Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"This man"
#1
Et, hiljuti leidsin ühe suhteliselt huvitava lehekülje : http://www.thisman.org/

Et põhimõtteliselt, tuhandeid inimesi üle maailma on seda meest unes näinud,teadlased pole siiani sellele seletust leidnud, ning keegi ei tea kes see mees olla võiks.
Mis te arvate sellest asjast? Olete teda ise ka unes näinud?
Vasta
#2
Meenutab mulle kadunud Bill Cooperit veidi.
Vasta
#3
Mina pole küll seda "meest" kordagi elus unes näinud. Minu teooria on selline, et ehk on sellel "mehel" nn universaalsed näojooned, mis sarnanevad paljude teiste inimeste näojoontele ja nii tundubki inimestele nagu nad oleks seda "meest" unes näinud.
Vasta
#4
Tundub kuidagi tuttav mehike olema. Kas ta mitte ei valva mingit ust kuhugi sinna ja ei jaga juhiseid: mine sinna, ei tea kuhu ja too seda, ei tea mida.
Vasta
#5
Huvitavad lood! Tundub, et ta aitab kõiki oma unedes. Ise teda unes pole näinud.
Vasta
#6
A bit of quick research yields the name of the owner of the website: Andrea Natella, creative director of guerrigliamarketing.it, an unconventional Italian advertising agency. They have been behind some of Europe’s most successful guerrilla marketing campaigns in the past several years, and Natella himself has been directly involved in the rise of hoax and viral marketing in Italy. Make of the This Man website what you will – countless people have been drawn in and “freaked out” by the sketches and stories – but it’s almost certainly a clever guerrilla marketing campaign.
http://gajitz.com/is-this-man-of-your-dr...r-fiction/
Vasta
#7
Meil on emakeelne foorum, tuletan meelde.
Vasta
#8
Tegelt meenutab ta päris mitut filmitegelast, näiteks Star Treki Spocki. Ta võiks vabalt päkapikk olla.
Tegelikult on kõik tema näojooned esiletükkivad, erilised, meeldejäävad. Osadel inimestel on esiletükkiv lõug, teisel paksud kokkukasvanud kulmud, kolmandal madalad kõrvad. Temal on need kõik koos.
Teine teooria- ta on väga ahvi moodi. Ehk on inimesse, oleme ju ahvist arenenud, taoline nägu sisse kodeeritud.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat