Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öine seiklus ?!
Autor Sõnum
MagicWolf
Tavaliige

02-01-2012 00:00
Postitus: #1
Öine seiklus ?!
Oli suur torm väljas. Ärkasin üles, aga enne seda olin näind just ühte unenägu :
Läksin elutuppa .. kuid põrand oli tume punast värvi .. seinad olid ka samasugused. Nurgas oli üks vana kirjutuslaud , millepeal põles selline pisikene küünal.Kõik oli kuidagi vaikne ja veider..
Ma teadsin seda, et mu õde ja ta poiss lähvad vaime välja kutsuma,
kuulsin kui nad esikus rääkisid miskit ja läksid siis ülesse pööningule.
Kui nad olid sinna üles jõudnud , kustusid kõik tuled toast .. ning kui ma üles ärkasin olin ma täiesti rahulik .. pulss ei olnud kõrge ( kuigi tavaliselt kui ma midagi sellist näen unes olen ma väga ära ehmatanud ) .

Olin üleval .. näoga seina poole ning siis tabas mind veider tunne ..
Kõrvades nagu sahises kõik , alaseljal tundsin selliseid judinaid, jalad läksid suhteliselt tumaks , kuigi ma sain neid liigutada. Olin päris hirmunud.Kui olin toibunud mõtlesin , et kui nyyd üleval pööningul nt sammud käiks vms oleks päris huvitav , kuna meil on varemgi majas kummitand.
Ning u. 5 sec. hiljem käis täpselt minu kohal vägagi tugev ja tuhm mats.
Ma suudan hästi ära eristada millegi maha kukkumise hääle ja selliste teiste asjade hääle ning see oli midagi paranormaalset .

Ma ei usu , et see on mingi närvidest vms .. ma ei ole hull , et selliseid asju välja mõtleks.
See jalgadega ja seljaga seotud värk .. seda on mul ka varemgi juhtunud , kuid siis olen ma end liigutanud järsult ning see on lõppend . seekord ma lasin sellel lõpuni tegutseda -- kestis u. 10-15 sec. lõppes ise ära.

Paar päeva hiljem , kui magama läksin kuulsin , et kolm korda koputati kiiresti ja tulevalt aknale ..

Ning eile öösel , kui olime uue aasta vastu võtnud .. juba magama minemas , kuulis mu õde koos ta poisiga kuidas üleval pööningul oli käind samasugune tuhm mats ..
Ma naersingi ( südamlikult ) , et näe .. vaimud tervitavad meid ka juba uuelaastal .
Ise olen sellise iseloomuga , et suhtun sellistesse asjadesse rahulikult ja see huvitab mind väga ning tahaks rohkem inf. selle kohta teada saada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ei kukkunud kännust kaugele
too old to die young

02-01-2012 09:51
Postitus: #2
RE: Öine seiklus ?!
(02-01-2012 00:00 )MagicWolf Kirjutas:  ...Olin üleval .. näoga seina poole ning siis tabas mind veider tunne .. Kõrvades nagu sahises kõik , alaseljal tundsin selliseid judinaid, jalad läksid suhteliselt tumaks , kuigi ma sain neid liigutada. Olin päris hirmunud.Kui olin toibunud mõtlesin , et kui nyyd üleval pööningul nt sammud käiks vms oleks päris huvitav , kuna meil on varemgi majas kummitand. Ning u. 5 sec. hiljem käis täpselt minu kohal vägagi tugev ja tuhm mats. Ma suudan hästi ära eristada millegi maha kukkumise hääle ja selliste teiste asjade hääle ning see oli midagi paranormaalset .
Ma ei usu , et see on mingi närvidest vms .. ma ei ole hull , et selliseid asju välja mõtleks.
See jalgadega ja seljaga seotud värk .. seda on mul ka varemgi juhtunud , kuid siis olen ma end liigutanud järsult ning see on lõppend . seekord ma lasin sellel lõpuni tegutseda -- kestis u. 10-15 sec. lõppes ise ära...
selline ärkvelolek eelneb täielikule kehast väljumisele. ma ei tea, miks sa ei väljunud.
MagicWolf
Tavaliige

02-01-2012 15:38
Postitus: #3
RE: Öine seiklus ?!
Ja mis see täpsemalt tähendab ?
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ühe sõbra öine jalutuskäik paadikapten 1 879 28-07-2017 21:21
Viimane postitus: HUGOTH
  Öine külaline Nõmmel asuvas korteris slonik 3 2,251 24-07-2014 15:45
Viimane postitus: kalldunn
  13 aastat kestnud seiklus Ramadoz 6 2,242 21-02-2012 23:07
Viimane postitus: John24
  Tundmatu öine külaline draakonkrissu 34 8,125 26-03-2010 01:48
Viimane postitus: lyllu215
  Öine kummitus metsawend 13 2,666 20-10-2007 02:13
Viimane postitus: Merca125

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog