Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
#26
(25-02-2012, 16:14 )kage Kirjutas:
(25-02-2012, 06:53 )Eithea Kirjutas: On küll inimene uue maailma loomiseks võimeline, ta ei tea, et ta teab ja oskab, ta ei usu ja ei tea/tunne ennast, aga õnneks...see muutub.
Ja iga kord, kui keegi talle kordab, et misski ja midagi ei ole võimalik ja ei tohi, usub ta seda pimesi ja annab jõu ning seab eneses/le ja teistele piirid.
Alustaks natuke lihtsamast asjast kui maailma loomine - mul on soov ilma abivahenditeta lennata. Kuna kõik on võimalik ja piirid on minu enda poolt seatud, siis kas sul on soovitusi kuidas neid piire ületada ja lendama õppida?
Alustuseks väärtusta ka keha koos vaimuga...ja teadmatu kuni uskumiseni amööbiks olemisse, ei saa saama kunagi lennata, muide mul oli ka see lendamise soov, aga nüüd selgub, et on veelgi paremaid asju mida himustada ...wink
Aga ei ole mõtet mind trollida..ei viitci..ei näe ja ei kuule ja ei huvita!
Vasta
#27
(25-02-2012, 16:30 )Eithea Kirjutas: Alustuseks väärtusta ka keha koos vaimuga...ja teadmatu kuni uskumiseni amööbiks olemisse, ei saa saama kunagi lennata, muide mul oli ka see lendamise soov, aga nüüd selgub, et on veelgi paremaid asju mida himustada ...wink
Aga ei ole mõtet mind trollida..ei viitci..ei näe ja ei kuule ja ei huvita!
Hea näide selle kohta, et kui kellelgi on anne, oskus vmt juba olemas, siis on lihtne teistele suuri sõnu rääkida ja öelda kui lihtne see on. (Või kui küsimustele vastamisest villand on.)

Mõte oli selles, et kas suurte sõnade asemel ei saaks midagi lihtsamat millest peale hakata. Väärtusta keha koos vaimuga on juba midagi sinnapoole, aga ka sellest arusaamiseks, et mida see tähendab ja mida teha vaja, ning sellega tegelemiseks on suure tõenäosusega tublisti tööd vaja teha. Kui midagi enamat proovida saavutada (pere ja töö jmt kõrvalt mitte kloostris istudes), siis kõik sellised asjad võivad võtta kauem kui inimesel on antud aega elada (kui ühele antakse võime, oskus vmt kätte, siis teine ei pruugi seda ka saja aasta jooksul kätte saada, harjutagu ja õppigu palju tahes). Ja kui alguseks on ainult suured sõnad, siis pole millestki kinni hakata ega millestki aru saada.

Ja vaatamata oma sõnadele lennata (füüsiliselt siin maailmas ilma abivahenditeta) sa ikkagi ei suuda.

Vasta
#28
Celticule selline küsimus...nagu sa ise ja ka teised šamaanid märkinud "iga šamaan joonistab endale ise kaardi", et siis iga šamaan näeb sümboleid omamoodi ja rändab omamoodi...et siis kas sinu poolt toodud maailmapilt on mingi kooskõlastatud versioon - et ka teised šamaanid kinnitavad seda või on see nö "sinu maailm"?

Vasta
#29
(25-02-2012, 17:26 )kage Kirjutas: Hea näide selle kohta, et kui kellelgi on anne, oskus vmt juba olemas, siis on lihtne teistele suuri sõnu rääkida ja öelda kui lihtne see on. (Või kui küsimustele vastamisest villand on.)

Mõte oli selles, et kas suurte sõnade asemel ei saaks midagi lihtsamat millest peale hakata. Väärtusta keha koos vaimuga on juba midagi sinnapoole, aga ka sellest arusaamiseks, et mida see tähendab ja mida teha vaja, ning sellega tegelemiseks on suure tõenäosusega tublisti tööd vaja teha. Kui midagi enamat proovida saavutada (pere ja töö jmt kõrvalt mitte kloostris istudes), siis kõik sellised asjad võivad võtta kauem kui inimesel on antud aega elada (kui ühele antakse võime, oskus vmt kätte, siis teine ei pruugi seda ka saja aasta jooksul kätte saada, harjutagu ja õppigu palju tahes). Ja kui alguseks on ainult suured sõnad, siis pole millestki kinni hakata ega millestki aru saada.

Ja vaatamata oma sõnadele lennata (füüsiliselt siin maailmas ilma abivahenditeta) sa ikkagi ei suuda.

Smile Tore oli, pakkumise said,...nii et sinu valik..kas kasutad seda edaspidi või ei......






Vasta
#30
Teosofide juur-rasside teooria järgi olid "lennuvõimelised" vaid esimese juur-rassi inimesed (Pantagoonia, või mis ta nimi oligi) kes omasid füüsilise keha asemel eeterliku keha - midagi sarnast on kirjas ka India vanades raamatutes, kus "esimese ajastu" inimesed suutsid ise lennata ilma lennumasinateta - kõik järgmised juur-rassid (Lemuuria, Atlantis, praegused inimesed) vajasid lendamiseks tehislike lendava taldriku taolisi masinaid.

Ühesõnaga kui tahta "lendamise tunnet", siis selleks tuleb teadvus kehast välja "lendama viia" (astraalrännak, shamaanirännak, kaugnägemine), või ehitada füüsilise keha lennutamiseks lendav taldrik, mille liikumist juhid/suunad mõtte jõul suvalisse punkti universumis.

Teadvuse kehast väljaviimise eeltingimusteks on mõtete vaigistamine ja keha lõdvestamine (analoogiaks sobiks mingi sarnane tunne/seisund, kui peale rahuldust on, kui keha on lõdvestunud ja on vaid üks mõte: nii hea on olla).
Mõtete vaigistamist saab läbi mediteerimise harjutada (mõtled vaid ühte mõtet, korrates vaid ühte sõna/mantrat).
Mediteerimisest järgmine samm on Silva meetodi omandamine, kus muutumatu sõna/mantra asemel on erinevad visualiseerimise valdkonda kuuluvad vaimsed harjutused (a'la kujutad arbuusi lahtilõikamist mõtetes ette) - nii õpitakse oma teadvust viima reaalse maailmaga tegelevast aju vasakust poolkerast teispoolsuse tunnetamisega tegelevasse paremasse ajupoolkerasse.
Edasi on juba üsna lihtne omandada teadvuse kehast väljaviimine oskus astraalrännakust pajatavate raamatute kaudu (peale keha ja meele vaigistamist tõmbad enda teadvuse/astraalkeha ettekujutatavat nööri mööda füüsilisest kehast välja, ning "lendad" astraalses maailmas ringi kuhu tahad).
Kui aga inimene on "kivistunud" oma materiaalse maailma 101 olmemure külge, kus üks mõte ajab teist taga hevimuusika taktis, siis on üsna lootusetu rääkida mingist "keha ja meelte vaigistamisest", kuna inimene ei saa aru mida need mõisted sisuliselt tähendavad.

Sarnaselt saaks avada kõik oma "kuuenda meele" osad ja muutuda "täiskohaga" selgeltnägijaks - igasugu raamatuid on kõige selle kohta mitmeid olemas: nad tuleb vaid huumori riiulilt tõsta reaalsuse riiulile enda väärtushinnangute süsteemis.
Kui isegi minusugune (reaalteaduste poolt materiaalsesse maailma suletud) füüsiku taustaga inimene on suutnud kogeda selgeltnägemist teiste emotsioonide tajumise näol, teadvuse astraalsesse maailma viimist, ning telepaatilist infovahetust, siis peaks kõigil teistel (keda pole haridus niipalju materiaalse maailma raamidesse surunud) olema palju lihtsam sarnaseid "kuuenda meele" tunnetuslike komponente kogeda ja omandada.

Vasta
#31
celtic, kas sa tooksid ühe näite mida inimene kaebab, kes pöördub shamaani juurde ja mida shamaan sel juhul teeb. Kas shamaani arvates on see alati hingeosa, mis on kadunud ja mida peab shamaan hingeosaks.
Vasta
#32
Šamaani poole võib pöörduda millega iganes - alustades vaimse tervisega seotud hädadest, lõpetades krooniliste haigustega. Šamaani ülesandeks on "välja peilida" mis on konkreetse probleemi tekkepõhjuseks ning vastavalt sellele teha ettevalmistused probleemi lahendamiseks. Põhjuseid võib olla palju - hingeosade kaotsiminek, varasemast elust maha jäänud hingeosad, energiavampiirlus, energia "leke", vaimolendite mõju alla sattumine, astraalvampiiri ohvriks olemine vms. Šamaan peab välja selgitama, kas põhjustega tegelemine on kerge või raske ning vastavalt sellele võtma vastuse, kas viia inimene kaasrännakule või teha ise enne "plats puhtaks"

Hingeosade jahil käiakse tavaliselt koos hingeosa omanikuga, vaimolenditele tuupi tegemas aga üksi.

Hingeosadest ja nende kaotsiminekust on kirjutatud juba päris põhjalikult siin: http://www.paganakoda.ee/viewtopic.php?f=6&t=79

Tsitaat:Hingeosad kannavad endas mingi eluperioodi õppetükke. Kui need kaotsi lähevad, siis jääb antud õppetüki tulem saavutamata.

Kuid on ka selline võimalus, et hingeosakesed on kaotsi läinud eelmiste kehastuste aegu ning selle kehastuse põhieesmärgiks ongi needsamad hingeosakesed tagasi saada.

Hingeosad kaotatakse mitmel erineval moel:

1. hingelepingud, mis sõlmitakse millegi saavutamiseks, hiljem on aga raske lepingut lõpetada.
2. esivanemate hingelepingud, ehk siis piltlikult esivanemate patud nuheldakse järeltulevatele põlvedele.
3. emotsionaalsed väljapursked (negatiivsed ja ka positiivsed), sel juhul lahkub hingeosake chakrakanali kaudu.
4. hingeosa maha matmine (alla surumine, maaema süsteemi jõuga sisse pressimine ning edaspidi selle probleemi kandva hingeosa eiramine.)
5. sidudes ennast inimestega, kellega me ei tohiks kokku puutuda, hingeosakesed seovad ennast nende külge ning nende lahkudes jääd ilma osakesest iseendas.

Näiteks võiks tuua üsna lihtsa pildikese elust enesest - last hirmutati tihti lapsepõlves, et kui ta korralikult putru ära ei söö, siis tuleb koll ja lõikab keele suust. Nüüd, täiskasvanuna, on inimene väga tagasihoidlik, hoiab omaette ning ei suhtle praktiliselt üldse võõrastega. Ja mis veel hullem - ta kannab seda müüti ka oma lapsele edasi.

Mis siin näites siis määrav tegur oleks? Kui last hirmutati toidu ehk informatsiooni mitteomastamisel kolliga ja keele ära lõikamisega, siis läks kaotsi tollel hetkel üks hingeosake, mis tulevikus oleks arenenud mõistmiseks. Ent kuna hingeosakest pole, siis mees täiskasvanuna on endiselt seesama väeti hirmunud poiss, kel on vastumeelsus ja hirm üheskoos nii üldse infovahetuse kui ka suhtlemise vastu. Ta ei ole kunagi ennast teiste jaoks maksma pannud (kurguchakra) ning ei ole ta ka iseenda suhtlust ja oma maailmavaadet arendanud (solar plexus). Seda võib tinglikult nimetada esivanemate needuseks, sest see on hinge kaotsi minek, mis kandub edasi isalt pojale ja emalt tütrele senikaua kuni üks osapooltest lõppeks oma hingeosakese tagasi saab.
Vasta
#33
(24-02-2012, 01:28 )Celtic Kirjutas: Kui Kõiksust visuaalselt ette kujutada, võiks seda näha kui hiiglaslikku valguspalli, justkui Päikest, mille "pind" pulbitseb ja keeb, pursates pidevalt ilmaruumi päikesetuuli ning plasmapilvi.

Kõiksust võiks kõrvalt vaadates näha pigem lõputu spiraalina, igiliikurina (mis eeldab täielikku jõudude vahelist harmooniat), mille iga osake on üheaegselt lõputult suur ja lõpututult väike. Kõiksuses on nii minevik kui tulevik korraga olevikus, kõik on ühel ja samal hetkel. Kõiksus on igavik ja igaviku sümbol on juba ammustest aegadest madu olnud ehk spiraalis ring.

Olen ka seda meelt, et mitte keegi ega miski ei saa ilma loata hinge osakesi varastada. Inimene ikka ise annab/kaotab neid ära. Ja seega oma hingeosakeste kaotamise eest vastutab ainuisikuliselt tema ise. Inimesena me olemegi siin õppimas elamist niimoodi, et me ei raiskaks energiat sinna kuhu pole vaja (ehk õpime vigadest), vaid koondama teadlikult sinna, kus on sellest kõige rohkem kasu.
Vasta
#34
Kui petis petab sinult välja sinu vara ja väärisesemed, on tegemist siiski kuriteoga ja selles ei ole sina süüdi. Jah, oma asjadel peab silma peal hoidma, ent valdav enamus isegi ei tea, mida jälgida ja kelle eest kaitsta. Nagu Kesk-Ameerika pärismaalased, kelle jaoks lihtlabane kollane kivi sai saatuslikuks, sest sissetulnud konkistade jaoks oli see väärtuslikuim maailmas.
Vasta
#35
Kui ma satun sellise petise otsa ja saan petta, siis ma mõtlen miks ma sellise tegelase otsa üldse sattusin.
Vasta
#36
Mõtle parem, mida sa tegelikult teeks, sest kohe päris kindlasti poleks see mõtlemine ja juurdlemine selle üle, mida SINA valesti tegid. Esimene asi on siiski rünnak välja. Seejärel katse tagasi saada niipalju kui võimalik. Seejärel uus rünnak ja ehk hiljem, kui tolm juba settinud, siis ehk jõuame ka mõtlemiseni.

Ilus oleks ju arvata, et kõik saaks aru, kuidas me ise endale õppetunde ligi meelitame, ent elades reaalset, füüsilist elu, ei jõua alati mõtlemisega tegeleda. Tuleb tegutseda, kas siis instinktidest või emotsioonidest lähtuvalt. Selline see inimene juba kord on.
Vasta
#37
Seda ma tean, et oma elu jooksul oleme me andnud lubadusi ja tõotusi, mida me nüüd ei mäleta ja need takistavad meil edasi liikumist. Kokkupuuted teiste inimestega, olukorrad mis tekivad, ikka vihjavad neile lugudele. Mulle meenub kuidas Castaneda raamatus oli üks lugu sellest, kuidas Carlos lapsena oli andnud lubaduse mitte enam võidelda, sest tekkis olukord, kus tema tegude tulemusena (võitlus enda eest) vigastas ta füüsiliselt ühte last, kes tema poole üles vaatas. Don Juan aitas tal seda lugu meenutada, viia kontakti selle looga ja seletas eksiarvamust, mis carlosel tekkis. Nüüd küsimus tekib selles, et miks me hoiame kinni oma arvamustest ja kogemustest, mis on just sellistest juhtumistest tulenevad. Kui meil tekib teadlikkus, mida sellised tõekspidamised teevad meiega, siis saaks teadlikkult mitte nende tõekspidamiste järgi tegutseda. Luua vabadust ja vaba ruumi nii palju kui võimalik. Jah, võitlema peab iseenda vabaduse eest, aga kas ründama. Kui meie tõekspidamised oleme me ise, siis tundub, et meid rünnatakse.
Kas shamaan teeb rännaku abipaluja energia baasil kasutades enda taga olevaid olendeid ja kas abipaluja jääb sel juhul seotuks nüüd nende olenditega?
Vasta
#38
Märkuseks - kuld ei olnud "lihtne kollane kivi" vaid kindla
väärtusega tooraine mis oli Jumalate tasemel materjalide hulgas.
Vasta
#39
Kelle toidulaual me siis ikka oleme?
Oleme "meile lihtsalt nii meeldib"- toidulaual.
Vasta
#40
Saan nüüd aru, kust pärineb lahendused vastumeelsus ja vildakas arusaam šamanismi kohta - tema ainus arusaam sellest vallast on saadud kodanik Kalldunnilt, kelle õpilaseks lahendused hakaks, et selgeks õppida astraalis lendamine. Kalldunn aga on välja aretanud kahtlase omaloomingu, kus astraali läbi käib inimeste hingi puhastamas. Kuidas ta seda teeb ja kuidas see üldse reaalselt võimalik on, ei mahu minu pähe, ent see selleks. Ühte sarnast "puhastamist" mainis ta ka varasemalt, seal oli peaosaline "šamaan" kes olevat täiesti poolsurnud ise ning eelnevalt füüsiliselt mitu inimest ära tapnud. Kalldunn tegi muidugi tsiki-briki ja "šamaan" sai terveks. Sellest ühest, väga kaheldava väärtusega juhtumist veelgi kaheldavama patsiendiga, pärinebki läbi telefonimängu kodanik lahendused arusaam maailma toimimisest ja sellest, kuidas šamaanid äritsevad isikliku võimu nimel inimhingedega.

Kurat võtaks mees, mine ja loe vahelduseks kasvõi mõni raamat läbi, mis šamanismist räägib, kui tahad erapooletuid, siis kiika antropoloogide kirjutisi. Hoppal, Lintrop... Šamaanid on viimased isikud maailmas, keda sellistes asjades süüdistada. Meenutad mulle juba ühte vaimuhaiget Erik Arrot, kes raius kui rauda, et šamaanid keedavad inimesi ning mida iganes veel.
Vasta
#41
Kui ma midagi loen või kuulen, siis ei võta ma seda kunagi "lambist omaks", vaid omastan öeldu läbi "sisemiste filtrite", st tõlgin loetu enda mõistete süsteemi ja võtan minu väärtushinnangutega sobiva osa omaks- tänu sellele pole minu mõistete süsteemis ühtegi võõrsõna, ega terminit mida ma ei oskaks lihtsamate sõnade abil lahti seletada.

Seetõttu ei saa mistahes shamanismist kirjeldav raamat, Celticu või Kaldunn jutt "painutada/muuta" minu arusaamu hea ja halva olemusest - sarnaselt ei muutunud ma Marxi/Leninit diagonaalis läbi lugedes kommunistkes, aga Piiblit diagonaalis läbi lugedes usklikuks/kristlaseks: samas olen ma teadlik nende teoste sisust.

Ega mul shamanismi vastu midagi otseselt polegi - kuid aususe huvides tuleks ära öelda, et kui kõik inimesed avaks oma "kuuenda meele", siis poleks mõtet kõigil shamaanideks hakata: analoogia kõik ei saaks müügimeesteks ja vahendajateks hakata, keegi peaks tootma kah - kuid astraalset maailma võiks kõik "kuuenda meele" avanud inimesed enda harimiseks uudistamas käia.


Minu ja Celticu vastandumine antud teemas põhineb järgneval: mina leian, et inimesed võiks ja peaks "ohjad endale võtama" ja saama supertsivilisatsiooniks, kes raputab mistahes anorgaanilised ja muud parasiidid enda kukilt maha - kuid Celtic leiab, et praegune anorgaaniliste poolne inimeste energiast tühjaks lüpsmine peaks jätkuma.

Vasta
#42
Miks sa paned teistele suhu sõnu, mida nad kunagi pole öelnud või isegi mitte vihjanud nendele? Tüüpiline vaenlasekuju leiutamine tühja koha pealt. Meie vastandumine on pigem selles, et sina oled roosade prillidega lillelaps, kes nurgas kössitades pudrumägedest ja piimajõgedest unistab, mina aga olen realist ja suudan enesele aru anda kuivõrd utoopiline see kõik on. Ja kuna asi on utoopilisem veel kui utoopia, siis ei piisa sellest, kui keegi pisike mutrike kuskil foorumis oma unistusi jahvatab, samal ajal šamaanid käivad ringi ja teevad inimesi tagasi terveks.

Saad aru erinevusest??? Šamaan tegutseb nüüd ja praegu, olles seda teinud juba aegade hämarusest saati, naerdes nende üle, kes ikka vahel pinnale ujuvad oma üllate ideede ja roosade unistustega vabadusest. Kui Hiinas toda mehikest seal tankikolonni ees seismas näinud fotograaf poleks õigel hetkel õiget pilti teinud, ei teaks keegi miskit sellest episoodist. Mõttetu elu raisk mõttetus võitluses. Sel ajal, kui šamaanid käivad kui ninjad öö varjus tankilt akusid ja juppe tagasi varastamas, mida töölised sunnilaagris kokku klopsinud, seisavad lahendused sarnased statementi tegijad paljajalu tankide ette, ainult selleks, et neist üle sõidetaks.
Vasta
#43
Küsimus on meie üldisemate eesmärkide erinevuses (praeguse hingevarguste süsteemi säilitamine, või millegi puhtama/parema/õiglasema loomine) - alguses tunduvad kõik ideed ulmelised, kui aga paljud inimesed neid arendama asuvad, muutub võimatu võimalikuks (sõrme suurune mp3 pleier on väiksem kui kunagine gramafoni heli võimendav sarv/ruupor - puutetundlik arvuti/telefon on õhem kui kunagise kirjutusmasina klahv, jne).

Ilmekas näide on see, kui ma refereerin mõnda anorgaanilistele otsest kahju tekitada suutvat tehnoloogiat (a'la Aigar Säde vampiirhingamise tehnika), siis tuleb shamaanidelt tohutu seakisa - kui aga shamaanid tahaks maailma paremaks teha, siis lekitaks nad inimestele ise vastavaid teadmisi, nagu Castaneda seda oma raamatute abil tegi.

Kellegil ei saa keelata olemast hingevarastest mitteorgaaniliste kõneisikuks - kui aga selline tee/saatus valitakse, siis tuleks leppida sellega, et mõned suudavad sellist tegevust nimetada "õigete nimedega", ning selline teave levib inimeste seas.

Vasta
#44
(26-02-2012, 16:00 )lahendused Kirjutas: Küsimus on meie üldisemate eesmärkide erinevuses
Ja sinu üldisem eesmärk on siin foorumis teisi "valgustamas" käia? Aigar Säde teeb seda vähemalt laiemalt ja vahetult inimestega kokku puutudes, loenguid pidades, nõidade suvelaagrit korraldades ja mida iganes veel. Seega küsiks, et kas sina oled ka midagi taolist ette võtnud või piirdud ainult foorumi lugejate "harimisega"?
Tsitaat:Kellegil ei saa keelata olemast hingevarastest mitteorgaaniliste kõneisikuks - kui aga selline tee/saatus valitakse, siis tuleks leppida sellega, et mõned suudavad sellist tegevust nimetada "õigete nimedega", ning selline teave levib inimeste seas.
Lugedes sinu ääretult lahedaid postitusi igasugustes teemades, siis ma arvan, et arusaajad inimesed suudavad ise õigesti asju nimetada ning ei pea sinu geniaalseid tõlgendusi omaks võtma.
Vasta
#45
(26-02-2012, 14:58 )lahendused Kirjutas: Kui ma midagi loen või kuulen, siis ei võta ma seda kunagi "lambist omaks", vaid omastan öeldu läbi "sisemiste filtrite", st tõlgin loetu enda mõistete süsteemi ja võtan minu väärtushinnangutega sobiva osa omaks.....

Ei tahaks küll su kallal kobiseda, aga ju on sul sitad filtrid.
Kas asi on remondimehes, kes sulle sitad filtrid paigaldas või
oled sündinud tehaseveaga, ei oska ma kahjuks sulle öelda.
Selge on aga see, et selliste filtritega rallit sa lõpuni ei sõida.
Kepsu lööb külje pealt välja lihtsalt.

Vaheta remondimees välja, vaheta filtrite firmat või proovi
veel midagi kolmandat, aga nii sa enam jätkata ei tohi, ühel
lihtsal põhjusel... sa oled kaaskodanikele ohtlikuks muutunud.

Edu Sulle!


Kõige hullem asja juures on see, et pool eestit on selliseid
vigase filtriga rallimehi täis ja nagu sellest veel vähe oleks,
iga päevaga tekib neid juurde, nagu seeni pärast vihma.
Ausalt öeldes on lausa hirm ja seda täiesti tõsiselt.

Vasta
#46
Kuulge igal asjal on piir! Ainult üks kemplemine!
Vasta
#47

Nüüd ma ei saa Päikeseinsenerist enam üldse aru: kui ma kõike loetut automaatselt omaks ei võta (nagu paljud ullikesed seda teevad), siis ma olen teiste jaoks "ohtlikuks muutunud" - kui ma aga võtaks kõik loetu automaatselt omaks (Leninit lugedes muutuks kommunistiks ja piiblit lugedes muutuks usklikuks) oleks kõik korras.

Ilmselt on mingi diktaatorlik vaimolend mõnele juhtmed kuklasse ajanud, et "ise mõtlemine" nii ohtlikuks kuulutatakse.

Vasta
#48
Siis oli piibli lugemisest ikka tolku kõvasti, kui hea-kurja ideed jäid uskuma. Nüüd saad teisi uskmatuid usupapi mängimisega lõbustada.
Vasta
#49
(26-02-2012, 20:19 )lahendused Kirjutas: Nüüd ma ei saa Päikeseinsenerist enam üldse aru: kui ma kõike loetut automaatselt omaks ei võta (nagu paljud ullikesed seda teevad), siis ma olen teiste jaoks "ohtlikuks muutunud" - kui ma aga võtaks kõik loetu automaatselt omaks (Leninit lugedes muutuks kommunistiks ja piiblit lugedes muutuks usklikuks) oleks kõik korras.

Sa rääkisid filtrist, mina rääkisin filtrist, nüüd aga
hakkad sa hoopis automaatkastist rääkima...

Tahtsin lihtsalt öelda, et järsku su filter laseb koos
õliga ka sodi läbi ja siis ongi mootoris pudru ja kapsad.

Maailmas on äärmiselt vähe sportlasi, kes on suutnud
erinevatel aladel maailmameistriks tulla, mõistad.


Vasta
#50
Celtic kasutab enda poolt välja hõigatud taktikat. Kõige parem kaitse on rünnak. Rünnata tuleb esimesena. Siis on lootust, et unustatakse millest jutt on. Aga kõigepealt teeme paar asja selgeks. Celtic räägib et tema tegeleb alumise ilmaga. See tähendab seda et ta on alumise ilma šamaan. Mina tegelen ülemiste ilmadega. Kõik hinged on loodud ülemistes ilmades. Alumine ilm ei ole loonud mitte ühtegi hinge. Selleks et alumisest ilmast informatsiooni kätte saada, on vaja alumise ilma jaoks midagi ohverdada. Siit ongi pärit need rituaalsed ohverdamistseremooniad. Rituaalsed tantsud. Ilma ohverdamiseta, alumisest ilmast mingit informatsiooni kätte ei saa. See on välistatud.
Ülemisest ilmast saab informatsiooni tasuta. Aga selleks on vaja jõuda ülemise ilmani. Selleks on vaja kõvasti tööd teha. ( Minnakse ikka kergema vastupanu teed.) Selgeltnägemine koosneb kolmest komponendist. Puhtuse aste + energeetiline täituvus + hinge tasandi avatus. Kõige suuremat probleemi valmistab energeetiline täituvus. Energia millega on võimalik hinge massi kasvatada. Peab olema puhas. Hing on valguse ja puhtuse olend. (Soovitasin sul läbi lugeda . Minu poolt kirjutatud Karms seaduse. Tundub et sa ei ole seda teinud. Soovitan veel kord.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622 ).
Selleks et hing jõuaks peale materiaalse keha surma hingede maale. Peab hing olema puhas. Sellepärast visataksegi oma energiakehast välja, Alumise ilma poolt sooritatud sündmused. Kui viia inimene oma eelnenud eludesse on tema eluraamatus tõesti tühikuid. Selgeltnägiad täidavad need tühikud puhta energiaga. Alumise ilmaga tegelejad toovad aga tagasi need jupid mis on alumise ilma omad. Seda nimetataksegi hinge osade tagasi toomiseks.
Kõige kummalisem on see, et tagasitoojaks ei ole allilmaga tegelev šamaan ise, vaid tema poolt, alumise ilma abiga ehitatud energeetiline teisik. Tema ise on oma hinge kodu ja hinge maja vahele ehitanud läbitungimatu müüri. Mõnikord on see müür kolme, nelja kordne. Nii et tegutseb must teisik. Peremeeshing annab ainult käsud. Kui teisik saavutab piisavalt suure energeetilise täituvuse on ta võimeline tapma täiesti normsaalsein inimesi. See ongi, šamaan teeb suri muri ja hing on tema. Seda teeb teisik seni kuni on võimeline lammutama müürid ning välja vahetama oma peremeeshinge. Vaadake siis saabub maa peale täiuslik põrgu. Kurjusel on komme , hävitada kõik enese ümber. Lõpuks ka iseennast.
Alumine ilm ei salli, kui alumise ilma poolt, nii raske vaevaga hangitud „uus hing“ minema pääseb. Kohe hakatakse seda hinge vabastajat ründama. Tuld antakse kõikidest kahuritest.
Vastates aga küsimusele.
Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Võib nii;
Alumise ilma toidulauaks on ülemine ilm.
Ülemise ilma toidulauaks on alumine ilm.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat