Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvine kokkutulek 2012 Valgehobusemäel 13-15 juuli
#1
Suvine kokkutuleks toimub siis seegi kord
Valgehobusemäel.

Tulijad:

Metafor
Katz ja miniKatz
Thor ja Elis
parabool
Cässu
Ott Sama
Nandi
Hiiglane
Tehnoloog
InDemand
chapy
Marina
DarkXenoa
Reiko
usiik
Darksider
stalo
marurarum
kukoc
Geku
Vasta
#2
Puhkan hetkel Raplamaal. Uurin Eidapere asja.
Kui õnnestub teen pilte. Mõlemad kohad sobivad.
Graafikusse teen päevad punaseks. wink
Vasta
#3
pole seal enne käinud ja ei jõua nüüdki,muidugi kui sinna lastakse uustulnukaid kuna olen sel hetkel välismaal võibolla .
Vasta
#4
(24-04-2012, 18:23 )ripnoi Kirjutas: pole seal enne käinud ja ei jõua nüüdki,muidugi kui sinna lastakse uustulnukaid kuna olen sel hetkel välismaal võibolla .

Ei ole kellestki keelajat-lubajat, aind tule kohale.

Vasta
#5
Endal näib sel hetkel isegi olevat aega vabat. Pakun välja et võiks proovida kokkutuleku kohta veidi mudida, pole ammu mere ääres käinud ja ehk mõnigi teab ka, millele sellega vihjan.


Rääkides aga kokkutulekutest üldiselt, siis ei mõista, miks uued näod küsivad alati kutset peole?
Teema on ju üleval, kui uurid foorumit, siis oled ka foorumlane.
Järeldus: SEE kokkutulek on just SINULE!

Vasta
#6
Kas sa vihjad minu lompi? Laugh ok.ok...
See kyll meri pole, aga lomp sellegipoolest.
Oled sa ikka kindel, et see siin sina polnud? Ma vaatan nyyd pilte ja motlen kyll, et tuttava näoga poiss. wink
Vasta
#7
Ei tea mis lombist sa räägid, ise räägin Soome lahe lombist või Balti mere lombist
Vasta
#8
See pole jah see lomp mida mina motlesin.
Vasta
#9
Mina tulen ilmselt igal ajal kohale. Minule ja Elisele mõlemile korraga sobiks
kõige paremini varasemad nädalavahetused ja alates 27. juulist.
20.-22. juuli on kõige kehvem variant.
Vasta
#10
Mina lahkun 20. Juuli Eestist ja naastes olen pikalt hõivatud...
Lühidalt võttes eelistan 13-15. juulit oma ideaalse ajastuse ja sobivuse poolest enda ajakavasSmile
Vasta
#11
Mina lippan kord kuus läbi, no pole aega foorumi jaoks lihtsalt. Siin peab ikka hingega asja juures olema, et kaasa rääkida Smile Aga minu ja mini-Iirise võib küsimärgiga panna.
Vasta
#12
Ma arvan, et olen käsi. Oleks hea, kui sel või järgmisel kuul kindlama kuupäeva paika saab, sest suvel on puhkuste tõttu isegi kvartaalsesse graafikusse raske kindlaid vabu kuupäevi naelutada... =))
Vasta
#13
(24-04-2012, 12:06 )katz Kirjutas: Kaua tehtud kaunike! Nii ma siis võtangi teema üles, et kus ja kunas korraldada suvine kokkutulek? Esialgu pakkusin välja koha ja kuupäeva, kes nõus pole tõstke häält!
Missuguseid ettepanekuid suviseks kokkutulekuks? Saun? Ettekanded? Külalised?

Mul on NII NII kahju, et väga vähe aega ja pole aega foorumis enam tihti käia. Korra jooksen läbi ja jälle mitu päeva vaikus. Loodan, et teil selliseid muresid ei ole ja olete para-web´iga ikka hingelähedasedSmile

2. variandina oli meil siin kunagi mõte, et võiks korraldada suvise kokuka ka Eidaperes. Sinna saab rongiga ligi (Tallinnast). Järv, telkimisplats (isegi vist lõkkekoht aga surmkindel pole) olemas.


Tervitades Katz ja miniKatz

Tulijad:

Metafor
Katz (+teised)
Excubitoris
Thor ja Elis
Aurora Blue
Iiris lapsega?

Kas see on Mõdrikul asuv Valgehobesemägi we?

Vasta
#14
Vaata ja uuri Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli
Vasta
#15
AB, tundub, et praegune kirjas kuupäev on enam-vähem sobilikSmile
Vasta
#16
Olgu, siis lükkan juunis need numbrid letti ja nõuan õigust. =)
Vasta
#17
(30-04-2012, 11:07 )Aurora Blue Kirjutas: Olgu, siis lükkan juunis need numbrid letti ja nõuan õigust. =)

ääääähhh, ei ole vaja siin peenutseda midagi. Mis õigus? Lihtsalt selline on sinu tahtmine ja kogu lugu. Kas see tahtmine ka õige või ebaõige on, pole üldse oluline LaughLaugh


Peab ka end kohale vedama, kui teemast rääkida. Transpordi ikka leiab.

Vasta
#18
Roheline nagu ma olen, aga huvi on ülisuur selliste inimestega kokku saaada kes siin on. Lihtsalt tekkis mõningaid mõtteid, et kas jaurame nii sama kõik koos (pole varem osalenud
, aga ka see on ka väga tore). Kahjuks ei tea veel Teie traditsioone, aga mingi põneva tüübi võiks ju kusagilt kohale ju ajada küll. A' la Lena venemaalt.
Vasta
#19
Võtan tuleku plaani.Kuna kokkutulekuni on veel pikk aeg ja suvi teguderohke , siis minu osaluse tõenäosus on 50%.
Vasta
#20
kuukaart'i rõõmustamiseks võib öelda, et eks neid üllatajaid ole aegajalt spontaanseltki tulnud Smile
Vasta
#21
Tõstataks vahepeal teemat. Ehk on mõni huviline või ettepanek vahpeal juurde tulnud!
Vasta
#22
Ma teen nii, et ma üritan kõigest väest sinna üritusele tulla. Aga kuna mu tuttavatel on sünnipäevad selles kandis, siis ma ei ole kindel et ma 100% kindlalt tulla saan Smile Aga ma püüan. Püüan kõõgest väest Smile
Vasta
#23
Pingutan ka kõigest väest, et ennast üritusele vedada! Loodan, et teiselpool tehisjärve.. taas seda tiblaprallet püsti ei panda!
Vasta
#24
See on tore koht ja ei mäleta mainimisväärset tiblaprallet.
Kõik, kes enne pole käinud, võivad ka tulla. Siin tihti küsitakse luba.
Vasta
#25
(23-05-2012, 21:56 )Ott Sama Kirjutas: Pingutan ka kõigest väest, et ennast üritusele vedada! Loodan, et teiselpool tehisjärve.. taas seda tiblaprallet püsti ei panda!

(16-06-2012, 19:42 )Thorondor Kirjutas: See on tore koht ja ei mäleta mainimisväärset tiblaprallet.
Kõik, kes enne pole käinud, võivad ka tulla. Siin tihti küsitakse luba.


Pralle oli - vähemalt ühel korral aga vaid ühel õhtul. Arvan, et saame hakkama Bleh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,276 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,229 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,232 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Sügisene pööripäev 22. septembril 2012 lahendused 5 8,028 23-09-2018, 10:29
Viimane postitus: Müstik
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,239 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,024 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,283 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,226 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,514 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat