Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hea õudus-arvutimäng
Autor Sõnum
hullumeelsus
hullukas

22-12-2012 17:21
Postitus: #26
RE: Hea õudus-arvutimäng
Halo 4 ei ole kahjuks õudukas Laugh

Kaks lolli moodustavad lollide kamba
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
NelliN2
keegi

08-01-2013 15:01
Postitus: #27
Pole küll otseselt teemasse ,aga kas keegi selle mänguga ka tuttav on?
https://www.google.ee/search?q=Unsolved+...20&bih=919

Nüüd mängitud. Kuidagi rabe ja lihtne oli.
URU Myst on kordades parem.
(selle postituse viimane muutmine: 11-01-2013 15:44 NelliN2.)
elamenäeme
Uustulnukas

08-01-2013 15:27
Postitus: #28
Olen vanakooli mees ja doomist ei saa üle ega ümber.

Siin ilmas on kõik ajutine , isegi su oma keha jätab sind lõpuks maha.
Deadmaus
Kassi ei karda.

09-01-2013 19:15
Postitus: #29
(08-01-2013 15:01 )NelliN2 Kirjutas:  aga kas keegi selle mänguga ka tuttav on?
https://www.google.ee/search?q=Unsolved+...20&bih=919

Ma olen sellega internetis põgusalt kokku puutunud, tundus huvitav, aga reaalselt mängimiseni pole jõudnud. Aga ta on mul *to play ("mängud, mida mängida")* listis. Kui aega saan, siis proovin.

Ja Doom, oi seda sa vanasti palju mängitud Laugh Keeruline oli, paljusid kohi pidi mitu korda tegema, hull klõbistamine. Bleh

I beg to dream and differ.
PaigeMaher
Tavaliige

10-01-2013 04:48
Postitus: #30
http://www.youtube.com/storpey ehk siit saab ideid Smile minu lemmikud on deep sleep, kõik slenderi mängud ja SCP containment breach
looodi
Uustulnukas

16-01-2013 20:46
Postitus: #31
Küsimus on pigem keskkonnas, kus sa mängid. Loo endale ümbrus, kus miski sinu tegemist ei sega, siis tekib ka hirmu efekt. Vaikne pimedavõitu tuba koos enamvähem heliga peaks asja kindlasti paremaks tegema.

Väike piibutäis kanepit on must go, kui süvenemisega probleeme on.(jah, tegemist on narkoga, eeldan et inimesel on oma mõistus mitte uisapäisa asju tarvitada).
(selle postituse viimane muutmine: 16-01-2013 21:22 Cassiopeia.)
kosmosekutt
Tavaliige

16-01-2013 23:30
Postitus: #32
MASS EFECTi kaudu on avalikuse ette toodud venemaa ET-secret osa saladusi, milliste ET-ga on vene eriteenistustel tegemist olnud jne
tapsix
Bännitud

17-01-2013 06:22
Postitus: #33
(16-01-2013 20:46 )looodi Kirjutas:  Väike piibutäis kanepit on must go, kui süvenemisega probleeme on.(jah, tegemist on narkoga, eeldan et inimesel on oma mõistus mitte uisapäisa asju tarvitada).
Poliitiliselt igati korrektne lähenemine. Mina nii korrektne ei ole:
http://www.kummaline-maailm.com/Teema-Ka...ight=kanep
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ight=kanep
Seda vaimset avardumist kardetakse ikka nagu tuld.Laugh
Ei ole ise proovinud, kui Amsterdami juhtun, proovin ära.wink
Tsitaat:Kanep ja vaimsus

Kanep on psühhedeelikum. Sõna psühhedeelikum tuleneb kreekakeelsetest sõnadest ´psyche´ - ´hing´ ja ´deloo´ - ´paljastama´. Psühhedeelia all võib mõista hinge nähtavaks tegemist. Psühhedeelsed ained "avavad hinge" ja aitavad meil meid ümbritsevat nähtamatut maailma paremini mõista (ja see läbi mõista paremini ka nähtavat maailma). Teisiti öeldes võimaldavad psühhedeelikumid inimestel jõuda kõrgematele teadvuse tasemetele - nö valgustatud seisundisse. Jutt on teadvuse tasemetest, mida tavaline inimene ettegi ei oska kujutada, sest pole neid kunagi kogenud. Kõrgemate teadvuse tasemeteni (inglise keeles kasutatakse lihtsalt väljendit "high") on võimalik jõuda ka psühhedeelikume kasutamata - läbi pika harjutamise ja pühendumise, näiteks joogid ja muud esoteerilised meistrid oskavad sarnaseid tasemeid saavutada läbi meditatsiooni.
Tuntumad psühhedeelsed ained lisaks kanepile on magic mushrooms, lsd ja ayahuasca.

Ajaloolased on teinud kindlaks, et kanepi põlemisel tekkiva suitsu sissehingamisest või kanepitaime söömisest tingitud meeleseisundi muutumist on läbi terve inimajaloo religioossetes rituaalides kasutatud.
India ja nepali hindud on tuntud kanepi tarvitajad. Sankristi keeles kutsuti seda taime ganijika (ganja – tänapäeva india keeltes). Veedades mainitud antiikset püha hallutsinogeeni soma peetakse ka kanepiks.
Ka muistsed juudid ja varajased kristlased kasutasid kanepit religioosse sakramendina. Heebrea keelset tooras esinevat fraasi kaneh bosm (tõlkes: aromaatne roog; nt 2. mo 30:23, kokku on seda sõna mainitud piiblis viis korda) peetakse heebrea keelse sõna qannabos (kanep) teisendiks. Tänapäeval levinud piiblites on kanepi asemel kirjas ´kalmus´. Viga tuli sisse esimestes kreeka keelsetes tõlgetes, kus kaneh bosm kalmuseks tõlgiti ja nii on see jäänud tänapäevani, ka eestikeelses piibli tõlkes. Seda, et originaalis tõepoolest kanepist räägitakse, on paljude spetsialistide seas kinnitanud ka jeruusalemmas asuv hebrew university 1980. aastal.
Kes soovib lähemat infot, interneti otsingumootor: „ kaneh bosm“.
2. ms 30 peatükk 22-25: `ja issand rääkis moosesega, öeldes: “ja sina võta enesele parimaid palsameid: viissada seeklit sula mürri, ja pool osa sellest, kakssada viiskümmend seeklit, healõhnalist kaneeli, ja kakssada viiskümmend seeklit lõhnavat kalmust - kanepit, ja viissada seeklit kassiat püha seekli järgi, ja kolm toopi oliiviõli, ja valmista sellest püha võideõli, rohusegajate viisil segatud salvi; see olgu pühaks võideõliks!“`
30-31 `"ja võia aaronit ja tema poegi ja pühitse nad mulle preestriteks! ja räägi iisraeli lastega ning ütle: see olgu teile põlvest põlve minu püha võideõli!"`
Võidmine on iisraeli rahva hulgas antiikne traditsioon. Antud peatükis kirjeldatakse õli kasutamist välispidiseks võidmiseks. Kanepist valmistatud õlidel on läbi naha mõjuv psühhoaktiivne ja raviv toime.
Lisaks võidmisele õpetab jumal moosesele ka suitsutusohvrite toomist:
sama peatüki 7-8 salm: `"ja aaron põletagu selle peal healõhnalist suitsutusrohtu; ta põletagu seda igal hommikul, kui ta lampe korraldab! ja kui aaron õhtul lampe üles seab, siis ta põletagu nõndasamuti; see olgu teie tulevastele põlvedele alaline suitsutusohver issanda palge ees!"´
Edaspidi on piiblis mitmel pool juttu, kuidas erinevad jumala sulased suitsutusohvreid läbi viisid. Nt 2 aj 2:3 ´"vaata, mina tahan ehitada issanda, oma jumala nimele koja ja selle pühitseda temale, et tema ees suitsutada hästilõhnavaid suitsutusrohte, tuua igapäevaseid ohvrileibu ja põletusohvreid hommikul ja õhtul, hingamispäevil, noorkuupäevil ja issanda, meie jumala pühadel; see on iisraelile igaveseks kohustuseks."´
Kanep on religioosse viirukina ka otsesõnu välja toodud jesaja 43:23-24, kus jumal oma sulaseid noomib:´„sina ei ole mulle toonud oma põletusohvrite lambaid ega ole mind austanud oma tapaohvritega; mina ei ole sind pannud orjama roaohvriga ega ole vaevanud viirukiga. sina ei ole mulle ostnud raha eest kalmuseid - kanepit ega ole mind küllastanud oma tapaohvrite rasvaga, vaid sa oled mulle tüli teinud oma pattudega, oled mind vaevanud oma süütegudega.“´

Ka paljudes teistes religioonides on kasutatud kanepi lehtede ja õite põletamist religioossetel eesmärkidel. Tavaliselt põletatakse suitsutusrohtu telkides. Mõte on väga lihtne: suitsutusohvrit läbi viies täitub ruum suitsuga ja kõik riitusel osalejad saavad sellest osa. Kanepit ei pea ilmtingimata suitsetama, piisab kui põletamisest tekkivat suitsu endale sisse hingata.
Jeesuse kohta on teada, et ta tegi pimedaid nägijaks. Silmahaigus glaukoom tekib kõrgenenud silmarõhust, mis põhjustab närvikahjustusi. Kanep ja kanepiõli vähendavad seda survet, haiguse tekkepõhjus kaob ja nii saabki pimedaid jälle nägijaiks teha.

Kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks.
Kipspead, kõik on eks, ristitud Johannesteks.Angry
karusloom
Uustulnukas

20-01-2013 20:01
Postitus: #34
(26-07-2012 15:35 )Nielander Kirjutas:  Kuigi teemaalagatajale on keegi juba Dead Space sarja soovitanud, soovitaks ise igaks juhuks veelkord, sest tegemist on tõesti judinaid peale ajava mänguga...

Tegevus toimub esmapilgul mahajäetud kosmoselaeval ja kurjameid päris zombideks ma küll ei nimetaks. Vaatamata heale graafikale on vähemalt esimesed kaks osa arvuti nõudmiste suhtes küllaltki sõbralikud.

DS I: http://www.youtube.com/watch?v=svZyKaY2mDk
DS II: http://www.youtube.com/watch?v=PSNM6424ghA

Soovitan enne mängimist ülevaadata ka Dead Space animatsioon milles kirjeldatakse kuidas lugu alguse saab:
http://www.youtube.com/watch?v=LCpkUY8g7KE

Alan Wake
(selle postituse viimane muutmine: 13-02-2013 13:31 karusloom.)
Remos
Uustulnukas

12-06-2013 23:07
Postitus: #35
Area 51 - Tasuta mäng, mis ei ole iseenesest väga hirmus, aga sinna on lõimitud mitmed tänapäevaseid vandenõuteooriaid. Lisaks David Duchovny annab hääle peategelasele.
Black Goat
Vana kala

13-06-2013 13:47
Postitus: #36
Konsoolimängudest kindlasti Resident Evil 2.Mängisin seda kunagi PS 1 peal ja tegemist on väga hea horror mänguga.Hea story,atmosfäär ja ehmatab kõvasti.

Tasuta Numeroloogia Lugemine
Ultimate Magick Power-The Ability to Define Your Own Destiny
[Pilt: great_books.jpg]
Krizzie
Unique, like everyone else

29-06-2013 22:12
Postitus: #37
Jah, Slender ning Amnesia on head mängud Laugh Slenderil on ka teistsugusi versioone, ise soovitaks Haunt'i, täiustatud ning hirmsam, saab leida ka pilte ning näha vaime. Hea ka Slenderman's shadow, erinevate mapidega: http://www.slendermansshadow.com/download.php
Kuna see teema on vana, siis nüüdseks on juba Amnesial ka uus osa (Machine for Pigs)
Silent Hill - Shattered Memories (paneb mängu jooksul kokku sinu psühholoogilise profiili ning loob selle abil koletisi mis peaksid olema hirmutavad just sulle, pole PC-le kuid emulaatoriga saab ikka)
Tondinahk
Hingelind

29-06-2013 23:18
Postitus: #38
(08-01-2013 15:27 )elamenäeme Kirjutas:  Olen vanakooli mees ja doomist ei saa üle ega ümber.

Seoses Doom mänguga...

Koputab Põrguvürst Taevataadi väravale. Taevataat avab ja küsib:
" Mis nüüd lahti, et sina taeva väravate taha tuled?"
Põrguvürst vastu:
" Tead, miski IT vennike suri ja sattus minu juurde põrgusse, ole pai ja võta ta enda juurde!"
"Miks küll?" imestab Taevataat.
" Vaata, nii kui ta põrgusse maandus, karjatas "Yes, Doom!" ja tappis pooled mu kuradikesed maha!"

" Alati ei pruugi asjad olla nii, nagu pealt näha paistab..."
BleedingOutMyEyes
ebatavaliige

03-11-2013 11:04
Postitus: #39
Mõtlesin Diablo 3 mängida ning tegelase nimeks panna oma poja keskmise nime. "Adolf" on mittesobiv ja solvav ning keelatud kasutada.
paadikapten
Seilamas sädemete kannul

17-11-2013 06:18
Postitus: #40
GTA2 ehk Grand Theft Auto 2. Selle mängu uuemaid versioone pole ma mänginud, aga antud versioongi on jube.
Eks proovi ise. Pane endale peale surematuse ja kõigi relvade koodid. Kahel relval saab eraldi koodiga anda igavese laskemoona.
Ja siis lihtsalt hakka mööda virtuaalset linna ringi tuiama ja kõiki ettejuhtuvaid inimesi tapma. Nii relvadega, kui ka näiteks autoga alla ajades. Metroojaamades saab relvalaskudega inimesi sundida jooksma rööbastele, kus elektrilöök nad tapab. Surematus lubab tuimalt tappa ka politseinikud, kes sind kinni püüda proovivad. Nähtamatuse kood annab võime teha mida iganes ilma, et sind nähtaks. Saad minna teesulu juurde ja seal autode vahel seisvad politseinikud ükshaaval maha lasta või leegiheitjaga põlema panna. Selle eest saab punkteHrmm Pluss ülesannete lahendamine, mis samuti sisaldab vägivalda. Näiteks esimesel tasemel võtad vastu ühe maffiagrupi tööotsa. Ülesandeks on võtta märgistatud takso, koguda sinna hunnik konkureeriva kamba mehi ja viia takso sadamasse, kus kraana selle hellalt uputab. Või võtad märgistatud bussi, kogud teise kamba pahaaimamatud vennad sinna, viid bussi oma tööandja koopasse ja seal lastakse see buss õhku. Sa võid ka tööandja kukele saata, lasta bussi ise õhku või hakata sellega mööda kõnniteed rallima.

Harva tahab minus mingi kiiks väljaelamist ja siis ma mängin seda, pannes samal ajal Winampist enda lemmikmuusika käima. Näiteks olen seda mänginud Unchaned Melody mingi instrumentaalversiooni saatel - tekib kaif, mida ma ei oska sõnadega kirjeldada. Olen seda mänginud veel house- ja ambientmuusikat kuulates.

Õudne tunne tekib vaadates, millised võimalused on mängutegelasele antud.

Doom on selle kõrval Muri peer. Seal tahavad sind rünnata eranditult kõik, kes sulle ette jäävad, ja nende välimus ei erine filmikoletiste omast - ülepingutatud jura, mis minu jaoks virtuaalmaailmas ei tööta.
(selle postituse viimane muutmine: 17-11-2013 06:20 paadikapten.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog