Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Massimeedia
Autor Sõnum
villu
Vana kala

Postitusi: 330
Liitunud: Mar 2007
05-03-2012 12:53
Postitus: #1
Massimeedia
Kuidas võita vaenlasi ja mõjutada riike?


Kujutage ette olukorda, kus näljane rebane valetab end taimetoitlaseks ja veenab kilpkonna juriidilise lepinguga oma kilbist loobuma. Kui tark loom vastu punnib, ilmuvad metsa ühtäkki suured televiisorid. Sealt paistab, et kilbita liigikaaslased on palju õnnelikumad ja suudavad isegi lennata...

Säärasele infotulvale alla vanduv kilpkonn heidab endalt kilbi, mis jääb ka tema viimaseks teoks. See Vene teadlase Sergei Rastorguevi näide kõneleb ilmekalt, kuidas mõjutustegevuse kaudu sundida vaenlast käituma oma tahtmist mööda. Seda, kuidas eri riigid on omavahelistes suhetes mõjutustegevust kasutanud, uuris kaitsepolitseiametis töötav Arnold Sinisalu oma veebruaris kaitstud väitekirjas «Mõjutustegevuse piirid rahvusvahelises õiguses».

Teema juurde tõmbas teda kümmekond aastat tagasi kerkinud küsimus, et miks põhjustavad mõned eestlastele teada ajaloofaktid ja tõsiasjad nii erinevaid tõlgendusi, kas või näiteks Venemaa poolt. Ilmselt on enamik lugejaid kursis propagandarünnakutega, kus ikka ja jälle väidetakse, et eestlased on natsid või fašistid.

Juristi taustaga Sinisalu jõudis end massimeedia toimemehhanismidega kurssi viies välja infosõja mõisteni, kuid see tundus liialt eksitavana. Mõjutustegevust seevastu defineerib ta kui riiklike ja mitteriiklike institutsioonide poolt kasutatavat metoodikat, milles rakendatakse teatavaid strateegiaid ja taktikaid, et saavutada oma poliitiline, majanduslik või sotsiaalne eesmärk teise riigi või organisatsiooni suhtes.

Konventsionaalsed sõjapidamisvahendid jäävad seega välja, küll mahuvad meetodite alla propaganda- ja küberrünnakud ning eriteenistuste varjatud operatsioonid. Sinisalu toob näite lähiminevikust: «BBC kirjutas, et briti eriväed tulid tsiviilisikute vormis ja aitasid Liibüa ülestõusnuid. Siin ongi kohe küsimus rahvusvahelises õiguses, et kas nad on vaenlase võitlejad või mitte? Mis staatus neil on?» Sestap analüüsis uurija, millised piirid paneb mõjutustegevusele sõjaõigus, ÜRO harta ning rahvusvaheline kriminaalõigus.

Mõjutustegevus massimeedia ajastul

Kaasaja infokülluses ei jäta peavoolumeedia kasutamata võimalust tuua publikuni pilte ja videoid kõikvõimalikest konflikti- ning kriisikolletest. Õhtuti võib teleriomanik uudistest ikka näha näiteks Osama bin Ladeni verist keha või poomisnööri otsas Saddam Husseini.

Vanasti oli talumehel infoallikaks piibel ja kirik, mõnel jõukamal käis kodus ajaleht. Tänapäeval aga on üha rohkematel inimestel võimalik meediamaailmale ligi pääseda oma nutitelefoni kaudu.

Kas infoajastul on mõjutustegevus massimeedia kaudu palju laiemas mastaabis ja hõlpsamini korraldatav? «Kohati on inimesi lihtsam mõjutada, aga samas on neil, kes asja vastu huvi tunnevad, märksa lihtsam infot saada ja seda ka kontrollida. Aga üldiselt jah, masse on lihtsam mõjutada kui neile lihtsamini juurde pääseb,» vastab Sinisalu. Eeldades ja lootes, et inimsoo kasvav haridustase toob kaasa ka skeptilise mõtlemise säilimise.

Möödunud kevadel mitmes Araabia riigis puhkenud rahvarahutused said osalt teoks tänu internetile, kus inimesed levitasid infot näiteks Facebooki ja Twitteri kaudu. Kodanikud tulid tänavatele ja senised võimukandjad sunniti taanduma.

Aga tehniline vahend ei anna veel kogu võitu, sest Sinisalu hinnangul pidi neis riikides olema juba varem mingi meelsus, mis leidis nüüd väljapääsu. «Sa ei saa tekitada massirahutusi riigis, kus sisemiselt on kõik korras ja inimesed on oma eluga üldjoontes rahul,» tõdeb ta. «Aga kui kuskil on tegemist diktatuuririigiga ja mingil hetkel see viimane piisk karikasse langeb, siis võivad küll vallanduda mingid sündmused.» Liblika tiivalöök Amazonases võib põhjustada orkaani Atlandi ookeanil, ütleb käibetõde.

Rahvusvahelises õiguses on jõuga ähvardamine ja jõu kasutamine, samuti sekkumine teise riigi siseasjadesse ning agressioon ÜRO hartaga keelustatud. Samas püüavad riigid ikkagi oma eesmärke saavutada, kasutades selleks diplomaatiat või mõjutustegevust. 2008. aasta Vene-Gruusia relvakonflikti eel valmistas Vene meedia rahvast pikalt sõjaks ette, maalides vaenlasest koletuid pilte. Kui avalik arvamus oli enda poolele kallutatud tõigaga, et Gruusiasse minnakse kaitsma seal elavaid Vene Föderatsiooni kodanikke, võisidki tankid lõpuks veerema hakata. Näiliselt oli kõik legaalne ja legitiimne ning rahvusvahelist õigust otseselt justkui ei rikutud.

Samamoodi käitusid Ameerika Ühendriigid Grenadas, okupeerides saareriigi 1983. aastal, tuues ettekäändeks oma kodanike kaitse. Sinisalu näeb siin suurriikide puhul teatud sarnasusi: «Kui üks kasutab mingit argumenti, mis on rahvusvahelises õiguses või suhetes kaheldava väärtusega, on alati oht, et ka mõni teine suurriik kasutab seda samal viisil ära.»

Kohtupraktika ootab arengut

Sinisalu toob väitekirjas välja, et sõjaõigus ei ole otseselt rakendatav mõjutustegevuse õiguslikuks reguleerimiseks, ehkki teatud sätted on sellele kohaldatavad ja need lähtuvad sõjaõiguse üldistest printsiipidest. Kuidas on aga lood rahvusvahelise kriminaalõigusega?

«On olemas kohtupraktika, mis võimaldab väita, et teatud raskematel juhtumitel, milleks on genotsiidile kihutamine, inimsusevastastele ja sõjakuritegudele õhutamine, saab füüsilisi isikuid vastutusele võtta ka mõjutustegevuse eest,» lausub Sinisalu. Samas on näiteks endise Jugoslaavia ja Rwanda tribunalide näitel tegu komplitseeritud lahenditega, sest kohtupraktika pole veel järjekindel. Väitekirja autor tõdeb, et oli rahvusvahelise õiguse suhtes algul väga skeptiline, kuid pigem tuleks olla skeptiline rahvusvahelise poliitika suhtes, mis toda õigust rakendab.

Üheks huvitavamaks leiuks väitekirja puhul peab Sinisalu teooriat, mis käsitleb status mixtus’t. «Sõjaõiguses on praegu valitsev paradigma, et on kas sõda või rahu. Mingit vahepealset seisundit pole ja see on kehtinud juba Cicero ajast,» sõnab uurija. «Ent on teooria, mille järgi on ka vahepealne seisund, kus enam pole rahu ja veel pole sõda, lihtsalt on selline hall tsoon.» Siingi on paslik meenutada Vene-Gruusia näidet, kus diplomaatilised suhted on siiani katkestatud ja mõlemad pooled süüdistavad teineteist. «Ei saa öelda, et oleks sõda, aga ei saa ka öelda, et oleks rahulik olukord sellises normaalses tähenduses.»

Kuidas võiks aga meediatarbija mõjutustegevust praktikas ära tunda? «Siin mõned aastad tagasi, aru saamata kust info tuli, sosistas keegi, et kohe-kohe devalveeritakse Eesti kroon ja Läti latt,» toob Sinisalu lihtsa näite. Aga on ka kentsakamaid. «Ühel kevadel avaldati kuskil venekeelses internetiväljaandes tekst, et Kirde-Eestis kuulutati uuesti välja Eesti NSV. Mõned meediaväljaanded korjasid selle uudise üles, see hakkas elama oma elu ja mõnigi sattus piltlikult öeldes paanikasse.» Seega tuleb alati kontrollida algallikaid ja suhtuda skeptiliselt emotsioone tekitavatesse «uudistesse».

http://www.novaator.ee/ET/uhiskond/kuida...ada_riike/

Oluline on silmale nähtamatu.

Antoine de Saint-Exupèry
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Sama
Veteran

Postitusi: 2,185
Liitunud: Jul 2010
05-03-2012 15:11
Postitus: #2
RE: Massimeedia
Mida rohkem me oma aja ja rahaga toodame ebaolulist prahti,
seda väiksem on oht, et keegi võib kogemata komistada.. otsa
millegile olulisele.
Kui see on eesmärk, siis polegi meie rabelemistel sihti, ja kui
pole sihti, siis piisab täiesti vaid ühepoolsest töölepingust!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 619
Liitunud: Nov 2010
26-06-2013 12:58
Postitus: #3
RE: Massimeedia
Lühifilm "Kas meedia on alati usaldusväärne?".

Video illustreerib, kuidas meedial on võime, et anda avalikkusele edasi sõnum täpselt sellisena nagu tahetakse. Vajadusel on võimalik teha igaühest nii öelda "koletis", kuigi asjaolud võivad olla hoopis teised. Loomulikult on antud videos vint ülekeeratud, kuid mõte ei muutu.


Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
12-01-2017 19:09
Postitus: #4
RE: Massimeedia
(26-06-2013 12:58 )togli Kirjutas:  Lühifilm "Kas meedia on alati usaldusväärne?".

Video illustreerib, kuidas meedial on võime, et anda avalikkusele edasi sõnum täpselt sellisena nagu tahetakse. Vajadusel on võimalik teha igaühest nii öelda "koletis", kuigi asjaolud võivad olla hoopis teised. Loomulikult on antud videos vint ülekeeratud, kuid mõte ei muutu.

Arvan, et sobib siia teemasse.
Ameerika rahva poolt Ühendriikide järgmiseks presidendiks valitud Donald Trumpi kohta avaldatud alusetud ja tõestamata inetused pärinevad The Wall Street Journali andmetel endise Briti luureohvitseri ja praegu erafirmat pidava Christopher Steele’i sulest.

Ühena laimu levitajaist on end üles andnud vabariiklasest USA senaator John McCain. (Meenutuseks, see kellel need imelikud kunstieelistused).

Samal ajal, kui isegi The New York Times Buzzfeedi käitumise hukka mõistis, trükkis näiteks Eesti “kvaliteetleht” Postimees isegi materjali äärmiselt sündsusetu ja Trumpi alandava osa ära, lisades vaid pikema internetiartikli lõpuosas mokaotsast, et väited võivad olla valed.

http://objektiiv.ee/kuidas-peavool-ohina...ks-varvus/
(selle postituse viimane muutmine: 12-01-2017 19:17 Müstik.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,775
Liitunud: Jul 2011
12-01-2017 19:23
Postitus: #5
RE: Massimeedia
(12-01-2017 19:09 )Nofretete Kirjutas:  Arvan, et sobib siia teemasse.
Ameerika rahva poolt Ühendriikide järgmiseks presidendiks valitud Donald Trumpi kohta avaldatud alusetud ja tõestamata inetused pärinevad The Wall Street Journali andmetel endise Briti luureohvitseri ja praegu erafirmat pidava Christopher Steele’i sulest.

Ühena laimu levitajaist on end üles andnud vabariiklasest USA senaator John McCain. (Meenutuseks, see kellel need imelikud kunstieelistused).

Samal ajal, kui isegi The New York Times Buzzfeedi käitumise hukka mõistis, trükkis näiteks Eesti “kvaliteetleht” Postimees isegi materjali äärmiselt sündsusetu ja Trumpi alandava osa ära, lisades vaid pikema internetiartikli lõpuosas mokaotsast, et väited võivad olla valed.

Praegu kuulasin just 3-seid uudiseid, kus reporterid samal teemal Eerik-Niiles Krossi pitsitasid. Et kui ikka Trump täis tehakse, et kas on lootust, et ta võetakse siis rajalt maha. See näitas selgelt, et TV3 reporterid on selgelt veel refikate mõjuagendid.

Samas ...kui veel mõni aasta tagasi oli meedial rahva üle suurem mõju, siis õnneks praegu suhtuvad paljud mõtlevad inimesed nende väljaannetesse/arvamustesse jne skeptiliselt,sest nad on usalduse ammu juba kaotanud.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
12-01-2017 21:42
Postitus: #6
RE: Massimeedia
2014 artikkel Valel põhinev reaalsus ehk miks ei saa uskuda massimeediat

Üha enam inimesi kogu maailmas ärkab teadmisele, et meile kõigepealt kohustusliku koolisüsteemi ja hiljem massimeedia poolt antav maailmapilt on suures osas valel põhinev. Me oleme siiani elanud peaaegu et totaalse vale ajastul – valel põhinevad nii praegune rahandussüsteem, poliitiline süsteem, haridussüsteem, meditsiinisüsteem… Põhipostulaadi on sõnastanud hästi David Icke ja Eustace Mullins: “On selge, et maailma kontrollib käputäis ülirikkaid ja -võimukaid ning nende rajatud ja nende kontrolli all hetkel peaaegu et kogu süsteem.“ Mõni võib olla nimetab neid mehi “konspiratsiooniteoreetikuteks“.
Kui aga teada, et see termin on CIA poolt käibele toodud diskrediteerimaks teisitimõtlejaid, siis paistavad vast asjad teises valguses. Erinevates väljendustes aga on sisuliselt sama väitnud ka USA presidendid John F Kennedy ja Teddy Roosevelt ning paljud paljud teised. Tavainimestele on see informatsioon veel võõras, kuna nende põhiliseks ja vahel kahjuks ainsaks infokanaliks on massimeedia.
http://www.telegram.ee/arvamus/andres-li...ssimeediat

Aga jah, Eesti meedia läks ka luureraportina esitatava libauudise õnge
http://uueduudised.ee/yhiskond/eesti-mee...dise-onge/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 190
Liitunud: Sep 2013
06-06-2020 19:00
Postitus: #7
RE: Massimeedia
Televiisor, raadio ja arvuti.

   

Raamatust: Plejaadide Õpetus.

Kaasaegne tehnoloogia on üks teadvuse vibratsiooni juhtivamaid kontrolli vahendeid. Teile müüakse kõiksuguseid meelelahutuse ja mängude seadmeid, mis kõik on mõeldud teie teadvuse kontrolli all hoidmiseks. Me soovitame teil väga vabaneda televiisorist. Just televisioon on see relv, mida kasutatakse päevast päeva teie teadvuse manipuleerimiseks. See on niivõrd peenelt reguleeritud, et te reageerite teleprogrammidele alateadlikult haigustega. Nüüd on juba terve põlvkond, kes tapab end TV-d vaadates ning oma haigustega hoiavad ülal meditsiini korporatsioonide õitsengut.

Mõnikord transleeritakse ka midagi hinge vabastavat – ütleme Uue Ajastu telesaateid. Kuid samal ajal kui te vaatate programmi inimese piiritutest võimalustest, programmeeritakse teid alateadlikul tasandil, takistades teil iseseisvalt mõelda. Need põrandaalused sisendused pidurdavad teie vaimset kasvu ning kinnistavad raamidesse: "ellu jääda, mitte hilineda, teistest ette jõuda, vaikida ja edasi rabada". Lisaks sellele soodustab teler tegevusetust, passiivsust, istuvat eluviisi ja rasvumist. Inimesed, vaadake enda ümber, ärgake ometi!

Enamus lävealuseid sisendusi, mida telerites edastatakse, on tehnoloogiliselt välja töötatud koos maaväliste olenditega. Dikteeritud sisenduste kasutamine inimkonna teadvuse kontrolli all hoidmiseks on saanud üleilmseks programmiks. Vaadake perekondi, kus on mitu telerit ja te mõistate, milleni see viib. Mõned, arvavad, et on selle suhtes immuunsed. Kuid teleri mõju on niivõrd tugev, et ükskõik kui palju ka ei räägitaks oma mõtete ja püüdluste puhtusest, ei suudeta vastu seista sellele võimsusele, millega teadvust kaasaegse tehnoloogia abil rünnatakse. Me oleme rääkinud, et on olendeid, kes toituvad teie emotsionaalkeha arvelt. Mõelge, kui kaval seade on teler nende jaoks. Miljardid inimesed saadavad atmosfääri kindlapiirilisi emotsioone sõltuvalt sellest, mida nad vaatavad. Langeb ära vajadus maailmasõdade järele, sest samu emotsioone võib saada teleri vaatamisest!

Need inimesed, kellele näib eluliselt olulisena TV vaatamine, isegi ei puuduta rikkalikku infot, mis on neis endis ja kõikjal nende ümber. Kui te tõesti tahate vaimselt areneda – ärge lugege ajalehti, ärge kuulake raadiot, ärge vaadake televisiooni! Kui te olete võimelised olema sõltumatud massiteabevahendite infost teatud aja, lastes lahti kaose, rahutuse, stressi, segaduse sagedustest ning igasugustest sisendustest, mida te üldse ei vaja – hakkate te selgesti nägema. Te hakkate kuulatama seda, mis sünnib teie sees ning elama ümbritsevas maailmas sinna kadumata. Me üritame tuua teieni massiteabevahenditest hoidumise kogu olulisuse.

Elektroonilised seadmed aitavad samuti hoida elektromagnetilisi sagedusi kaose lainetel, mis takistavad vaimset kasvu isegi siis kui nad ei ole selleks kavandatud. On olemas teatud sobimatus elektrooniliste seadmete ja inimese mingi osa sageduste vahel. Kuid mitmed on selliselt loodudki - kutsumaks esile häireid, müra, hoidmaks teadvust sagedustel, mis ei lase tõusta kõrgemale ning muudavad teid valitsejaile ohutuks, naiivseks, passiivseks, järglasi sigitavaks karjaks.

Aga arvutid? Teisel kohal kontrollivahendite osas teleri järel on USA-s arvutid. Paljud töötavad nendega ja paljudel valutab sellest pea, eriti suurtes firmades, kus arvutid on seotud ühtse keskusega. Suured firmad tegelevad teie mentaalsete väljade kontrollimisega – nad kasutavad teie mõtete energiat oma eesmärkide saavutamiseks. Personaalsed arvutid on muidugi teine asi.

Mõned uued tehnoloogiad saavad olema "põrandaalused", sest nendele ei vormistata patente ja neid ei reklaamita. Tekib põrandaalune majandus, mis põhineb partnertehingutel, kus vahetatakse ühtesid leiutisi teiste vastu. Ilmuvad tehnoloogiad, mis on võimelised vastustuma sageduslikule kontrollile, mis võimaldavad muuta õhu ja vee koostist ja kvaliteeti; seadmeid, mis kaitsevad maju kaose sageduste eest. Niiviisi te saate energeetiliselt sõltumatuks väliste pommituste eest. On olemas fenomenaalseid tehnoloogiaid, mis võimaldavad teha imelisi asju. Kas te nüüd mõistate, kuidas tehnilist progressi on kasutatud teie vastu? Seda ei kasutatud teie jaoks. Televisioon iseenesest pole halb, kuid seda on kurjasti ära kasutatud. Tehnoloogiad ja tehniline progress pole samuti iseenesest halb. Oluline on kuidas ja mis eesmärgil seda kasutatakse.
(selle postituse viimane muutmine: 07-06-2020 08:30 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,775
Liitunud: Jul 2011
08-06-2020 18:42
Postitus: #8
RE: Massimeedia
Algusest peale oli tunda, et siin toimub midagi väga valet ja tehislikku.

Must pätimees, kes oli narkomaan ja kasutas valerahasid, on Jeesuse seisusse tõstetud?

Ükski valge Ameerikas ei julge tõe eest seista, aga seda julges must:

VIDEO | Ameerika mustanahaline kommentaator: George Floyd oli kohutav inimene!


https://epl.delfi.ee/arvamus/video-ameer...d=90106173
(selle postituse viimane muutmine: 08-06-2020 18:45 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,937
Liitunud: Aug 2010
08-06-2020 18:58
Postitus: #9
RE: Massimeedia
(08-06-2020 18:42 )Minaelan Kirjutas:  Algusest peale oli tunda, et siin toimub midagi väga valet ja tehislikku.

Must pätimees, kes oli narkomaan ja kasutas valerahasid, on Jeesuse seisusse tõstetud?

Ükski valge Ameerikas ei julge tõe eest seista, aga seda julges must:

VIDEO | Ameerika mustanahaline kommentaator: George Floyd oli kohutav inimene!


https://epl.delfi.ee/arvamus/video-ameer...d=90106173
Jah, paistab et selseil valgelmehel on mu*ad juba sissepoole kasvanud. Nad peaksid vist ka kasutama seda Viimne Roomlane pandut alljärgnevas, kus kasvab võitlusvaim, tõuseb eneseteadvus, lisandub julgus,energia, toimub puhastumine, rassikuuluvus koos esivanematega, kokkuvõtteks teeb taas meheks.

(31-05-2020 21:07 )Viimne Roomlane Kirjutas:  Just nii purustatakse siin Permis praegust PARASIITLIKU ja Inimkonda itkestavat JUUDAMAJANDUST ning luuakse alust õiglase ja pärimusliku majanduse taastamiseks.
Kõik, kes soovivad omalt poolt Inimliku vabadusega majanduse taastamisele kaasa panustada, tantsige kodus kaasa ja olge mõtetes koos Inimestega.
https://www.youtube.com/watch?v=7nIHcH81...T0qvPUTC_I

See ongi siin Tõeline Vägev Rusi Maailm, mida ei võida reptiilide poolt juhitav verejoojatest värd anglosaksi satanistide õudmaailm!

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,775
Liitunud: Jul 2011
08-06-2020 19:08
Postitus: #10
RE: Massimeedia
(08-06-2020 18:58 )Eithea Kirjutas:  
(08-06-2020 18:42 )Minaelan Kirjutas:  Algusest peale oli tunda, et siin toimub midagi väga valet ja tehislikku.

Must pätimees, kes oli narkomaan ja kasutas valerahasid, on Jeesuse seisusse tõstetud?

Ükski valge Ameerikas ei julge tõe eest seista, aga seda julges must:

VIDEO | Ameerika mustanahaline kommentaator: George Floyd oli kohutav inimene!


https://epl.delfi.ee/arvamus/video-ameer...d=90106173
Jah, paistab et selseil valgelmehel on mu*ad juba sissepoole kasvanud. Nad peaksid vist ka kasutama seda Viimne Roomlane pandut alljärgnevas, kus kasvab võitlusvaim, tõuseb eneseteadvus, lisandub julgus,energia, toimub puhastumine, rassikuuluvus koos esivanematega, kokkuvõtteks teeb taas meheks.

(31-05-2020 21:07 )Viimne Roomlane Kirjutas:  Just nii purustatakse siin Permis praegust PARASIITLIKU ja Inimkonda itkestavat JUUDAMAJANDUST ning luuakse alust õiglase ja pärimusliku majanduse taastamiseks.
Kõik, kes soovivad omalt poolt Inimliku vabadusega majanduse taastamisele kaasa panustada, tantsige kodus kaasa ja olge mõtetes koos Inimestega.
https://www.youtube.com/watch?v=7nIHcH81...T0qvPUTC_I

See ongi siin Tõeline Vägev Rusi Maailm, mida ei võida reptiilide poolt juhitav verejoojatest värd anglosaksi satanistide õudmaailm!

Vaatasin seda kiirülevaates. 2 tundi tantsivad mehed ja viimased 5 minutit naised.

Venemaa uue majandussüsteemi loomise riitus. Loodan, et tants mõjub.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,937
Liitunud: Aug 2010
08-06-2020 19:21
Postitus: #11
RE: Massimeedia
(08-06-2020 19:08 )Minaelan Kirjutas:  Vaatasin seda kiirülevaates. 2 tundi tantsivad mehed ja viimased 5 minutit naised.

Venemaa uue majandussüsteemi loomise riitus. Loodan, et tants mõjub.

Majandussüsteem majandussüsteemiks, kuidas see neil sellega õnnestub ei tea, kuid meeste energeetikale mõjub küll väga hästi, tõstab üles ka valgemehe rassiteadvuse Род -редставляет собой группу людей, возводящих своё происхождение к общему предку — основателю рода по одной (материнской либо отцовской) линии. 1
(selle postituse viimane muutmine: 08-06-2020 19:22 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,648
Liitunud: Dec 2015
08-06-2020 21:01
Postitus: #12
RE: Massimeedia
(08-06-2020 18:42 )Minaelan Kirjutas:  Algusest peale oli tunda, et siin toimub midagi väga valet ja tehislikku.

Must pätimees, kes oli narkomaan ja kasutas valerahasid, on Jeesuse seisusse tõstetud?

Ükski valge Ameerikas ei julge tõe eest seista, aga seda julges must:

VIDEO | Ameerika mustanahaline kommentaator: George Floyd oli kohutav inimene!


https://epl.delfi.ee/arvamus/video-ameer...d=90106173
Ega kõik neegrid lollid ole, ka seal on lauslolle ja ajupestuid.....osad aga "saavad asjast aru". See n.n. valgete enesealandus, vabandamine kus kanada peaminister põlvitab on kindla eesmärgiga, et RASSIDEVAHELIST VIHA ÕHUTADA! Ja märatsejate ja marodõride toetamine samuti. Vaja on saada valge elanikkond vihaseks neegrite peale ja neegrid vastupidi valgete peale. Et inimesed hukkuvad, majad põlevad on vähetähtis kõrvalfaktor. Sorose soov riigid ja rahvad kaotada on ette määratud ebaõnnestumisele, sest inimese põhiloomust ei saa muuta nii kergelt. Küsimus MIKS? Vot see on raske küsimus. Ja soros, onu bill oma vaktsiinidega nad saavad ka ise aru, et on "inimliku kurja" teenistuses. Ja nüüd on tuldud välja ideega, et vaktsiin muudab inimloomust! Teeb kuulekaks orjaks, käsutäitjaks. OK.....aga selline ei loominguline, oleks vana aeg ja vaja niisutuskraave kaevata seal aitaks orjade armee. XX! sajandil sellist inimest pole vaja, see on taak ühiskonnale nagu soomes mustlased ja somaallased. Neid aga TULEB toetada! Neile tuleb teha erandeid, need on "india pühad lehmad", Jälle miks? On siin - seal vihjeid, et vandenõu niidid viivad "teispoolsusesse" ehk anaorgaanilisse maailma. Ilma selle teooriata kaob viimanegi reaalsuse kübe. Inimkond ju ei taha vabatahtlikku suitsiidi! Ja siiani kõik õnnetused ja sõjad on olnud inimliku ahnuse ja lolluse tulemus. Isegi juudid.......ei taha (vist) inimkonna hukku ja degenereerumist? Sest siis nad ise samuti lõpuks hukkuvad. Vaktsiinid, GMO, 5G ja kõik muu viib niigi hukule miks seda on vaja kiirendada? Ju on VAJA! Ja inimene ise oma ahnuse, mõtlematuse ja lauslollusega on nõus selles "mängus" osalema!Ph34r2Ph34r2
Muidugi see on hullumeelne vandenõu teooriaBleh aga muud realistlikku pole välja pakkuda. Vaja on planeet puhastada "viirusest" inimene. Väidetavalt seda on juba 4x juhtunud ja iga kord on ikka samade rehade otsa astutud. Ja hakkab jälle uus tsükkel kus kivikirvega metslane leiutab vibu, ratta, tekitab omale "jumaluse" ja puusliku ümber lööb jahitantsu.
.....
Ja massimeedia aitab sellele maksimaalselt kaasa aimamata, et "sallivuslased", sitaauklased ja muu kõntskond kuuluvad samuti utiliseerimisele. Ja järsku juba eelisjärjekorras, enne teisiBlehBleh?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,730
Liitunud: May 2009
08-06-2020 21:39
Postitus: #13
RE: Massimeedia
(08-06-2020 21:01 )xcad Kirjutas:  On siin - seal vihjeid, et vandenõu niidid viivad "teispoolsusesse" ehk anaorgaanilisse maailma. Ilma selle teooriata kaob viimanegi reaalsuse kübe. Inimkond ju ei taha vabatahtlikku suitsiidi! Ja siiani kõik õnnetused ja sõjad on olnud inimliku ahnuse ja lolluse tulemus.
See on huvitav teema jah,religioonid on püüdnud ühendada psühholoogiat ja esoteerikat,kristluse seitse surmapattu,budistide karmaratas,mida keerutavad nõmedus,iha ja viha ja mis viib deemonite maailmadesse,igaljuhul tegutsevad teispoolsuse jõud läbi inimese oma eesmärkide saavutamisel,kujutan ette et piisava aja ja kogemuse varuga saaks aretada välja terve esoteerilise psühholoogia teaduse kuidas manipuleerida,paisutada ja kasvatada hukutavaid või edasiviivaid psühholoogilisi jooni ja neid masssidesse juurutada et saavutada oma eesmärke ning siduda see energeetikaga.
Mina igatahes olen küllaltki kindel et kui kurjus läheb väga suureks siis saabub inimkonna häving,see on nagu keeris mis kõik endasse neelab.

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,648
Liitunud: Dec 2015
08-06-2020 21:52
Postitus: #14
RE: Massimeedia
(08-06-2020 21:39 )Vesilik Kirjutas:  
(08-06-2020 21:01 )xcad Kirjutas:  On siin - seal vihjeid, et vandenõu niidid viivad "teispoolsusesse" ehk anaorgaanilisse maailma. Ilma selle teooriata kaob viimanegi reaalsuse kübe. Inimkond ju ei taha vabatahtlikku suitsiidi! Ja siiani kõik õnnetused ja sõjad on olnud inimliku ahnuse ja lolluse tulemus.
See on huvitav teema jah,religioonid on püüdnud ühendada psühholoogiat ja esoteerikat,kristluse seitse surmapattu,budistide karmaratas,mida keerutavad nõmedus,iha ja viha ja mis viib deemonite maailmadesse,igaljuhul tegutsevad teispoolsuse jõud läbi inimese oma eesmärkide saavutamisel,kujutan ette et piisava aja ja kogemuse varuga saaks aretada välja terve esoteerilise psühholoogia teaduse kuidas manipuleerida,paisutada ja kasvatada hukutavaid või edasiviivaid psühholoogilisi jooni ja neid masssidesse juurutada et saavutada oma eesmärke ning siduda see energeetikaga.
Mina igatahes olen küllaltki kindel et kui kurjus läheb väga suureks siis saabub inimkonna häving,see on nagu keeris mis kõik endasse neelab.
Väidetakse (mitte mina aga vihjeid on), et seda on ka varem toimunud! Inimkond on peaaegu hävinud ja jälle kivikirvega alustanud. See juhtub alati siis kui teadmiste tase ületab teatud barjääri. Nüüd just XXI sajandil ongi see barjäär ületatud: GMO ; 5G ; vaktsiinid ja kunstlikud viirused. On muudki veel aga need on kõige läbinähtavamad valdkonnad. Katsed rottidega näitasid, et GMO peale 3-ndat põlvkonda muudab liigi sigimatuks, lisaks TOHUTUD psüühilised ja füüsilised hälbed. Praegused lapsed on 2-e põlvkond ja nende lapsed siis 3-as! Kui eeldada, et inimene kui liik on vastupidavam siis ehk 5-6 põlvkond? Et see toimub on avalik saladus. Ja avalik debiilsus (massimeedias ja päriselus) on selle esimesed avaldumisformid. Ja debiilsus muutub ajapikku idiootsuseks kus inimene kui olend kaotab viimasegi väärkuse (ja ka seda juba on siin - seal näha!). Massimeedia PÜHA ülesaane on seda kiirendada. Vaadates noori ajupestud "ajakirjanikke" jääb mulje, et nad USUVAD seda lollust mida kirjutavad. NSVL aegadel küll kirjutati lollusi seda aga ei uskunud ei kirjutaja ega lugeja, nüüd aga see kirjutaja juba ise usub!
Esoteeriline psühholoogia juba on olemas. Ja selle väljundid on igapäevaselt massimeedia pealehtedel suure pealkirjaga. Uudised on jutumärkides ja kõik suunab "kuhugi" kui terasemalt vaadelda. See oleks liiga pikk jutt aga delfi uudised vaata ise ja vaata MÕTTEGA! Mis on tähtis ja kuidas seda serveeritakse. SEE ONGI KOHAL AGA LIHTASLT EI PANE TÄHELE!
(selle postituse viimane muutmine: 08-06-2020 21:57 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,730
Liitunud: May 2009
08-06-2020 22:14
Postitus: #15
RE: Massimeedia
Kui eeldada et inimkond on varem ennast korduvalt ise hävitanud,tagasi langenud metslusse,ilma jätmatta mingeid gruppe kes säilitaksid mingi tsiviliseerituse taseme,siis läheb see ilmselt ka seekord nii,samas on praeguse hävingu teostajad selgesti nähtaval,peitku nad oma ideesid religiooni, ökofashismi või ülerahvastatuse propganda taha.Tuleb välja mooramehed teevad oma töö ja võivad minna,ei jää mingeid õitsvaid psühhopaatide kogukondi planeeti haldama.Kas nad hävitavad ennast ise,surevad välja või kaldub teema tõesti esoteerikasse ja nagu petetakse alamatel astmetel olijaid tehakse seda ka kõrgemal olijatega?
(selle postituse viimane muutmine: 08-06-2020 22:22 Vesilik.)

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,648
Liitunud: Dec 2015
08-06-2020 22:43
Postitus: #16
RE: Massimeedia
(08-06-2020 22:14 )Vesilik Kirjutas:  Kui eeldada et inimkond on varem ennast korduvalt ise hävitanud,tagasi langenud metslusse,ilma jätmatta mingeid gruppe kes säilitaksid mingi tsiviliseerituse taseme,siis läheb see ilmselt ka seekord nii,samas on praeguse hävingu teostajad selgesti nähtaval,peitku nad oma ideesid religiooni, ökofashismi või ülerahvastatuse propganda taha.Tuleb välja mooramehed teevad oma töö ja võivad minna,ei jää mingeid õitsvaid psühhopaatide kogukondi planeeti haldama.Kas nad hävitavad ennast ise,surevad välja või kaldub teema tõesti esoteerikasse ja nagu petetakse alamatel astmetel olijaid tehakse seda ka kõrgemal olijatega?
Kõik viitab sellele, et ka "kõige kõrgemal" olijad küll teavad aga mitte täit tõde. Ma mõtlen isegi paljukirutud illuminaate. Samas on mingil määral vaba valik ja kõik võib muutuda! ja amasoonase indiaanihõimud, aasias kusagil üksildases kohas elvad inimgrupid võivad säilitada inimlikkuse ja inimeseks olemise. Venemaa oma "koroonaloliustega" on üheks näiteks, samuti india isegi osad EU riigid. Psühhopaadid muidugi loodavad (seetõttu nad psühhopaadid ongi) aga vaevalt. Allakäik kui on siis totaalne, ülesminek aga aeglane, väga aeglane nagu kiviajal "tehnika areng" kus vibu ja viskeoda leiutamine võttis 10-neid tuhandeid aastaid, see on väga imelik! Just seetõttu, et ohtu nähakse aga ilmselget ohtu eiratakse: sorose fondid ; 5G ja vaktsineerimine - kiibistamine. Eesti on kõigi "uuendustega" alati üks viimaseid ja meil on isegi mingit lootust pääseda. Mulle (ja mitte mulle üksi!) tundub, et eesti metsade hävitamine on kuidagi selle kõigega seotud! Kuidas pole aimugi, lihtsalt sisetunne sest sellest saadav tulu on riigieelarves tühine. Eriti praegu hiiglasuurte laenud ja abipakettide valgusesPh34r2Ph34r2
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,775
Liitunud: Jul 2011
09-06-2020 19:17
Postitus: #17
RE: Massimeedia
Kolmapäeval kell 19 toimub Tallinnas Saku Suurhalli parklas solidaarsusaktsioon Black Lives Matter, mis avaldab ühteaegu toetust USA mustanahaliste kogukonnale ja teisalt toetab Eesti vähemuskogukondi, kes on puutunud kokku rassismiga.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=90123443

George Floyd oli narkomaanist valerahalevitaja. Temasuguste kambad tapavad igapäevaselt nii musti, valgeid kui ka punaseid. 
Huvitav, kes tõmbab niite, et selliseid kriminaalseid tüüpe ära kasutada poliitilistes ja maailma-muutvates hoovustes?

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,838
Liitunud: Aug 2016
09-06-2020 20:19
Postitus: #18
RE: Massimeedia
(09-06-2020 19:17 )Minaelan Kirjutas:  Kolmapäeval kell 19 toimub Tallinnas Saku Suurhalli parklas solidaarsusaktsioon Black Lives Matter, mis avaldab ühteaegu toetust USA mustanahaliste kogukonnale ja teisalt toetab Eesti vähemuskogukondi, kes on puutunud kokku rassismiga.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=90123443

George Floyd oli narkomaanist valerahalevitaja. Temasuguste kambad tapavad igapäevaselt nii musti, valgeid kui ka punaseid. 
Huvitav, kes tõmbab niite, et selliseid kriminaalseid tüüpe ära kasutada poliitilistes ja maailma-muutvates hoovustes?

Lisaks valerahale oli tema resümees ka relvastatud röövid ja muud taolised hobid.
Aga kes - nohh näiteks üks kongusninga poliitiline orav-näriline Shabad.
https://uueduudised.ee/uudis/eesti/abdul...st-midagi/

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
äikesepoiss
Saidil

Vana kala

Postitusi: 331
Liitunud: Mar 2020
09-06-2020 21:21
Postitus: #19
RE: Massimeedia
Okei kuule. Seda siiski ei saa no mitte kuidagi varjata ega salata, et politseinik kasutas tema kallal põhjendamatut vägivalda, mis lõppes surmaga. Sul pole mingit normaalset ega iseäranis paranormaalset õigust väita, et tolle pruunlase elu ei maksa midagi.

Mille hea pärast sa üldse ei kirjelda, kuidas vene üksikpiketeeriaid aastateks vangi pandi? Nende süütute ohvrite saatuse eest kannab ju vähemasti osalist vastutust vene massimeedia? Ikka ja ainult neeguste paradiis sul hambus.

Selline suli. Smile
(selle postituse viimane muutmine: 09-06-2020 21:30 äikesepoiss.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,648
Liitunud: Dec 2015
09-06-2020 21:47
Postitus: #20
RE: Massimeedia
(09-06-2020 19:17 )Minaelan Kirjutas:  Kolmapäeval kell 19 toimub Tallinnas Saku Suurhalli parklas solidaarsusaktsioon Black Lives Matter, mis avaldab ühteaegu toetust USA mustanahaliste kogukonnale ja teisalt toetab Eesti vähemuskogukondi, kes on puutunud kokku rassismiga.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=90123443

George Floyd oli narkomaanist valerahalevitaja. Temasuguste kambad tapavad igapäevaselt nii musti, valgeid kui ka punaseid. 
Huvitav, kes tõmbab niite, et selliseid kriminaalseid tüüpe ära kasutada poliitilistes ja maailma-muutvates hoovustes?
Gaspar Shabad:
https://www.facebook.com/gshabad
https://epl.delfi.ee/arvamus/gaspar-saba...T1RCahgHnc
https://www.facebook.com/salliveesti
https://www.facebook.com/koigieesti
https://kõigieesti.ee/uudised
See on üks võimalus võita tähelepanu ja üritada tõusta n.n. "arvamusliidriks". Peamine muidugi rahastus, sorose fondid kindlasti annavad.....aga palju? Kõik on omavahel seotud ja ikka selle raha tõttu. Poleks rahastust poleks valgeid südameid, LGBT-d ja sallivuslasi.....asi ei oleks "rentaabel":P
Vanasti nimetati seda PROSTITUTSIOON. Ehk oma keha ja hinge müümine raha eest, kellele, see oleneb PAKKUMISEST!
...............
Kui äkki lahkuks USAst kogu Aafrika päritolu elanikkond, olenemata vanusest ja soost, siis;
- USA rahvaarv väheneb 12,6%;
- töötajate arv väheneb 1,4%;
- vanglates viibivate vangide arv väheneb 48%;
- jõukude ja muude kuritegelike rühmituste arv väheneb 53%;
- Riigi keskmine IQ kasvab 7,4%, asetades USA koos Jaapaniga maailmas kolmandale kohale;
- SAT (2016) keskmine tulemus tõuseb 1100 punktini (nüüd on see 1000);
- AIDS-i haigete arv väheneb 65%;
- klamüüdiahaigete arv väheneb 59%;
- gonorröaga patsientide arv väheneb 69%;
- süüfilisega patsientide arv väheneb 57%;
- riigi keskmine aastane sissetulek tõuseb enam kui 20 000 dollari võrra;
- vaesuses elavate inimeste arv väheneb 54%;
- kodutute arvu väheneb 65%;
- heaolu saajate arv väheneb 52%;
- USA Demokraatlik Partei kaotab 26% oma valijatest.
(selle postituse viimane muutmine: 09-06-2020 21:51 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,838
Liitunud: Aug 2016
10-06-2020 04:25
Postitus: #21
RE: Massimeedia
(09-06-2020 21:21 )äikesepoiss Kirjutas:  Okei kuule. Seda siiski ei saa no mitte kuidagi varjata ega salata, et politseinik kasutas tema kallal põhjendamatut vägivalda, mis lõppes surmaga. Sul pole mingit normaalset ega iseäranis paranormaalset õigust väita, et tolle pruunlase elu ei maksa midagi.

Ikka ja ainult neeguste paradiis sul hambus.

Okei kuula ise ka - KORDUVALT oled väitnud, et "ei viitsi süvened" ja seda on näha.
Asi mis sellele "viraalsele" videole EI jäänud oli Loydi poolne OTSENE kallaletung politseinikule.
Ta läks poodi ja üritas maksta valerahaga - vaikse häire peale kohale tulnud politseinikele hakkas ta vastu.
ALLES siis kasutati tema vastu jõudu ja suruti maha - videos näha olev võte on STANDART võte mida
kasutatakse agressivsete kurjategijate "rahustamiseks" - see pole ehk kõige parem aga see on teine teema.
Ja ta kaotas meelemärkuse aga MITTE kaela peal oleva jala pärast aga tema kehas oleva narkotsi pärast.
Mees oli kuritegu sooritades narkojoobes - lisaks oli tal terve plejaad narkotsist tingitud tervisehädasi.
Lahkamise aruanne seda kõike kinnitas ja ta suri mitte lämbumise aga joobest tingitud vapustuse kätte.
Antud isik oli aastakümneid tegelenud kuritegevusega ja seal hulgas vägivaldsete isikuvastastega.

Näita palun "suur mitteviitsija" kus ma väitsin, et tema elu ei maksa midagi?
Puht inimlikust aspektist on mul temast isegi kahju, kuid asja kontekstis ta sai mida oli välja teeninud.
Arvestades kui palju on USAs igatsorti tasuta programme mis aitavad selliseid inimesi ausale teele siis
on see PUHTALT tema süü, et lus kordagi mitte ühegi sellisega ta ei ole kokkupuudet otsinud - teada olevalt.

Paradiisist on asi kaugel ja "hambus" pole asi mitte neeguste pärast aga see, kuidas neid ära kasutatakse
poliitilises absurditeatris - inimesi kes pole oma mõistusega veel dzunglist välja saanud.
Nad peaksid kuskil reservaadis vibude ja nooltega mammuteid taga ajama järgmised 100 000 aastat.
Siis ALLES EHK on nad valmis integreeruma arenenud ühiskonda ja olema selle adekvaatsed liikmed.

(09-06-2020 21:21 )äikesepoiss Kirjutas:  Mille hea pärast sa üldse ei kirjelda, kuidas vene üksikpiketeeriaid aastateks vangi pandi? Nende süütute ohvrite saatuse eest kannab ju vähemasti osalist vastutust vene massimeedia?


Sellepärast, et nende vangistus ei ole meedias sisuliselt kajastatud ja pole tekitanud sellist resonantsi.
Nende pärast ei märatseta ega lõhuta poode, poliitikud ei põlvita ega vala krokodilli pisaraid - ehk peaksid.
Aga see "vene massimeedia" allub samadele pankadele ja poliit-jõududele nagu ka Eesti "massi"meedia.
Rääkimata Ameerika ja muudest massimeediatest siin juba vahet pole - üks punt kõik.
Väikene täiendus - video sellest, kuidas/miks selle sündmuse varjus manipuleeritakse inimestega.
Väga hästi on välja toodud kes ja miks, ning kindral Pattoni tsitaat videos on 100% naelapeapihta.
Viimastel minutitel võetakse veel käsile koroona-Fauci ja tuuakse esile paar huvitavat detaili.
https://www.youtube.com/watch?v=tlBvSKtFtCI

Veel üks hea artikkel teemasse - sõda politsei kui institutsiooni vastu ja miks:
https://www.realhistorychannel.org/the-c...ar-on-cops
(selle postituse viimane muutmine: 10-06-2020 06:09 Tyto Alba.)

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,648
Liitunud: Dec 2015
10-06-2020 05:16
Postitus: #22
RE: Massimeedia
Meedias toimub mingi asja rõhutamine....samas see asi on vähetähtis. Ja seda mis on tõeliselt tähtis teada on "ridade vahel". Ei ole otseselt desinformatsioon aga kuulajaskonna & vaatajaskonna meeleolude ja emotsioonidega manipuleerimine. Inimene ju usub....."kirjatäht ei valeta":
https://www.telegram.ee/nwo/kuidas-bill-...VaQXgGNdIM
..........
Paljukirutud telegramm aga on piisavalt originaalviiteid mida kõike ei jõua - viitsi üle vaadata.
..........
Siin väljavõte facebook-ist. Palju palju huvitavat, tõeline infotulv:
JAGAN, Parandamissoovitusi võib teha teksti ja ka allikatesse
MIS ON "BLACK LIVES MATTER" ?
Seda juhendab ja rahastab George Soros
(vaata fotot pärast täielikku lugemist)
KES ON GEORGE SOROS?
Lisaks lugematutele inimkonnale kahjustamise juhtumitele juhib ja rahastab George Soros Planeeritud lapsevanemaks olemist, kelle eriala on inimeste osade müük. Tõendid selle pikaajalise ettevõtte kohta leiate vande all:
https://youtu.be/PgUULMCzm8c
Inimkudede ja nende osade müügiga seotud dokumendid leiate siit:
http://www.centerformedicalprogress.org/...nder-oath/
Siin on video teemal:
https://www.liveaction.org/news/bombshel...ted-parts/
Planeeritud vanemluse ohvrid olid vihased juba 1985. aastal:
https://youtu.be/yVawyAclYVI
KUIDAS BARACK OBAMA ON KAASATUD?
Uudised selle kohta, kuidas Barack Obama aborti toetab:
https://www.liveaction.org/news/tag/barack-obama/
KUIDAS DEMOKRAATID ON SELLEGA SEOTUD?
Planeeritud lapsevanemaks olemise enda dokumentides mainitakse Jim Doyle'i kui auväärt loovutajat, kes
oli Wisconsini nelikümmend neljas kuberner Jim Doyle Wikipedias:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jim_Doyle
Planeeritud lapsevanemaks olemise aastateks 2018-2019, millest selgub auväärt annetaja: https://www.plannedparenthood.org/upload...report.pdf
Aruannetes on ilmselt ka muid huvitavaid seoseid:
https://www.plannedparenthood.org/about-...ual-report
KES OLI SUNDVAKTSIINE JA RAHVASTIKU PIIRAMIST ORGANISEERIVA BILL GATESI ISA?
Ta oli "Ameerika Planeeritud Vanemuse Föderatsiooni (PPFA) direktor" või tegelikult Planeeritud vanemluse direktor.
JA KES OLI BILL GATESIN EMA?
Ta kogus rahalisi vahendeid inimeste varuosi müüvale ettevõttele.
"mother worked for PPFA’s funding affiliate United Way" )"ema töötas PPFA rahastamisettevõttes United Way")
MIS PLAANID BILL GATESIL ON?
Vaktsineerida kõik ja märkida vaktsineeritud (tempel otse nahale) ja piirata vaktsineerimata eluiga.
https://vaccineimpact.com/2020/bill-gate...-the-skin/
KES ON MELINDA GATES?
KES ON CLINTONID?
Melinda on tihedalt seotud vaktsiinide ja inimkudede äriga. Osales ka kõnega 3-päevasel 2013. aasta plaanitud vanemluse sündmusel, kus video vahendusel rääkisid ka Clintoni perekonna esindajad Hillary ja Chelsea:
Kolmepäevase ürituse peaesinejate hulka kuuluvad Melinda Gates Billist ja Melinda Gates Foundationist, Ameerika Planeeritud Lapsevanemate Föderatsiooni (PPFA) president Cecile Richards, USA ÜRO Rahvastikufondi tegevdirektor dr Babatunde Osotemehin. Riigisekretär Hillary Rodham Clinton (video järgi) ja tema tütar Chelsea Clinton. "
https://www.lifenews.com/2013/05/30/meli...abortions/
ON SELGE, ET GATES TOETAB INIMOSADE MÜÜGI ÄRI. SEE SELGUB KA VASTUSEST KÜSIMUSELE, KES ON GORDON PERKIN?
Gordon Perkin valiti Gates Foundationi juhatusse pärast seda, kui ta oli algul toiminud Planned Parenthoodin (Planeeritud lapsevanemate) juhatuses.
"Kuulutus viitab ka sellele, et Gates'i fondi ülemaailmse tervise programmi uus tegevdirektor on PPFA endine juhatuse liige dr Gordon Perkin." Tundub, et rebane vastutab nüüd kanakoostöö eest, " ütles Brown. "
https://www.lifesitenews.com/news/gates-...g-abortion
KES ON SIIS BILL GATES?
Siin on registreeritud muu hulgas Bill Gates'i investeeringud ja peresidemed:
https://www.bibliotecapleyades.net/socio...ates17.htm
KES JUHIB PEAVOOLUMEEDIAT JA TSENSUREERIB SOTSIAALMEEDIAT JA MIKS TE EI OLE TÕENÄOLISELT NENDEST ASJADEST ERITI KUULNUD?
............
Soros, gates ja muud valitsusvälised organisatsioonid tegelevad tõelise ajupesuga. Kuidas suhtuda? Kui kriitline on tarbija & lugeja ja palju muutub seoses ajupesuga maailmavaade? Ja peamine: palju see annab valimistel hääli?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
äikesepoiss
Saidil

Vana kala

Postitusi: 331
Liitunud: Mar 2020
11-06-2020 12:43
Postitus: #23
RE: Massimeedia
(10-06-2020 04:25 )Tyto Alba Kirjutas:  "vene massimeedia" allub samadele pankadele ja poliit-jõududele nagu ka Eesti "massi"meedia.
Rääkimata Ameerika ja muudest massimeediatest siin juba vahet pole - üks punt kõik.

Oleks vaja abi. Vene massimedia ja USA massimeedia ja üldse massimeedia allub samale bossile või samalaadsetele poliitjõududele? Sinu väikeses peas on tähendused pahupidi ja peaks esmalt täpsustama, kas samadele bossidele või samalaadsetele jõududele.
(selle postituse viimane muutmine: 11-06-2020 13:09 äikesepoiss.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,337
Liitunud: Nov 2018
11-06-2020 12:57
Postitus: #24
RE: Massimeedia
"Oleks vaja abi. Vene massimedia ja USA massimeedia ja üldse massimeedia allub samale bossile või samalaadsetele poliitjõududele?"
Sa seda filmi Cube (Kuup siis eestikeeles) oled näinud? Inimesed avastavad endid tubadest ja teistesse minnes on paljudes surmavad lõksud.
Lõpupoole üks tegelane ennast avab ja ütleb, et siit pole väljapääsu. „Mitte keegi pole Kuupi loonud“.
Väga hea võrdlus ego olemasolu seletuseks. Mitte keegi pole teda loonud ja ta reaalselt ei eksisteeri...aga need „surmalõksu toad“ illusioonina ikkagi olelevad.
(selle postituse viimane muutmine: 11-06-2020 12:58 Q11.)

https://ärkaja.com/index.php
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,337
Liitunud: Nov 2018
11-06-2020 15:06
Postitus: #25
RE: Massimeedia
Ma tahtsin sellega viidata, et aga ehk polegi olemas „Niiditõmbajat“...Shock

https://ärkaja.com/index.php
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog