Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tammiku "objekt"
Autor Sõnum
zen faran
veteran madu

14-12-2011 16:54
Postitus: #1
Tammiku "objekt"
Ma ei tea kuhu alla seda teemat täpselt postitada, aga kuna ma lugesin selle kohta ise uudiseportaalist, siis ehk sobib siia. Eks adminn tõstab ümber kui mitte.

Tegu pole millegi otseselt paranormaalsega, ega ka mingi eriliselt uue uudisega, kuid see lugu pani mind mõtlema ja seepärast ma tahtsin seda ka foorumirahvaga jagada. Pani mõtlema, et mõnikord pole ehk mõtet ronida vanadele sõjaväeobjektidele ilma korraliku eeltööta ja lootuses sealt leida midagi müstilist, sest võib leida hoopis midagi äärmiselt maist ja ohtlikku.
Ja kui palju "erilise energiaga" paiku ka reaalselt kiirgusemõõdikuga üle on käidud? Ma ise olen radioaktiivsusele ilmselt päris tundlik, sest käisin kord kohas, kus looduslik foon oli kõrgem ja seda teadmata, hakkas katus ikkagi veidi sõitma, tekkis imelik tunne, et koht on mingil põhjusel "eriline". Samuti mõjuvat teistsugust tunnet tekitavalt erinevad elektromagnetväljad, näiteks ruumi, kus palju elektrijuhtmeid ja võib-olla ka elektrikapp (taval. just keldrid) nimetavad kummitusteuurijad seepärast isegi "hirmu puurideks", kuna need väljad tekitavat inimestel rahutust ja hirmu.

Nii et ettevaatust - kunagi ei tea, mis üllatusi NL sõjavägi kuhugi Eestisse metsaalla on peitnud... Ja see mis tundub kui "püha vägi" või "tugev negatiivne energia", võib olla kuskilt maetud kanistrist immitsev mürgine gaas, radioaktiivne kiirgus, mis iganes...

"Tammiku maapõu varjas sadat tonni radioaktiivset saasta"

"Sõjaväe labori rotilaibad vedelevad siiani metsa all"

"12 aastat tagasi: radioaktiivne kiirgus tappis kaks meest"

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog