Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kivi sees vaimud
Autor Sõnum
Nightspirit
Vaikija

26-08-2005 21:09
Postitus: #26

Tsitaat:Algselt postitas: bolteque
Kunagi näitas pealtnägijas mingit lugu, kus veskis kummitas. Kutsuti siis mingi nõia moodi naine kohale ja see rääkis et see vaim elab mingi suure veskikivi sees.
Ma nägin ka seda lugu.. aga kas ta mitte pärast ei pandud sensitiivi poolt sinna veskikivi sisse elama? et seal ta pidavat rahus olema ja selle kohviku (veskisse rajati vist kohvik) külastajad said sinna mingeid sente panna või midagi..
Mäletan veel kahte lugu, mida ned elanikud seal rääkisid.. üks poiss ütles, et ühel õhtul, kui ülejäänud inimesed olid all olnud, oli ta kuskil kõrgemal ja tuli just trepist alla.. ja siis hakkas kuulma, kuidas mingid hästi rasked ja aeglased sammud kuskilt kõrgemalt tema pole tulevad.. ta ütles, et olevat 5 sekundiga minema lennanud sealt suure hirmuga Bleh Ja mingi pereliige see ei saanud olla, sest kõik, nagu ma juba mainisin, olid all..
Siis teine jutt oli selline, et mingi mees rääkis, et oli seal veskis ringi vaadanud.. ja siis ühte ruumi kiiganud ja näinud seina ääres magamas mingit meest, kes oli näoga seina poole.. ta arvas et see oli mingi veski kokk või midagi.. ja kui ta pärast uurima läks selle koka kohta, sai ta teada et neil ei olnudki mingit kokka, või ei olnud see kokk tööl selle päeval.. ma ei mäleta enam hästi.. igal juhul arvati, et too "kokk" oli siis vaim..
Aa.. ja siis veel räägiti, et sellelt veskilt tuli kogu aeg värv maha.. nagu väljast.. vihma ega midagi ei olnud, ja pärast igat värvimist mingi nädalaga tuli värv maha.. selles ka kahtlistati vaimu

Muudetud: 26-8-05 kell 22:09:36 Nightspirit
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Flash
Veteran

26-08-2005 21:23
Postitus: #27

jah. midagi taolist oligi. Aga kas ta mitte ei läind seda kokka jalaga taguma ja siis avastas et vaim oli? vb mäletan ise valesti
stranger
Uustulnukas

07-06-2007 08:57
Postitus: #28

Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
Aga võibolla oli maa all metsavendade urgas? :O Olen sellistest kuulnud... Ja äkki ühel oli mingi reumahoog vms... Ebatõenäoline, aga ikka võimalus... Kuskil foorumis on pikalt räägitud haldjatest - nagu, et mingid kivihaldjad jne... Bleh Ise seda ei usu... A vaimud võivad tegelikult olla Bleh Olen kuulnud juttu, et kuskil Lõuna-Eestis olevat keegi orjatüdruk mõisnike eest ära jooksnud... Väsinuna langes ta lõpuks kivile, olevat kivilt palunud, et too teda mõisnike eest päästaks ja kivi olevat tüdruku hinge enda sisse võtnud... Kahtlane... Mingi kahtlane külajutt Laugh

Kas sa arvad et metsavennad on ikka veel oma punkrites?? Sõda on läbi saa üle!!;
Lillian
Tavaliige

07-06-2007 21:55
Postitus: #29

Kivil on hing ja miks ei tohiks tal ka häält olla?

Täiuseotsija.
Lich
Tavaliige

07-06-2007 23:34
Postitus: #30

äkki te segasite ta öö rahu ( kivi hinge oma ) ja ta püüdis teid mineme ajad.
siis kui te kuulama hakkaste ta arvas et läksite ära ja tegeles edasi oma asjatega ...

Elu on seiklus
[Pilt: asdasd-1.gif]
Lillian
Tavaliige

08-06-2007 16:52
Postitus: #31

Asi pole kivis, asi on inimeses endas, kes oma olemisega kivi seest häält välja tulema pani.

Täiuseotsija.
Freya
Uustulnukas

19-12-2007 17:52
Postitus: #32

Aga indiaanlased pidavat kividega rääkida oskama...Selle kohta on eesti keeles ka üks raamat ilmunud.Nii et ehk polegi väljamõeldis.Sick
jonnipunn
Tavaliige

06-10-2013 12:43
Postitus: #33
RE: Kivi sees vaimud
Otsisin selle teema üles, kuna tekkis küsimus, et kas mina olen imelik, või on kivi imelik? No ok ma ise ka vist suht imelik Bleh
Ühesõnaga teema selles, et mängisin mingi paar nädalat tagasi oma kividega (olen mõned koju toonud) no ja sealt hakkas nagu meeldima 1 kivi, mida ma ei raatsind ära panna. Mingid päevad oli see mul kapi peal ja vahepeal mängisin temaga, siis hakkasin seda taskus kaasas kandma. Kui pükse vahetasin, panin kivi jälle taskusse, nagu mingi talismani vms. Noh ja ma justkui oleks juba mitu mitu korda tundnud, et kivi väriseb...justkui telefon, kui vibreerimise peal on. Kas ma kujutan seda ette, või on see kuidagi teaduslikult või muidu loogiliselt seletatav?

I am strong because I know my weaknesses, I can laugh because I have known sadness
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud, tondid ja kummitused birdy 19 8,879 04-05-2017 21:17
Viimane postitus: Triinu83
  Maantee vaimud/kummitused n6iakissa 56 34,310 08-02-2016 10:11
Viimane postitus: Addy
  Vaimud? Pirx 7 4,251 21-01-2014 09:44
Viimane postitus: Pirx
  Vaimud käivad peal Riana 25 8,310 29-04-2012 15:21
Viimane postitus: ekacariya
  Kahtlane: vaimud kodus?! vainka 10 5,990 03-07-2011 18:11
Viimane postitus: vainka
  Vaimud ahistavad öösel! -In-The-Ghost- 15 8,085 25-03-2011 23:16
Viimane postitus: paadikapten
  Surnuaias. Kas vaimud suudavad elektriga jamada? PsycheVioleta 16 4,504 21-11-2010 16:00
Viimane postitus: ekke721
  Needusega nukk mingi hing on nukkul sees Golden 13 4,934 23-10-2009 15:23
Viimane postitus: RoosakasT2pp-
  Vaimud kodudes Hallucigenia 3 2,628 18-06-2008 09:04
Viimane postitus: kuitz
  Kas mitte-väga vanas majas võivad olla vaimud vms ? Gerxx. 12 5,116 29-12-2007 14:37
Viimane postitus: resr

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog