Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surm tähtkuju pärast
#1
Kas keegi on kuulnud et kui keegi sugulastest sünnib tähtkujus scorpion, siis keegi sureb tema sugulastest kas 2 aastat ennem tema sündi või 2 aastat pärast tema sündi. Igatahes meie suguvõsas juhtub see küll päris tihti. Kunagi varem on ka se juhtunud aga see juhtus ka eelmine aasta. Siis sünds mu õel tütar(tähtkuju scorpion) ning peale seda surigi mu vana tädi ära. Nagu ma ennem ütlesin et varem on ka see juhtunud, siis suri tädi poeg. Meil on veel seda juhtunud aga prääga ei mäleta kes siis sündis ja kes suri. Kas kellegi perekonal on ka selline asi juhtunud?? Minu arust on see väga kummaline.

Muudetud: 22-4-07 kell 17:28:34 Hallucigenia
Vasta
#2
Kas surija sureb samal päeval 2 aastat varem/hiljem või siis nende aastate jooksul?
ja kas oled kindel et tegu pole kokkusattumusega.
ma olen märganud, et kui mul keegi tuttav sureb siis sureb veel 2 inimest keda tean.
ühesõnaga niivõttes 3 on kohtu seadus
Vasta
#3
Suria sureb nende aastate jooksul
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: z3r0 c001
ma olen märganud, et kui mul keegi tuttav sureb siis sureb veel 2 inimest keda tean.
ühesõnaga niivõttes 3 on kohtu seadus

jah, olen sama märganud...
Vasta
#5
Ma olen lõvi, aga enamvähem täpselt kaks aastat tagasi (ja paar päeva peale)
suri mu vanavanaisa. Arvan siiski, et minu sünd ei olnud sellega seotud, kuigi pole päris kindel.
Vasta
#6
Mnjah, ma olen ka skorpion ja sündinud 90, vanaisa suri 93.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: FLT
Tsitaat:Algselt postitas: z3r0 c001
ma olen märganud, et kui mul keegi tuttav sureb siis sureb veel 2 inimest keda tean.
ühesõnaga niivõttes 3 on kohtu seadus

jah, olen sama märganud...

Mul sama lugu... Bleh Seda on kolm korda juhtunud. Siiamaani on nii, et üks nendest kolmest on väga lähedane inimene ja kaks ülejäänut lihtsalt tuttavad/kaugemad sugulased.

[Muudetud: 9-2-2005 pipartyt]
Vasta
#8
hmm...skorpionitel on tugev mõju...kunagi sai vaimu kutsutud kes ilmus seinale skorpioni kujuna!
Vasta
#9
mu vanaisa oli skorpion ja tema isa suri kui ta oli umbes paariaastane
Vasta
#10
2 aasta jooksul sureb väga palju inimesi ära, juhuslikult siis kaks kellel oli mõni ühine tuttav. Ma küll mingit "imet" siin ei näe.
Tähtkujudega seost äkki seletaksid natuke lahti ?
Vasta
#11
Minu sugulased on surnud kõik oma sünna lähedal. Laugh Kuna mina olen sündinud Maagilisel Päeval: 1 jaanuar, siis minu matustel võib näha ka tulevärkiBleh
Vasta
#12
Sama asi oli minu ja mu vanavanaemaga. Kusgil netis oli kirjas, et teadlased on nagu sugupuude kaudu vaadanud ja arvutanud välja selle protsendilise tõenäosuse. Ja see oli 90 protsendi lähedal.
Vasta
#13
Kusjuures mina ei pidanud isegi 2 aastat ootama (olen ka skorpion). Aasta enne ja pärast minu sündi suri kaks sugulast.
Vasta
#14
Mul ka.
umbes aasta enne ja pärast minu sündi surid mu vanavanaisad (isa poolsed)
Vasta
#15
Ma olen skorpion ja vanavanaema suri, kui olin 2-aastane.
Vasta
#16
Ma olen ka skorpion.Mu vanaisa suri aasta peale minu sündi.
Vasta
#17
Ma arvan, et tähtkujuga ei ole siin mingit seost. Ning kaldun kahtlustama, et kõik puhas kokkusattumus.
Vasta
#18
Tähtkujud ei tähenda midagi. Ma olen kaalud ja 2 kuud enne mu sündi suri vanaisa. Meil suguvõsas see tavaline et "tehakse uutele ruumi".
Vasta
#19
Tegelt oli nii, et mu onu suri ära ja siis umbes aasta hiljem sündis mu onu tütrel poeg.
Vasta
#20
ütleme nii, et loodetavasti me suguvõssa ei sünni skorpionSmilewink
Vasta
#21
Ei tea,et kas ainult skorpionitel see asi on.See on üldiselt vist paljudes suguvõsades.Khmm minu sünniga oli see asi,et elame vanaisa(isapoolt) ehitatud majas,mis sai valmis kuskil aasta enne minu sündi.Well vanaisa ema elas seal majas ka kui isa ja ema sisse kolisid ja just selles toas,milles minagi elan.Igaljuhul suri ta täpselt 4 kuud enne minu sündi ära.Ja peaks nentima,et geenide poolest oma iseloomu ja välimuse olen ma pärinud just selle vanavanaema pojalt,ehk oma isapoolselt vanaisalt.Ja siiamaani on õhtuti se tuba kuidagi mentaalselt häiriv ja ma olen ise jäära algus/kalade lõpp.Nii siis 4 aastat enne noorema õe sündi,suri ära emapoolne vanaema ja õde on täpselt oma välimue ja iseloomuga emasse ning tema on sõnni lõpp,vaikselt kaksikutesse.Niiet imelikke asju juhtubLaugh
Vasta
#22
Mu vend sündis (skorpion) ja ka 2 nädalat pärast ta sündi suri vanaisa ema.
Samas kui sündis teine vend (sõnn), ei ole keegi ära surnud. Enne suri vanavanaisa.
Aga 2 nädalat ka peale minu sündi (vähk) suri üks naine meie suguvõsas ära.

Nii et vaevalt, et tähtkuju midagi loeb.
Vasta
#23
ma olen skorpion ja ma sündisin aastal 94 ja 96 suri mu üks sugulane ära..mitte väga lähedane sugulane , aga mu vanemad suhtlesid küll temagawink
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: stalo
Horoskoop väidab, et kui sünnib skorpin, siis + - 2 aastat sureb keegi lähedane või sugulane. Kui sureb skorpion, siis + - 2 aastat sünnib sinna suguvõssa uus ilmakodanik. See on väidetavalt tingitud sellest, et skorpionil pidi olema meeletu elujõud.
Ma olen lõvi ja minu vanaisa suri enamvähem täpselt aasta enne minu sündi.

Ma ei usu et siit saaks mingeid paralleele vedada, mu väike õde on ka skorpion, ent peale 90-ndates eluaastates naabri pole keski vahepeal ära surnd, naaber polnud ei sugulane ega ka mitte lähedane.

Muudetud: 15-11-07 kell 22:13:17 Metavo
Vasta
#25
Ma ei usu, et tähtkuju mingit suurt rolli mängib. :/
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 74,637 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,233 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Uuestisünd ja inimese piinarikas surm lapseeas Mizar 26 17,101 27-07-2013, 21:59
Viimane postitus: Vesilik
  Surm, kas vältimatu Sputnik 84 31,140 17-12-2010, 20:00
Viimane postitus: Taivo
  Surm est333 22 11,032 18-11-2010, 13:51
Viimane postitus: Ott Sama
  Inimkonna surm Anonymous 46 18,892 01-01-2010, 18:21
Viimane postitus: Ummy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat