Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2 Häält - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
22-12-2012 15:38
Postitus: #176
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012
Google starts watching what you do off the Internet too — RT
Google on kui suur info imemise hüdra-täi inimese seljas. Tema uusim leiutis on süsteem mis seob sinu pangakaardi mile oled registreerinud ostes läbi Google migeid tooteid ka nende ostudega mida inimene on sooritnaud väljas pool netti. Kuidas ta neid andmeid täpselt kasutab on hetkel nati lahtine, kuid selge on vähemalt üks liin - reklaamid. Sinu ostude põhjal tahakse andmebaas mis näitab kus ja millal, ning mida sa oled ostnud. See annab reklaamijatele aimu mida sa järgmiseks ostad ja kus ja siis saadki omale reklaamide laviini kaela.

Meet the Weeds That Monsanto Can't Beat | Mother Jones
Monsanto ei ole ainult geenimuundatud taimede tootja vaid ka suur keemia kontsern mis toodab taimemürka. Tundub aga, et loodus paneb selle firma kinni. Kõik need taimed mida saab on tapa on tapetud - alles on taimed keda see keemia ei koti.

Why the US media ignored Murdoch's brazen bid to hijack the presidency | Carl Bernstein | Comment is free | The Guardian
Meediamagnaadi murdichi katse minna Valgesse Majja - keerukamat teed pidi ehk kinni maksta kandidaat nimega David Petraus. Mehele lõppes asisellega, et kaevati välja tema afäär ja Petraeus vallandati mis efektiivselt lõpetas tema püüdlused pääseda Valgesse Majja. Küsimused aga jäävad - miks Murdoch siis nii valesti tegi? Kas jättis kellegile maksmata või muud andamid viimata?

Activist Post: Tell the System: You're Not Getting the Guns. Period.
Relvad ja Ameerika - mõneti lihtne, kuid ka keeruline. Selge, et eliit kardab relvastatud rahvast ja annab endast parima, et relvad kokku korjata või vähemalt vähendada nende hulka eraisikute käes. Sellise poliitika tulemus on afa tragöödiad nagu Columbine, Sandy Hook ja teised. Need ei ole üksikute relvahullude vaid eliidi sõdurite rünnakud rahva vastu.

Ancient American Stone & Mound Builders - YouTube
Ameerika minevik - Künkaehitajate tsivilisatsioon ja hiiglased. Kes nad olid ja mida maha jätsid.

Hitler's War?: What the Historians Neglect to Mention. - YouTube
Hitleri sõda - detailid ja faktid mida ajaloolased maha vaikivad. Soovitan siin mõnele see film ära vaadata.

Liberal Hypocrisy - YouTube
Natuke moodsas voris haridust ja haritust - mis on liberalism.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
22-12-2012 16:31
Postitus: #177
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012
(22-12-2012 15:38 )excubitoris Kirjutas:  Ancient American Stone & Mound Builders - YouTube
Ameerika minevik - Künkaehitajate tsivilisatsioon ja hiiglased. Kes nad olid ja mida maha jätsid.

Huvitav film. Meenutan, et varem peeti neid Uus-Inglismaa kivikambreid keltide ehitatuks. Nende kivikambrite kohta ilmus ka eesti keeles paeluv raamat.
Aga tore, et edasisi uuringuid teostatakse. Loodetavasti jõutakse peagi ka õigetele järeldustele, et kes ja miks. Kui muidugi selleks ajaks midagi veel alles on. Ja taas järjekordset udu ei aeta nende otstarbe kohta?
Teema aastast 2004 Uus-Inglismaa saladuslike kivikambrite kohta:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ivikambrid

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
25-12-2012 12:21
Postitus: #178
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012
Jõulutervitused ka minu poolt kõigile. Nautikem rahu ja armastust koos nende lauljatega.
Christmas Flash Mob by Journey of Faith at South Bay Galleria - official video - YouTube

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
31-12-2012 16:23
Postitus: #179
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012
Kui aasta lõpuni on jäänud julgelt alla 10 tuni võiks ehk öelda, et kui ühtegi force majoret ei tule kuskil tkosmose või dimensioonide sügavusest siis peame ka hakkama saama aastaga 2013. Mitte, et ennustusi poleks mis ka järgmiseks aastaks lõppu ennustavad aga elu on näidanud, et ennustused on sellised salakavalad asjad mis vahest täituvad ja vahest mitte. Selle aasta viimases postituses räägin ka asjadest mida on ette püütud ennustada rohkem kui aastasada. Senini on ainult lainetused ringi käinud ja kuigi märgid näitavad, et ennustus võib täituda siis senini oleme sellest veel mööda saanud - sellest aga pikemalt juba postituses endas. See on selle aasta viimane aga looda, et kui tähtede seis soodne siis ehk püüan teiste vigu ja eksimusi teieni tuua - äkki keegi õpib.
Ei saaks ütelda, et mööduv aasta oleks kerge olnud. Inimesi hukkus nii inimeste kui looduse käe läbi aga nii on juba olnud kogu ajaloo vältel. Loodaks, et inimesed õpivad aga kus sa sellega. Ikka tormatakse pea eest "uutesse" seiklustesse teades, et see teeb pihuks ja põrmuks elu ja armastuse aga TEMA pole ju SEDA seiklust veel kogenud - selles poel veel peksa saanud, valu tundnud, elu jätnud. See, et teised on selle läbinud pole ju üldse oluline. Vana ütelus kõlab, et loll õpib enda vigadest tark tesite omadest. Püüdkem olla siis vähemalt uuel aastal natuke targemad ja õppida ikka teiste vigadest ja püüdkem aru saada, et kõige suurem jõud maailmas on ARMASTUS. Elagem sellega siis.
Ilusat aastavahetust.The Russian Press Pravda Message to Americans: Do not give up your guns - The Lone Star Watchdog | The Lone Star Watchdog
Üleskutse üle kahe ookeani - kui mõlemalt poolt vaadata. Venemaa ajakirjanik kutsub Ameeriklasi võitlusele oma õiguste eest, et siis koos võidelda meie kõigi õiguste eest. Soovitan lugeda - see on harva trükki pääsev kokku võte sellest mis toimus relvadega Vene Impeeriumis ja ka NBõukogude Liidus ja selle riigi formeerimise käigus. Paar detaili on välja öeldud mida võis küll kahtlustada aga millest on paljud seni proovinud vaikida - ehk siis Inimesed, Kodanikud, Riik ja Relvad - kes kaitseb sind - Riik või Sina?

Eliminate armed guards for the President, Vice-President, and their families, and establish Gun Free Zones around them | We the People: Your Voice in Our Government
Pea KÕIK ohvrite rohked massitulistmaised on toimunud nn "relva vabades tsoonides" mis on kehtestatud Föderaal Valitsuse määrustega. Asja teeb pikantseks isegi see, et mitmed armee kasutuses olevad piirkonnad ja alad/hooned on määratud sellisteks. See oli ka põhjus miks sai toimuda 13ne ohvriga veresaun Fort Hoodi sõjaväebaasis.
On liikvle kodanikualgatus, et kuna selline käitumine on "föderaalide" siis peaksid nad ka valitsuse alad kuulutama relvavabadeks tsoonideks - alustada võiks näiteks Presidendi valvest Anda poistele poksikindad ja kuminuiad ja las valvavad.

Back to the Future: What History Teaches About Gun Confiscations | Dave Hodges – The Common Sense Show
Tagasi tulevikku - mida relvakontrolli minevik meile õpetab.

Sandy Hook: how television takes your guns « Jon Rappoport's Blog
Kuidas on seotud TV propaganda relvakontrolliga.

1991 Book Predicts School Shootings By Drugged Individuals In Order To Disarm Public | Politics
Aastal 1991 ilmutas William Cooper raamatu nimega Behold A Pale Horse - selles oli kirjutatud paljudest asjadest mis toimuvad meie maailmas ja mis on ohtlikud inimestele ja muudest "eliidi" trikkidest. Oli ka lõik mis kirjaldas CIA programi nimega Omega mille eesmärgiks oli "toota" isikuid keda on võimalik saata ka koolidesse korrladama veresaunu, et siis neid sündmusi kasutada ära relvade piiramiseks.

* San Antonio Theater Shooting « 'Nox & Friends
Mis aga juhtub siis kui pätil on vastas Inimene. San Antoinios läks isik restorani maha laskma oma ex-tüdrukut. Lastes tüdrukut hakkas ta tulistama ka teisi kohal viibijaid- keleldest enamus põgenes kõrvalolevasse kinno. Kurjategija lks järele ja alustas laskmist. Tema peatas kodanik kellel oli kaasas relv. Linn annab kodanikule medali press aga vaikib! Miks küsitakse?

Activist Post: CONFIRMED: Feinstein's Gun Control Legislation Will Ban Most Guns
Paranoia on karm nähtus, kuid mis puudutab poliitikat siis on see tihti õigustatud - ka meil siin. Inimesed aga tihti ei pane tähele ja ei saa aru milliseid seadusi neile kõrist alla topitakse. Siin on juttu ühest (järjekordsest) seaduseelnõust mis lubab piirata mitut liiki käsirelvi - Põhiseaduse vastaselt aga ega see pole ennemgi poliitikuid värisema pannud.

How to Stop Hospitals from Killing Us - WSJ.com
Käib pidev jutt kui ohtlikud on igat tüüpi relvad. Ma ei vaidle vastu kuni selle punktini kui oponendid hakkavad rääkima, et relvad on süüdi - mine maga kaineks, osta mõistust või veel midagi sama teravmeelset vastust. Relvad on tööriista - nagu lusikas, kahvel või kruvikeeraja milledega saab sama edukalt tappa.
Statistika aga näitab, et arstid oma hooletusega ja lollusega tapavad krodades rohkem inimesi kui relvad. Ja siin on jutt just mitte sellest, et arstid ei suuda haiget aidata vaid just arstide lollusest, ükskõikusest ehk samadest asjadest milledest räägitakse tavate relvaomanike puhul.

BABY YOU CAN DRIVE MY CAR - Conspiracy Cafe
Väike meenutus sellest segapudrust mis käib hiljutise koolilaskmise ümber. Asjad ei klapi - siiani.

Newspaper sparks outrage for publishing names, addresses of gun permit holders - CNN.com
If You Are On This List You May Be In Grave Danger
Poliitilise kliki sabas traavivad ülipüüdlikud leheneegrid (ja see ON halvas mõttes öeldud) valdasid nimekirja kus kirjas isikute andmed ja aadressid kes omavad relvalubasi ja relvi kodus. Tahaks loota, et kordki elus läheks asi karma seaduste järgi ja need väikesed värd-tindinikkarid avastaksid ennast olukorrast kus relvaga kodanik päästab neid surmasuust kui neil tuleb päti relva ees seista.

Deport Piers Morgan, demands US petition - Americas - World - The Independent
Väikene kurioossne lugu ka - üks Briti saartel pärit saatejuht võttis intervjuud relvandusega tegelevalt isikult ja väitis, et too on loll (stupid) ja veel natuke, et üldse usub relva "parandavasse jõusse". Nüüd on usinad kodanikud avanud Valge Maja kodulehel petitsiooni mis nõuab selle isiku väljasaatmist USAst sest oam remarkidega solvas ta nii Põhiseadust ui ka mitmeid teisi alusdokumente.Charlotte Iserbyt: The Miseducation of America Part 1-Full - YouTube
Daam kes oma tegevusega ja terava keele ning mõistusega on mulle muljet avaldanud (mitte, et ta selles ainuke oleks) räägib haridussüsteemi keerdkäikudest ja selelst, kudias selle abil rahvast lolliks tehakse.

Florida homeowners foreclosing on banks - Dec. 26, 2012
Pangad on ise vahest patusemad kui kodanikud keda nad koorivad. Saates oma röövelliku laenu praktikaga inimesi pankrotti ja võttes neilt kodus on nad nüüd ise ämbrisse astunud. Nimelt on panga KOHUS maksta ka arved nende kinnisvarade suhtes mis on nende kätte tulnud läbi pankroti menetluse. Seda nad aga päris tihti ei taha teha - nüüd siis saadavad kodanikud panku pankrotti. Kättemaks on magus.

Matt Taibbi: Libor Scandal Is 'The Biggest Financial Corruption Case In History' (VIDEO)
Matt Taibbi: Libor scandal biggest ‘Wall Street-related story of this year’ | The Raw Story
Mitme viimase aja massi tulistamise puhul on olnud USAs käärivast LIBOR skandaalist. Tegu on pankade mahhinatsioonidega isikute laostamiseks. Kes soovib saab linkide tagant aimu millega on täpsemalt tegu.

ZCommunications | Iceland Was Right, We Were Wrong: The IMF by Jeff Neilson | ZNet Article
IMF raputab tuhka pähe - Islanidl oli õigus ja neil mitte. Teemaks loomulikult raha ja selle röövellik kasutamine.

Jimmy Savile's private letters to Margaret Thatcher: Files edited 2 months ago | Mail Online
Ka siin forumis jutuks olnud pedofiil Jimmy Savile saatis tollasele Briti Peaministrile kirju milles väitis, et nende ühised sõbrad ja patsiendid tunnevad end hästi ja igatsevad "tädi" Margareti taga. Kuna Raudse Leedina tuntud proua peaminister oli "natuke vasakule" ehk olla armastanud oma mehe asemel nooremate daamidega linade vahel vallatleda - oli isegi väike ja kiirelt sumbunud skandaali pojake kord, et tema ihusekretär kurtis, et proua pole talle piisavalt truu siis tekib õigustatud küsimus, et kui noored ja vabatahtlikud need "noored patsiendid" siis ikkagi olid?

Letter from Chinese Laborer Pleading for Help Found in Halloween Decorations | Work + Money - Yahoo! Shine
See, et Hiina pole tööliste ja talupoegade paradiis nagus eda kujutati ja nagu ka selle suur eeskuju N.Liit ei olnud ei tohiks kellegile üllatusena tulla. Üks ontlik USA pereema sai aga oma Hiinast pärit jõuluostudega kaasa ootamatu kingituse. Nimelt oli üks sunnitööline suutnud pakendisse libistada pika ja kurva kirja oma ja tema saatusekaaslaste kibedast orjaleust Hiina Rahvavabariigi "vabatahtlikus" sunnitöö laagris. Üllatusena tuli aga pereemale see, et ükski inimeõigsute organisatsioon kuhu ta selle kirjagapöördus talle vastata ei tahtnud vaid vastas pika vaikusega. Kelle käest need organid oma raha saavadki - tekib siis õigustatud küsimus.

Everything Petroleum Does, Hemp Does Better - Waking Times : Waking Times
Pealkirja tõlge ütleb kõik ära ilusti ja sisukalt - kõike mida suudab nafta suudab kakanep ja veel kordades paremini. Kas peab tegema puust ette ja punaseks? Kui keegi tunneb, et infot pole piisavalt siis on meil siin tore teema mille nimeks Hemp, kanep ja marihuaana - lugege ja te saate teada.

Hadrian's Auditorium: Ancient Roman Arts Center From 123 AD Discovered (PHOTO)
Kunstid ja Rooma Impeeriumi. Asi millest mõned eriti rääkida ei taha - Rooma Impeerium ja kunstid. Nimelt ehitasid roomlased mitte ainult teid, gladiaatorite areene vaid ka muuseume ja seda mitte ainult Roomas endas vaid ka asumaades või liidetud aladel või kuidas iganes neid nimetada. Üks selline leiti Briti saartelt - Hadrianuse valli lähistelt ja vähemalt mõned teadlased on rõõmsad.Selle teema puhul on igatahes tema maailma lõpp käes. Aasta 2012 tuli ja läks - teema sai otsa. Ehk jätkan uuel aastal uue hooga ehk mitte - aeg näitab. Seniks aga kuni see selgub soovin kõigile ilusat aastavahetust ja tujuküllast uut aastat.
Tänan lugejaid ja neid kes ka kirjutasid siia kaastöö eest.
Olge tublid.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
31-12-2012 22:44
Postitus: #180
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012
Aitäh mitmekesise lugemise eest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uudiseid soomest ja rootsist xcad 6 2,500 06-05-2018 09:36
Viimane postitus: Thorondor
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014 excubitoris 124 61,966 11-09-2015 07:03
Viimane postitus: Eithea
  Filers Files ehk Hr. Filersi UFO uudised kogu maailmast excubitoris 121 49,796 02-08-2014 17:18
Viimane postitus: excubitoris
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013 excubitoris 229 93,022 02-01-2014 12:29
Viimane postitus: Marconato
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 excubitoris 305 127,198 30-10-2012 11:04
Viimane postitus: Marconato
  Artikkel: Miks on 2012 nii tähtis? AnnaNuustik 24 9,218 26-06-2011 15:41
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Ilo kolumn MMXI Ilo 20 8,909 05-06-2011 14:01
Viimane postitus: Ilo
  Shveitsi uudiseid ka paadikapten 3 3,646 17-02-2011 08:51
Viimane postitus: nokitseja
  Encyclopedia of Life ehk Elu Entsüklopeedia Tutanhamon 3 2,163 18-11-2007 19:56
Viimane postitus: Andromeda

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog