Teema hinnang:
  • 2Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deefa baasi projekt
#51
Kes enam tava filmi fotokaga plõksibSmile ma ei arva muidugi,et see halb idee oleks,samas youtube videol pealkiri kenasti olemas "Activity radiation" ja mida seal täpsemalt siis kirjutada selgituseks,et maailmale täiesti selge oleks.... see ainult minu arvamus kuid tänud video eest!
Samas on teada küllalt jutumeid kui keegi on "laiutama" on hakanud teatud salvestistega...Seda,et mitu inimest saaks iga nurga alt poseerivat *******(piiks) jälgida ja pildistada-no kuulge,ebausutav ju.
Niipalju kui mina asjast teadlik olen,ilmuvad nähtused äki ja kui tahetakse saab ka salvestada.
Vasta
#52
(10-11-2013, 12:46 )Celtic Kirjutas: Olion, a ega lähemale ei viitsi ju minna...
Tavaliselt on nii ,et ei ole aega lähemale minna kuna ei tea kui kaua paranähtused kestavad. Filmisin sama nähtust kahe erineva kaameraga. Kaameral oli 20 x zuumi ja rohkem lähemale zuumiga minna ei saanud. Vahest arva on õnnestunud ka lähemale minna aga siis olen vahemaad hoidnud. Celtic asi ei ole viitsimises vaid siin tuleb aeg mängu ja vahemaa läbimisel tuleb ületada hulk taksistusi. Korraliku telezuumiga jõuab kiiremini objektile lähemale. Hetkel kasutan natuke võimsamat zuumi ,et lendvaid objekte kiiremini lähemalt tabada. Viimsis tegin pilti ühest lendavast objektist:
[Pilt: 2208076930fd94_t.jpg]
Vasta
#53
Kõige veidramad paigad kus pilte hoida ja kust albumeid näidata, kohtan ma ikka ja jälle paraveebis. On ju dropboxid ja flikerid feisbuukid ja googled kus saab küllalt korralikult ja valikulise privaatsusega oma pilte koguda ja näidata. Miks sa Olion paned pildid üles kohta kus jooksevad ekraanil saapareklaamid ja igast muud ja täiesti mõttetu jura. Kas sellel on mingi kindel põhjus? Keset sellist serveri omaniku toodetud putru on su väikeseformaadilised fotod ju ka kehvad vaadata? Kas sa ei leia?
Vasta
#54
Pseudoprobleem. Pildi formaat on 4608x3456px.
Ma satun korra aastas nagi.ee lehele, aga suht lihtne ja intuitiivne on pildi peal klikata ja seda suuremalt vaadata.
Vasta
#55
Kui täissuurusele klõpsida on tähed ka täppidena nähtavadSmile tundub hea Nikon kaameraga tehtud.
Vasta
#56
Piinlik lugu head sõbrad - olen nii harjunud teistpidi loogikaga pilte lehitsema ja kaema, et ei suvatsenud sellel nagilaste kokku klopsitud lehel enam ringi vaadata. Suur pilt siiski täitsa olemas Laugh Piinlik.
Vasta
#57
Kirjutab ikkagi, et video on privaatne Sad
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Deefa baas Muugal täitsa elus. VironShaman 265 140,509 14-03-2015, 08:47
Viimane postitus: Mannu
  Deefa baasist (pika jutu teine osa) lahendused 45 18,392 27-07-2011, 13:57
Viimane postitus: NelliN2
  Deefa baasi olemasolu tõestamine zzzxxxzzz 213 62,200 30-01-2011, 21:21
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat