Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minuga juhtunud asjad, mida ma ei oska selgitada.
#1
Minuga hakkasid paranormaalsed asjad toimuma 2. aastat tagasi.
Selle põhjustas aga üks loll tegevus: 2. aastat tagasi, ühel suvel tulin mina, mu sõbrannad ja nende sõbrad mõttele kutsuda vaime välja. Lugesime netist kuidas seda teha ja läksime pimedasse sauna seda proovima. Alguses oli küll jube naljakas kõigil ja kõik liikutasid taldriku, kuid siis juhtus üks kummaline asi... Nurgas kus mina istusin tuli kraapimis heli. Me alguses mõtlesime, et mõni loom. Tegime edasi ja siis tundsin ma kuidas keegi mu selga puutus. Tänu sellele jooksin ma saunast välja ja hakkasin karjuma. Kõik teised olid paanikas. Lõpuks olid kõik saunast väljas ja hirmul, kuna nad ei teadnud mis mul viga oli. Rääkisin neile mis juhtus ja siis nad mõtlesid, et äkki keegi poistest tegi. Aga see ei olnud nii. Kuna mul oli jube olla, läksin ma oma teise sõbrannaga koju.
Järgmisel päeval rääkis mu sõber MSN-is (kelle juures me väljakutsumist tegime), et öösel juhtus neil midagi kummalist. Nende magamistoas ühest nurgast tuli kraapimist. Nädal aja pärast unustasime selle teema ja sõbra vanemad koristasid saunast asjad ära.
Umbes kuu aega hiljem juhtus minuga teine kummaline lugu: Ma läksin rullitama, oli suhteliselt ilus ilm, päike paistis. Kui olin jõudnud külasse kus mu sõbrad elavad jäin ma üht asja vaatama. Ühes põõsa ümber lendavad linnud. Ma vaatasin ja vaatasin ning siis jäi mulle silma, et põõsa taga on must kogu. Tahtsin minna sinnapoole aga siis liikus must kogu metsa poole. See oli nagu koer, täiesti süsimust. Mul oli nii jube ja ma läksin ruttu otseteed sõbranna juurde. Rääkisin sõbra emale ja sõbrale mis juhtus ning siis läksime sinna kohta tagasi. Sinna jõudes nägime vaid üht surnud lindu põõsa all. Rohkem mitte midagi. Sõbra emale öeldes, et see oli must koer ütles ta, et meie külas ega selle raadiuses ei eksisteeri ühtegi süsimusta koera. See lugu kummitab siiamaani.
Eelmise aasta sügisel aga juhtus minuga kodus üks kummaline asi: Ma läksin magama, kõik mu õed vennad juba magasid. Kui olin voodisse läinud tundsin ma end rahutuna. Olnud juba mitu minutit voodis olnud tundsin ma, et voodi hakkas rappuma, nagu keegi oleks seda voodi otsast raputanud. Mul oli jube hirm, ja ma ei julgenud silma avada. Asi lõppes sellega, et mu vanemad jõudsin koju ja voodi rappumine lõppes. Siis jäin magama.
Nüüd aga mul on kummalised unenäod: Paljud hetked unenäost lähevad täide. Ükskord oli isegi selline, et ma nägin unes oma eesti keele tundi ja siis järgmisel päeval oli mu tund samasugune nagu unes.
Selliseid unenägusid on olnud veel.
Aga nüüd oli mul selline unenägu, et ma nägin, et mu klassikaaslase maja läks põlema. Ma nägin, et tuli algas tema toast, mis oli teisel korrusel maja vasakus küljes. Kuna ma ei teadnud kus mu sõber elab küsisin ma järgmisel päeval tema käest tema toa kohta. Kõik oli tõsi, ta magab teisel korrusel ja tema tuba on maja vasakul küljel. Nüüd ma kardan, et mu unenägu võib täide minna. Mida ma teen?
Vasta
#2
Esiteks soovitan uskuda unenägusid. Need ei pruugi olla küll otsese tähendusega, kuid võivad viidata kaudselt asjadele mis hakkavad juhtuma.
Teiseks oleksite pidanud saatma vaimu tagasi, mitte jooksma saunast välja.
Vasta
#3
Saunast välja jooksmine oli tõeliselt reumal tegu ja vaimu tagasi saatmatta jätmine veel oluliselt rumalam.
Sellest põlenguunenäost oleks hea sõbrale rääkida, et ta teaks olla ettevaatlik.

Jõudu selle probleemiga sulle, loodan, et asi laheneb ilma põlengute ja muude jamadeta.
Vasta
#4
See vaim kes sinu juures on ei ole pahatahtlik. Arvesta et tema loeb sinu mõtteid. Pigem püüab ta sind aidata hoiatades sind ebameeldivuste eest. Võid temaga mõttes suhelda, ära püüa temast paaniliselt vabaneda.
Sinu juhtum ei ole midagi erilist, soovitan et sa hakkaks ennast harima. Ehk selleks oligi seda vaja et sa õpiksid elu enda ümber nägema. Mine raamatukokku. Võta I. Soomere Paleokontakt.
See ei ole küll otseselt see teema, aga alustuseks ideaalne. Nagu aabits.
Kui on mõni küsimus veel siis püüan vastata. Ka minul on selles osas isiklik kogemus olemas.
Vasta
#5
Tegelikult on hirmul suured silmad ja kuna teema autor osutus kõige nõrgemate närvidega olema, siis ta ka "tundid" oma seljal puudutust.
Vasta
#6
Paranormaalsete nähtuste kohta ei oska ma eriti midagi öelda, võibolla proovite uuesti vaime välja kutsuda ja sellel korral saadate nad tagasi ka. Koer võis vabalt olla kuskilt teisest külast jooksuajal lõbutsema läinud lemmik, tõenäoliselt pole selles midagi üleloomulikku.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi käib minuga kaasas? BL69 7 5,192 27-08-2019, 18:44
Viimane postitus: Avatud aken
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,047 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Asjad kaovad ema juuresolekul Timo 13 8,519 20-10-2013, 18:37
Viimane postitus: DragonLady25
  APPI asjad kisuvad mega imelikuks!!!! penditar 36 15,030 06-04-2013, 11:40
Viimane postitus: venezia
  Keegi on minuga kaasas! IceyFall 21 10,665 06-12-2012, 15:42
Viimane postitus: -Kellu-
  Mida teha? Isabella 11 4,805 01-09-2012, 07:50
Viimane postitus: excubitoris
  imelikud asjad . krisssu 6 3,364 18-02-2012, 15:56
Viimane postitus: krisssu
  Enam ei suuda!! Mida see tähendada võiks? etestonia 6 4,916 09-01-2012, 15:24
Viimane postitus: Mannu
  Mida teha? Ahjukas 8 5,156 03-10-2011, 14:51
Viimane postitus: lendav kokk
  Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas kaidy111 15 8,024 08-01-2011, 17:25
Viimane postitus: Kilu-Mari

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat