Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ka teie võite kirjutada tekste ja uudiseid
#1
Kuna hetkel on nii uudiste skript kui ka tekstide skript natuke poolik, ei saa me tekste ja uudiseid korralikult üles panna. Küll aga saame me neid praegu kirjutada. Samamoodi võite teie valida mingi teema, mis teid huvitada ja siis kas mõne raamatu põhjal või mõne muu uurimuse põhjal pikema artikli või teksti kirjutada. Soovitav on, kui on mingi allikas ka ära märgitud või viide kuhugi teisele saidile. Hetkel ootame siis tekste, kui soovid kirjutada, siis pane siia teema kirja ning saada tekst ise meilikale: Tutanhamon@para-web.org.
Vasta
#2
lihtsalt küsin, et kui pikk peaks olema üks tekst, kokkuvõte või miski???


Ja veel küsin, et, te võiksite õelda, et mis teemadel näiteks kohe kindlasti ärge kirjutage, kuna teil need juba valmis, poolikud, või hakate kohe tegema, kuna on head materjali
Vasta
#3
Mina kirjutan hetkel Darwini evolutsiooniteooriast, seejärel on plaanis Giza püramiidid, päris kindlasti on tegemisel ka Nazca maapinnajoonistused. Neid teemasid, mis tegemisel on, on veelgi. See tekst võiks olla umbes 2 A4 või midagi sellist, võib ka lühem olla, peasi, et sisukas oleks. Oma kogemusest - Darwini evolutsiooniteoória kahtlus tuleb mul umbes 5-6 A4 või rohkemgi. Oleneb täiesti teemast.
Vasta
#4
ma arvasin, et tekste kaalutakse aga neid hoopis mõõdetakse siis!
Muidu vaatab, võibolla panen ka midagi kirja kui viitsinBleh
Vasta
#5
Nüüd tekkis mul selle UFO teksti suhtes kahtlusi. Nimelt mina arvan, et bluebook polnud kohekindlasti viimane projekt. On ka Green Book ja ka Yellow Book, võta näpust, kas olid need nüüd enne või pärast. Ning tegelikult ei mängi see mingisugust rolli. Igatahes kindlalt ei olnud see bluebook viimane.
Ja see pilt mis seal all on, on kindlalt võltsing. Taldrik ei jäta maale mingit varju ega midagi. Mina arvan, et se taldrik on mingi pisikene yo-yo suurune julla mis on nööri otsas ja mis on tegelikult tunduvalt lähemal. Sulaselge võltsing. Aga võibolla oligi seal eesmärk võltsind sinna alla panna?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat