Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enam ei suuda!! Mida see tähendada võiks?
#1
Nii ei tea mida see tähendada võiks aga lugu selline.
10 aastat tagasi elasin ma Pärnus. Oli korter majas,milles oli veel 4 korterit.Olime elanud seal 2 aastat kui hakkasin kogema veidraid asju.Juhtumeid oli ikka päris palju aga kirjutan mis kõige häirivamad.Mulle meeldis väga tantsida ja laulda maki järgi. Kui ma seda tegin ja hoos olin tundsin,et keegi jälgib ukse juurest(tavaliselt tunnetad ära kui sind vaadatakse ) pidin ukse alati kinni panema sest kui uks lahti oli ei julendu ma kõrvale vaadata. Siis oli järgmine.Telekast tuli nightrider me vennaga olime hullud selle järgi kui seebokas läbi sai ja me välja tormasime tuli väljas meelde et jätsime telku tööle(vanemad olid tööl) tagasi tuppa jõudes oli telku kinni.Ja siis teinekord ka vastpidi. Kui köögis arutasim,et Ohh see seebikas hakkab ruttu teisetuppa oli telku järel.. Kui me maja hoovis mängisime istusid lehtla juures rohelisel pingil üks vanapaar.Mehel oli parett peas jalutuskepp oli käes.Vanemdaam istus rätik peas tema kõrval ja nad vaatasid kuhugi eemale.Aga meid oli õpetatud alati teretama kui möödusime ütelsime ikka tere aga vastust ei tulnud. Naljaks oli see,et me kunagi ei näinud neid tulemas ega minemas ja neid nägime ka suht harva.Meie majas elasid kõik nooremad inimesed oma lastega.Ja kui rääksime ei osandu keegi öelda midagi.Siis mäletan öösiti ei julgenud silmi lahti hoida ja hirm oli sees et keegi kohe tuleb ja haarab sinust.Oli kuulda asjade liikumist jne.Siis mäletan,et hakkasin küpsetama kooki ja mäelatn ka seda,et ma mõtlesin kui ma munad ära segan ja piima ära valan pean võtma ülevalt kapiotsas koogivormi aga et ma seda kätte saaksin pidin ma tooli võtma ja lauale asutma(kapp asusu minu kasvukohta ikka päris kõrgel) nii kui ma seda mõtlesin ja ümber keerasin oli kapiuks lahti ja vorm laual...ehamatsin ja ei julgenud liigutada ikka päris tükkaega.Kui emale rääksin ütles,et sa hajameelne ja ei mäleta et olid juba võtnud.Tean ise et polnud nii sest pidin selleks ikka vaeva nägema..Aga ema teadis ammu,et maja smidagi toimus ta ei tahtnud öelda meile kuna olime väiksed lapsed ja tihti üksikodus siis poleks me ju julgenud olla seal ja emal vaja tööl käija.Naabritel oli selline kogemus ,et mänguklaveril millel polnud patakaid töötas öösel ja mängis suvalisi klahve.Kui tuba oli korda tehtud oli hommikuks asjad segamini paisatud.(nad arvasid ,et tegemist lapsega kellele meeldib mängida ja oli suht sõbralik). Nüüd elan ma Tallinnas ja imelik on see ,et see maja on hakanud mind öösiti unes segama ..Näen seda nädalas 2-3 korda ja igakord ma näen ,et see maja tahab halba..näen seda et üleval pööningu aknal oli mingi õudne naine kes hoiab last kinni ega lase teda lahti ja karjub mulle kui sa siia tuled sureb su isa jne.. ärkan öösiti mitukorda ja hommikuks olen väsinud ja läbi... või siis näen ,et olen seal majas enda toas ja kummitused tahavd aknast sisse ronida ja siis tuleb see väike laps ning ütleb ära karda mind ma hea jne... Küll olen seal hoovis ja loen postkastis kirju keegi mu lähedane on surnud (ema või isa) nutan täiega jne..või siis istun seal majas diivanil ja järsku mind tõmmatakse jalgadest ja see õudne naine tahab mind tirida keldirsse..või siis see väike laps tuleb ja ütleb sa pead ära minema muidu see tuleb ja teeb sulle midagi jne..Arvan,et see pole normaalne...elan juba ammu eemal sealt aga ikka näen seda unes... Kui sellest räägin kellegile ..irvitatakse öeldakse vaata vähem filme.... aga lihtsalt arvan,et nii tihti unes seda näha ja ,et sellest aega möödasl vägagi palju..MIX NAGU...Kas see tahab öelda mulle midagi ...ei tea ..


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2
Kui sa sealt majast lahkusid, siis jäi (arvatavasti) natuke sellest majast sinusse ja see arvab, et sa elad seal. Kas su mõni pereliige elab ikka veel seal? Kui elab siis ma soovitaks neil lahkuda. Kui sa arvad, et asi on ikka väga korrast ära, siis mine küsi meediumilt abi. Ja kui võin küsida, kus tänaval see maja asub?
Vasta
#3
Järjekordne näide musta maagja, tapetud inimeste ja kinnijäänud hingede sümbioosist. Seda sasipundart suudab lahti arutada väga tugev valge selgeltnägia. Eestis minu andmetel, niisugust inimest ei ole .Minu pisikestel valgetel nõidadel ei ole veel lubatud niisuguste asjadega tegelda. Soovitan moodustada kellaosuti liikumis suunas, liikuva ringi enese ümber. Võib olla olete näinud lassotantsu. Kauboi keeruta lassot enese ümber, olles ise lassorõngas. Lassorõngas liigub ülesse ja alla, kogu keha pikkuses. Kuldse ringi võib moodustada ükskõik kus, ükskõik millal, ükskõik missuguses asendis. Hetkeks käed kokku, silmad kinni, ring pöörlema. Esialgu peaks see aitama.
Vasta
#4
(07-01-2012, 19:47 )kalldunn Kirjutas: Eestis minu andmetel, niisugust inimest ei ole .Minu pisikestel valgetel nõidadel ei ole veel lubatud niisuguste asjadega tegelda.
Aga miks sa ise ei tegele sellega?
(07-01-2012, 19:47 )kalldunn Kirjutas: Soovitan moodustada kellaosuti liikumis suunas, liikuva ringi enese ümber. Võib olla olete näinud lassotantsu. Kauboi keeruta lassot enese ümber, olles ise lassorõngas. Lassorõngas liigub ülesse ja alla, kogu keha pikkuses. Kuldse ringi võib moodustada ükskõik kus, ükskõik millal, ükskõik missuguses asendis. Hetkeks käed kokku, silmad kinni, ring pöörlema. Esialgu peaks see aitama.
Mis juhtub siis kui ma panen kuldse ringi vastupäeva pöörlema?

Niipalju kui ma tean, rahvapärane tõrjemaagia kasutab "kurja väljasuitsetamiseks" vastupäeva liikumist toanurki pidi. Ilmselt kuldse ringi põhimõte on siiski mitte väljatõrjumine, vaid midagi muud? Mida "kuldne ring" sisuliselt teeb?

Miks üldse selline, no ma nimetan teda "kolliks", "koll" inimesega kaasas käib? Teise linna järgi tuleb? Või antud teema algataja lihtsalt sattub mingil põhjusel elama korteritesse, kus on "kollid" sees?

Edit: lugesin nüüd korralikult teemaalgataja postituse läbi ja mu viimane küsimus leidis vastuse. "Koll" tuli teemaalgatajaga kaasa. Miks? Ja huvitav oleks teada, kas Pärnus selles majas ka kollitamine jätkub?

Vasta
#5
(07-01-2012, 19:47 )kalldunn Kirjutas: Järjekordne näide musta maagja, tapetud inimeste ja kinnijäänud hingede sümbioosist. Seda sasipundart suudab lahti arutada väga tugev valge selgeltnägia. Eestis minu andmetel, niisugust inimest ei ole .. Minu pisikestel valgetel nõidadel ei ole veel lubatud niisuguste asjadega tegelda

Järjekordne näide, et inimene, olles juba oma sekti loonud, otsib siit foorumist uusi lollikesi oma toidulauale...

Sellist asja nagu "ei ole lubatud" ei ole olemas! Kui on oskused, siis vastava abipalve korral palutav ka aitab, mitte ei aja lolli iba suust välja. Lisaks sellele on mul veel üks küsimus, et miks sa oled oma vanu postitusi massiliselt kustutanud?
Vasta
#6
(07-01-2012, 18:52 )Põhjavalgus Kirjutas: Kui sa sealt majast lahkusid, siis jäi (arvatavasti) natuke sellest majast sinusse ja see arvab, et sa elad seal. Kas su mõni pereliige elab ikka veel seal? Kui elab siis ma soovitaks neil lahkuda. Kui sa arvad, et asi on ikka väga korrast ära, siis mine küsi meediumilt abi. Ja kui võin küsida, kus tänaval see maja asub?


See maja asub Pärnus Henno tn 4 ja korter oli nr 2..kus juures meie vastas asus väike kirik...kas ka see võis anda juurde midagi ei tea....
See uks mis pildil on selle maja tänava poolne uks...
(07-01-2012, 19:47 )kalldunn Kirjutas: Järjekordne näide musta maagja, tapetud inimeste ja kinnijäänud hingede sümbioosist. Seda sasipundart suudab lahti arutada väga tugev valge selgeltnägia. Eestis minu andmetel, niisugust inimest ei ole .Minu pisikestel valgetel nõidadel ei ole veel lubatud niisuguste asjadega tegelda. Soovitan moodustada kellaosuti liikumis suunas, liikuva ringi enese ümber. Võib olla olete näinud lassotantsu. Kauboi keeruta lassot enese ümber, olles ise lassorõngas. Lassorõngas liigub ülesse ja alla, kogu keha pikkuses. Kuldse ringi võib moodustada ükskõik kus, ükskõik millal, ükskõik missuguses asendis. Hetkeks käed kokku, silmad kinni, ring pöörlema. Esialgu peaks see aitama.


Enda hea une tagamiseks olen nõus tegema seda

Vasta
#7
Mul jäi mulje, et "see" ("koll") on muutunud peale Sinu Tallinnasse kolimist tigedamaks. Pärnu maja korterinaabrid kirjeldasid "seda" ju pigem nagu veidi heatahtlikkugi?

Mingi tegur Sinu elus on andnud "sellele" jõudu juurde. Mõtle, kas on midagi juhtunud, mis Sinu kaitsekihte nõrgendada on võinud? Kui selle teguri(d) kõrvaldatud saad oma elust, siis muutud ise ka tugevamaks ja kollid loobuvad Sinust.

Või ikkagi, lisaks eelnevale, äkki asub uus korter halva energeetilise tsooni peal? Koosmõjus endise korteri "mälestusega" annavad nad kokku sellise väga ebameeldiva nähtuse? Klassikaline soovitus - kui on võimalik, nihuta voodit.

Kas Pärnu majas ka nähtused jätkuvad?
Jätkan geobioloogia teemal.
Kiriku lähedus võib selle poolest mõjuda küll, et kirik rajati tavaliselt intensiivse "energeetikaga" koha peale. Sihiti küll nii, et "jõu sammas" sattuks altari ette või kohale. Kuid aja jooksul pidid mõned "sambad" suutma nihkuda (üle tänava?) või on tegemist üldse suurema energeetiliselt aktiivse piirkonnaga (kümneid ruutmeetreid). Ka on paljudel "sammastel" veidi eemal "paariline", sageli vastandlike omadustega.

Samuti kirikuskäivate usklike patud ja muu "hingeline saast" võib ikka mõjutada küll. Lisaks mustakuuemeeste enda diilid.

Aga geobioloogiaga seotud paranähtused üldjuhul inimesega "kaasa ei tule". On paiksed, küll aga mõjuvad soodustava tegurina selliste nähtuste ilmnemisel. Kui "tuleb kaasa", siis on ikkagi inimtekkeline "nähtus". Vähemalt ma praegu arvan nii.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida teha? Isabella 11 4,805 01-09-2012, 07:50
Viimane postitus: excubitoris
  Minuga juhtunud asjad, mida ma ei oska selgitada. Agnes.96 5 4,100 26-02-2012, 21:32
Viimane postitus: Maag Aino
  Kas võiks olla tegu kummitusega! Ise 4 3,268 22-02-2012, 00:41
Viimane postitus: John24
  Mida teha? Ahjukas 8 5,156 03-10-2011, 14:51
Viimane postitus: lendav kokk
  Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas kaidy111 15 8,025 08-01-2011, 17:25
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Kes pole näinud, tahab näha, kes on, ei taha enam. lyllu215 8 4,945 12-06-2010, 19:18
Viimane postitus: lyllu215
  Rääkimine asja & olendiga, mida pole tegelikult olemas gragmetohell 10 4,966 30-12-2009, 14:11
Viimane postitus: kordo
  Öised jalutuskäigud sunuaia kõrval. Mida nad kaasa toovad? -Black-Lady- 45 15,877 25-10-2009, 17:34
Viimane postitus: InYoFace-
  Kes see olla võiks ? Crissu 32 12,642 22-07-2009, 14:23
Viimane postitus: cancerman1
  Mida mina olen kogenud. Lena 4 3,184 29-09-2008, 12:50
Viimane postitus: Aili

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat