu teleskoobid?? Need on sellised torud mille sees klaasist läätsed nagu prillidel ning suurematel ka peeglid. Moodsamatel on sees puha elektroonika. Nendega vaadatakse ja analüüsitakse seda mis paista meie ümber kosmoses. Nüüd aga ütle mitu teleskoop-tundi sinu arvel on? Mitu aastat oled neid asju uurinud?

Ja ongi kõik - vastused neile kahele küsimusele panevad asjad paika.
Ja EI HAKKA lahmima kui lollid on teised kes seda usuvad või ei usu.
Ma ei hakka vaidlema mis täpikesed need on. Lihtsalt kaalun võimalust, et need ON kosmoselaeva jäljed.
Pime uskumine ja võimalusega arvestamine on kaks ise asja.
Uudise edastamine ei tähenda sellesse "sajaga" uskumist.
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Sa oled kuulnud sellistest asjadest nagu teleskoobid?? Need on sellised torud mille sees klaasist läätsed nagu prillidel ning suurematel ka peeglid. Moodsamatel on sees puha elektroonika. Nendega vaadatakse ja analüüsitakse seda mis paista meie ümber kosmoses. Nüüd aga ütle mitu teleskoop-tundi sinu arvel on? Mitu aastat oled neid asju uurinud?


Selge siis, aga noh kui sa aru ei saand siis ma olin eelnevas postis irooniline. Tean väga hästi mis asi on teleskoop.

Ja pealegi kas selline ongi siis siinne foorumi elu, et kui keegi teisiti asjadest arvab, siis lennatakse julmalt selga, et "mida sina tatt ka tead"?
Vähemalt minul on küll selline tunne jäänud.

[Muudetud: 11-29-2010 --maario--]

[Muudetud: 11-29-2010 --maario--]
Vasta
#32
Ära pane tähele, härrastel on täna lihtsalt halb tuju!
Muidu on neil huumorimeelt küllaga:!) Pea vastu!

[Muudetud: 29-11-2010 Müstik]
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Ära pane tähele, härrastel on täna lihtsalt halb tuju!
Muidu on neil huumorimeelt küllaga:!) Pea vastu!

[Muudetud: 29-11-2010 Müstik]

Tänud, eks ma üritanSmileSmileSmile
Vasta
#34
Kõik arvamused on minumeelest teretulnud. Kui me oleme nüüd ausad, siis nn väga kõrgelt haritud "teadlased" on samuti erimeelsustel, et mis need on, kui keegi neid artikleid tegelikult ka lugenud on. Keegi ei tea täpselt ning ma tahaks näha ühte teadlast, kes ka argumenteeritult seda seletaks ja suudaks eristada. Minumeelest on meie arvamused hetkel siiski üsna samal tasandil, kuna see jutt mis meieni jõuab on üsna moondunud ning tegelikku infot me ei tea. Teema on ju umbes, et riik on tugevamalt sekkumas SETI tegevusse ja mingid jälgimissüsteemid isegi üle võetud sõjaväelaste poolt. Samas võib see kõik üks suur jama olla ja SETI eesmärk ongi ka ju väheke ärevust aeg-ajalt tekitada, et rahalisi vahendeid taha saada. Kes toetaks projekti, millel ei ole mitte mingit tulemust ?
Vasta
#35
Maario - puhas loogika - jutt oli kosmose uurimisest - sina küsisid miks mõned teavad rohkem.
Kuna kosmose uurimisel on teleskoop üks olulisemaid asju siis kartsin, et sul puudub selle asja
kohta teadmised. Tänapäeva kooliharidus ei ole just parim mida saada võiks.
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas Eithea
Teade, loeng kirjanik В.А.Шемшук´ilt

http://www.shemshuk.net/

ja kutse astuda ühingusse BOKK, et edaspidi ühineda/olla võetud vastu arukate rahvaste kosmilisse liitu, pääseda ümber asustamisest jms.....??!!
Ei võta hinnata tema öeldut tõeks või valeks, samuti ei kutsu ma kedagi ühinema selle ühinguga.....
Üldiselt huvitav!


Võib-olla ongi huvitav, aga ma ei tea....ei räägi vene keelt...
Mis need tema peamised argumendid on?
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas orhidee
Saadan ka midagi kummalist mida äsja leidsin. Minu meelest palju kahtlasemad kui eelmistel fotodel.


[Pilt: taevas.th.jpg]
[Pilt: taevas2.th.jpg]
[Pilt: taevas3.th.png]

On jah kahtlasemad.Ph34r2
Vasta
#38
Армада огромных НЛО высадится на Земле в 2012 году
Esimesena saavad pärisosa tagasi eestlased.

Hetkel rohkem kommenteerida ei ole võimalik.
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Армада огромных НЛО высадится на Земле в 2012 году
Ingliskeelsena saab lugeda siit.
Räägitakse siis sellest, et teadlased on kiiruse põhjal arvutanud, et siia nad jõuavad 2012 detsember.
Kõik see jutt pärineb kellegi Craig Kasnova väidetest. Astrofüüsik väidetavalt.
Kellel binokklist natukene võimsam asi sahtlis seisab see saab varsti neid näha kah... väidetavalt.
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Esimesena saavad pärisosa tagasi eestlased.
Eestlased tulevad ju "päikese-taguse-maalt".
Tagasi meid siis ei küüditatagi või? Laenuks see maatükk meil ju ainult.
Äkki ikka riskid ja annad rohkem infot? u2u?

[Muudetud: 12-4-2010 Ilo]
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas Ilo
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Армада огромных НЛО высадится на Земле в 2012 году
Ingliskeelsena saab lugeda siit.
Räägitakse siis sellest, et teadlased on kiiruse põhjal arvutanud, et siia nad jõuavad 2012 detsember.
Kõik see jutt pärineb kellegi Craig Kasnova väidetest. Astrofüüsik väidetavalt.
Kellel binokklist natukene võimsam asi sahtlis seisab see saab varsti neid näha kah... väidetavalt.
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Esimesena saavad pärisosa tagasi eestlased.
Eestlased tulevad ju "päikese-taguse-maalt". Tagasi meid siis ei küüditatagi või? Laenuks see maatükk meil ju ainult. Äkki ikka riskid ja annad rohkem infot? u2u?

[Muudetud: 12-4-2010 Ilo]

Ma protesteerin! Bleh Kui juba infot jagada, siis ikka laiemalt - ma tahaks ka infi selle tumedaks tehtud osa kohta... Smile
Vasta
#41
Infot on foorumis küllaga.
Just eespool Ilo ju tõlkis, et teadlased on kiiruse põhjal arvutanud, et siia nad jõuavad 2012 detsember.
Kõik see jutt pärineb kellegi Craig Kasnova väidetest. Astrofüüsik väidetavalt.

Link avaneb, kui panna googlele see nimi ja puhverdatud.

Mujalt leiab ka selle kohta teavet. Näiteks siit:
http://thetruthbehindthescenes.wordpress...rds-earth/


[Muudetud: 5-12-2010 Müstik]
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas Eratos
Alles miskis teemas väitsid, et kontakt saab toimuma veel sellel aastal. Nüüd on juba ehk...
Lavakramp ehk? Niipalju kui ma olen aru saanud, siis suvel (tormide ajal) pidavat teatud süsteemid seadistama nii, et teatud tegelased saaksid "alla tulla" ette valmistama mingit sündmust.
Nagu ma aru sain siis komponendid on kõik valmis aga praktikas ei taha keegi esimest käiku teha.
Aga ootaks mida WW selle peale kostab. On's uusi pressiteateid?

PS: WW sa Wikileaksi ei taha teha? Laugh
Vasta
#43
Need tulijad on kindlasti Kosmosejuudid.Bleh
Vasta
#44
Milliseid tulijaid sa silmas täpselt pead? Kas neid, kes nendes nüüdseks paljudele nähtavates kosmoselaevades?
Või siis neid, kelle tulek juba sajandeid ette teada?
Niipalju kui mina aru olen saanud, tulemas on erinevaid rasse ja olendeid ja lisaks veel mõningatel andmetel Aldebarinile läinud sellid...
Ja osa on oma laevukesega juba ilusti kohal ka. Näiteks Häädemeestel peatujad.
Aga palja silmaga neid ei näe.
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Aga palja silmaga neid ei näe.
Leian,et reaalse maailma asjad määravad ikkagi suures osas need,keda on palja silmaga näha,sest nad omavad rohkem potensiaali ka energeetilist,kui need keda palja silmaga näha pole.
Igasugust informatsiooni on kasulik müstifitseerida ja varjata neile,kes massidega manipuleerida tahavad,see on petmise kunst,mida hästi kirjeldatakse Sun Zi "Sõja Seadustes",kus põhiline on ühe asja teise pähe väljapaista laskmine.
Vasta
#46
Ma pole kõrgmatemaatik, seega kui eksin, võiks keegi mind parandada...
Probleem järgmine:

"According to the astrophysicist Craig Kasnova, the Earth is approaching a number of very large objects. And one of them has the shape of a cylinder, and another - the circle. A scientist may even confirm his words: he recommends that everyone who is interested in finding online interactive maps of space and enter the coordinates of the giant UFO. The first large object - 19 25 12 - 89 46 03, the second - a cylindrical UFO - 16 19 35 - 88 43 10, the third object in the form of a circle - 26 February 1939 - 89 43 13."

Samas, nagu siin teemas välja on tulnud, siis liginevad laevad sellise kiirusega, et 2012 on nad päral.
Kui nad aga sellise kiirusega tulevad, peab olema ka koordinaatidel mingi muutus.
Seega, ei ole loogiline, et nädala pärast näen täpselt samade koordinaatidega samu objekte.
Nende koordinaatide all on objektid vaadeldavad olnud juba päris pikka aega.
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas jooshik
Kui nad aga sellise kiirusega tulevad, peab olema ka koordinaatidel mingi muutus.
Niipalju kui ma aru saan siis muudetakse neid pilte iga paari kuu tagant millele kordinaadid juhivad. Ei ole "otse".
Vasta
#48
Tõenäoliselt piltide muutus toimubki teatud perioodi tagant. Kuid kui vaadata, et siin (http://www.abovetopsecret.com/forum/thread535174/pg1) on antud koordinaadid olemas juba 16. jaanuarist 2010, siis saab peagi aasta juba täis.
Võibolla on kaart veel pikemaajalise uuendusega?
Vasta
#49
Väga võimalik.. ma ei tea, kui vana see Google Earthi tasuta versiooni pilt hetkel on, aga alles mõned aastad tagasi oli see ikka PÄRIS vana.. et ikka kosmosest iga nurga alt pilte teha iga nädal võtab veits aega. Vaevalt nad seda niisama nalja pärast teevad, et teistel tore vaadata oleks.. pigem on teleskoobid kasutuses, et uurida midagi kindlat või otsida exoplaneete - kord juba pilt taevalaotusest olemas, siis pole plaanis seda niipea uuendada, kuna nagunii seal väga suuri muutusi ei toimu nii väikese ajaga.

Oleneb muidugi ka, et mis nurga all need objektid tulevad.. kui nad otse meie poole tulevad, siis ei pruugi märgata seda erinevust.. küll aga suuremaks peaks see ju muutuma. Mina arvan, et viga seisneb vanades kaartides - võid ju mingi meili saata ja küsida, millal uuemad pannakse vms.. kust saaks äkki uuemaid. Muide.. Google Earthis ka ju olemas kosmose kaart.. keegi sealt on otsinud?
Vasta
#50
Arvestada tuleb ka sellega, et kui seal tõesti on midagi siiapoole teel siis ega nad meelsasti pilte uuenda.
Või kui uuendavad siis kustutavad midagi maha. Aga see on siis kõige süngem ja vandenõusi täis teooria.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad volli 126 85,086 29-05-2023, 16:53
Viimane postitus: lumm
  Delegatsioon kohtuma väliste jõududega. kaido81 7 3,471 30-03-2010, 17:39
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat