Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodus kummitab
Autor Sõnum
cherry-
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Jan 2012
26-01-2012 21:11
Postitus: #1
Kodus kummitab
Kolisin alles hiljuti oma lapsega päris oma koju. Esimesel nädalal oli kõik täitsa tavaline, aga siis hakkas juhtuma asju, mida ma ei usu siiamaani. Tavaliselt ma sellistesse asjadesse ei usu, aga praeguseks olen ma täiesti ära hirmutatud. Esimese šhokiteraapia oli wc-s. Kuulsin kuidas prilllaud kukkus kaks korda vastu potti, äratasin venna, kes oli mulle öööseks jäänud ja palusin tal vaatama minna... prilllaud üleval. Okei. Lasin siis sellel mõttel minna. Oli jälle mõned päevad rahulik ja taaskord vend minujuures. Rääkisime just sellest esimesest juhtumist. rääkisime ära ja ütlesin, et lähen nüüd magama(keerasin näo seina poole) . Just sain magama jääda, kui kuulsin põrandalaudade kraksumist.(just selliseid, mida ma kuulen kui ise kõnnin oma voodini ) Ehmatasin ennast üles, arvasin et vend on. Aga ei, vend oli arvutis. Palusin, et jäägu täna siia, kuna ei julge üksi olla (laps oli minu ema juures). Öö möödus rahulikult... Järgmisel päeval vaatasin telekat ja tegelesin oma lapsega. Telekas oli omajagu valjult. Panin oma lapse magama, ise käisin arvutis, kui tundsin et miks on telekas nii vaikselt. Nüüd hakkasin juba tundma, et peale minu ja mu lapse, on seal veel " keegi kolmas ". Samapäeva õhtul kella 10ne paiku läksin magama. Sain magada kuni kella 1.25 kui ärkas tütar, nutab ja rahutu. Magama enam ei jää, täiesti lohutamatu. Andsin emale teada et tule appi, laps ei rahune, nutab kasvõi hinge välja aga ei rahune. Jõudis ema, pikapeale saime maha rahustatud ja järsku kuuleme köögis, keegi nagu tõstaks midagi ja järsku käis suur kolakas. ütlesin emale ka et siin kummitab, midagi on siin valesti. Keegi mind ei usu. Jätan ööseks kõik tuled põlema, teleka mängima, laptopist panen raadio. olen pannud tähele, et laps ei maga meie kodus üldse, ema juures magab nii et on magatud. Kass ka jube rahutu. Jälgib teatud kohti, ei püsi paigal enam viimasel ajal.. Kuulnud olen ka seda, et keegi on vannis. Olen mõelnud oma kodu pühitsemisele, aga ei tea, kas aitab. On kogemusi kellegil? Tõesti olen väga hirmul, sest tunnen et seal on keegi. Need võivad küll olla mõttetud tähelepanekud, aga ma tunnen et midagi on valesti.
(selle postituse viimane muutmine: 26-01-2012 21:30 Thorondor.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
FlyingSpirit
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Jan 2012
26-01-2012 23:44
Postitus: #2
RE: Kodus kummitab
Tere

Ilmselgelt on antud juhul tegu kummitusega. Väikelapsed ja loomad on eriti tundlikud selles suhtes. Kui enda suhtes võib veel kahtlusi tekkida, et luulud jne, siis nemad ei peta. Kodu pühitsemine võib küll aidata kuid on ka juhtumeid kus peale seda olukord läheb hullemaks. Ehk oleks parem leida mõni usaldusväärne nõid,kes vabastaks kinnijäänud vaimu lõksust ja saadaks ta teispoolsusesse minema. Teine variant on elukohta vahetada. Üks on selge, kui midagi ette ei võta,siis kaua Su närvid vastu ei pea.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,511
Liitunud: Aug 2010
27-01-2012 10:33
Postitus: #3
RE: Kodus kummitab
Kolmas võimalus on veel - te harjute mõne aja pärast üksteisega ära. Ja Sa saad olla rõõmus, et Sul on kodus majavaim.

Aga kõigepealt ikka traditsioonilised soovitused: uuri maja, korteri ajalugu, kas on keegi (halvasti) surnud seal, mingid tigedad inimesed elanud vms, kelle vaim võiks see olla. Samuti uuri, kas maja/korter ei asu geomagneetilise anomaalia peal. Selle viimase variandi puhul võiks tõesti kaaluda elukoha vahetust kunagi.

On nagu jäänud mulje mul, et kuna igas paigas on mingil määral teispoolsuse olendeid, siis nad lihtsalt tutvuvad uute inimestest elanikega. Kuna aga teil nähtused algasid mitte kohe peale kolimist, vaid veidi hiljem, siis võib olla, et midagi Sinu käitumises ei meeldi vaimule. Kui on "ajalooga" maja/korter, siis vb on asi ainult selles, et Sina oled mitte-see, kellega vaim on harjunud. Siis katsu talle natuke "pugeda", ehk saate teiegi "sõpradeks".

Kuidas elamispind on saadud? Kas seal ei või olla mingit "konksu", mis mingeid jõudusid (kedagi) ärritada võib? Palju toitu saab poltergeist (kolistajavaim) just inimestevahelistest vastuoludest, sugulaste riidudest, lõpetamata asjadest elavate ja surnute vahel (ja mida hoolsamalt need vastuolud väliselt varjatud on, seda tugevamini nad "salapäraseid" kanaleid pidi välja löövad). Ma tõin välja ka selle külje, kuigi see ei pruugi teemaalgataja kohta üldse käiagi.

Isiklikult ma kiriklikku pühitsemist üldse ei poolda. Võiks siis pigem rahvapäraste vahenditega katsuda vaimu ja inimeste piirid paika panna. Kadakasuits, meresool, küünlad, pihlakaoksad jne. Ja enda energeetilist keha võib "kinnitada", et katus nii kergelt sõitma ei läheks, mingite amulettidega, füüsiliste harjutustega (keerutamine nt), üleüldse igasuguse meeldiva ja hingekosutava tegevusega - siis ei pääse "need" ilmingud Sinule nii kergelt ligi. Sest Sul võib olla ka mõningane stress elukohavahetuse tõttu, ja pinge jällegi toidab poltergeisti.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Krt
Bännitud

Postitusi: 957
Liitunud: Dec 2011
27-01-2012 14:42
Postitus: #4
RE: Kodus kummitab
Kui väidad, et keegi ei usu, ka mitte vend ja ema, kes samal ajal kohal olid, siis tuleb arvestada võimalusega, et need sündmused toimuvad põhiliselt Sinu enda psüühika ja ettekujutluse viljadest tulenevalt. Samuti võib inimene poolune seisundis kuulda erinevaid hääli või näha nn. kummituslikke nägemusi. Ka majad teevad oma pingete all ikka igasuguseid salapäraseid helisid, naksumisi ja raksumisi. Siis võib keegi naabritest teha santehnilist remonti, või niisama aegajalt vastu torusid kolistada. Olen neid kõiki variante ise korduvalt kogenud. Samuti on olemas teatud vaimuhaigusi või ajukahjustusi, millega kaasnevad erinevad häälte luulud. Nende puhul tasub pigem psühhiaatri poole pöörduda. Kui kõik need seletused Sinu meelest kindlalt millegipärast äralangevad ja miski muu ei aita, siis tasub tõesti mingit muud liiki kummituse variantidega arvestada, kasvõi pühitsustega jändama asuda. Tõenäoliselt asi ajajooksul kuidagi ikka vaibub ja möödub. Kasvõi algatuseks sedasi, et ei viitsita mugavusest enam nendele liigset emotsionaalset tähelepanu pöörata. Oma elu tuleks pigem endal kuidagi elamisväärsemaks muuta, mitte teiste jutte ja soovitusi pimesi uskuda.
(selle postituse viimane muutmine: 27-01-2012 14:44 Krt.)

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
cherry-
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Jan 2012
27-01-2012 17:16
Postitus: #5
RE: Kodus kummitab
FlyingSpirit - olen sinuga täitsa nõus. Isegi imestan et kuidas on need vastupidanud, kuna olen väga nõrganärviline ja kardan igasuguseid asju.

Krt - Ma pole midagi ette kujutanud endale. Ma ka mainisin, et ennemalt ma pole uskunud kummitusi. Aga nüüd on ikka päris jube. Mingit ajukahjustust ja psüühikahaireid vm mul pole.Kui ma juba tunnnen, et keegi hingab mulle kuklasse on ikka päris hirmutav. Alati on kasulik ka teiste nõu küsida ja teada saada, mida nemad arvavad.

Marina - Ei usu seda, et mina harjuks ära kellegagi, keda ma ei näe. Korteris elas ennem minu vanem vend, ja kui see "keegi " ka seal ennem oli, peaks ta olema ka minuga harjunud, kuna seal sai ikka päris tihti olla. "Sõbraks" saada oleks päris keeruline, kuna ma olen väga ära hirmutatud "tema" poolt. Elamispind on kasuisa oma, kes on aastaid surnud. Ise ta seal elanud pole, korter pidi saama nooremale vennale. Aga mõtlen seda, et kuna ta ise seal ei elanud, siis "tema hing" ei tea ka seda kuhu tulla. Sõbranna ütles, et peaks põletama just punaseid küünlaid. Täna on plaanis panna mõlema niipalju küünlaid, kui vähegi kuskile mahub.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
FlyingSpirit
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Jan 2012
27-01-2012 20:35
Postitus: #6
RE: Kodus kummitab
On selline TV- kanal nagu Discovery ID. Seal oli/ on USA doksaade kummitavatest kodudest. Aeg-ajalt olen ikka vaadanud. Mõned juhtumid on ikka päris karmid, aga see selleks. Reeglina ongi just täpselt nii nagu Sulgi. Ostetakse/saadakse uus kodu,algul on kõik ilus ja siis äkki hakkavad jamad pihta-majas kummitab. Põhjused on tavaliselt kohaga seotud-keegi on majas surnud vägivaldset surma, maja on ehtiatud matmiskohale või mingil muul põhjusel ei taha hing/hinged majast lahkuda. Harvematel juhtudel on keegi tegelenud majas vaimude väljakutsumisega,ning avanud nö portaali teispoolsusesse. Läbi selle portaali võivad majja siseneda vaimud,kes pole eales maal kehastunudki ja kes on reeglina kurjaloomuga. Aga ühegi juhtumi puhul nendes saadetes ei vaibu kunagi midagi ise ära. Pigem läheb hullemaks. Siis ongi kaks varianti-algul üritatakse vaimud välja ajada ja kui see ei õnnestu,siis kolitakse ära. Elus võib kindlasti esineda ka variante, kus inimene harjub kummitusega koos elama, aga siis peab see kummituse tegevus suht passiine olema.
Lisaks, päris mitmes loos oli niimoodi et, naised lapsed tajusid kummitusi,mees aga ei tajunud midagi ja pidas kõikke luuludeks..Kummitused võivad valida,kellele nad ennast ilmutavad ja kellele mitte
(selle postituse viimane muutmine: 27-01-2012 20:42 FlyingSpirit.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Krt
Bännitud

Postitusi: 957
Liitunud: Dec 2011
28-01-2012 17:13
Postitus: #7
RE: Kodus kummitab
Olen suht kindlel, et tegu on põhiliselt Suenda aju vingerpussiga, mida reaalsena tahtmatult ettekujutad. Küsimus on pigem selles, miks seda teed, kas midagi asjalikumat pole mõttes, millega oma aega ja eluolu sisustada? On see üksindusetundest tulenev mõtestatud tegevuse puudus ja liigtudlikkus, et sisemised mõttekummitused hakkavad reaalselt tüütama? Kui mistahes põhjusel oma elukorraldusega enam päris hakkama ei saa, tasub ka kindlasti psühhiaatrit külastada. Või miks mitte kellegi targema nõiaga asja arutada? Kui väga uskuda, siis mingil määral võib neist mõni Sind isegi justkui aidata. Ise ma siiski vaid neile lootma ei jääks.
(selle postituse viimane muutmine: 28-01-2012 17:15 Krt.)

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PaigeMaher
Tavaliige

Postitusi: 59
Liitunud: Oct 2009
29-01-2012 16:19
Postitus: #8
RE: Kodus kummitab
Ma usun samuti, et su kodus võib kummitada, aga mulle tundub natuke veider, et enne elas sinu korteris sinu vanem vend ja tema pole midagi imelikku täheldanud. Remont või asjade ümbertõstmine võib esile tuua paranormaalsed nähtused ja hinged, kes sellega rahul ei ole. Kui sa peale venna väljakolimist midagi ümber tegid, siis võib-olla tõesti äratasid sa alles nüüd kummitused üles...Ja ma ei tea, kas see tõsi on (sest lugesin seda 9gag'ist Laugh), aga pidi olema psühholoogiline fakt, et kui ärkad kell 2-3 öösel mittemillegi peale üles, siis 80% tõenäosusega keegi vaatab sind.
Sinu juhtumid tunduvad aga praegu sellised väiksemad nähtused olevat (helide kuulmine jms), et see võib vabalt olla sinu kujutlusvõime vili, kui keegi teine tõesti midagi kuulnud pole. Aga hulluks ma sind ei tembelda, ära muretse Laugh Mul endal toimuvad ka majas selliseid väiksemad, kuid seletamatud asjad, aga vot vanemad ei taha kuidagi uskuda. Aga kui asjad hakkavad maha kukkuma ja ringi lendama, siis võid kindel olla, et sa ei kujuta seda ette wink Pea vastu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ojamees
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Jan 2012
29-01-2012 17:12
Postitus: #9
RE: Kodus kummitab
Ma olen kuulnud, et nendega tuleb rääkida, Selgita oma mure ja ütle et sa ei kujuta talle mingisugust ohtu. Ära lase hirmul enda üle võimust võtta. Lihtsalt mine ja räägi, ütle et sa hoiad seal korda majas ja miks mitte, palu ka temalt abi et kaitsta oma last jne. Võibolla vaim arvab et oled talle ohtlik.
Mine külasta ka selle korteriomaniku hauda, räägi temaga läbi et elad seal sees ja hoiad asja kontrolli all, et ta saaks rahus puhata.

Mul toimus peale vanaema surma palju imelikke asju kodus ja ma ka siis pidasin kodus ühe pika monoloogi maha ja peale seda on asjad korras... Kas tegelikult vaimudega mingit pistmist oli, seda ei oska öelda, aga see jutuajamine aitas minu peas sellele asjale lahenduse leida. Võibolla tõesti oli see lihtsalt minu oma lahendamata jäänud asi või rääkimata jäänud jutt, mis mind kummitama jäi. Aga igal juhul see rääkimine aitas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

Postitusi: 883
Liitunud: May 2009
29-01-2012 19:33
Postitus: #10
RE: Kodus kummitab
Kui majas oli surnu koos oma asjadega, siis t'sta kõik surnu asjad ümber, parem kui paigutad asjad teistesse tubadesse, et surnu vaim ei tunneks end liiga koduselt. Rääkimine vast ei aita kuna nad tajuvad meie dimensiooni teisiti.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Krt
Bännitud

Postitusi: 957
Liitunud: Dec 2011
30-01-2012 14:51
Postitus: #11
RE: Kodus kummitab
Mina ei usu, et vaim viitsib niisama surnuaiast koju kooserdada. Sügavas külmas ja niiskes hauas on hoopis mugavam ja praktilisem vedeleda, kui öösel eitea kuhu mõttetult chillida. Siis küll, kui surnul midagi tähtsat sinna elamusse maha jäänud. Need tuleb kõik minema toimetada või ära põletada. Üks võimalus on ka öösel kell 12.00 küünlavalges vaimule selge mõtte ja sõnaga teada anda, et surnu vaim kobigu surnuaeda, kus korraliku kristliku raipe koht. Ja nii korduvalt, kuni vaimuraibe aru saab, mida mõeldakse. Kui ikka ei saa, siis teerada hauani söögi, joogi ja laternaga kätte juhatada. Kui ise surnuaiast tagasi tuled, siis kindlasti palju ringkäike teha ja ristikesi igale poole joonistada, mis vaimu tagasitulemast eksitavad.

Kõige halvemal juhul on surnu laip põranda või seina sisse müüritud, või kondid kuhugi kapi taha peidetud. Siis pole muud, kui tuleb surnud verekoera või muidu tubli pontu kondid majja tuua, need igasse elamu nurka riputada ja sõnad peale lugeda, et surnud vaimu valvataks nii, et üleliia midagi mõttetult ei kolistataks. Muidugi alguses teeb koera vaim natuke lärmi, hiljem aga kostub vaid mõõdukat lõrinat, mis vaimud mõistlikuks sunnib. Peni konte kindlasti aegajalt veega kasta ja seakondiga premeerida. Samas kui hundi või karu kondid tuua, siis nende vaim võib ka majavaimu ära süüa ja saaks kõik koos sügavale metsa toimetada. See aga pole päris ohutu ja nõuab juba oskusliku vanema nõia kohalolu ja talitusi.

Nüüd on kõik targad spetsialistid rääkinud, loomulikult ise otsustad, milline on kõige usutavam ja meelepärasem muinasjutt.

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ardisala
Uustulnukas

Postitusi: 33
Liitunud: Feb 2011
31-01-2012 00:36
Postitus: #12
RE: Kodus kummitab
Küsisin nõu ühelt kristlaselt, mida teha:

1. kutsu JEESUS oma südamesse elama
2. kasuta võitud õli
3. võta leivamurdmist
4. võta vastu JEESUSE enda TÖÖ tulemused
5. võta vastu ANDESTUS kõikide pattude kustutamise eest
6. Palu Jeesusel JÄÄDAGI ELAMA sinu koju!
7. Alusta piibli lugemisega ja IGA PÄEV UUE JUMALA ARMU VASTU VÕTMISEGA

------------
see toimib

Omalt poolt lisaks ühe palve, mille võiks läbi teha:
Vabastamise palve


Postitus 12 on mõeldud alternatiivina maagilisele kummitustejahile.
(selle postituse viimane muutmine: 31-01-2012 00:37 ardisala.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
31-01-2012 10:56
Postitus: #13
RE: Kodus kummitab
Kas JEESUS garanteerib tulemuse või on võimalus kompensatsiooni saada kui lõpptulemus ei ole see mida taheti? Ja võiks sedasama ka ALLAHI'ga proovida, siis näeb kumb tõhusam kummituste väljaajaja on.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

Postitusi: 883
Liitunud: May 2009
31-01-2012 12:13
Postitus: #14
RE: Kodus kummitab
(31-01-2012 00:36 )ardisala Kirjutas:  Küsisin nõu ühelt kristlaselt, mida teha:

1. kutsu JEESUS oma südamesse elama
2. kasuta võitud õli
3. võta leivamurdmist
4. võta vastu JEESUSE enda TÖÖ tulemused
5. võta vastu ANDESTUS kõikide pattude kustutamise eest
6. Palu Jeesusel JÄÄDAGI ELAMA sinu koju!
7. Alusta piibli lugemisega ja IGA PÄEV UUE JUMALA ARMU VASTU VÕTMISEGA

------------
see toimib

Omalt poolt lisaks ühe palve, mille võiks läbi teha:
Vabastamise palve


Postitus 12 on mõeldud alternatiivina maagilisele kummitustejahile.Liiga üldine ja ei ole suunatud kummitavale hingele. Rohkem manitsus meeleparandusele kui probleemilahenus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ardisala
Uustulnukas

Postitusi: 33
Liitunud: Feb 2011
31-01-2012 18:13
Postitus: #15
RE: Kodus kummitab
(31-01-2012 15:06 )Krt Kirjutas:  Jeesus on umbes samasugune surnud ...

Tegelikult julgen väita, et Jeesus ei ole surnud. Piibel räägib et ta läks Taevasse (planeedile nimega Taevas).
Aga seoses kummitamise teemaga tõin selle "kodu kummitustest puhastamise variandi" siia seepärast, et nii nagu Jumal on vaimne olend, on ka kummitavad tegelased sama reaalsed. Piibel nimetab neid langenud ingliteks, mõned aga deemoniteks.

Mis aga teemasse puutub, siis sõltub KELLE meelevald siis majas on. Kui kuri vaim peab seda enda omaks, toimuvad igast värki koputamised jne jne... kuni poltergeismini välja. Kuid need inimesed, kes on Jumala poolel, võivad paluda Jumala kõrgema meelevallaga neil pahalastel lahkuda.

Minu lugupidamine igatahes deemonite suhtes, kes on minust tugevamad, aga suurem lugupidamine on Jeesuse suhtes, sest tema on omamoodi deemonitest kõrgemal. wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
katakaroliina
Tavaliige

Postitusi: 244
Liitunud: Sep 2011
01-02-2012 14:39
Postitus: #16
RE: Kodus kummitab
(27-01-2012 10:33 )Marina Kirjutas:  Kolmas võimalus on veel - te harjute mõne aja pärast üksteisega ära. Ja Sa saad olla rõõmus, et Sul on kodus majavaim.

Nii ongi, kõigepealt hirmuuned ja õudsed ehmatused, pärast, kui tekib veendumus, et sa ikka nii rumal oled ja asjale pihta ei saa, hakkab ta (või nad, misiganes) ise majaperemehelikult käituma. No ja miks mitte? Keegi, kes annab märku asjdest, mis omal taipamata jääks või külalistest kes kümne minuti pärast uksele jõuavad...meie saame omadega ikka hästi läbi, kuigi sai vahepeal ka nö. piirid maha pandud. Kotermanid või majavaimud, ükskõik kuidas nimetada, on ju tegelt nunnud. Ma ei kujuta ette, et neid kusagil ei oleks - võibolla mingites tuliuutes betoonurgastes ehk,
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kummitaja
Lost Soul

Postitusi: 8
Liitunud: Nov 2013
06-11-2013 18:52
Postitus: #17
poltergeist kodus?
Natukene oma kogemustest siis. ma ei tea, siin on vist taolisi teemasid olnud ka, aga tahaks natuke pikemalt kirjutada. Ma elan oma ema ja kasuisaga kasuisa majas. Kui me kolisime, siis kasuisa oli öelnud emale, et meie majas kummitab, aga mina sain sellest alles hiljem teada. Tavaliselt siis, kui olen olnud üksi kodus, olen kuulnud igasuguseid asju. Hirmust tingitud ettekujutlused need olla ei saanud - ma olen selline inimene, kes tunneb ennast paremini üksi olles ja reeglina on mul üksinda hea ju turvalisemgi tunne, kui teistega koos. Aga siis hakkasin kuulma uksepauke. Meil on nii, et välisuks on raske ja rauast, siis on järsk trepp ja siis tavaline puidust touuks esikusse. Olen siis oma toas ja kuulen järsku välisukse pauku, aga ei mingeid samme (kui keegi tuleb, siis on läbi õhukese esikuukse alati kuulda tulija samme). Uks meil reeglina isegi päeval alt lukus ja jooksin vaatama, aga kuskil polnud kedagi. Seda juhtus korduvalt, alguses välisuksega, hiljem kuulsin ka esikuukse paugatusi. Ka hakkasin kuulma üksi olles (või nt ainukesena ärkvel olles), et keegi laseb köögis kraanist suure survega vett. Aga seal pole kedagi ja kraanikauss on kuiv ja puha. Aegajalt on ka kuulda kolksatusi esikus. Mõtlesin, et ei räägi sellest emale, hakkavad veel mingeid rahusteid toppima viimaks. Aga kõik asi kordus pidevalt ja rääkisin siiski emale, et kuulsin, kuidas keegi paugutab ustega ja laseb köögis vett. Ja siis ema ütleski mulle, et kas ma siis ei teadnudki! Meil on siin ju poltergeist. Rääkis, et ka tema on kuulnud. Aga mitte ainult meie perekond. Kunagi käisid mingid tuttavad külas. Mina olin sel ajal vanaema juures, tuttavad magasid elutoas. Kasuisa oli tol ajal välismaal ja ema pidi hommikul tööle minema. Tuttavad siis ärkavad hommikul ja kuulevad, et keegi laseb köögis vett ja arvasid, et see on mu ema, aga tema oli sel ajal ammu tööl juba! Nemad olid ainukesed korteris! Maja, milles ma elan on üpriski vana, võibolla on sellel siin mingi tegur? Viimasel ajal olen poltergeisti tegutsemist harvemini kuulnud.
(selle postituse viimane muutmine: 07-11-2013 22:07 kummitaja.)

Kõik on suhteline.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MarkoJ
Uustulnukas

Postitusi: 9
Liitunud: Dec 2013
11-12-2013 06:20
Postitus: #18
RE: Kodus kummitab
Esialgu kui hakata selle probleemiga tegelema, soovitan panna pihlaka oks enda ja lapse voodi alla. See aitab magada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitab marti602 62 17,938 18-05-2020 05:06
Viimane postitus: Tyto Alba
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 3,748 13-10-2014 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 8,029 02-01-2014 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 3,697 11-12-2013 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 3,802 04-04-2013 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vanavanemate kodus purunenud seinapilt keset tuba. ross 3 2,923 22-12-2012 09:50
Viimane postitus: Sello733
  Vaim kummitab jupats333 3 3,024 25-07-2012 23:52
Viimane postitus: star scream
  Kodus kahtlane. KGK 20 4,841 03-07-2012 21:19
Viimane postitus: Activity
  Kodus on vaim. nyprise 2 2,198 29-04-2012 21:28
Viimane postitus: kivikirst
  Kodus kummitab? Dred 10 4,291 19-03-2012 19:23
Viimane postitus: John24

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog