Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadine paravõimete katse meestele
Autor Sõnum
lahendused
Veteran

15-03-2012 12:50
Postitus: #1
Kevadine paravõimete katse meestele
Reeglina on naistel tunnetuslik pool palju paremini arenenud kui meestel ja seetõttu on naistel palju lihtsam selgeltnägemist / ülitaju kogeda.

Seetõttu mõtlesin välja ühe parvõimete proovi, mida mehed saaks "kevadiste ilusate ilmadega" proovida.

Kui näed tänaval üksinda kõndivat "üles löödud" ilusat tibi (noh sellised, kes omale meest ilmselgelt otsivad), siis keskenda oma pilk tema tagumiku peale ja mõtle veendunult "oh kui kenake sa oled, mul on uhke liumusiin, suur villa, palju raha ja pöörased fantaasiad, saaks kokku ja räägiks veidi" (oluline polegi see, kas sul seda kõike on või pole, oluline on vaid lendu lastud mõte, mida vastuvõtja loodab kuulda) - kui sellist mõtet veendunult korrata, siis hakkab tibi ühtäkki arglikult paremale ja vasakule vaatama, ning kui kedagi ei näe, siis jääb seisma ja vaatab selja taha, kui ikkagi midagi ei näe, siis kõigutab käsi ja kõnnib edasi.

Kui ma täna linnapeal sõitsin, siis polnud valgusfooride taga oodates midagi targemat teha, kui "tibisid kiusata" - st selline mõtteline tehnoloogia töötas väga hästi 10-30 meetri kauguselt - lähemalt katsetades on oht, et tibi vaatab sulle silma, saab aru kes seda tegi ja siis on omal veidi piinlik olla - kui aga seda teha 10-30 meetri pealt, siis ei suuda tibi ära arvata, kes seda teha võis ja jõllitab silmad punnis igale poole.

Ma katsetasin muidugi pooltühjas päevases äärelinnas, kus inimesi oli väga hõredalt (10 meetri tagant inimene) - kui tihedalt külg-külje kõrval täis tuubitud kesklinnas sellist trikki harrastada, siis on tundlikus väiksem.

Igatahes mul toimis selline paravõimete katse mitmeid kordi - proovige kuidas teil selline katse välja tuleb.
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2012 12:53 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
PiziIngliito
Proua

15-03-2012 13:34
Postitus: #2
RE: Kevadine paravõimete katse meestele
Midagi veel absurdsemat ei andnud välja mõelda? Ma kohe ei teagi enam kas peaksin imestama Sinu poolt välja pakutud järgmiste "geniaalsuste" üle või mitte. Hakkab vaikselt üle vindi minema, kui juba pole.
kage
naegleria fowleri

15-03-2012 16:09
Postitus: #3
Õige katsetamine on ikka siis kui pärast tibi käest küsida, et mida sa tundsid ja miks ümberringi vaatama hakkasid. Või siis erinevate mõttetega tagumikku vahtida, et näha kas erinevad mõtted mõjuvad ka erinevalt või mitte.
Nielander
Saidil

Questioning Everything

15-03-2012 16:46
Postitus: #4
Kui su eeldused oma "katse" jaoks õiged oleksid, siis vist vaesed naised muud teha ei saakski, kui ainult paaniliselt ringi vahtida ja tagumikku sügada.
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2012 16:46 Nielander.)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

15-03-2012 16:49
Postitus: #5
Ära paanitse kulla Pizi wink Selliseid katseid on vist KÕIK mehed teinud.
Logistika vast meheti erinev,kuid idee jääb. Ja vist enamus tüdrukuid
on tundnud seda mõtet. Mul on olnud elus olukordi kus on olnud aega
istuda ja vaadata ümbrust ehk siis proovinud ka lahenduste katset.
Mõnikord tõesti tundub, et "tsikk" on läinud paanikasse ja tundnud, et
midagi nagu oleks ja hakanud huvitatult ümber vaatama. Vahest on
aga mulle jäänud mulje, et sarnast "katset" harrastab keegi lähikonnas.
Mõned korrad olen suutnud ka mehe välja peilida - oma arvates vähemalt.

Kui siia nüüd lisada ka uudis (mis minu meelest ka siit on läbijooksnud), et
teadlased lausa mõõtsid silmast lähtuvat kiirgust siis on juasjad oma koha
peal. Jällegi "tänu" oma tööle on mul õnnestunud olla tunnistajaks kohas
kus naised jagavad oma kogemusi analoogsete katsete osas ja usu mind -
nad kasutasid veel mahlakamaid väljendeid kui mõned mehed wink

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
euroruubel
vaatlen ja jälgin

15-03-2012 17:20
Postitus: #6
Vaene lahendused-poiss, kui ta...selle tegevuse... alles nüüd avastas...Laugh

mäng mängus
Liine
Vana kala

15-03-2012 20:40
Postitus: #7
Ta on enda väitel korralik pereisa.

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Metafor
Veteran

15-03-2012 20:42
Postitus: #8
Eestis teadupoolest leidub kõvasti nõidasid.
Mis siis, kui keegi "naljast" aru ei saa ja tagasi teeb?
Kratsid end segaseks?

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
euroruubel
vaatlen ja jälgin

15-03-2012 21:10
Postitus: #9
(15-03-2012 20:40 )Liine Kirjutas:  Ta on enda väitel korralik pereisa.

Ju siis enam ei ole...

mäng mängus
Celtic
ja sina pead kandma maailma

15-03-2012 21:13
Postitus: #10
No tore ju, kui kellegi "paravõimed" täistuuridel töötavad!

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
zen faran
veteran madu

15-03-2012 21:45
Postitus: #11
Kui kellelgi on Janwillem van de Wetering'i raamat "Tühi peegel", siis seal lk 70-71 on kirjeldatud kuidas peategelane teeb sarnase katse Tokyo metroos. Raamat on elulooline ja katse läheb edukalt. Wetering õppis sel ajal zen-kloostris ja mingi "nõid" ta polnud, lihtsalt valdas keskendumise tehnikat.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Aurora Blue Eemal
Ise-loom'

16-03-2012 12:21
Postitus: #12
Ma jään siis ootama segadusse ajamist. =)
Liigun tihti pealinnas!!! xD

Vähemaktiivne kasutaja.
Ott Sama
Veteran

16-03-2012 12:33
Postitus: #13
See epp ole paravõime, see pigem.. "vaikusest" tekkiv kahtlus v. ebamugavus. Jäädes kedagi ainiti jõllitama,
me muutume, enesele märkamatult, "vaikseks". Sellele viimasele, hakkab kohe osutama taustmüra, milles me
momendil viibime.
Kui meist keegi tunneb endal ainitist pilku, siis me tegelikult näeme seda.. paraku seda ise tedmata.
kage
naegleria fowleri

16-03-2012 12:36
Postitus: #14
(15-03-2012 12:50 )lahendused Kirjutas:  Kui näed tänaval üksinda kõndivat "üles löödud" ilusat tibi (noh sellised, kes omale meest ilmselgelt otsivad)
(16-03-2012 12:21 )Aurora Blue Kirjutas:  Ma jään siis ootama segadusse ajamist. =)
Hmm...
euroruubel
vaatlen ja jälgin

16-03-2012 12:39
Postitus: #15
(16-03-2012 12:21 )Aurora Blue Kirjutas:  Ma jään siis ootama segadusse ajamist. =)

Jajaaa, tänases ebakindlas variandis peavad tagavaravariandid olema ka valmis vaadatud Laugh Mitte prints valgel hobusel vaid hoburakend! Laugh

mäng mängus
Aurora Blue Eemal
Ise-loom'

16-03-2012 12:55
Postitus: #16
Seda niikuinii.

Ja variant nr kolm on tõesti see, et provokaator võib kohtuda teise samasugusega.
Kuskil pole garantiid, et chick veelgi hoolikamalt "katseid" ei tee...

* Aurora Blue muigab tähtsa näoga ja asutab KOKKUTULEKULE minema.

Vähemaktiivne kasutaja.
lahendused
Veteran

16-03-2012 13:59
Postitus: #17
Vastukajade järgi tundub, et meetod tundub toimivat - nii saaks iga mees öelda, et ta omab paravõimeid, st suudab distantsi pealt tekitada tajutava mõjutuse tahtejõu abil.

Samas peaks selliste katsete juures väga hoolikalt kontrollima, milline sõnum "öeldakse/edasi antakse" - minu sõnum oli üsna süütu/neutraalne "oled kenake", mis ei kohusta milleksgi (isegi kui ta peaks rääkima tulema, siis ütled, et "väärtushinnangud ei klapi", st lisaks ilule pead oluliseks veel kõrgharidust, mõistust, heast perest pärinemist, süütust, loomingulisust, parahuvide olemasolu, jne).
Kõige hullem oleks lubada "jääme maailma lõpuni kokku" - siis looksime eludeülese hingelepingu, mille täitmine võib üsna tüütuks muutuda.
Oma naise jaoks oleks kõige hullem, kui võõra tibi jaoks lendu lastud mõte oleks "ma armastan sind" - reeglina ei talu abielunaised, kui lisaks nendele veel kedagi teist armastatakse.

Muidugi ei sobi sellise meetodi katsetamine naistele - ilmselt Pizi üritas seda meetodit "sõna sõnalt järgi proovida", mille peale tal jooksis juhe kokku (ega ma mingi lesbi pole), ning mina olin jällegi paha-paha oma "geniaalsustega".

Aga Aurora Blue võiks luua vastava teema, kus ta kirjeldaks kuidas naised saaks oma tahte abil mehi kiusama hakata mõttejõu abil: nii oleks iga eestlase jaoks sõltumata soost olemas lihtne katse, kuidas oma paravõimeid rakendada.
olematu Eemal
Veteran

16-03-2012 14:21
Postitus: #18
(15-03-2012 12:50 )lahendused Kirjutas:  Seetõttu mõtlesin välja ühe parvõimete proovi, mida mehed saaks "kevadiste ilusate ilmadega" proovida.

Kui näed tänaval üksinda kõndivat "üles löödud" ilusat tibi (noh sellised, kes omale meest ilmselgelt otsivad), siis keskenda oma pilk tema tagumiku peale ja mõtle veendunult "oh kui kenake sa oled, mul on uhke liumusiin, suur villa, palju raha ja pöörased fantaasiad, saaks kokku ja räägiks veidi" (oluline polegi see, kas sul seda kõike on või pole, oluline on vaid lendu lastud mõte, mida vastuvõtja loodab kuulda) - kui sellist mõtet veendunult korrata, siis hakkab tibi ühtäkki arglikult paremale ja vasakule vaatama, ning kui kedagi ei näe, siis jääb seisma ja vaatab selja taha, kui ikkagi midagi ei näe, siis kõigutab käsi ja kõnnib edasi.

Kui ma täna linnapeal sõitsin, siis polnud valgusfooride taga oodates midagi targemat teha, kui "tibisid kiusata" - st selline mõtteline tehnoloogia töötas väga hästi 10-30 meetri kauguselt - lähemalt katsetades on oht, et tibi vaatab sulle silma, saab aru kes seda tegi ja siis on omal veidi piinlik olla - kui aga seda teha 10-30 meetri pealt, siis ei suuda tibi ära arvata, kes seda teha võis ja jõllitab silmad punnis igale poole.

Njah, ma vist vahiks ka, kes see mind nii blondiks peab . Aga eks katse sõnastus näitab lahenduste kohta palju.
Muideks, lahendused, olen kuulnud , et naised teevad ka selliseid katseid. Mehed pidid nagu kassid ümber palderjanipudeli olema.
Ph34r2

XXX

https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Matrix
Tõele lähemale

17-03-2012 02:15
Postitus: #19
Stuart Wilde oma raamatus "Kuues meel" on sarnast mõtteharjutust suisa soovitanud. Loomulikult ei kirjutanud ta "tibidest" ega "kamnnivahtimisest" ning kõikvõimalikke nilbusi pole sel puhul üldse tarvis mõelda.

Harjutuse kirjeldus oli ligikaudu selline, et seistes marketis kassajärjekorras, vali sihtmärgiks endast paar inimest eespool seisev meeldiv kodanik ja kujuta enesele ette, et su keel on võimeline venima suust kuni meeldiva kodaniku kõrvani ja siis kujuta ette, kuidas sa teda kõrvanibust limpsad.

Ärge hakake mind nüüd pervariks sõimama, aga ma tõesti proovisin seda. Esimestel kordadel ei juhtunud miskit, aga ma ei jätnud jonni ning kusagil 5.-6. korral see toimis - kena kodanik haaras kõrvast. Nii umbes paarikümnekordse katsetuse tulemus oli see, et keskmiselt iga kolmas kas haaras kõrvast või hakkas ringi vahtima.

See kõik on vaid mäng selle kõige paremas mõttes ja ei tee kahju mitte kellelegi ning selle harjutuse tulemus on nii mõnelegi suht avardav. Et mis mõttes avardav? Inimene saab teadlikuks oma võimalustest toimida füüsiliselt väljaspool keha.

Ma ei näe mitte üht põhjust, miks ei võiks seda trikki proovida ka naisterahvad.
(selle postituse viimane muutmine: 17-03-2012 02:18 Matrix.)

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

17-03-2012 08:24
Postitus: #20
Äkki teeb kahju neile naistele, kelle kõrva sa lakud neilt luba küsimata?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
tapsix
Bännitud

17-03-2012 09:49
Postitus: #21
Lakkumine natuke liiga kontaktne tegevus.
Enam ammu ei paku see pilguga puurimine pinget.
Ja asi võib tõesti kurvalt lõppeda kui nõia otsa komistad.
Kunagi oli juhus ühe nõia pool külas olles F1 võistlusi jälgida, peremees ei tulnud isegi sellesse tuppa, kus telekas oli. Minu küsimuse peale, kas Ta ei vaatagi - raputati pead ja öeldi, et ei taha et keegi seina paneks.

Päikest.
Jõhvikas
Veteran

17-03-2012 10:20
Postitus: #22
(17-03-2012 09:49 )tapsix Kirjutas:  Kunagi oli juhus ühe nõia pool külas olles F1 võistlusi jälgida, peremees ei tulnud isegi sellesse tuppa, kus telekas oli. Minu küsimuse peale, kas Ta ei vaatagi - raputati pead ja öeldi, et ei taha et keegi seina paneks.

Päikest.

No vabandan väga, aga see on nüüd küll muinasjutt või ajasid need inimesed sulle kägu. Kui inimene ise ei taha teisele halba, siis kuidas saab selle tahtmatuse juures pilk ikkagi halba tekitada? Kas see nõid siis käiski ringi sall silmadel? Ta ju nii hea nõid, et ei soovi kellegile halba, aga see kurjavaimu pilk... Lisaks seda, et ole sa nõid või šarlatan, aga teisele õnnetust manada ei ole kellegile lubatud.
(selle postituse viimane muutmine: 17-03-2012 10:21 Jõhvikas.)
Eithea
Veteran

17-03-2012 10:46
Postitus: #23
(17-03-2012 10:20 )Jõhvikas Kirjutas:  
(17-03-2012 09:49 )tapsix Kirjutas:  Kunagi oli juhus ühe nõia pool külas olles F1 võistlusi jälgida, peremees ei tulnud isegi sellesse tuppa, kus telekas oli. Minu küsimuse peale, kas Ta ei vaatagi - raputati pead ja öeldi, et ei taha et keegi seina paneks.

Päikest.

No vabandan väga, aga see on nüüd küll muinasjutt või ajasid need inimesed sulle kägu. Kui inimene ise ei taha teisele halba, siis kuidas saab selle tahtmatuse juures pilk ikkagi halba tekitada? Kas see nõid siis käiski ringi sall silmadel? Ta ju nii hea nõid, et ei soovi kellegile halba, aga see kurjavaimu pilk... Lisaks seda, et ole sa nõid või šarlatan, aga teisele õnnetust manada ei ole kellegile lubatud.

Vabandust, arvan samuti, et õnnetuste manamine ei ole nüüd küll just tegevus millega tegeleda, aga niipalju kui ma olen mõistnud, ei saa silmadega ainult manada vaid ka palju muud teha ja tööõnnetusi võib ikka juhtuda, vahest millelegi sellisele vihjab ka tapsix.
Ise arvan, et see "muu", mida silmadega saab teha on isegi ohtlikum, kui manamine...aga see on ainult minu arvamus.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Matrix
Tõele lähemale

17-03-2012 12:38
Postitus: #24
(17-03-2012 08:24 )Celtic Kirjutas:  Äkki teeb kahju neile naistele, kelle kõrva sa lakud neilt luba küsimata?

Esteks juhin tähelepanu asjaolule, et ma ei maininud, et see kena kodanik peab olema mingit sugu ja kindlasti vastassugu ja teiseks, kelle käest ma peaksin seda luba küsima kui kõik ümberringi on hologramm ja minu vaatevinklist minu poolt kokku pandud hologramm.

See "loa küsimise"-värk on üks paljudest hirmuprogrammidest, millega meid on õpetatud enesele piiranguid panema. Kusjuures meil pole õrna aimugi, kustmaalt see "piir" jookseb ja seeläbi hakkame me kartma teha kõike, sest mine tea, äkki see pole lubatud. Kõnnid mööda tänavat, trehvad seal üht atraktiivset inimest ja siis jooksed kibekähku oma urgu ja piinled, et ega ma seda persooni äkki liiga himuralt ei jõllitanud ja mis nüüd saab, sest ma ju ei küsinud luba...

Selles reaalsuses siin on tegelikult kõik sellised mõtteharjutused vaid MÄNG ja selleks pole iial mingit luba vaja kusagilt enesest väljastpoolt küsida.

Eriti totter on hirmuprogramm, et äkki ma sattusin "nõia" otsa. Uskuge või mitte, aga kõik inimesed on nn nõiad, ainult kõik ei tea veel seda, sest nad kardavad seda avastada.

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Krt
Bännitud

17-03-2012 13:30
Postitus: #25
Arvata on, kui harjutused tehtud, siis õige nõid läheb küsib lõpuks ikka otse, et kas seksi saab väi? Smile
(selle postituse viimane muutmine: 17-03-2012 13:30 Krt.)

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
Teema on suletud 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog