Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
24-02-2012 01:28
Postitus: #1
Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Lugu kõige loomisest, selle haldamisest ja võitlusest eksistentsi eest.

Kõiksus on abstraktne mõiste meie allika kohta. Idee järgi sisaldab Kõiksus eneses kõike, ka mitte-olemasolevat. Reaalsuses tundub loogilisem siiski seletus, et Kõiksus on kõige olemasoleva aluseks, st. kõik olemasolev on sündinud või tekkinud Kõiksusest. Kõiksust võib pidada ka kõige allikaks, mis on kui lõputu aku, toites kõike elavat ja hingavat. Kui Kõiksust visuaalselt ette kujutada, võiks seda näha kui hiiglaslikku valguspalli, justkui Päikest, mille "pind" pulbitseb ja keeb, pursates pidevalt ilmaruumi päikesetuuli ning plasmapilvi.

Kõiksuse arengu esimene suurem etapp sai läbi sellega, kui Kõiksus sai iseendast teadlikuks. Teas arenes välja teadvus, mis on kõige praegu olemasoleva aluseks. Esimese asjana teadvust avastades lõi ta iseendast vaimolendid, kellele "kinkis" vastavastatud oskuse - iseseisva teadvuse. Nimetagem neid looduid tinglikult süsteemijumalateks. Nende eesmärk oli lihhtne - luua ideaalne keskkond Kõiksuse teadvuse kogemiseks. Miskit, läbi mille Kõiksus suudaks oma teadvust tundma õppida.

Süsteemijumalad lõid erinevaid maailmu, erinevaid illusioone ja üksteisega ristuvaid ning lõikuvaid ning kattuvaid süsteeme, millest igaüks oli unikaalne ja kordumatu, sest igaüks neist oli loodud mingi kindla teadvusetahu kogemiseks. Kõiksuse teadvus vajus üle nende süsteemide, kehastudes konkreetsesse maailma konkreetse maailma olemust arvestades.

Ent Kõiksus polnud arvestanud sellega, et eraldades endast süsteemijumalad, oli ta loonud ideaalse kasvulava vaimolenditele, kel nüüd oli olemas iseseisev teadvus, kuigi reaalselt oli see osa Kõiksuse teadvusest ja kellele enam ei piisanud käsu peale süsteemide loomisest. Nende sooviks oli neid süsteeme ka valitseda ning läbi selle valitsemise mõjutada süsteemide modelleerimist.

Ühel hetkel, kui nende sekkumine Kõiksuse eneseteadvustamisesse muutus juba liialt manipuleerivaks, pagends Kõiksus loojad loodu kallalt. Olemasolevate süsteemide hoidjaiks lõi Kõiksus esialgsete loojate mudeli järgi nüüd kõvasti kärbitud versioonid. Neid vaimolendeid võiksime kutsuda tinglikult süsteemimeistriteks, sest nad polnud enam loojad, vaid kõigest hoidjad ning olemasolevate liinide edasikandjad. Süsteemijumalad aga pagendati nende endi loodud süsteemidest.

Ajatu aja on Kõiksus kehastunud erinevatesse maailmadesse, erinevatesse tasanditesse, läbi vaimu kui iseenda väikseima teadvustunud algoleku. Kui võtta piltlikult senine jutt kokku hierarhiliselt, siis oleks tulem selline - Kõiksus, kes iseenda teadvusest lõi süsteemijumalad ning süsteemimeistrid ning maailma valmimisel kannab iseennast üle nendele erinevatele maailmadele läbi vaimu, mis on justkui Kõiksuse teadvuse väiksem iseseisev üksus. Justkui rakk suures organismis, mis omab sama teadvust, sama DNA-d.

[Pilt: thebeginning.jpg]

Vaim kehastub ilma läbi hinge. Hing on osake Kõiksusest, igavese elu allikast, elusäde. Vaim annab hingele teadvuse ja läbi selle teadvuse loob hing enesele konkreetsesse maailma väljundi - keha.

Aga kuidas hoiavad ennast elus need süsteemijumalad, kes lõigati ära Kõiksusest? Kui Kõiksus on elu aluseks, kogu olemasoleva ja eksisteeriva allikaks, siis mida peavad tegema vaimolendid, kelle iseteadvus, mille nad said Kõiksuselt kingiks, kinnitab neile, et tähtsaim asi on enesealalhoiuinstinkt. Kust saavad nemad endale vajaliku energia, vajaliku allika elus püsimiseks? Kust saavad nemad endale elusädeme?

Kui nüüd tähelepanelikumad lugejad seda juba aimavad, siis olgu siinkohal asi ka konkreetselt välja öeldud - süsteemijumala elus püsimise aluseks on see, kui palju hingevalgust suudab ta enesele sisse ahmida. See on ka üks põhjus, miks kunagised süsteemijumalad meie ellu sekkuvad - meie oleme nende ainus toit ja ilma meieta nad lihhtsalt lakkaks olemast. Täpsem olla, siis küll osa meist - see osa Kõiksusest, mis eraldub uue teadvustatud osakese loomiseks konkreetsesse maailma.

Aga miks süsteemijumalad siis niiviisi teevad, õigemini, miks Kõiksus laseb neil niiviisi talitada - varastada osakesi temast tükk tüki haaval? Nagu ma juba eespool mainisin, algas maailma loomine kohe peale seda, kui Kõiksus sai enesest teadlikuks. Eneseteadvust sellises staadiumis võib võrrelda väikese lapsega, kelle emotsioonid ja olemus on vahetu - ta reageerib vaid konkreetsele, antud ajahetkes juhhtuvale. Nii oli ka Kõiksusega - ta pagendas süsteemijumalad ja unustas. Ent kuidas varastada kelleltki, kellele sa ei soovi oma identiteeti ja eksistentsi uuesti meelde tuletada? Võibolla nii, et tekitad vargusest illusiooni kui lihtsast ostu-müügi aktist? Vaba tahe on taaskord üks kaval nüke, läbi mille luua olukordi, mille kohta eestlased armastavad öelda JOKK. Ise ta ju tahtis Laugh

[Pilt: wheelofcaos.jpg]

Süsteemijumalad on loojad ja neile pole probleemne luua süsteeme ja mõttemalle, mis suurepäraselt sobituks nendesse ilmadesse, mille nad ise kunagi lõid. Nii ongi meil religioonid, ususüsteemid, vaimsed õpetused ja kõik muu, mis loodud vaid selleks, et inimesed ise vabatahtlikult loovutaks oma hinge. Neil on ajatu aja jooksul välja kujundatud süsteemid, läbi mille on nad kindlustanud endale lõputuks ajaks kaetud laua. Oleme jõudnud punkti, kus enamus tabula rasana sündinud hingi lõpetab oma maise eksistentsi samasugusena - tühja lehena. Nagu polekski teda kunagi eksisteerinud, sest kogu oma olemuse on ta vabatahtlikult kinkinud süsteemimeistritele - vaimolenditele, kellel endil puudub võimalus kehastuda ja elada läbi hinge, läbi Kõiksuse.

Ühes teises teemas tõin välja erinevad parasiidid, kes meie seljas elavad. Kiiruga sai sinna ka mõned vead sisse. Tooksin siin nüüd täiendatud ja käesoleva kokkuvõttega kokkusobituva nimekirja:

Meil on tegelikult kallal terve rida parasiite...

Kosmilised parasiidid - pärinevad paralleeluniversumitest
Kosmilised süsteemijumalad - kosmiliste parasiitide ajutrust, nendelt pärineb kehastunud inimese hinge halvamise plaan läbi füüsilise mõjutamise (vaktsiinid, meditsiin, keemia ja kemikaalid, saastatus)
Dimensionaalsed parasiidid - pärinevad teistest mõõdetest, sagedustest
Dimensionaalsed süsteemijumalad - dimensionaalsete parasiitide ajutrust, nendelt pärineb kehastunud inimese hinge valguse varguse plaan läbi religioonide ja ususüsteemide
Vaimsed parasiidid - pärinevad väljastpoolt ruumi
Vaimse taseme süsteemijumalad - vaimsete parasiitide ajutrust, nendelt pärinevad plaanid kõikide eelpool loetud osakondade moodustamiseks. Tegemist on teadvust omavate, ajatute vaimolenditega, kel puudub igavesest ajast igavesti kehastumise ja Kõiksusega üheks olemise võimalus.

Kosmiliste ja dimensionaalsete parasiitide erinevus seisneb nende tegutsemispiirkondades. Kosmilisteks parasiitideks nimetan tinglikult neid, kes eksisteerivad samas ruumis konkreetsete ohvritega. Meie kosmilised parasiidid on erinevad tulnukad. Dimensionaalsed parasiidid aga eksisteerivad erinevates maailmades ja mõõdetes, suutes vajadusel oma manifestatsiooni konkreetsele sagedusele luua.

Lisaks neile veel terve kari erinevaid deemoneid, vaimolendeid, teadvusega olendeid, teadvuseta oledeid ja muid elukaid, kes kogu nende tegevuse ajaloo käigus nii siia- kui sinnapoole tajupiire vedelema jäänud/jäetud ja keda nüüd vaimset ilma "avastavad" inimesed äratavad ning külge korjavad.

Meil puuduvad teadmised, oskused ja isegi tahe üldse midagi nende kõikide erinevate olendite vastu teha. Kellegi väide, et teeme piu-pau kõigile tuule alla, on naeruväärne. Hävitada vaimolendeid, kes on sama vanad, kui Kõiksus ja kes on kogu olemasoleva loojad? Hävitada süsteeme, mida on ehitatud ning parandatud miljardeid miljardeid aastaid? Võibolla veidikesegi reaalselt maailma asju aduv isik saab nüüd aru, miks šamaanid on aastatuhandeid hingi terveks ravinud ning käinud teispoolsuses kõiksugu erinevate varganägudega diile tegemas, et katkiseid hingeosasi tagasi saada, et hingi parandada?

[Pilt: oldmedicinewheel.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 23-05-2013 17:03 Celtic.)

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
24-02-2012 07:05
Postitus: #2
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Võttes inimeselt energiat kasutab ta seda eluspüsimiseks.
Inimene toitub taimedest, loomadest ja väljastab liigse.
Toimub teatud ringkäik mis tagab "energia jäävuse" ehk
selle, et toit otsa ei saaks...
Küsimise käigus tuli ka vastus. Tänan. Smile

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,826
Liitunud: Apr 2011
24-02-2012 08:20
Postitus: #3
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Minu sügav veendumus on selles, et inimesed saaks "ohjad endale võtta" ja meie kukil olevad parasiidid "minema raputada", kui vaid tahtmist oleks - kõike seda saaks selgitada läbi analoogiate:

1) Inimese poolt kasvatatavad lihaloomad (näiteks lehmad) saaks inimestelt "võimu üle võtta", st hakata elama "enda jaoks", mitte aga "lihakombinaadi jaoks".

Loomad peaks rakendama "füüsilist jõudu" inimeste vastu, et neilt äravõetud vabadus tagasi saada. Näiteks lehm torkaks sarvedega farmeri sisikonna välja, seejärel trambiks aga lehm haavatud farmeri surnuks - sarnaselt saaks lehm joosta teel sõitva politsei/sõjaväe auto ette ning enda elu hinnaga põhjustada inimeste jõustruktuuride hävingu - ühel hetkel saabuks inimeste jaoks "tasakaalu punkt", kus taimetoitlus kaaluks üles tarbetult hukkunud farmerite ja jõustruktuuride hävingu.

Seejärel elaks inimesed ja lehmad koos kui "võrdsed võrdsetega" - ning lehmad hakkas endalt üle jääva piima eest küsima "õiglast hinda", ehk paneks piimast huvitatud inimesed enda huvide jaoks tööle: inimene peaks igapäevase äraelamiseks vajaliku mõne liitri piima eest ehitama lehmadle lautasid ja ravima haigeid lehmi - mitte aga nii nagu praegu on, kus 1 farmer võtab kümnete lehmede piima ära, ning saadab nõrgemad lehmad lihakombinaati.

Igaüks peaks aru saama, et lehmade seisukohast on praegune "vahetuskurss" farmeritega äärmiselt paigast ära, kuid "lehmade vabariigi" poolt kehtestatud "vahetuskurss" inimestega oleks röögatult soodsam lehmade jaoks - midagi sarnast on ka praegu inimeste kukil olevate farmeritega.

2) Vahendamise ja tootmise erinevus, ehk shamaanid versus maagid.

Celticu poolt kirjutatud jutt on tüüpiline "müügimehe jutt", st tarbige olemasolevat, kuid ärge ise midagi tootma hakake: te ju ei saaks maailma suurfirmade vastu - ehk olge mitteorgaaniliste lüpsilehmad edasi, te ju nende vastu ei saaks.

Kui keegi ei ostaks suurfirmade tooteid, siis läheks suurfirmad pankrotti (koos kohalike müügimeestega) - iga riik suudaks enda tootmise iseseisvalt üles ehitada, kuid see võtab kümmekond aastat aega - pigem on inimeste laiskus, mugavus ja harimatus see, mille najal kogu praegune orjanduslik süsteem toimida saab.


Läbimurre saab toimuda läbi "teadmiste kasvu": kui eestlased koolitaks oma noortest teadlasi/insenere erinevatel elualadel (autod, lennukid, elektroonika, protsessorid, jne), siis suudaks Eesti luua omale ise kõik vajamineva - kui eestlased koolitaks oma noortest maage/selgeltnägijaid, siis näeks kõik eestlased millised parasiidid meie kukil elavad ja me suudaks nad kõik koos "minema ajada".

Seega hakkake kõik arendama enda "kuuendat meelt" (ülitaju, selgeltnägemist) - kuid Celticule ja teistele shamaanidele selline areng ei meeldiks, kui kõik eestlased saaks selgeltnägijateks: seetõttu tuleks shamaanide soovitustesse suhtuda teatava kriitikaga, kuna nende soovitused pole inimkonna iseseisvuse hüvanguks, vaid olemasoleva hingevarguste süsteemi põlistamiseks.
(selle postituse viimane muutmine: 24-02-2012 08:23 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
24-02-2012 09:02
Postitus: #4
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Kulla lahendused - viimase poatituse esimene osa oleks
ideeliselt ilus, kuid unustad ÜHE olulise detaili:
need keda me tunneme koduloomadena on
selleks aretatud ja geenimuundatud ehk neist
on eemaldatud mõningad eeldused selliseks
käitumiseks. Seda tüüpi ülestõus eeldaks ka
lehmade poolset salajast käitumist söjaväe-
struktuurides. Kujutad sa ette mundris lehma?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,439
Liitunud: Aug 2010
24-02-2012 10:40
Postitus: #5
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Tsitaat:Kõiksus on abstraktne mõiste meie allika kohta. Idee järgi sisaldab Kõiksus eneses kõike, ka mitte-olemasolevat.
Tsitaat:Kõiksuse arengu esimene suurem etapp sai läbi sellega, kui Kõiksus sai iseendast teadlikuks. Teas arenes välja teadvus, mis on kõige praegu olemasoleva aluseks.
Kõiksus sisaldab endas absoluutselt kõiki oma areguetappe. Seepärast ei saa rääkida Kõiksuse arenguetappidest.
Tsitaat:Ent Kõiksus polnud arvestanud sellega ...
Kõiksus ei tegele arvestamisega, pagendamisega, ka mitte loomisega, üldse mitte millegagi. Võibolla tegeleb siiski taotlemisega, et "midagi sünniks" , aga võibolla juhtub see kõik kogemata.
Konkreetsete asjadega (pagendamine, otsustamine jne) asjadega tegeleb midagi, mis on Kõiksusest tekkinud.

Tsitaat:Aga miks süsteemijumalad siis niiviisi teevad, õigemini, miks Kõiksus laseb neil niiviisi talitada - varastada osakesi temast tükk tüki haaval? Nagu ma juba eespool mainisin, algas maailma loomine kohe peale seda, kui Kõiksus sai enesest teadlikuks. Eneseteadvust sellises staadiumis võib võrrelda väikese lapsega, kelle emotsioonid ja olemus on vahetu - ta reageerib vaid konkreetsele, antud ajahetkes juhhtuvale.
Ma seletan asja nii, et see on sellest, et Kõiksus on absoluutselt ükskõikne. Absoluutselt neutraalne. Võib võrraelda küll imikuga ses mõttes, vähemalt osaliselt.

Aga muus osas Celtikuga täiesti nõus.
Mu nägemus rajaneb isiklikul kogemusel. Ja annan endale aru, et asjad võivad ka teisiti olla, samal ajal kui nad on ka just nii nagu ma kirjeldasin.


PS
See kõik on teaduslikult tõestatud fakt ja kes ei usu on kõige pimedam skeptik. MOTT Laugh

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
venezia
Bännitud

Postitusi: 189
Liitunud: May 2008
24-02-2012 12:18
Postitus: #6
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Kui inimene rändab teistes reaalsustes/maailmades jne, siis kas ta on ka parasiit ja sõidab kellegi arvelt/seljas?

Hundinahas hunt lambanahas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,826
Liitunud: Apr 2011
24-02-2012 12:58
Postitus: #7
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Eksiteerib suur hulk "moonutatud reaalsuse kirjeldusi" - algavad nad kõik kuskilt sügavalt ja kulgevad näiliselt mõistliku teemakäsitluse abil edasi - kuid lõpuks jõutakse ikkagi välja "eksliku arusaamani" justkui võiks kellegi kukil elada:

1) Konksninad leiavad, et võivad goide kukil parasiteerida.
2) Kommunistid leiavad, et võivad teistelt äravõetud kapitali kukil parasiteerida.
3) ELiit leiab, et võib kolonialiseeritud Eesti taoliste asumaade kukil parasiteerida.
4) Anaorgaanilsed ja nende shamaanidest kõneisikud leiavad, et võivad inimeste kui lüpsilehmade kukil parasiteerida.

Mõistlik oleks selline lähenemine, kus igaüks elaks vaid enda loodu otsas, ning oleks teadlik enda poolt ära antava väärtusest - inimestel poleks sellises kontekstis midagi kaotada: inimene suudaks ära elada vaid taimsest toidust (pool maailma on eeskujuks) ilma teisi loomi söömata - kuid anorgaanikutest parasiidid ei suudaks ilma inimeste hingeosakeste varguseta ära elada: seega kui anorgaanikud ei saa ilma inimesteta ära elada, peavad nad välja surema, või elama inimeste armust, mitte aga orjastama inimesi.

Näiteks oleks energeetiliselt õiglane vahetuskaup selline, kui anorgaanikud korraldaks inimestele 8 tundi päevas üldharivaid rännakuid astraalsetesse maailmadesse, ning saaks selle eest inimestelt vastu sama koguse hingeosakesi kui nad praegu inimestelt röövivad - praegu aga anorgaanikud vaid röövivad inimeste hingeosakesi, kuid ei anna inimestele vastu midagi tõeliselt väärtusliku (väike klaashelmes ämbri kulla vastu) - see ongi põhjus, miks ma Celticu taolistega vaidlen: ehk kui kõik teavad tõde, siis ei saa enam hämada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Adolf
Uustulnukas

Postitusi: 34
Liitunud: Jan 2007
24-02-2012 23:00
Postitus: #8
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
"lahendused" - lahendusi ei ole olemas, vähemalt mitte häid ja mitte kollektiivseid. Kollektiivsed lahendused ei ole momendil kasutatavad, aga see võib kiiresti muutuda, kui leidub võimalusi süsteemi toestamiseks, et see püsiks stabiilsena, kui osad inimesed vabadena ära libisevad. Aga see on rohkem teoreetiline mõttemall, kuna see muudaks kogu maailma meile mõistetamatul viisil.
Momendil on lahkumine võimalik üksikisiku või väikeste gruppide tasemel. Selleks on vaja tahet ja enamusel seda napib.
Süsteemijumalad toituvad ja teevad seda milleks nad loodud, hoiavad kulisse püsti, mida me oma maailmaks suvatseme nimetada. Kui maailm, mida me tunneme kokku kukub, kaob kõik meile tuttav, kaob võimalus füüsiliselt eksisteerida. Ega te ometi arva, et kokku kukub mingi müstiline "ei tea kus" maailm nende vereimejatega ja siin kõik jätkub. Kokku kukub kogu süsteem ja võitjaid ei ole. Siin maailmas on kõik omavahel seotud. Me ei ole piisavalt võimekad, et luua eksisteerimiseks uut toimivat maailma.
Selle ahvatleva võimaluse eest, olla füüsiliselt elus ja siin peaga vastu seina joostes veidi füüri välja käia ei tohiks keskmise inimese jaoks olla liiga palju. Samas on vabadus siinsamas käeulatuses, kes iganes tahab võib lõpetada peaga vastu seina jooksmise ja seda võimalust kasutada, valik on ju kogu aeg olemas olnud. Kui paljud teavad sellest ja kui palju teadjatest tahavad seda kasutada? Arvan, et vabadust ei osata hinnata enne, kui orja seisust ei ole maitstud, puudub võrdlusmoment.
Absoluutset vabadust ei ole olemas, vabadus on alati kellegi või millegi harjumuste arvel. Inimeste puhul on see võimalus, mitte olla toiduks lugematutele olenditele, nendele harjumuspärasel viisil.
Loodetavasti foorumlased on võimelised ennast ületama ja keskpärasust seljataha jättes, massist eristudes leidma tee.............. kuhu, milleks?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
24-02-2012 23:26
Postitus: #9
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
(24-02-2012 23:00 )Adolf Kirjutas:  Selle ahvatleva võimaluse eest, olla füüsiliselt elus ja siin peaga vastu seina joostes veidi füüri välja käia ei tohiks keskmise inimese jaoks olla liiga palju.
Ahvatlev võimalus võrreldes millega? Mina näen ainult seda mis minu ümber füüsilises maailmas toimub ja pole absoluutselt millegagi võrrelda, et saaks öelda siinse elu kohta ahvatlev võimalus.
Tsitaat:Samas on vabadus siinsamas käeulatuses, kes iganes tahab võib lõpetada peaga vastu seina jooksmise ja seda võimalust kasutada, valik on ju kogu aeg olemas olnud. Kui paljud teavad sellest ja kui palju teadjatest tahavad seda kasutada?
Ei tea ja sellepärast vist ongi esimene mõte selle valiku kohta, et kas see on näiteks kõrghoone katuselt alla asfaldile hüppamine? Praegult öisel ajal muud pähe ei tule.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Sama
Veteran

Postitusi: 2,185
Liitunud: Jul 2010
24-02-2012 23:52
Postitus: #10
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Veider küll, aga Adolfi postitus lohutab mind. Süsteemijumalad, süsteemi... hoiavad kulisse püsti. Paneb kohe mõtlema.
"Pole piisavalt võimekad, et luua eksisteerimiseks uut toimivat maailma" - Adolf. See on nagu magustoit! Nami.
Kunagi, heideti mulle ette, et ma tahan taandareneda ja feodaalsesse keskaega tagasi minna. Minu versioon on siiski
vastupidine - oleme tugevalt oma arengus maha jäänud. Nii teaduses kui ka tehnoloogias. Meie mahajäämus on lausa
jahmatav - oleme pimedas tänapäevas! Jaa, kuulen juba - millega võrreldes ja mis alusel sa seda väidad?

Austet rahavas, vastus on teil ju nina all - RAHA RUULIB!
Et luua toimivat maailma,.. ei tarvitse üldsegi võimekas olla - see juba ammu toimib. Seda tuleb vaid aidata, koristades
ära kõik liigse, mis takistab selle toimimist. Esmalt anname loodusele tagasi kõik, mis söötis ja rääbakil. Pool Tallinnat,
näiteks.
Ei, absoluutset vabadust ei ole olemas, sest enamus ei soovigi seda. Geenid ei luba, loomus selline. Kui nii, siis tuleb
piirata igamehe vabadust toota prügi. Piirata tuleb ka vabadust toota liigset raha, sest sellel on kalduvus.. eelistada
kõike seda, mis hakkab eesliitega PRAH(T)I- .
Vahest on ka haridus, nagu praht.
(selle postituse viimane muutmine: 24-02-2012 23:54 Ott Sama.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
25-02-2012 01:38
Postitus: #11
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Kodanik lahendused ei suuda isegi lihtsaid seoseid näha ning poogib oma loodud vaenlasekujule külge olematuid süüasju ja siis räägib, et peaks nii ja võiks nii. Mida sina, kuradi väike ja olematu putukas, kelle eluiga varieerub ühest kaheksakümne aastani, oskad, suudad või jõuad teha olendite vastu, kelle vanust ei saa mõõta, sest eksisteerivad väljaspool aega, kes on loonud kogu olemasoleva ning kelle jaoks pole probleem sind sõrmenipsuga olematuks teha???

Sinu eeskujul analoogiat kasutades võiks ehk öelda, et oled kui pisike amööb, kes enda mõõdus hernepüssi valmis meisterdab ning sellega hüpergigant tähte laskma tõttab (http://en.wikipedia.org/wiki/VY_Canis_Majoris )...
(selle postituse viimane muutmine: 25-02-2012 12:20 Thorondor.)

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,938
Liitunud: Aug 2010
25-02-2012 06:53
Postitus: #12
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
(24-02-2012 23:00 )Adolf Kirjutas:  /-/
Momendil on lahkumine võimalik üksikisiku või väikeste gruppide tasemel. Selleks on vaja tahet ja enamusel seda napib.
/-/
Siin maailmas on kõik omavahel seotud. Me ei ole piisavalt võimekad, et luua eksisteerimiseks uut toimivat maailma.
/-/
Inimeste puhul on see võimalus, mitte olla toiduks lugematutele olenditele, nendele harjumuspärasel viisil.
Loodetavasti foorumlased on võimelised ennast ületama ja keskpärasust seljataha jättes, massist eristudes leidma tee.............. kuhu, milleks?
Väga huvitav kirjutis...
Esimese lause kohta, et sa vist isegi ei tea, kui õigus sul on.
On küll inimene uue maailma loomiseks võimeline, ta ei tea, et ta teab ja oskab, ta ei usu ja ei tea/tunne ennast, aga õnneks...see muutub.
Ja iga kord, kui keegi talle kordab, et misski ja midagi ei ole võimalik ja ei tohi, usub ta seda pimesi ja annab jõu ning seab eneses/le ja teistele piirid.
Ah, et tee kuhu ja milleks(?)..huvituda ehk teadlik olemine oma lõpututes variantides ongi tee... näha, teada ja kogeda olemist/elu nähtavat, nähtamatut ja mõeldamatut, luua ja ka lõhkuda.
Kellegi toit olla ei ole küll üldse mingi olemise tee ja selleks see inimese teadlikkuse puudumine vajalik ongi, mida siis garneeritakse ehk põhjendatakse igatemoodi k.a. selle nn müstilise arenguga (vaata ringi ja kohe näed, kui võimsalt oled ära arenenud, mis... palka tõsteti või..oi oi (!) ametiredelil edutati, võimas(!?) nüüd on kohe eriliselt kindel, et arenesid...Bleh).
Lugupidamisega!


(25-02-2012 01:38 )Celtic Kirjutas:  /-/
Mida sina, kuradi väike ja olematu putukas, kelle eluiga varieerub ühest kaheksakümne aastani, oskad, suudad või jõuad teha olendite vastu, kelle vanust ei saa mõõta, sest eksisteerivad väljaspool aega, kes on loonud kogu olemasoleva ning kelle jaoks pole probleem sind sõrmenipsuga olematuks teha???

Sinu eeskujul analoogiat kasutades võiks ehk öelda, et oled kui pisike amööb, kes enda mõõdus hernepüssi valmis meisterdab ning sellega hüpergigant tähte laskma tõttab (http://en.wikipedia.org/wiki/VY_Canis_Majoris)...

Vähemasti ta püüab ja ei alaväärista inimest, kui liiki. Amööb Shock(?), tegelikult oleks võinud ju mõne veelgi väikema olendi leida.. viiruse näiteks, peab ütlema, et pisike aga tegus...
Lugupidamisega
(selle postituse viimane muutmine: 25-02-2012 07:07 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,061
Liitunud: Oct 2010
25-02-2012 08:18
Postitus: #13
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
(25-02-2012 01:38 )Celtic Kirjutas:  Kodanik lahendused ei suuda isegi lihtsaid seoseid näha ning poogib oma loodud vaenlasekujule külge olematuid süüasju ja siis räägib, et peaks nii ja võiks nii. Mida sina, kuradi väike ja olematu putukas, kelle eluiga varieerub ühest kaheksakümne aastani, oskad, suudad või jõuad teha olendite vastu, kelle vanust ei saa mõõta, sest eksisteerivad väljaspool aega, kes on loonud kogu olemasoleva ning kelle jaoks pole probleem sind sõrmenipsuga olematuks teha???

Sinu eeskujul analoogiat kasutades võiks ehk öelda, et oled kui pisike amööb, kes enda mõõdus hernepüssi valmis meisterdab ning sellega hüpergigant tähte laskma tõttab (http://en.wikipedia.org/wiki/VY_Canis_Majoris)...

Celtic, aga Sa ise pole amööb? Ja kui Sa ise amööb ei ole, ja pisike inimputukas ka, siis kes Sa oled?
Keegi teine räägib Su suu läbi? Bleh

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
25-02-2012 09:20
Postitus: #14
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Olematule viis punkti kümmnest. Äkki keegi on uurinud vanglaplaneedi menüüd, kas keegi soovib veel kulbitäit emotsionaalset energiat?

Päikest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,746
Liitunud: Oct 2007
25-02-2012 09:24
Postitus: #15
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Selles teemas oleme küll isiklikult Celticu tagala söögilaual, ma ei väidaks seda, kui tekstis poleks neid kolme pilti.
venezia, kui shaman rändab teistes reaalsustes siis veavad teda seal tema abivaimud ikka tema enda jõu abil millest nad ise samuti toituvad.
Vastasel juhul ei tunneks nad shamani vastu üldse huvi, mõlemad osapooled saavad suhtlemisest mingit kasu.
(selle postituse viimane muutmine: 25-02-2012 09:27 VironShaman.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
25-02-2012 09:47
Postitus: #16
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
(25-02-2012 06:53 )Eithea Kirjutas:  Vähemasti ta püüab ja ei alaväärista inimest, kui liiki. Amööb Shock(?), tegelikult oleks võinud ju mõne veelgi väikema olendi leida.. viiruse näiteks, peab ütlema, et pisike aga tegus...
Alaväärista? Kui inimene ei suuda suuremas plaanis vaadata, siis ta arvabki, et on maailma naba ja suudab kõike. Reaalsus kahjuks on aga teine.
Mida ta püüab? Võidelda tuuleveskitega? Ma olen näinud liiga palju neid võitlejaid, kes suure hurraaga lahingusse tormavad, samal ajal kui ohvitserid kuskil tagalas kükitavad ja statistikaga mängivad. Enamusel tuleb selginemine liiga hilja, kui üldse. Aga on kuritegelik teisi endaga kaasa vedada ja maha teha neid, kes väidavad, et on ka teisi mooduseid sõja võitmiseks, kui lihtsalt lausrumal pealejooks.

(25-02-2012 08:18 )olematu Kirjutas:  Celtic, aga Sa ise pole amööb? Ja kui Sa ise amööb ei ole, ja pisike inimputukas ka, siis kes Sa oled?
Keegi teine räägib Su suu läbi? Bleh
Antud võrdluses olen ma muidugi amööb. Annan endale sellest aru ning ei loo enesele illusioone, et esimese omandatud vaimse praktikaga suudan kohe mägesi liigutada nagu kodanik lahendused seda arvab (õppis astraali minema ja nüüd on vaimse maailma ekspert)


Üleüldse võiks inimesed rohkem mõttegu lugeda ja arutleda, mitte aga emotsionaalselt lahmida.
Selle asemel, et panna tähele olulist, st. amööb vs. suurim objekt meie universumis, pannakse tähele hoopis selle võrdluse emotsionaalset poolt - alavääristamine, ego haavumine jne. Ja sellised inimesed üritavad süsteeme muuta?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,826
Liitunud: Apr 2011
25-02-2012 10:09
Postitus: #17
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Üldipilt mitteorgaaniliste olendite "alluvus-suhetest" on ära toodud Thothi raamatu 20. pildi astraalrännaku kirjelduses (inimeste kaitsevaimud alluvad rahvaste saatust kujundavatele vaimolenditele, kes omakorda alluvad inimkonna saatust juhtivatele vaimolenditele, kes omakorda alluvad Linnutee humanoidide saatust juhtivatele vaimolenditele, jne, jne kuni lõpuks jõutakse välja Jumala/Looja endani) - kõige selle "alluvuse juures" ei saa vaimolendid midagi teha inimeste "vaba tahte vastu" (inimeste vaba tahte vastu tegutsemise analoog oleks füüsilises plaanis teiste ära tapmine) - just "vaba tahte murdmise nimel" käib see ajupesu, et inimesed vabatahtlikult loobuks super-rassiks ja enda saatuse sepaks saamast - kui inimesed jääks endale kindlaks, et nad ei soovi enam enda kukil olevaid parasiitidest anorgaanilisi, siis on mistahes vaimolendid võimetud - toimiv tehnoloogia mitteorgaanilistest energiavaraste vastu on siit varem läbi käinud: see on Aigar Säde "vampiirhingamise tehnika", mille abil saaks igaüks "tagasi küsida" temalt ära võetud energia ja jätta nii meie kukil olevad anorgaanilised "kuivale".

Eelnevalt kirjeldatu on Celticu mõistete süsteemisi "otsene pealejooks" - muud võimalused seisneks inimeste "teadvuse avardamises" läbi "kuuenda meele" (ülitaju, selgeltnägemise), et igaüks hakkaks nägema vaimseid maailmu ja meie kukil istuvaid anorgaanilisi: kuid ka selles liinis on Celtic pigem "pidur", kes ei soosi "teispoolsuse taju" massidesse minekut - st sellistes teemades tuleks selgelt välja öelda oma "laiem eesmärk", milleks minul on inimeste teadvuse avardumine, kuid Celticul on praeguse energiavarstest anorgaaniiliste orjandusliku süsteemi jätkumine.
(selle postituse viimane muutmine: 25-02-2012 10:26 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,061
Liitunud: Oct 2010
25-02-2012 10:34
Postitus: #18
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Celtic, aga oma vastuses mulle Sa ju siiski vastandad end lahendustele ?
Miks üldse kellegile hinnanguid anda ?
Igaühele oma ?
Ja kui mina küsisin kas Sina pole amööb, siis siin foorumis oled Sa juba teine, kes räägib stiilis tema ja inimesed. Küsisn lihtsalt sportlikust huvist nö, et kui Sina oled ühel pool ja inimkond teisel, siis kes Sinu suu läbi räägib? Kuna Sinu lauseehitus jättis just sellise mulje, et Sa nagu polekski inimene Smile
Mis puutub Sinu postituse viimast lõiku, kus räägid haavumisest jne , siis haavumine jne käib duaalsuse juurde. Sellesama duaalsuse juurde, millest Sa räägid ühes oma teemas. Milleks siis imestada, et inimesed alavääristamist märkavad ? Sina olid ju see , kes väitis, et ilma ei saa? Aga järelikult ikka saab Smile
(selle postituse viimane muutmine: 25-02-2012 10:34 olematu.)

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
25-02-2012 11:29
Postitus: #19
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Lahendused võiks oma hierarhias alustada sellest, et vaim kehastub korraga mitmesse kehastusse, mitte ei ole ainult üks lahendused kuskil pärapõrgus. Sa võid täitsa vabalt olla iseenda ülemus tööjuures, või sinu üks kehastus vabadusvõitleja ning teine paralleelne kehastus suurima ususekti juht, kes on teinud diili ühe võimsa vaimolend-tulnukaga Beeta-Karoteeni-Redikulumist, kes on samuti sellesama vaimu kehastus, lihtsalt teises kosmose otsas.

Mida kaugemale sa seda lõngakera lammutad, seda enam märkad kokkujooksmisi ja lõppeks avastad kunagi, et kõik see lõngakera on ainult üksainumas lõng.

Ja mis puudutab inmeste tajude avardamist, siis taju avardamine on täiesti võimalik, ent siin tulevad mängu maailmavaatelised nüansid - mina nimelt ei usu, et inimesed, kes tapavad, varastavad, retsivad, pilastavad ja teevad veel tuhandeid koledusi ainuüksi seetõttu, et nende lapsepõlves miskit nihu läks, omandaks järsku uue mõõtme oma elus, kui nende kolmas silm avaneks või nad oskaks astraalis ringi lennata. Paljas mõte sellest on juba naeruväärne.

Tegemist ei ole inimkonna naeruvääristamisega, tegemist on lihtsalt kuiva ja kurva faktiga - vaimsus ei saa mitte kunagi olla laiatarbekaup, sest inimesed ei suuda mitte kunagi vaimse maailma "hüvesi" mitte-ekspluateerida. Ilmselge, et kui tänasele inimesele lüüa kaardid lauale ja paari aasta, võibolla ka aastakümne jooksul sünniks ainult avardunud meelega lapsed, ehk siis terve põlvkond kuuenda meelega inimolendeid, siis nende ohjamiseks hakkaks nii need, kel puuduvad võimed, kui ka need, kel võimed olemas ja ka mõned neist lastest ise struktuure looma. Vaimne politsei, vaised eriüksused. Astraalpolitsei ja mis iganes veel.

Mis valgustumisest saab rääkida, kui valdav enamus inimkonnast elab reptiilaju tasemel - sööb, joob ja paljuneb. Valdav enamus ülejäänuist elab ego tasemel - kõik mulle. Ja siis on käputäis neid, kes unistavad, et kui kogu maailm oleks selline nagu on nemad, küll siis oleks ilus elada. Aga see on utoopia, me sünnimegi selleks, et unustada, missugune on seal teiselpool.

Šamaanid EI KAUPLE inimhingi maha. Inimese hingele on õigus ainult ja ainult temal enesel. Mitte kellelgi teisel. Mitte ükski inimene (ka šamaan on inimene, igaks juhuks mainin ka, et sinu mõistes must maag on samuti inimene) ei saa mitte millekski kasutada võõrast hinge, võõraid hingeosi. Küll aga saavad seda teha hingetud vaimolendid.

See, et hingevargused ja hinge ära kinkimised toimuvad, on teaduslikult tõestatud fakt Laugh
Isegi suvaliste emotsionaalsete puhangutega jätab lõviosa inimesi oma hingeosasi ripakile. Šamaan ei tee muud, kui käib koos oma "patsiendiga" mööda viimase elu ja aitab neid kadunud hingeosi kokku koguda. Punkt.
Šamaan hoolitses selle eest, et tema kogukond oleks terve ja ei satuks vaimolendite hammaste vahele. Kui mõni seda siiski tegi, rändas šamaan konkreetse pahalase juurde ning vastavalt sellele, kuidas too tundus, tegi talle siis tuupi või tegi temaga diile varastatu tagasisaamiseks. Nii lihtne ja loogiline see ongi. Ent selleks, et teada, millist vaimolendit tasub peksta ja millist mitte, selleks peab olema kõva kogemus ja intuitsioon. Mulle lihtsalt tundub, et praegu sa soovid, et kõik inimesed lööks jalaga ukse lahti ja kukuks kõiki pahalasi peksma. Ent fakt on, et isegi sündinud šamaanid ja maagid ei suuda kõikide vaimolenditega maadelda, liiati nüüd mõni suvaline inimene, kellele vägivaldselt surutakse peale nägemist ja lükatakse seejärel rindejoonele - näe mine ja tapa.

Nii need asjad lihtsalt ei käi.

Sama analoogia leidub praktiliselt kõikjal elus, kasvõi kohalikud rahvuslased versus venelased. Kui võimalus oleks, lendaks nii mõnigi peale ja hakkaks valimatult venelasi tapma ja vagunisse ajama, andmata enesele aru, mida see samm laiemas plaanis enesega kaasa toob. Aga tagajärgedele ei mõelda. Nii nagu sina sinisilmselt usud, et kui kõigil inimestel avaneb kolmas silm ja kõik oskavad astraalis lennata, siis on kohe maa peal paradiis ja mitte keegi enam kelleltki ei varasta, nii usuvad ka marulised, et kui kõik venelased maha lüüa, on rahu maa peal.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Balzzar
Vana kala

Postitusi: 496
Liitunud: Apr 2010
25-02-2012 12:37
Postitus: #20
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
(24-02-2012 01:28 )Celtic Kirjutas:  Kõiksuse arengu esimene suurem etapp sai läbi sellega, kui Kõiksus sai iseendast teadlikuks.

Tundub olevat liiga lihtne ja pealiskaudne lahendus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,897
Liitunud: Nov 2003
25-02-2012 12:37
Postitus: #21
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Oletame et me oleme väiksed amööbid ja puutume kokku igavesti eksisteerinud olenditega. Üldjuhul me ei tea, kes me oleme ja võime mõelda, et kui me reinkarneerume, siis ühest otsast olema ka ei tea kui vanad ja vägeva potensiaaliga.
Kui tahame võidelda nende hiidsuurte igivanade vaimolenditega (nt kurjad parasiidid), siis võtame endale liitlasteks teised sama võimsad.

Paralleel "Sõrmuste Isandast":
Meie oleme kääbikud ja võitleme igivana Sauroniga, kes eksisteerib maailma loomisest peale. Ise tema vastu hakkama ei saa ja isegi ei teagi tema olemasolust oma piiratud maailmas. Mingid legendid liiguvad.
Seejärel lööme kampa Sauroniga sama vana ja sama kaliibriga Gandalfiga ning lisaks mõned 5000+ aastat vanad haldjad ja võidame kurjuse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,826
Liitunud: Apr 2011
25-02-2012 12:52
Postitus: #22
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Olemasolevate inimeste muutmisest on palju effektiivsem uute inimeste harimine/valgustamine - nii kasvaks inimpõlve jooksul peale uus generatsioon inimesi, kelle jaoks on "kuues meel" (ülitaju, ehk selgeltnägemine) elu loomulik osa: koos sellega toimuks ka põhimõtteline muutus inimeste teadvuses, st valetamine, varastamine, petmine ja muu sarnane "lakkaks olemast", kuna kõik teised inimesed oleks hetkega teadlikud kes valetas, varastas ja pettis.

Kui vaid "joovate ja paljunevate" joodikute lapsed näeks "kuuenda meele" abil, et saab oluliselt paremini elada, siis nad ei looks oma tulevases elus mööblit endapoolt tühjaks joodud hauaviina kastidest, nagu nende joodikutest vanemad seda teevad - sarnaselt leiaks "naabrist paremate" egomaniakide lapsed, et oma elu saaks palju mõistlikumalt ära elada teadmistes ja vaimsuses - kuna kuuenda meele abil tõuseb tõde jalgele ja vale vajub mutta, siis teeb ka inimkond suure hüppe arengus edasi.


Mis aga puudutab kohalike tiblasid, siis ka siin saaks vaimsuse ja mõistuse koostöös teha imesid: näiteks ehitada neile "kuskile idapoole" majad, ning pakkuda Eesti elamisloast/kodakondsusest loobumise eest "maja võtmeid" - nii lahkuks nad "vabal tahtel", mis oleks oluliselt parem kui füüsilised jõumeetodid.


Kui "kuuenda meele" abil näeks kõik kõigi tegelike mõtteid, siis muutuks võimatuks inimestele peale suruda seda mida nad ei taha (astraal-politsei ja astraal-acta vastuvõtmine).

Tõe kriteerium on praktika - need kes tahavad inimkonna arengut, hakake jagama "lihtsas keeles" edasi antavaid põhimõtteid ja meetodeid "kuuenda meele" kasutuselevõtuks - need kes tahavad praeguse hingeosakeste varguse ja orjanadusliku korra säilimist loopigu sellisele lähenemisele kaikaid kodarasse, kuid nad peaks arvestama et nende tõeline pale saab kõigile nähtavaks.
(selle postituse viimane muutmine: 25-02-2012 12:55 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
karamba
Tavaliige

Postitusi: 143
Liitunud: Apr 2009
25-02-2012 13:08
Postitus: #23
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Senikaua kui me(s.t.eestlased) ei suuda isegi tava- ehk füüsilisel tasandil ennast orjusest ja okupatsioonist vabaks murda, pole mõtet rääkida ka vaimolendite ja muude kollide surve alt vabanemisest.See kes liivastis teistelt pidevalt kühvliga pähe saab, see ei saa kunagi maffia vastu...
Kõigepealt peame saama vabaks tavatasandil ja hiljem ehk, peale mitmeid põlvkondi, ka muudel tasanditel.Aga kui me ise ennast amööbiks peame ja lisaks pidevalt veelgi rohkem amöbiseerume- no siis ei ole tõesti midagi muud teha kui orjana välja surra.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
25-02-2012 13:12
Postitus: #24
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Kas teile ei tundu, et need loojad vaimolendid on küllaltki sarnased inimesele? Ja kui palju on neid inimesi, kes teiste najal elavad? Igasugu huvitavaid küsimusi tekitab igaljuhul siinne lähenemine. Ja miks mu kehastus "siin ja praegu" ei või ühe nende loojate paralleelkehastus olla? On's see välistatud ja miks? Oletame, et Kõiksus sai teadlikuks iseendast, aga kui inimene saab teadlikuks? Kas mõni siin küsib endalt, et kui tema oleks see süsteemilooja, siis ta ilmtingimata toimiks kuidagi teisiti, lihtsalt, et "ellu jääda"? Miks me üldse ennast kellelegi vastandame - olemegi ju üks ja sama lõngakera Laugh
Või olen ma asjast valesti aru saanud - kõiksus on justkui inimene, kes lamba (süsteemiloojad) villa abil lõngakera loob ja kuna lammas hakkas lõngakera (paralleelkehastumised) üle isetsema, siis lahutas need üksteisest, aga lammas leidis ikka võimaluse lõngakera üle võimutsemiseks ja nad on küllaltki ühte nägu Bleh Kui palju meist peab lapsi "enda omadeks" kelle najal võimutseda ja endale sobivas kontekstis neid üles kasvatada? Nii ju suht kaua elatud ja nüüd järsku, kui laps häält oskab teha lõngakera rollis, siis järsku lammas-vanem peaks justkui imestama. Aga lõngakerast siiski lammast tagasi ei vorbi, nii et Celticu süsteem vist isegi mingil määral loogiline.
(selle postituse viimane muutmine: 25-02-2012 13:27 PiziIngliito.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
25-02-2012 16:14
Postitus: #25
RE: Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
(25-02-2012 06:53 )Eithea Kirjutas:  On küll inimene uue maailma loomiseks võimeline, ta ei tea, et ta teab ja oskab, ta ei usu ja ei tea/tunne ennast, aga õnneks...see muutub.
Ja iga kord, kui keegi talle kordab, et misski ja midagi ei ole võimalik ja ei tohi, usub ta seda pimesi ja annab jõu ning seab eneses/le ja teistele piirid.
Alustaks natuke lihtsamast asjast kui maailma loomine - mul on soov ilma abivahenditeta lennata. Kuna kõik on võimalik ja piirid on minu enda poolt seatud, siis kas sul on soovitusi kuidas neid piire ületada ja lendama õppida?
(25-02-2012 10:09 )lahendused Kirjutas:  Eelnevalt kirjeldatu on Celticu mõistete süsteemisi "otsene pealejooks" - muud võimalused seisneks inimeste "teadvuse avardamises" läbi "kuuenda meele" (ülitaju, selgeltnägemise), et igaüks hakkaks nägema vaimseid maailmu ja meie kukil istuvaid anorgaanilisi: kuid ka selles liinis on Celtic pigem "pidur", kes ei soosi "teispoolsuse taju" massidesse minekut - st sellistes teemades tuleks selgelt välja öelda oma "laiem eesmärk", milleks minul on inimeste teadvuse avardumine, kuid Celticul on praeguse energiavarstest anorgaaniiliste orjandusliku süsteemi jätkumine.
Aga palun paku siis mingeid reaalseid lahendusi (või vähemalt teooriaid) selleks. Kuskohast õpetajaid saada/kuidas koolitada, mis vanusest lastele peaks õpetama hakkama, kuskohast raha selle jaoks saada, kuidas inimesi veenda, et see on just see ainuõige viis paljude teiste ees jne. Praegult sa ainult jahud asjast millest ei paista midagi jagavat. Täpselt samamoodi nagu tibladele "ida poole" majade ostmine - arvad, et keegi ainult maja pärast, ilma tööd saamata, kehvema elatustasemega riiki soovib minna?
(25-02-2012 13:12 )PiziIngliito Kirjutas:  Kas teile ei tundu, et need loojad vaimolendid on küllaltki sarnased inimesele?
Inimeste tähtsus lööb välja Smile Ma arva, et kuna nemad olid ennem, siis on pigem inimesed sarnased nendele vaimolenditele. Nagu lapsed on sarnased vanematele.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog