Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palun aidake!
Autor Sõnum
xXLuciferXx
Uustulnukas

02-01-2012 17:20
Postitus: #1
Palun aidake!
Tere..
Ma võin olla küll noor, kuid ma otsin abi.. Vbla on see kõik seotud minu psüühikaga.. Aga palun aidake.. Jutt on siis järgmine..

Ma olen väiksest saadik olnud koos ravitsejatega ja muude selliste inimestega.. Minu peal on tehtud väiksena igasugu asju.. Mind on loitsitud jne.. Mulle on kaks korda öeldud elus, et ma olen Lucifer.. Ja need, kes seda on öeld on old võhivõõrad. Ükskord väike poiss, ja teine kord umbes 25 aastane noormees. Kui väike poiss seda ütles olin 14 aastane & kui noormees seda ütles olin ma umbes 6 või 7 ..
Kuid mu hetkene probleem seisneb selles, et ma näen enda juures inimesi, keda muidu pole olemas. Lihtsalt olen tunnis. Näen, et õpetaja kõrval on mees, vanem, tühja pilguga, vaatab minu poole.. Kodus sama moodi, näen, et keegi istub minu voodil, seisab uksejuures või siis akna taga. Aga ikakord on erinev isiksus.. Kõikidel on aint sama asi. Tühi pilk... Te ei pea seda uskuma, mida ma räägin. Aga tõesti ma näen seda. Võibolla olen hull.. Tõesti, ma ei tea.. Koolis olen keskmine õpilane, mul on palju sõpru, saan teistega läbi, peale kooli on mul hobid.. Kuid ma ei saa aru miks sellised mitte reaalsed inimesed minu ellu satuvad.. Kõik see on minuarust old mul eluaeg kaasas.. Ja neid isikuid näen ma nädalas 4-5 korda umbes.. Palun aidake mind.. Ma tahan neist lahti saada..

/ ette tänades Minni .
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aurora Blue Eemal
Ise-loom'

02-01-2012 21:53
Postitus: #2
RE: Palun aidake!
Ma ei usu, et Sa oled Lucifer selle nime praeguses tähenduses. Kõigile meile üteldakse asju ja meil võivad need alateadlikult nii meeles olla, et tõmbavad samasugust suhtumist lisaks.

Vaimud ei ole pahad (küll aga nende teod võivad sellisena mõjuda) ja nende nägemine ei pea olema hirmuga seotud kogemus. Vaim võib olla ka keegi, kes Sind aitab, nt raske kontrolltöö ajal, milleks õppida unustasid, vastuse kõrva sosistab. Kardab vaid see, kes pole tundmatut asja endale selgemaks teinud ning kes iga võõra asja peale higimärgi sõrmi ja silmi kuivatama asub.

Su ümber on teised Sinuga samaväärsed olendid, kes väärivad austust ja võimalust hetkeks tähelepanuks.
Kui Sa aga kindlalt soovid neid unustada ja mitte näha, siis ignoreeri neid.
Ps: nõidumised saavad Sulle mõju avaldada vaid Sinu enda vabatahtlikul loal. Muidu mitte, isegi mitte "needmise" puhul.

Jõudu ja rohkem usaldust enese suhtes, Minni!

Vähemaktiivne kasutaja.
Ei kukkunud kännust kaugele
too old to die young

03-01-2012 14:10
Postitus: #3
Minu keeles tähendab see, et su inimlikkuse kilbid ei tööta, mis iseenesest vaimse inimese puhul on hea. Kuna aga sa ei saa olukorraga hakkama, pöördub see sinu kahjuks. Sellises olukorras võib proovida kasutada võõraid kilpe.
1. võib kasutada suuri egregore, n ristikirik pidada hästi sobima. Ise pole proovinud.
2. võib kasutada mõnda sekti, olen ise proovinud. Mõlemad tahaks sind ära kasutada, seda asjaolu ei saa seejuures unustada.
3. võimalus on, viibida rohkem normaalsete inimeste seltskonnas, kui tunned mõnda, mina ei tunne ühtki,kelle peale võiks päris kindel olla.
4. söö pidevalt rohkelt sealiha, kartulit ja hapukapsast, olen ise proovinud.

Isiklikult soovitan proovida kahte viimast kõigepealt.
PiziIngliito
Proua

03-01-2012 16:12
Postitus: #4
Miks Sa üleüldse samastad end sellega, mida teised Sulle ütlevad? Sellest võiks ikka alustada, et teed endale selgeks kes Sa ise oled ja ütlen ühe vihje: see kui endale ise selle nime külge kleebid, ei tee Su eneseavastust küll lihtsamaks.
lillu da boss olenn xd
tavaliige

21-01-2012 14:50
Postitus: #5
mdea minu meelest sa võiksid nendega rääkida, muidugi viisakalt Smile kuid soovitan mitte teiste kuuldes Smile need on minu soovitused

kõik on võimalik!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 1,462 04-07-2018 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 3,236 13-10-2014 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 1,953 28-10-2013 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 2,077 07-10-2013 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas kaidy111 15 5,524 08-01-2011 17:25
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Palun aidake. porguingel 2 1,557 30-10-2010 16:49
Viimane postitus: Savipats
  Palun aidake: paranormaalne nähtus hakkab aina rohkem piinam zimmy 46 13,872 22-02-2010 15:50
Viimane postitus: kakuke
  Painaja. Palun aidake!:( K.Laev 8 3,016 23-10-2009 15:18
Viimane postitus: RoosakasT2pp-
  PALUN AIDAKE!!! Keegi puhub tuult näkku. GreenDay 23 6,545 27-05-2008 16:18
Viimane postitus: Metafor
  Palun aidake.. minu vanaema kummitab... WhatEver 25 8,548 12-12-2007 14:25
Viimane postitus: Andromeda

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog