Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvine kokkutulek 2012 Valgehobusemäel 13-15 juuli
#76
Ei saa end kohale vedada.
Vasta
#77
(11-07-2012, 23:37 )reddevil Kirjutas: seda kyll jah aga ma mõtlesin et kui hakata mingi telki ja muid asju tirima siis see rongi sõit kehv varjant aga noh kui see korda autot ei saa siis ehk järgmiseks aastaks saab tulla kuna olen siin foorumis uus ja ei tadnud sellest enne.
Aga nii matkataksegi, et võetakse kogu nodi selga. Mõni autoga tulja toob suu raudteejaamast ära, siis ei pea jala kõndima.
Rongi ja jalgrattaga on väga mugav, ma koguaeg nii käinud.

Thorondor ja Elis tulevad seekord kahjuks alles laupäeva hommikul.

(10-07-2012, 23:47 )darksider Kirjutas: Thor, enam sa IRCis ei käi? Ma mingi viimased nädala aega seal üksi konutanud Laugh
Paaril päeval nädalas ikka käin, aga see kohalik vaim seal ütleb, et kedagi teist ei käi.
Vasta
#78
(12-07-2012, 11:00 )Thorondor Kirjutas:
(11-07-2012, 23:37 )reddevil Kirjutas: seda kyll jah aga ma mõtlesin et kui hakata mingi telki ja muid asju tirima siis see rongi sõit kehv varjant aga noh kui see korda autot ei saa siis ehk järgmiseks aastaks saab tulla kuna olen siin foorumis uus ja ei tadnud sellest enne.
Aga nii matkataksegi, et võetakse kogu nodi selga. Mõni autoga tulja toob suu raudteejaamast ära, siis ei pea jala kõndima.
Rongi ja jalgrattaga on väga mugav, ma koguaeg nii käinud.

Thorondor ja Elis tulevad seekord kahjuks alles laupäeva hommikul.

no see on ka hea mõte aga kuna ma sain sellest kokkukast alles eile teada siis arvan et kahjuks vist ei tule kuna yksi ma kyll tulla ei viitsi ja pole jõudnud sõbradega räägida . aga kes teab oleme vahepeal vennaga lambist autosse istunud ja läinud sinna kuhu esimene mõte on Laugh
Vasta
#79
Reddevil - paljud tulevad üksi. Olen ise korduvalt käinud nii Valgehobusemäel kui ka mujal "kokukatel" üksi ja jalgrattaga või ilma. See ei ole keeruline. Harju ära - see on Inimeseks olemise üks külg, et suudad ka asju üksi teha ja tänapäeval pole see üldse keeruline. Smile
Vasta
#80
Tulin ka oma esimestele kokkutulekutele üksi, mida aeg edasi, seda enam inimesi tekib kellega koos minna.
Vasta
#81
Ehh, noor inimene ja ei viitsi... See pole lihtsalt võimalik! Iseasi, kui huvi pole.
Kunagi veel paarkümmend aastat tagasi sai suveti kokkutulekutel ikka nii käidud
et telk ühe ja muud kodinad teise käe otsas, vahel ka seljakott lisaks. Mõnikord
tuli kokkutulekupaika lausa kolme bussiga järjest sõita ja mõned km lõpupoole
ka jalgsi kõndida kui keegi möödasõitja juhuslikult autosse ei võtnud. Praktika
näitas et kui hommikul teele asuda, võis bussiplaane uurides enne õhtut suvalisse
Eesti kohta jõuda. Nüüd ma juba "tükk vanainimest" ja vahel on lubatud kasutada
ka sõnapaari "ei viitsi"...
Mis nüüd viga Tallinnast tulla kui üheainsa rongiga saab juba sinnakanti...

Ilmateade lubab kohatisi hoovihmasid homseks ja ka laupäeva pealelõunaks.
Kui telkidele lisaks kattekiled panna, on pärast lihtsam telke kuivatada.
Arvestame et pole olemas halba ilma, võivad vaid ebasobivad riided olla.
Vasta
#82
Aga siis selline küsimus et kui isegi oleks nii võimalik et Aegviitu saaks keegi vastu tulla siis mis kella paikku see oleks?
Vasta
#83
See on kokkuleppel juba nendega, kes autoga tulevad. Sa hõika välja siin millal sa tuled ja millal sa kohal oled ja küsi kas keegi saab sind ära tuua.

Abivalmeid inimesi alati leidub.... Smile
Vasta
#84
(12-07-2012, 14:11 )3x1 Kirjutas: Aga siis selline küsimus et kui isegi oleks nii võimalik et Aegviitu saaks keegi vastu tulla siis mis kella paikku see oleks?
Eks ikka enam-vähem sellisel kellaajal kui rong saabub.
Millal aga saabub (ühtlasi ka Tallinnast väljasõidu ajad),
võiks huvilised siia ise postitada ja siis uuesti küsida.
Küllap siis ka aitajaid leidub, seda on ikka varemgi olnud.
Samuti võiks iga rongiga tulija selgitada, mille järgi teda
teised ära tunneksid (stiilis "rullikeeratud ajaleht vasakus
käes" vms.).
PS. Lisaks võiks keegi, kes arvab end laagriplatsile reedel
varem jõudvat (meie autoga jõuame väga hilja), siiasamasse
teemasse oma telefoninumbri jätta, et platsiga võiks ühenduse
saada need kes ootamatult abi vajavad.
Vasta
#85
Ma plaanin jõuda kuskil alates kella kahest kuni kella neljani päise päeva ajal. Niiet jätan oma telefoni nr siia, kuid palun seda mitte kuritarvitada. Oman autot.
Katz 58168823
Vasta
#86
Vaatasin, et keegi oli teemas küsinud transporti Viljandist kokkutulekule, 1. koha leiaks, aga tulema hakkame ca 21 paiku reede õhtul. Kui mure veel alles on, siis leiame lahenduse.
Vasta
#87
(12-07-2012, 13:36 )Tehnoloog Kirjutas: Ehh, noor inimene ja ei viitsi... See pole lihtsalt võimalik! Iseasi, kui huvi pole.
Kunagi veel paarkümmend aastat tagasi sai suveti kokkutulekutel ikka nii käidud
et telk ühe ja muud kodinad teise käe otsas, vahel ka seljakott lisaks. Mõnikord
tuli kokkutulekupaika lausa kolme bussiga järjest sõita ja mõned km lõpupoole
ka jalgsi kõndida kui keegi möödasõitja juhuslikult autosse ei võtnud. Praktika
näitas et kui hommikul teele asuda, võis bussiplaane uurides enne õhtut suvalisse
Eesti kohta jõuda. Nüüd ma juba "tükk vanainimest" ja vahel on lubatud kasutada
ka sõnapaari "ei viitsi"...
Mis nüüd viga Tallinnast tulla kui üheainsa rongiga saab juba sinnakanti...

Ilmateade lubab kohatisi hoovihmasid homseks ja ka laupäeva pealelõunaks.
Kui telkidele lisaks kattekiled panna, on pärast lihtsam telke kuivatada.
Arvestame et pole olemas halba ilma, võivad vaid ebasobivad riided olla.

tegelt polegi probleem sinna tulemisega tuleksin hea meelega kas või jala rongi peal ongi lõbusam aga kuna see oleks mu esimene kord üksi tulla ja ma ei tea mitte kedagi sealt ja muidu on siin foorumis mul yks sõber kyll kellega oleks hea tulla aga meil mõlemal nüüd juba selleks ajaks aeg kahjuks proneeritud ( ise olen tööl ) nii et ehk siis järgmine aasta loodan Laugh
Vasta
#88
Tuleme ka Geku-ga homme.
Vasta
#89
Ilmateade jah eriti kuiva pilti ei näita.
Loodame, et meeleolu püsib sellele vaatamata kõrgel Smile Kohtumiseni!
Vasta
#90
Keegi voiks mincing koormakatte laadse produkti Ja jupi noori kaasa haarata.
Vasta
#91
Hey!
Mina ja Reiko täna kahjuks kohale ei jõua, kuna transport puudub. Kuid see ei tähenda, et me nagu üldse ei tule ^^ Homme hommikus oleme platsis Laugh
Vasta
#92
Hei. Peeter ja Meeter täna kahjuks kohale ei jõua, ent nad saavad tulla pühapäeva lõunaks.

Oot-oot!
Vasta
#93
Kes kohal on, võiksid siia ka märkida, kuidas asjaolud on. wink
Päikest teile sinna!
Vasta
#94
Käitud-nähtud taaskord. Lubatud padukate asemel üsnagi eestimaine ilm, aegajalt eile ehk tibutas vihmakest, aga täna oli minu ära tulles veel täitsa OK - vahelduv pilvisus ja päikestki. Toredad kamraadid nähtud ja tervitatud, loodetavasti täna õhtu laabub sama mõnusalt kui eile ja kindlasti on teistel veel palju huvitavat kohapeal näha-kuulda. Järgmise korrani Smile
Vasta
#95
Te seal vabas looduses...olge ettevaatlikud! Puugid...puugid on ära ostetud reptiilide poolt ( lubati puukidele tasuks koht Andromeeda Nõukogusse) ja nüüd kannavad puugid kiipe, mille oma ohvritesse jätavad...Valgehobusemäele lähevad paraveebud, tagasi tulevad - kellele mis kiip siis sattus - veendunud skeptikud, jehoovatunnistajad ja vabamüürlased... Shock

Vasta
#96
Saatsin neile, kes olid kohal, lingi tehtud fotodele. Osad said lingi Facebooki, teised siin u2u-ga. Kui on keegi, kes seal oli ja fotosid ei saanud, andke mulle teada ja saadan. Smile

Aitäh kõigile, kes kohale tulid ja järgmise korrani!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#97
Mina ei saanud Laugh
Vasta
#98
Sai ka seekord ära käidud rattaga. Minna oli hea aga tagasitulles sai hoovihma pidevalt. Muidu oli huvitav seal olla. Sai jälle millegivõrra targemaks.eelmine kord jäi vahele. Kokkutulnuid oli omajagu ei palju ega vähe.Loodan järgmine kord ka tulla.
Vasta
#99
Ma loodan ka, et järgmine aasta - enamvähem samas kohas ja samal ajal olen palju paremas
olukorras väikeseks puhkuseks paraweebudega.
Hetkel jään siis ootame hetke kui hakkame tegema plaane selle aasta para-sünna ajaks ja kohaks.

Kohtumisteni.
Vasta
Pärast kokkutulekut võiks öelda, et igati tore oli. Näha vanu tuttavaid ja uusi nägusid Smile

Esimesel õhtul sai palju nalja ning arutletud ka erinevatel teemadel. Teisel päeval tuli meile juurde rohkem kasutajaid ning olemine läks veel lõbusamaks. See aasta meil tähtsaid külalisi ei käinud, kuid mu meelest oli meil väga lõbus ja tore Smile


Järgmise korrani, sõbrad Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,277 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,244 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Sügisene pööripäev 22. septembril 2012 lahendused 5 8,028 23-09-2018, 10:29
Viimane postitus: Müstik
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,025 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,284 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,227 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,516 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat