Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvine kokkutulek 2012 Valgehobusemäel 13-15 juuli
#26
Kas teil mingid kellaajad ka ss saavad paika pandud mis kell asi hakkab ja lõppeb umbes? Smile
Vasta
#27
(25-06-2012, 11:09 )3x1 Kirjutas: Kas teil mingid kellaajad ka ss saavad paika pandud mis kell asi hakkab ja lõppeb umbes? Smile

Tavaliselt ei ole. Kui just midagi ei juhtu olen mina kuskil hommiku poole kohal nii 11-13 vahel reedel ja bronnin koha ära. Teised osad tulevad õhtuks, teine osa laupäeval ja osad panevad juba laupäeval ajama ja osad siis pühapäeval. tegu on pigem sellise puhkamise üritusega kus inimesed kokku saavad ja suhtlevad.
Vasta
#28
Võib-olla hüppan siiski mõnel päeval läbi, kuigi algselt arvasin, et pole üldse võimalik tulla. Näis, kui soodsalt asjad selles suunas liiguvad Smile
Vasta
#29
Aasta tagasi, kui ma olin veel uustulnukas, siis mõtlesin pikalt, et kas tasub sinna kokkutulekule minna või mitte - käisin ära, ning kohale olid tulnud paljud "säravad tähed", keda poleks osanud oodatagi.

Seega võiks öelda, kes sinna esinema tulevad mujalt (nagu eelmine aasta Volke ja Defa baasist rääkija), ning kes kohalikest "teadjatest" läbi hüppab (nagu aastaid tagasi Zed, Celtic, VironShaman, jne).

Kui kohale tuleks keegi reaalsete võimetega selgeltnägija, siis oleks huvilisi ilmselt palju rohkem.




---
Pehmotõrje soodustab joomarluse teket.

Vasta
#30
(25-06-2012, 20:35 )lahendused Kirjutas: Aasta tagasi, kui ma olin veel uustulnukas, siis mõtlesin pikalt, et kas tasub sinna kokkutulekule minna või mitte - käisin ära, ning kohale olid tulnud paljud "säravad tähed", keda poleks osanud oodatagi.

Seega võiks öelda, kes sinna esinema tulevad mujalt (nagu eelmine aasta Volke ja Defa baasist rääkija), ning kes kohalikest "teadjatest" läbi hüppab (nagu aastaid tagasi Zed, Celtic, VironShaman, jne).

Kui kohale tuleks keegi reaalsete võimetega selgeltnägija, siis oleks huvilisi ilmselt palju rohkem.




---
Pehmotõrje soodustab joomarluse teket.
Ma usun, t kohaletulijatel on ka antud seltskonnas tore olla. Eesmärk pole ju selgeltnägijatega kohtuda vaid foorumikaaslastega silmast silma tuttavaks saada ja paraasju ka lives arutada.
Lahendused, keegi pole kohustatud kohale tulema (kui ei meeldi)!
Vasta
#31
Järgmine kokkutulek peaks siis olema selline, et tulevad suured arutelud, kes on köige kövem nägija Laugh
"Kas Sa seda metsa näed?"
"Ei näe, puud on ees."

Ehk, kui sellise suhtumisega asjale läheneda, siis peaks para-web'i kokkutulek kasutajatest tyhi olema, ega huvitujad ju ei loe, ainult tegijad.
Kuna sellisel juhul klassifitseerin hr lahendused ka mittenägijaks, siis vöiks tema seekord hoopis koju jääda, oleks vingumist vähem.
Vasta
#32
Soovin teile head kokkutulekut. Ise viibin komandeeringus.
Vasta
#33
Tundub, et üle hulga aja võib siis Nandi ja Hiiglase ka tulijaks panna.
Vasta
#34
(27-05-2012, 16:41 )Leena Kirjutas:
(27-05-2012, 15:47 )NelliN2 Kirjutas:
(27-05-2012, 15:08 )Leena Kirjutas: Tegelikult on võimalik püramiidi põhi maha märkida kasutades nuga, labidat, kirvest ja pilliroogu/bambust või midagi muud taolist. Selleks kulub küll rohkesti aega kuid see on võimalik.
Juhul kui neil nuga, kirvest ja labidat ei olnud siis saab ka ilma nendeta kuid ajakulu läheb veelgi suuremaks
Proovi alustuseks oma põllulapp nii maha märkida...Bleh
Pole probleemiwink

Kutsuge Leena ülaltoodud atribuutidega mingit kvadraati maha märkima. Ei usu ,et kokkutulnuil igav hakkaks.Smile
Ise kahjuks seegi kord tulija ei ole.
Vasta
#35
Aiiaii. Oleksin kah väga tahtnud tulla, kuna eelnevatel aastatel pole jöudnud. Aga kahjuks välismaal. Noh, järgmist korda järjekordselt oodates. Smile
Vasta
#36
(04-07-2012, 09:50 )TriinuMeoww Kirjutas: Aiiaii. Oleksin kah väga tahtnud tulla, kuna eelnevatel aastatel pole jöudnud. Aga kahjuks välismaal. Noh, järgmist korda järjekordselt oodates. Smile

Hea, et teada andsid. Muidu teised kokkutulekul olnud oleksid muretsema hakanud, et kus see TriinuMeoww on? Smile
Vasta
#37
(01-07-2012, 15:24 )Nandi Kirjutas: Tundub, et üle hulga aja võib siis Nandi ja Hiiglase ka tulijaks panna.
... ja minu, kui samasse autosse mahun.

Vasta
#38
Kui ma endale mingisuguse transpordi saan Tallinnast Valgehobusemäele, siis ma olen ka tulemas. Üritan InDemandi ka kaasa vedada, kui saab. Kui ta vedu võtab. Smile Eks, see, kas tulla saan, selgub alles järgmise nädala jooksul Smile
Vasta
#39
Tere, kas kokkutuleku kohta saaks rohkem informatsiooni näiteks
osalustasu osas, söök-jook ilmselt ise kaasa võtta, pakute mingit tegevuskava või loenguid, kas peab kindalt olema ette registreeritud?
Vasta
#40
(05-07-2012, 09:07 )chapy Kirjutas: Tere, kas kokkutuleku kohta saaks rohkem informatsiooni näiteks
osalustasu osas, söök-jook ilmselt ise kaasa võtta, pakute mingit tegevuskava või loenguid, kas peab kindalt olema ette registreeritud?

Loe läbi palun teema algusest peale ja tutvu ka eelmise sama kokkutuleku teemaga - seal on kõik vastused olemas.
Smile

Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli
Vasta
#41
(05-07-2012, 09:07 )chapy Kirjutas: Tere, kas kokkutuleku kohta saaks rohkem informatsiooni näiteks
osalustasu osas, söök-jook ilmselt ise kaasa võtta, pakute mingit tegevuskava või loenguid, kas peab kindalt olema ette registreeritud?
Väga head küsimused. Teinekord peaks kohe alguses kokkutulekut välja kuulutades need ära vastama. Vanematele kokkutulijatele on need kuidagi isenesest mõistetavaks muutunud.

Osalustasu ei ole.
Söök, jook tuleks endal kaasa võtta. Laupäeva hommikul on alati keegi Jänedale poodi minemas, et soovijatele lisa tuua. Võib-olla saab Valgehobusemäe külastuskeskuses ka süüa. Mõni aasta on seal mõne ürituse raames kõik kinni.

Kindlat tegevuskava pole. Tavaliselt ilmuvad laupäeval välja üllatuskülalised, kes siis jutustavad oma lugu või tekib nendega arutelu.
Karjääris käiakse ujumas.
Vasta
#42
Metafor käis välja mõtte et sellel kokkutulekul võiks ühtlasi ka MTÜ Üldkoosoleku ära pidada.
Küllap ta jõuab teatada kõigile liikmetele veel selle täpsema toimumisaja ja päevakorra, nagu peab.
Ehk leidub siis veel ka uusi huvitatuid MTÜ liikmeks astuma.
Vasta
#43
(04-07-2012, 10:02 )Jõhvikas Kirjutas:
(04-07-2012, 09:50 )TriinuMeoww Kirjutas: Aiiaii. Oleksin kah väga tahtnud tulla, kuna eelnevatel aastatel pole jöudnud. Aga kahjuks välismaal. Noh, järgmist korda järjekordselt oodates. Smile

Hea, et teada andsid. Muidu teised kokkutulekul olnud oleksid muretsema hakanud, et kus see TriinuMeoww on? Smile

Sinu jaoks kirjutasingi. Et su süda ikka rahul oleks, et ei muretseks mu pärast!
Vasta
#44
Tehnoloog, me vaatasime asjad üle ja mõtleme praegu kas meil üldse on vaja üldkoosolekut.
Eks anname teada kui täpsed plaanid selguvad.
Vasta
#45
(05-07-2012, 10:34 )Thorondor Kirjutas:
(05-07-2012, 09:07 )chapy Kirjutas: Tere, kas kokkutuleku kohta saaks rohkem informatsiooni näiteks
osalustasu osas, söök-jook ilmselt ise kaasa võtta, pakute mingit tegevuskava või loenguid, kas peab kindalt olema ette registreeritud?
Väga head küsimused. Teinekord peaks kohe alguses kokkutulekut välja kuulutades need ära vastama. Vanematele kokkutulijatele on need kuidagi isenesest mõistetavaks muutunud.

Osalustasu ei ole.
Söök, jook tuleks endal kaasa võtta. Laupäeva hommikul on alati keegi Jänedale poodi minemas, et soovijatele lisa tuua. Võib-olla saab Valgehobusemäe külastuskeskuses ka süüa. Mõni aasta on seal mõne ürituse raames kõik kinni.

Kindlat tegevuskava pole. Tavaliselt ilmuvad laupäeval välja üllatuskülalised, kes siis jutustavad oma lugu või tekib nendega arutelu.
Karjääris käiakse ujumas.

Aitäh vastamast! Püüdsin küll enne oma küsimuse saatmist eelnevaid postitusi lugeda aga selles sigri-migris ei saanud ma kõigile oma vastustele küll kahjuks vastuseid ja küsijale ju suu pihta ei lööda! Smile Valgehobusemägi pole minust kaugel, saaks tuldud ikka kui end tõsiselt kätte võtta ja ilm väga lolli ei mängi. Võibolla mõne meiekandist kaasagi meelitatud. Hoian end infoga kursis. Tänan tähelepanu eest!
Vasta
#46
Kas on ka mingi vanusepiirang?
Vasta
#47
Puid šašlõki jms tarvis oleks vaja kaasa võtta, eelmine aasta jamasime seal mingite võsast murtud materjaliga...

Vett võiks nende 5 liitriste kaljatünnidega kaasa tuua - eelmine aasta igatahes laupäeval tuli autodega juurde tuua. Vette jahedasse tünnid, käib küll.

Vasta
#48
(05-07-2012, 23:27 )darksider Kirjutas: Kas on ka mingi vanusepiirang?

Ei ja Ja - issi emmega on meil väga pisikesed kohal käinud.
Kunagi tõid isa-ema ühe 14a preili ise kohale ja lubasid siis meiega jääda.

Meil piirangut ei ole aga kui isik on noorevõitu siis oleks tore kui omaks vanemate luba.
Vasta
#49
Eks näis kuidas Nandi ja Hiiglase autosse mahume.
Kaasa tuleks peale kaevuveega anumate võtta veel
see "present"-koormakate nagu mul paaril eelneval
suvel oli, vihma korral mahume kõik selle all olema.
Vasta
#50
Tundub, et keegi-kuskil on väga vastu, et mina kohale e jõuaks. Hetkel on mul jalg paistetanud ja tundub, et järgmine nädal veel kulub selle raviks. Teiseks on ka muresi töö juures ja see nädalavahetus olen plaani väliselt tööl - kõik 3 päeva. Kellel tugevad närvid võib vaadata kuidas see jalg välja näeb aga ei soovita. Seega - see kord siis sedamoodi. Loodan, et järgmisel suvel olen rohkem "elus" ja sünnipäeval (kus iganes see toimuma saab) loodan, et olen kohal.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,277 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,245 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Sügisene pööripäev 22. septembril 2012 lahendused 5 8,028 23-09-2018, 10:29
Viimane postitus: Müstik
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,025 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,284 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,227 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,516 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat