•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feminism ja ülisallivus on kogu ühiskonnale hukatuslik
Ребята, давайте жить дружно.
[Pilt: sake+certified+bullshit+technician.jpg]
See teema paistab olevat küll ennast juba mitmekordselt ammendanud...
Jah, järgmisena hakkame vähemusi lahkama.
Peab ütlema et Lindal on õigus.
Looduses esinev hierarhia ja inimese poolt ehitatu on kaks täiesti erinevat asja. Esmalt need juba asuvad erinevatel levelitel, looduses esinev hierarhia asub rohelise kaose levelil, inimese poolt ehitatud parasiidi levelil, viimase põhieesmärk on enamasti tippisendi läbi ja kaasabil võtta alumistel astmetel olevailt nende energia, kasulikkuse minetanud tipuisend visatakse samuti edaspidi minema.

Absoluutsel tippisendil ja sellele astmele lähedal olevail on mõningane "võimalus" parasiidi levelil, aga sellest kõnelgu nad ise.

Eestis oli mingi aeg rohelise kaoses ettenähtut rikutud, alati peab olema naisi vähem, kui mehi ja elu jätkajatel peab olema võimalik valida geene. Naiste omavaheline konkurents meeste pärast on täiesti vale, kui magavale kassile hiir suhu jookseb, siis ei maksa oodata, et kass ise hiiri püüdma hakkab.
Naised koju ja sünnitama, siin üks tubli daam, aga edasi vaadaku ise kuidas hakkama saab.
(10-12-2012, 23:12 )Linda Kirjutas: Vaatasin põgusalt üle selle kasutaja ajaloo siin, väga valgustav!

Niisiis ongi tegemist ideoloogilise härrarhiaga Laugh , kuhu sobimiseks peab umbne olema ja vaimne vabadus on kui punane rätik härjale, kui seda osavalt nappide fraaside vahele ei peideta. Tuleb tunnistada, et mujaoks ammendas kogu õhkkond end Sinu libeda ilmumisega, Kage, juba niikuinii, kuid hoidke oma silmad siiski paremini lahti, olen siin teisigi vabamõtlejaid täheldanud wink

Enda osas, ma teen Su elu kergemaks, et ei pruugiks enam pikemalt minu ümber sügeleda:

Mine sa ka persse!

Nuh, nüüd saad oma eesmärgi vaevata teostada wink
Annaks Lindale 10 punkti 10-st ja huvitav, et sügelev näpp ei vajutanudki nuppu seekord. wink
Peab järjehoidjasse lausa panema, kuidas.....Ph34r2 Tehtud.
1+1=2. Ehk osade terviksumma on suurem, kui terviku osad, ja nr. 2-te poleks olemas ilma nr. 1-ta, milles seisnebki puust ja punaselt kogu loomuliku hierarhia põhimõte.

Feminatsid aga hierarhiat eitavad, väites sisuliselt, et 1=2 on õige, sest kõik peab nende meelest olema ju üheselt võrdne. Seega nad väidavad lisaks, et 1=/=2 on vale, sest vastasel juhul ei oleks enam kõik võrdne ja hierahia ikkagi kehtib. Aga kogu konks, mille nad oma taipamatusest alla on neelanud seisneb selles, et nende mõistes "õige"=/="vale". Millest selgubki, et kõik ikka ei ole päris võrdne - "vale" on piltlikult justkui allpool ja vähemolulisem kui kõrgemal asetsev "õige". Seega nende järjestamissüsteem, mis ütleb, et järjestamine on halb, ongi nende enda varjatud hierarhia, millest lihtsalt jääb paha maik külge. Kogu asja juures ongi naljakas see, et "õige" olemasoluks on tingimata vaja "vale" olemasolu (nagu analoogselt nr. 2 vajab sellele eelnevat nr. 1-te) - hierarhia eituseks on tingimata tarvis hierarhia olemasolu, sest mistahes eitus ise ongi juba hierahiline niiehknaa. Ehk feminatside võrdluse taotlus on oma olemuselt juba täiesti ebavõrdne absurd.
Heh, vaata kuhu sind saadeti, aga au sulle, ei murdunud wink

Tead, kui sa matemaatika (1+1=2) appi võtsid, sai mulle loodusliku hierarhia olemus selgeks, lõplikult ja üheselt.
Ainult vaata, looduses tegelikult ei esine ühtesid, kahtesid,
kolmesid jne. Alati käib asja juurde mingi junn - näiteks
1(üks)jumal, 2(kaks)lolli, 3(kolm)kuradit. Kokku saab liita
kas jumalaid või kuradeid omavahel, aga kuraditele jumalaid liita ei saa. Nüüd sinu näitel üks kurat+veel üks kurat=kaks kuradit. Hierarhia olemus oleks siis nii: liites (hüpoteetiliselt, et sina oled kurat ja sinu naabrimees on ka kurat) sind ja naabrimeest, saame uue olendi nimega "kakskurat" kes hierarhiliselt asub sinust ja naabrimehest kõrgemal levelil ja jagab päevakäske.
Ei no lihtne ja loogiline.
wink
Kas sulle jääb arusaamatuks, et 2 meest on rohkem kui 1 mees?
Ma mõtlesin, et tea kas mul sel aastal midagi nii ägedat veel juhtunud on. Mõtlesin ja mõtlesin, aga vist ei olegi.
wink
(11-12-2012, 16:35 )Tropp Kirjutas: Heh, vaata kuhu sind saadeti, aga au sulle, ei murdunud wink
Sa eksid adressaadiga.
Tsitaat:Tead, kui sa matemaatika (1+1=2) appi võtsid, sai mulle loodusliku hierarhia olemus selgeks, lõplikult ja üheselt.
Ei ole näha, et sa oleks saanud.

Krt'le soovitus - kui ei saada aru ja ei tahetagi saada, siis pole mõtet ka igasugustele oletustele ja möödarääkimistele lõpmatuseni vastu vaielda (või selgitada).
Panin puusse või?
Tegelt olid sina selle au ära teeninud, anna andeks wink
Tuli leegitseb siin teemas mühinal, ma vaatan...Valaks siis õli juurde .Need , kes üritavad väita, et naine on mehest alamaks loodud jne. , võiks mulle ütelda, et miks siis need üksikud mehed, kellele mingil põhjusel pole paarilist leidunud , reeglina kodutuid koeri meenutavad ? Erandi moodustavad need nn . tugevama soo esindajad, kes endas tasakaalu on leidnud, ja naisi alamateks olenditeks ei pea .

Oskate te mulle seda seletada, miks siis Looduse Kroonile seda puuduvat roiet nii hädasti vaja on, et kohe kaugele paistab , et nad õnnetud on ? Kas seepärast, et pole, kelle üle domineerida ? Laugh Ja kordan, küsimus on mõeldud meestele, kes räägivad naistest kui teise järgu inimestest .
Kage - kes vaidleb kes mitte?
(11-12-2012, 16:56 )olematu Kirjutas: Oskate te mulle seda seletada, miks siis Looduse Kroonile seda puuduvat roiet nii hädasti vaja on, et kohe kaugele paistab , et nad õnnetud on ? Kas seepärast, et pole, kelle üle domineerida ? Laugh Ja kordan, küsimus on mõeldud meestele, kes räägivad naistest kui teise järgu inimestest .


See umbes seda liiki küsimus, et miks naine on sitt mees?

Tõepoolest, katus on tules.
Tegelikult ma ei tohiks siia enam reakestki kirjutada, sest olematu küsimus ei ole minule.
Küsimus oli Krtile, ja tema vastus teeb talle au.
wink
Olematu - erinevus ei tähenda alamat ega ülemat.
Enamus probleeme tuleb sellest, rollid on sassis.
Mõni mees tahab olla naine ja naine mees.

From GalaxyS with Tapatalk
Ei. Probleemid tulevad sellest, kui mees paneb paika mida tähendab naine ja naine paneb paika, mida tähendab mees, ning siis nõuab teise sugupoole vastamist sellele paikapanekule. See pole vaid sugudevaheliseks probleemiks vaid kogu ühiskonnakorralduses, kus poolearulised panevad paika hierarhiaid ja teevad seadusandlust. Iga paikapanija peaks väga kriitiliselt suhtuma oma võimetesse, paraku näitab elu vastupidist - piiratud inimene on endaga rohkem rahul ja oma õiguses veendunud kui intelligentne ja avatud inimene. Eriti veendunud on piiratud inimene oma visioonis sellest, mida peaksid teised tegema ja kuidas asjadest aru saama selleks, et tema luul saaks tõeks osutuda.

Lollust on levitatud juba enam kui küll ja see pole paraku tagajärgedeta, iga teooriateprodutsent peab ka kord kandma oma levitatud jama raskust, kui muidu seda seost ei mõista, siis kujutle piltlikult, kuidas ehitatud hierarhiapüramiid su kukile kukub ja pole enam kedagi, kes hooliks sind sealt alt välja sikutama tulla.

Tropp, ei pannud sa puusse, lugesid infi, mida kirjas ei olnud, aga Krti pole enam kusagile saata, ta on kohal juba.
(11-12-2012, 16:56 )olematu Kirjutas: Valaks siis õli juurde .Need , kes üritavad väita, et naine on mehest alamaks loodud jne. , võiks mulle ütelda, et miks siis need üksikud mehed, kellele mingil põhjusel pole paarilist leidunud , reeglina kodutuid koeri meenutavad.

Kas seda on väitnud keegi teine peale nende naiste kes seda femmi teemat siin propageerivad?
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat