Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kahtlane asi!
#1
see juhtus 2aastat tagasi kui me sõbrannaga
olime ema toas kuna oli 4 nädala pärast lõppetamine
ja me vaatasime ema ehteid, rääkisime nendest kleitidest
mis värvi me tahaksime ehteid panna (mis sobiks kleitidega)
järsku jäi ta täiesti vait ja jõllitas peeglit mis oli meie
vastas u30 seki ma vaatasin ta silmi peeglist ja küsisin
kogu aeg et mis juhtus ?!? kuni ta hakkas karjuma ja
kattis näo kätega kükitas ja oli endast täiesti väljas
kuna ma enam ei suutnud midagi teha ja kutsusin ema.
emps suutis ta maha rahustada, kui ta suutis juba rääkida
istusime me söögi laua äärde ja ta räãkis et
ta taga oli vanem naiste rahvas u50aastase välimusega ema siis
näitas pilte selle maja omanikest ja ta oli
esimene omanik kelle mees selle maja ehitas.
endal selliseid kokku puuteid pole olnud kuid ma usun oma parimat sõpra.ja tean et meil kummitab.Ma olen ainult hääli kuulnud.

o
Vasta
#2
Sellel postitusel on kolm puudujääki mis teevad selle ebausutavaks.
Esiteks su sõbrannal võis olla mingi kahtlane tähelepanuvajadus kus ta teeskles, et nägi kummitust. (Ma pakun, et postitaja on 7-14 aastane, niiet see on vägagi tõenäoline)
Teiseks su nimi ja kirjapilt näevad välja nagu mingi väike laps oleks arvuti taha lastud.
Kolmandaks kust sa tead, et su majas kummitab? Tavaliselt on igasuguste häälte selgituseks suur kujutlusvõime ja/või paranoilisus.
Vasta
#3
ma naqq 20 ja kust mu nimi vähe usutav on tahaks teada.
kui sa vihjad et mu best valetas mulle siis sa küll eksid st: ma olen terve elu taga koos eland ja ma tean kui ta valetab (ta ei oska valetada) ta hakkab mujale vaatama kui ma taga räägin (kui ta valetab)
ma tean mida ma räägin ma ei hakka mingit välja mõeldud asja siin rääkima et, ärge pidage mind lolliks eks.
ma olen 2korda ehmatand une pealt kuulen vana naise häält hirmunult karjumas.
ja ma ei valetaks siin teile.

Vasta
#4
Kuule "lillu da boss" - esiteks - palun loe korra foorumi reeglid läbi. Meil on siin aluseks, et
kõik kasutajad saaksid teineteisest aru järgida eesti keele õigekirja reegleid - püüa täita
neist vähemalt seda, et lause algab suure tähega. Teiseks - nagu juba Põhjavalgus viitas
on sinu kirjastiil tõesti selline nagu on "väike laps arvuti taha lastud". Sinu poolne keele
kasutus ja lause ehitus on vägagi halval tasemel.
Järgmiseks võtame sinu laused - "ärge pidage mind lolliks eks" ja "Ma ei valetaks siin teile"
ja meenutame, et siin on "meile" valetatud küll ja me ei pea sind lolliks vaid lihtsalt kergelt
harimatuks lähtuvalt sinu kirjakeelest.
Igasugused "bestid" on ennemgi valetanud ja saavad ka tulevikus valetama ja vaevalt, et oled
temaga "koos elanud" kui te just lähisugulased ei ole ja 20a (kui see on su reaalne vanus)
tegelikult väga väike aeg, et välja käia "koos elanud terve elu".



Natuke asjast - kui võtta aluseks sinu kirjeldus siis võis see isik sattuda transi seisundisse
mis on midagi enesehüpnoosi ja une sarnast ja kujutis ei olnud mitte peeglis aga tema unenäos.
On olemas lausa selline haigus (või siis seisund) mida kogevad isikud satuvad sarnasesse transsi
suhteliselt regulaarselt.
Häälte kuulmine ei ole veel alus kahtlustada kummitamist. Häälte allikad võivad olla isikule
hoomamatud, kuid nende kuulmine reaalne ja sellisel juhul teadmata nende allikat kahtlustatakse
- võidakse siis kahtlustada kummituslikke protsesse.
Hetkel on liiga vähe andmeid, et lugeda seda kummitamiseks. Kui seal on tegu reaalse kummitamisega
siis pea meeles, et üldjuhul toimuvad need mingi kindlapoolse kava kohaselt - keskööl, surmahetkel
jne. Kuigi see on raske siis on võimalik seda ka salvestada nii heli kui pildi kujul.

Siin foorumis on mitmeid teemasi kus räägitakse hingedest ja nende mõjust inimestele - kõik need nn
kummitused on hinged või muud mõistusega energiakehad mis mingil põhjusel on muutunud meile
tunnetatavaks. Uuri hingede teemasi ja sealon kirjas, kuidas seda tüüpi nähtustega toime tulla ja
neid registreerida ja neist "üle olla". Pane enda jaoks kava kokku ja püüa aru saada milline nähtus
see täpselt on. Kui tegu on reaalse nähtusega mis ennast mingi aja tagant üha uuesti välja näitab
siis pea päevikut ja pane kirja mis päeval, kellajal, täpsem koht (aadress EI OLE täpne koht vaid asend
maja plaanil) ja see mis toimus. Kui on juba mingis suuremas koguses sellist materjali on ehk juba
võimalik identifitseerida millega on tegu ja kuidas sellest nähtusest üle olla.

Jõudu ja püsivust.
Vasta
#5
(24-01-2012, 16:04 )excubitoris Kirjutas: Kuule "lillu da boss" - esiteks - palun loe korra foorumi reeglid läbi. Meil on siin aluseks, et
kõik kasutajad saaksid teineteisest aru järgida eesti keele õigekirja reegleid - püüa täita
neist vähemalt seda, et lause algab suure tähega. Teiseks - nagu juba Põhjavalgus viitas
on sinu kirjastiil tõesti selline nagu on "väike laps arvuti taha lastud". Sinu poolne keele
kasutus ja lause ehitus on vägagi halval tasemel.
Järgmiseks võtame sinu laused - "ärge pidage mind lolliks eks" ja "Ma ei valetaks siin teile"
ja meenutame, et siin on "meile" valetatud küll ja me ei pea sind lolliks vaid lihtsalt kergelt
harimatuks lähtuvalt sinu kirjakeelest.
Igasugused "bestid" on ennemgi valetanud ja saavad ka tulevikus valetama ja vaevalt, et oled
temaga "koos elanud" kui te just lähisugulased ei ole ja 20a (kui see on su reaalne vanus)
tegelikult väga väike aeg, et välja käia "koos elanud terve elu".



Natuke asjast - kui võtta aluseks sinu kirjeldus siis võis see isik sattuda transi seisundisse
mis on midagi enesehüpnoosi ja une sarnast ja kujutis ei olnud mitte peeglis aga tema unenäos.
On olemas lausa selline haigus (või siis seisund) mida kogevad isikud satuvad sarnasesse transsi
suhteliselt regulaarselt.
Häälte kuulmine ei ole veel alus kahtlustada kummitamist. Häälte allikad võivad olla isikule
hoomamatud, kuid nende kuulmine reaalne ja sellisel juhul teadmata nende allikat kahtlustatakse
- võidakse siis kahtlustada kummituslikke protsesse.
Hetkel on liiga vähe andmeid, et lugeda seda kummitamiseks. Kui seal on tegu reaalse kummitamisega
siis pea meeles, et üldjuhul toimuvad need mingi kindlapoolse kava kohaselt - keskööl, surmahetkel
jne. Kuigi see on raske siis on võimalik seda ka salvestada nii heli kui pildi kujul.

Siin foorumis on mitmeid teemasi kus räägitakse hingedest ja nende mõjust inimestele - kõik need nn
kummitused on hinged või muud mõistusega energiakehad mis mingil põhjusel on muutunud meile
tunnetatavaks. Uuri hingede teemasi ja sealon kirjas, kuidas seda tüüpi nähtustega toime tulla ja
neid registreerida ja neist "üle olla". Pane enda jaoks kava kokku ja püüa aru saada milline nähtus
see täpselt on. Kui tegu on reaalse nähtusega mis ennast mingi aja tagant üha uuesti välja näitab
siis pea päevikut ja pane kirja mis päeval, kellajal, täpsem koht (aadress EI OLE täpne koht vaid asend
maja plaanil) ja see mis toimus. Kui on juba mingis suuremas koguses sellist materjali on ehk juba
võimalik identifitseerida millega on tegu ja kuidas sellest nähtusest üle olla.

Jõudu ja püsivust.

Ülemise otsaga olen exu jutuga nõus. Kuigi jah - vanus on ilmselt üle pakutud. Nii postis kui profiilis. Ühes 20 teises 22.
Tõenäoline vanus on minu isikliku arvamuse kohaselt 10-12 aastat.
Vasta
#6
(24-01-2012, 17:43 )Leena Kirjutas: Ülemise otsaga olen exu jutuga nõus. Kuigi jah - vanus on ilmselt üle pakutud. Nii postis kui profiilis. Ühes 20 teises 22.
Tõenäoline vanus on minu isikliku arvamuse kohaselt 10-12 aastat.

10-12 teeb kirjavigu veel, antud tegelane kirjutab tegelikult vigadeta wink

Pakun, et mõni te (solvunud) vana tuttav teeb teile nalja siin Smile
Vasta
#7
(24-01-2012, 19:25 )Temimoor Kirjutas: Pakun, et mõni te (solvunud) vana tuttav teeb teile nalja siin Smile

Sama siin ja see oli juba esimesest postitusest kohe näha.

P.S. Kellele "meile"?
Vasta
#8
Aitähh Excubitoris. Nimelt võibolla tõesti on tal vaimne
haigus kuid seda ta pole mulle 6elnud, minu ja tema
ema on väga head sõbrad koolist saati ja ka t66 kaaslased
ma olen oma parimast sõbrast 2kuud vanem olime
tittest saati mängimas ja meie emad tahtsid et me oleksime
samas lasteaias ning koolis samas klassis. Mis puututab mu
siis mu nimi on Lille Laura ja kutsutakse Lilluks, da boss tähendab
bossi, ja mis puututab sellist siis ma võtsin need kaks nime
ûhest laulustSmile). Enda kogemused on aint kuulmised olnud ja ma
ei tahaks rohkem endale kogemusi sest,ma väga kardan neid .
Mu vanus on 20, kust sa veel 22 said?
Vasta
#9
Siit sai:
Registreerimiskuupäev: 21-01-2012
Sünnikuupäev: 10-04-1989 (22 aastat vana)
Kohalik aeg: 24-01-2012 kell 20:04
Olek: Saidil (Loeb teemat kahtlane asi! @ 19:59 )
Vasta
#10
(24-01-2012, 19:30 )Jõhvikas Kirjutas:
(24-01-2012, 19:25 )Temimoor Kirjutas: Pakun, et mõni te (solvunud) vana tuttav teeb teile nalja siin Smile

Sama siin ja see oli juba esimesest postitusest kohe näha.

P.S. Kellele "meile"?

Mulle meeldib ajude gümnastika ja rollimängud - vahest.
Vasta
#11

,,Teiseks su nimi ja kirjapilt näevad välja nagu mingi väike laps oleks arvuti taha lastud."

Mulle isiklikult ütles juurat õppiv tudeng, et inimestele, kelle vanematel ei ole Nõmmel maja (lapse jaoks) ja raha, et maksta kinni oma lapse ülikooli õppinguid juba siis, kui laps alles sünnib siis ei ole vaja lapsele koma panemist või suurt algustähte õppetada. Täpsemalt ei tohiks teda sünnitadagi. Temal maksab isa kinni õppimise, sest ainult juura ja meditsiini õpingute jaoks ei saanud ta stipendiumit.
Vasta
#12
Nõmme on päris täis juba - sinna on üha raskem maja leida - endale ja lapsele ka veel.
Degenerantidest rullnokad peavad omale uuema sihi valima elukoha suhtes. Muidu veel
rikuvad ka korralike nõmmekate mainet ja elukeskkonda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kahtlane roheline valguskogu pildil Lullaby 2 2,835 29-12-2012, 22:54
Viimane postitus: Lullaby
  Kodus kahtlane. KGK 20 7,042 03-07-2012, 21:19
Viimane postitus: Activity
  Kahtlane märge silme ees. OuijaFan 2 2,911 30-10-2011, 01:53
Viimane postitus: atlantic456
  Kahtlane asi ... fastexp 6 3,965 11-08-2011, 20:43
Viimane postitus: fastexp
  Kahtlane: vaimud kodus?! vainka 10 8,224 03-07-2011, 18:11
Viimane postitus: vainka
  Kas selline asi on võimalik?? -SiQ- 5 4,136 16-12-2010, 14:23
Viimane postitus: -SiQ-
  Mis asi on pildil? SeeOnMinuUsername 48 18,389 14-02-2010, 18:50
Viimane postitus: zepac
  Kahtlane... K0huke 13 4,947 20-08-2009, 09:59
Viimane postitus: Lithium
  kahtlane nägu pildil tmks88 11 8,118 09-07-2009, 13:27
Viimane postitus: cancerman1
  valge asi enne vanavanaema surma ghostbuster 4 3,198 09-09-2008, 17:30
Viimane postitus: --Marru--

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat