Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodus kummitab?
#1
Tervist, esimene teema siia foorumi siis.

Kas mu kodus kummitab? Või äkki teie, kes olete siin kogenud ja asjateadjad äkki ütlete, mis see olla võib ja millest see tuleneda võib. Kirjutan mis toimub,millal,kuidas...

Kui olen üksi kodus, olen viimaselajal hakanud tähelepanema väga kahtlaseid ja hirmuäratavaid asju. Näiteks, ma olen üksi kodus ja lähen pesema, keeran kraani tööle ning ma kuulen selgelt, kuidas hakkavad kostuma hääled nagu keegi kõnniks suures toas ringi ja mingi väikse lapse jooksmis sammud, aga kohe, kui keeran kraani kinni on need kadunud.
Õhtuti olen oma toas netis ja ma hakkan kuulma, teisest toast vahel krõbinaid ja lihtsalt selline ülimalt kõhe tunne on vahel või lihtsalt kõik ihukarvad lähevad turri, nagu külmlaine käib läbi minust. Vahel lähen suurdetuppa panen tule ja teleka tööle, siis ei ole enam midagi. Öösiti, kui hakkan magama minema kell 12-2. Lähen suurdetuppa panen teleka kinni ja ma tunnen, kuidas miski jälgib mind ja kohe, kui panen tule kustu muutub see tunne veel eriti suureks. Vahel on päeval kõik täiesti korras kuulan musa ja järsku lihtsalt hakkan tundma imeliku tunnet ning ma hakkan kartma täiesti lambist ja sellepeale panen kohe omatoa ukse kinni.

Nüüd paarpäeva tagasi, ma hakkasin magama minema ning mu toa uksel on kardin ees, viskasin pikali juba hakkasin telekat tööle panema, kui järsult need kardinad liikusid nagu tuul oleks puhunud neid. Kuigi tuuletõmbus on 0 siin. Sest väljas külm ja kõik uksed/aknad 100% kinni.

Kui ma hakkan ust lukku keerama ma tunnen jälle, kuidas keegi on mu seljataga ja ma lihtsalt ei suuda. Seega alati, kui lähen ust kinni keerama vaatan seljataha.
Võibolla see oli hirmust, kuid ma ei oska öelda- Ükskord ma läksin seda ust ka lukku keerama ja mu uks peegeldub ja nägin kuidas tagant läks vari üle seina. Ma ehmatasin tohutult ma olin jumala valgenäost ja väga halb tunne oli.

Tagatuba... See on selline tagavaratuba võinii.. Pere oli kodus, panin selle ukse kinni, ja pöörasin selja ning hakkasin köögi poole minema, kui järsult see uks võpatas ehk siis nagu miski oleks seda lükanud või löönud. See oli ka kord, kui ma ehmatasin põhimõtteliselt poolsurnuks.

Ma tõesti ei tea, mis see on. Mul pole lihtsalt enam mittemidagi, mida arvata, mis see olla võiks, või millest see tuleb !?

Olen elanud siin viimased 6aastat ning need kõik aastad pole ma midagi märganud, kuid nüüd need 2 viimast aastat on hakanud sellised müsteerilised asjad toimuma.

Vahel on ka selgelt kuula hääli- täiesti selgelt, vahel tunnen, kuidas miski nagu müksab mind ja ma ehmatan/võpatan ja vaatan kohe sinna poole, vahel tuleb silmeette miski asi ja ma võpatan tohutult ja hakkan kohe mõtlema, mis just juhtus...

Ootan vastuseid või abi, mis see olla võiks, või millest see tingitud!

NB! Ma pole hull Laugh
Vasta
#2
Mõtle nüüd hoolega järele, mis juhtus kaks aastat tagasi kui "kummitus" ilmnema hakkas? Ja mis eelnes "kummituse" aktiveerumisele, et otsustasid siia kirjutada?

Kas saite/tõite mingi vana eseme kuskilt, keegi suri teie perekonnast, lähedastest, keegi kutsus vaime välja, on teie perekonnas varjatud või avalikke lahkhelisid või tülisid (ka salajast vägikaikavedu) sugulaste vahel?
Kas teised korterielanikud ka midagi kogevad?

Kui saab teada millest "nähtus" tekkis, siis lihtsam ka lahti saadab. Muidugi lihtsad puhastusvõtted kõlbavad alati profülaktikaks, need on sool, kadakasuits, lõhnaküünlad, valged küünlad, pihlakaoksad jne.

Mina rohkem ei tea.

Veejooksmise ajal tekkivad helid võivad olla küll puht-materiaalselt seletatavad.
Vasta
#3
2 aastat tagasi, sai vaimude väljakutsumisega küll tegeleda, kuid ei õnnestunud kordagi, sest ei leidnud korraliku õpetust sellekohta- täpsemalt tahtsin oma õega ühendust saada, kuid tulutult nagu eelnevalt öeldud. Mul maal ka niiöelda kummitab, seal räägib vanaisa isegi sellest, kuid see on üpris loomulik, et seal võib midagi paranormaalset toimuda, sest veneajal oli tapetud seal 8 inimest ja ületee majas põles sisse 4 inimest. Aga omaarust ma küll nagu pole sealt midagi kaasa toonud endaga.
Ma tegelen pikka aega juba astraal projektsiooniga - ning öösiti on vahel väga halvad unenäod. Olen tohutult lugenud ja olen saanud selleüle selgusele, et need on luupainajad (igasugused mustad mehed, kes tahavad sind kägistada ja ei saa ennast liigutada)
Ise mõtlesin vahepeal korra, et äkki on selle kõige taga astraal projektsioon?
Vasta
#4
Ei tea, kas see üldse loeb midagi või on sellega seotud, aga näiteks kass vahel vahib täiesti lambist keset tuba suurte silmadega mingi asja poole ja siis jälgib midagi nagu see liiguks.
Vasta
#5
Jah, loomad näevad vaime, eriti kassid.
Astraalprojektsiooniga tegelemine - räägitakse, et see võib äratada küll mingite vaimolendite tähelepanu. Ses mõttes, et nad tulevad nagu umbes vaatama, et mis toimub, äkki saab midagi nämmat süüa. Aga minu meelest pole see reegel, paljudel toimub astraali harjutamine ilma kummituste tekkimiseta. See võib sõltuda energeetilise keha "tervisest" (kookoni terviklikkusest).

Vaimude väljakutsumisel võis ju ikkagi keegi tulla, aga ta ei andnud endast lihtsalt kohe märku.

Kahjuks selles valdkonnas mul praktilised kogemused puuduvad, seega saan ainult "teooriat panna". Peaksin vist ka "taldrikut keerutama hakkama" ja mitte tagasi saatma Ph34r2
Vasta
#6
Ilmselt kass näebki, lisaks muudele tajuerinevustele on kassi
silmal inimsilmast veidi erinev valgusspektri tundmise ala.
Sellist koduloomade erilist taju on varemgi palju täheldatud.
Kassi "suured" silmad annavad suurema valgustundlikkuse ja
seda võib täheldada nii hämaras kui ka kassi erutusseisundis.
Eredas valguses muutuvad kassi silmapilud kitsaks kriipsuks.
Vasta
#7
(23-02-2012, 17:48 )Dred Kirjutas: 2 aastat tagasi, sai vaimude väljakutsumisega küll tegeleda, kuid ei õnnestunud kordagi/---/Ise mõtlesin vahepeal korra, et äkki on selle kõige taga astraal projektsioon?

Vaimude väljakutsumine sul ilmselt õnnestus, sest umbes samal ajal hakkasid need nähtused vaevama, aga astraalprojektsiooni kohta olen lugenud seda, et väga haruldane on juhus, kui sellel rännakul endale(või siis oma hingele) tõesti mingisuguse hulkuva hinge sappa saad, kes sulle järgi võib tulla, kui tal kuhugi minna ei ole... aga ma väga kahtlen, et sa sellise "loteriivõidu" said. Pigem on probleem vaimude väljakutsumisega tegelemises toonasel perioodil ja see on ilmselt ka nende problemaatiliste ilmingute põhjuseks.
Vasta
#8
Aga...
Aga mis ma nüüd teen? See on eriti nüüd lähipäevadel järjest ebanormaalsemaks muutunud. Kapiuks näiteks.. eile läks ise kinni.. Pesin nõusid õhtul umbes kell 1 - 2 ja läksin korra telekat vaatama, ehmatasin ära korraga, sest selline prõmakas käis ja kapi uks oli kinni..
Kuidas ma neist/temast lahti saan??? Sõber jäi ööseks ja oli öösel ka kuulnud kõndimisi ning krõbinad teistes tubades- oli päris ehmunud olnud.
: /
Vasta
#9
Selles osas ei oska aidata... pole ise tegelenud (ja ei kavatse ka tegelema hakata) vaimude välja kutsumisega... Ürita see kolistaja kuidagi tagasi saata ja küsi abi kelleltki, kes seda teha oskab.
Vasta
#10
Kust võtad, et tookord kedagi ei tulnud, kui kutsusid vaime välja? Arvatavasti tuli/tulid ikka. Proovi ta/nemad tagasi saata! Neid teemasid peaks siin olema.
Vasta
#11
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2986

Kasvõi see...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitab marti602 71 30,640 02-04-2024, 20:23
Viimane postitus: isemaag
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,068 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,507 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Kodus kummitab cherry- 17 12,702 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,049 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,052 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vanavanemate kodus purunenud seinapilt keset tuba. ross 3 3,691 22-12-2012, 09:50
Viimane postitus: Sello733
  Vaim kummitab jupats333 3 4,040 25-07-2012, 23:52
Viimane postitus: star scream
  Kodus kahtlane. KGK 20 7,044 03-07-2012, 21:19
Viimane postitus: Activity
  Kodus on vaim. nyprise 2 2,901 29-04-2012, 21:28
Viimane postitus: kivikirst

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat