Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tünni foorumist
#51
Lugesin, mis doktorist järele jäänud, üldiselt tema kallal ilgutakse üsna palju, tõenäoliselt on tema poste rohkem kustutatud kui oponentide omi. Cassiopeia verbaalne oskus temaga lävimisel on tähelepanuväärne.
#52
(17-01-2012, 10:43 )lahendused Kirjutas: Näiteks Koltsi piltide suurimad kriitikud olid sellised, kes ise ei uskunud tulnukate ja lendavate taldrikute olemasolusse - seega peaks mõiste "paravaablane" üsna tabavalt neid iseloomustama.
Sooviks palun nimeliselt neid suurimaid kriitikuid ja põhjendusi, miks need kriitikud ei usu tulnukate ja lendavate taldrikute olemasolusse.

Niisama puusalt idiootsusi tulistada pole kah mõtet...
#53
(17-01-2012, 21:58 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Lugesin, mis doktorist järele jäänud, üldiselt tema kallal ilgutakse üsna palju, tõenäoliselt on tema poste rohkem kustutatud kui oponentide omi. Cassiopeia verbaalne oskus temaga lävimisel on tähelepanuväärne.

Hehee Smile Kui sa viitad sellele, et ma teemades eriti ei postitanud, siis tea, et paljud minu postitused koos peategelaste postitustega sai Prügikastiosakonda tõstetud. Seega - need pole nähtavad. Ja omal ajal sai Koltsiga ka U2U kaudu suheldud Smile Seega, mu verbaalne oskus on piiritu wink
#54
Okeei, ma püüan nüüd küsidaa sedasi, et ei lähe konkreetseks. Cassiopeia, doktoriga suhelnult, kas oli midagi, mida kõik(mõned) teadsid, mis võis doktorit provotseerida, mida ka tema vastu kasutati. Doktori privaatsuse huvides palun vasta ainult "jah", "ei" või "eivasta".
#55
Ausalt - selle konkreetse doktori ja ka osade meie kasutajatega on kõik võimalik. Inimesed tunnevad end puudutatuna ka väikestest asjadest - mida ausaltöeldes sellisel saidil nagu Para-Web on mõttetu teha. Mina isiklikult ei tea, mis olid täpsed asjaolud mis kõik probleemid lõkkele lõid. Kui inimene ei oska foorumisse ja kasutajatesse mõistuslikult suhtuda, siis pole enam päästa ka midagi Smile See on mu aus vastus. Omal ajal püüti probleeme lahendada rahulikult, kuid lõppeks lendas kõik ikka vastu taevast, nagu alati. See on see mis öelda saan. Detailidesse laskumata.
#56
Iseenesest naljakas olukord, kuidas üks inimene puhtalt enda suhtumise tõttu niivõrd palju jahumist välja teenib. Tavaolukorras, kui keegi tuleks tänaval vastu ja solvaks, sa lihtsalt sõidad korraks kaussi ära ja jätkad oma teed, mõnel juhul lihtsalt eirad või teisel juhul sõimad korra vastu.

Nii või teisiti oleks tegemist kaduva ja ühekordse nähtusega.

Ent siin millegipärast kestab energiavampiirlus edasi ka peale seda kui reaalne tatt on saapatalla alt pühitud. Küll urgitsetakse eraelus, küll lehvitatakse pärisnimedega, sest pärisnimega nimetamine olukorras, kus inimene ülejäänud aja on olnud pseudonüümiga, annab nimetajale mingitlaadi egolaksu.

Kolts on nii välimuselt kui ka käitumiselt suht sarnane joodikust paduuskliku Harri Kingoga, viimane lihtsalt on veidi rohkem vaoshoitum ja väljapeetum, samuti ei tunne ta vajadust oma "oponentide" eraelus surkida. Ent nende meeste usklikkuse skaala ja isiklikus ristisõjas emotsionaalselt lahmimine on kui 1:1 üksteise pealt maha viksitud.
#57
Pole mingit energiavampiirlust, kui suudad rahulikuks jääda. Aga,, Kingoga tundus ka mulle sarnane.
Aga okey, eks vaatab, mis edasi saab, jätan teid rahule.
#58
Ei oleks oodanud selliselt seltskonnolalt sellist lapsikust.
#59
(17-01-2012, 23:16 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Pole mingit energiavampiirlust, kui suudad rahulikuks jääda. Aga,, Kingoga tundus ka mulle sarnane.
Aga okey, eks vaatab, mis edasi saab, jätan teid rahule.
Jh lp Venus jms, nii see on...millalgi möllas kommetaariumites veel ka keegi Ra ja kahtlusi oli...Aga peab märkima, et sul eneselgi on hämmastavad oskused ja väga mitmekesine huvitav olemine.
#60
Ma arvan, et see pole tore koht sm tünni suguelu üle arutamiseks.
#61
(18-01-2012, 07:37 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Ma arvan, et see pole tore koht sm tünni suguelu üle arutamiseks.
Ära liialda, kuid suguelu arutamiseks on see jha vale koht....Smile
#62
(17-01-2012, 09:06 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Antud juhul pole Piziingliito milleski süüdi. Probleemiks on persoonid, kes ei taba intriigi, kipuvad väikeintrigante kaitsma igas olukorras. Arge kaitske neid, ja jama kaob. Mina nokin samuti pidevalt mõnede kallal. Aga kui te mind kaitsma hakkate, tuleb jama.

Olen siin foorumis suhteliselt uus ja eeldan, et nüüd ei tulda mulle nina pihta viskama, et ärgu ma siis sekkugu. Aga siin vist veel on sõna- ja arvamusevabadus? Smile
Praegune olukord meenutab mulle massipsühhoosi. Või eestlaste omavahelist kodusõda või kaost enne kuldaega.Smile

Kuna võtan siit foorumist praegu järeleaitamisetunde "lendajate" jms huvitavate nähtuste kohta, siis on tunne , et need olevused naudivad olukorda, sest teie sõnumitest õhkub tohutut hirmuenergiat - kõik liigid on esindatud,seega neil maiustamist jätkub Smile
Loodan lihtsalt väga, et Müstik ära ei kaoks, ma alles hakkasin nautima tema sooje ja intelligentseid postitusi.

#63
(18-01-2012, 08:50 )Minaelan Kirjutas: Nii, nüüd läheb lahti Smile Smile

See viimane lause näitab ilmekalt, et sind ei huvita muu kui see klassikaline "ära panemine" ja vahet pole kellele.
Oled samasugune provokaator nagu siit kisaga lahkunud ja need kes siin veel sitsivad. Kui soovid konflikti siis mine
palun Lasnmäele - riputa kaela venekeelne silt a'la "venelased on tiblad" ja leiad mida soovid. Ahjaah - meenus - sinusugused möllavad vaid neti näilise anonüümsuse taga. Mine arene kuskil.
#64
Ma arvan, et igaüks on saanud omad järeldused nendest teemadest teha. Koltsi ja Tünni foorumi aadressil polegi ju rohkem midagi öelda, kõik on näinud, mis toimus, kes vähegi tahtis ja las see jääbki nii.
#65
Siin paneb excubitoris küll sajaga puusse. See viimane lause näitab pigem tüüpilist leigust, mida leidub pea igaühes. Sarnases stiilis - las homod elavad, põhiline et nad mind ei sega vms. Ühesõnaga poliitiliselt korrektse vastuse teine pool, mis jätab otsad ootamatusteks lahti.

Tean küll, et ütlen midagi, mis paljudele ei meeldi, ent ei seisa oma sõnade eest, vaid annan vaba voli neid ümber lükata ja seetõttu teen ise otsa lahti, et hiljem mitte lolli olukorda jääda.

Ja just see ongi häda - öeldakse seda mida ei mõelda, ei taheta oma sõnade eest vastutada ja ei kanta reaalset vastutust. Samas... on see intrigandi suurim tunnus, seega sul on vist ikkagi õigus, Excubitoris. Pagan võtaks Laugh
#66
(18-01-2012, 08:50 )Minaelan Kirjutas: Nii, nüüd läheb lahti Smile Smile
Ei lähe lahti, mul on käed laua peal.

PS! Mina arvan, et excubitoris pingutab üle.
#67
Jääb üle iseend korrata, et suur osa "vaimsuse" ilmingutest taandub lihtsalt rahuldamatusele.
#68
Celtic, Kage - võimalik - aga eeldused on olemas. Vaatame kuidas ta ennast üleval peab.
Ma vahest loodan lausa, et paneksin rohkem "puusse" aga tihti tabab mind pettumus.
#69
Kas teid üllatab, et netiavarustes elab inimesi, kes pole päris terved? Miks te oma haigust nende kirjeldamisega veel lisaks presenteerite? Igasugune hinnang peegeldab eelkõige selle inimese enda seisundit.
#70
(18-01-2012, 10:05 )excubitoris Kirjutas: Celtic, Kage - võimalik - aga eeldused on olemas. Vaatame kuidas ta ennast üleval peab.
Ma vahest loodan lausa, et paneksin rohkem "puusse" aga tihti tabab mind pettumus.

Vaatame kuidas ta ennast üleval peab. Smile Smile

Igaüks näeb reaalsust ise-enda peegeldusena.

Excu lause:" Oled samasugune provokaator nagu siit kisaga lahkunud ja need kes siin veel sitsivad. Kui soovid konflikti, siis mine palun Lasnamäele - riputa kaela venekeelne silt a'la "venelased on tiblad" ja leiad mida soovid. "

Pettunud peaksin vist olema siiski mina, aga võttes aluseks celticu hüüdlause :ja "sina pead kandma maailma ",

olen ma olen täitsa päri sellega, et olen süüdi, et olen inimene, et olen provokaator, et mulle meeldivad head ja targad inimesed .. ma ei teagi, vist olen süüdi kõiges siin maailma hädades...Smile

Täitsa lõbus, igav küll ei hakka.


kas teil hakkas kergem?

Ehk saab foorum nüüd normaalse käigu tagasi.

Smile
#71
Ma üritaks välja tuua kriteeriumid, mille järgi hinnata parafoorumitesse postitajate sobivust pararateemaliste foorumite olemusliku mõttega:

1) Mitu parateemalist pilti oled postitanud?
2) Mitu parateemalist üldharivat postitust oled teinud?
3) Mitut üldharivat parateemalist raamatut oled soovitanud?
4) Mitme parateema kohta oled küsinud sisukaid küsimusi, või palunud selgitavat järeleaitamise tundi?


Igatahes on selliste kriteeriumite järgi olukord foorumis äärmiselt nutune - analoogiaks võiks tuua toidupoe, kus kõik sinu ümber olijad ostavad suitsu ja viina, ning sinu mõistliku ettepaneku "kuulutaks joomarluse ja suitsetamise pahedeks" peale põrnitsevad sind kõik pahurate pilkudega - st kui olukord on ikka täitsa lootusetult käest ära, siis kipub väärastunud ühisteadvus summutama igasuguse mõistlikuse.



Keskendudes parateemalistele piltidele, siis pole seni olnud avalikus internetis ühtegi suure lahutusega (4000 x 3000 punkti) teravat pilti, millel oleks tulnukas, lendav taldrik, või tulnukate baasi sissekäik täiskaadris teravalt peale jäänud: pigem on tegu "tavaliste looduspiltidega", mille mõnes ääres on väiksena midagi tavatut, st alati on mingid "hägustavad kardinad" ees olnud - selles suhtes on Häädemeeste parapildid samal tasemel kõigi teiste sarnastega: nendest koostatud kogumi analüüsi abil saab näidata ära imelike nähtusi, millest mitmed tuleb tunnistada maavälist päritolu olevateks.

Seega võiks Häädemeeste teemast näpuga rida ajada: mitu parateemalist pilti on sealsed kriitikud siia foorumisse ise postitanud - vastus kipub sinna "ümmarguse nulli" kanti - millest me siis üldse siin räägime: pime õpetab nägemist või?

#72
(18-01-2012, 12:19 )lahendused Kirjutas: Ma üritaks välja tuua kriteeriumid, mille järgi hinnata parafoorumitesse postitajate sobivust pararateemaliste foorumite olemusliku mõttega:

1) Mitu parateemalist pilti oled postitanud?
2) Mitu parateemalist üldharivat postitust oled teinud?
3) Mitut üldharivat parateemalist raamatut oled soovitanud?
4) Mitme parateema kohta oled küsinud sisukaid küsimusi, või palunud selgitavat järeleaitamise tundi?


Igatahes on selliste kriteeriumite järgi olukord foorumis äärmiselt nutune - analoogiaks võiks tuua toidupoe, kus kõik sinu ümber olijad ostavad suitsu ja viina, ning sinu mõistliku ettepaneku "kuulutaks joomarluse ja suitsetamise pahedeks" peale põrnitsevad sind kõik pahurate pilkudega - st kui olukord on ikka täitsa lootusetult käest ära, siis kipub väärastunud ühisteadvus summutama igasuguse mõistlikuse.



Keskendudes parateemalistele piltidele, siis pole seni olnud avalikus internetis ühtegi suure lahutusega (4000 x 3000 punkti) teravat pilti, millel oleks tulnukas, lendav taldrik, või tulnukate baasi sissekäik täiskaadris teravalt peale jäänud: pigem on tegu "tavaliste looduspiltidega", mille mõnes ääres on väiksena midagi tavatut, st alati on mingid "hägustavad kardinad" ees olnud - selles suhtes on Häädemeeste parapildid samal tasemel kõigi teiste sarnastega: nendest koostatud kogumi analüüsi abil saab näidata ära imelike nähtusi, millest mitmed tuleb tunnistada maavälist päritolu olevateks.

Seega võiks Häädemeeste teemast näpuga rida ajada: mitu parateemalist pilti on sealsed kriitikud siia foorumisse ise postitanud - vastus kipub sinna "ümmarguse nulli" kanti - millest me siis üldse siin räägime: pime õpetab nägemist või?

Olgem ausad, need pildid mis dr kolts üles riputanud on ei ole ka kuskilt kohast para. See on puhas fototehnika väärkasutamine.......kuna ükskord lahendused sellest aru saab??? Ja need huvitavad pildid, mis filmis kajastusid..........need olid arvatavasti fotoshopitud või jumal teab mida, sest dr nende piltide originaale ei näidanud.
#73
Kui me ei suuda ennast eraldada sellest, mida me oleme kogenud, siis ei ole meil võimalik neutraalselt analüüsida seda, mis juhtus ja mis see on. Ja kui me samastame ennast sellega, siis tundub, et kritiseeritakse ennast, mitte kogemuse kirjeldust. Miks me ei võiks tunnistada, et meie järeldused võivad olla ekslikud, aga võivad ka mitte olla. Näiteks antud Häädemeeste teema puhul. Pildistatud on valgust merel, see võib olla liikuv, aga võib ka tulla kaamerast ja statiivist. Peale selle olen näinud valguskerasid taevas. Mis need on, ei tea. Kas minu mõtlemise ja sellele teemale keskendumise tulemusena jõudis minuni mingi lisa informatsioon. Kust see tuleb ja mida see mulle räägib. Kas ma saan sellest mingeid järeldusi teha... ootan veel, äkki ilmub miskit veel. Meelte rahustamiseks oleks vajalik tegeleda ka muude asjadega, teades, et aju vajab puhkust. Selleks, et midagigi täpsemalt saaks öleda tuleb tegeleda nii palju kui võimalik välistamise meetoditega ja arvestada sellega, et kuskilt maalt ongi kõik, sest võimetel on piirid. Miks peaks andma neile tuledele nimetuse Jumalikud, nad on lihtsalt tuled. Sest kui on öeldud Jumalik, siis on juba piiritletud, kuigi jumalik võib ju ka tähendada piiritlematut Smile.
#74
pila, nõustun Sinu postitusega. On jabur kleepida asjadele külge nimetusi, milles ei saa 101% kindel olla. Virmalised on ka ju väga huvitavad valgusnähtused või keravälk, aga ometi on nad nö maist päritolu. See, et meie nende olemusest (Häädemeeste nähtuste) täpselt aru ei saa, ei tähenda, et tegemist on kohe jumalikkuse väljenduse või veel vähem UFO-dega. Üldiselt ajab mul südame pahaks juba see, nagu kalldunn'gi ütles, kui asjale lähenetakse padukristlikust küljest. Kui palju on meile juba kirikud/kristlased valetanud või ajupesu üritanud teha.. kaua võib Smile
lahendused: kuidas klassifitseerid neid parahuvilisi, kes ÜLDSE ühtegi postitust ei tee Smile? Sul ilmselt pole õrna aimugi, kui palju selliseid inimesi on. Pealegi oled sa meie foorumis ikka väga uus kasutaja, teadmaks, kui palju nö kasulikke postitusi keegi kunagi teinud on. Vaevalt Sa terve foorumi läbi oled lugenud, et selle kohta mingeid järeldusi teha. Või üles otsinud ja läbi lugenud KÕIK ühe kasutaja postitused. Jällegi jaburaid järeldusi teed. Saan aru, et soovid, et siin oleks rohkem nö kvaliteetseid ja harivaid poste, aga kas võiks oletada, et kuskilt maalt läheb ka inimeste pädevus? Ehk ma võin ju näiteks öelda, et noh, Sul polegi rohkem midagi öelda või? See ei tee Sind veel kehvaks parawebuks.
#75
(18-01-2012, 05:22 )Eithea Kirjutas:
(17-01-2012, 23:16 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Pole mingit energiavampiirlust, kui suudad rahulikuks jääda. Aga,, Kingoga tundus ka mulle sarnane.
Aga okey, eks vaatab, mis edasi saab, jätan teid rahule.
Jh lp Venus jms, nii see on...millalgi möllas kommetaariumites veel ka keegi Ra ja kahtlusi oli...Aga peab märkima, et sul eneselgi on hämmastavad oskused ja väga mitmekesine huvitav olemine.
morena, mis sind (ikka veel) vaevab?
pole tervislik liigapalju omale ette kujutada
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lahkun foorumist HarriKingo 12 5,569 04-04-2007, 18:12
Viimane postitus: volli

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat