Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodus kahtlane.
#1
Tõstsin kokku mõned koduste kummituste teemad.
Igal juhtumil ei pea olema uut teemat.
Ainuke miinus, on et läbisegi mitmest juhtumist on keeruline korraga arutelu pidada.
- Thorondor


Põhjus mis pani mind seda kirjutama on selles, et oleme terve perega hakanud viimasel ajal väga veidraid asju nägema kuulma. Algas kõik sellega, et öösel ärgates kuulsin nagu oleks keegi eemal olevas köögis veekeema pannud ja siis välja lülitanud. Alguses unise peaga mõtlesin, et niikuinii meil on 3 kordne maja ja siin võib kahtlaseid hääli (kevadel, putukad ärkavad jne) kuulda olla. Kui aga heli läks intensiivsemaks ja ise kardan pimedat jne kargasin püsti(või tõusin) ja läksin kontrollisin kõik üle. Mitte midagi ei toimunud. Peale selle juhtumi on meil veel kodu tehnika tööle läinud ja mina olen silma nurgast momentaalselt suht hirmutavat inimese siluetti näinud. Peale selle keegi vahel kusagil nagu tugevasti lööks majas. Oleme emaga mõlemad seda kuulnud. Keegi nagu prõmmiks ikka päris kõvasti. Arvuti kõrval olevas pudelis näiteks vesi vibreeris. KEDAGI kodus polnud. Suhteliselt hirmutav on juba.Sad
Vasta
#2
Ma ei tunne küll seda valdkonda, ent sel talvel kogesin midagi sarnast.
Mul ka nagu miski kodutu koterman otsis vist kodu, ragistas seintes ja asjad vahetasid kohti.
Mina mõtlesin rahulikult, et need on hiired me majas keda talvine nälg on ajanud öösiti palju enam liikvele.
Aga tegin seda, mida teha sain,
Hiirelõksu ei ostnud, meil majas on kahel vanatüdrkul niigi kaks kassi, küll need kiskjad hiired paika panevad,
aga enne magamaminekut kaabeltv kruvisin lahti ning
võtsin läpaka igaks juhuks ka võrgust välja, et too ise ei leiutaks midagi.
Kaane panin kinni, selle peale väike Piibel ja peale õhtupalvet magasin hommikuni rahus Looja selja taga.
Vasta
#3
urah, piibel kui universaalne vahend kõikide maailma hädade vastu, pungil reptiilide söödikuid täis, valmis nahka pistma iga kolava hinge, misjon üle kõige, sööda paganate hingi ja palveta, et kristlikud hinged järjekordse keha oma valdusesse saaks ja pagana hing krõksti reptiili täitmatusse kurku kaoks, igavene elu terendab silmapiiril. Mis sa arvad kui ma sellise avaldusega kõik kristlikud usutriidid täis topiks nagu sina siin piibliga lehvitad.
Vasta
#4
Tagasi algse teema juurde siis, kui sul on tegemist puitmajaga, siis see võib tugeva külmaga või siis ilma kiire vahetusega 'paukuma' hakata. Kodus on seda palju olnud. Muidugi võimalik, et teil seal ka kummitab, aga siis sellel on ka mingi põhjus, kas keegi on seal ära surnud, või kui just hiljuti hakkas imelike asju toimuma, siis äkki olete ise toonud kusagilt mingi tondi kaasa.
Vasta
#5
Inimene kes elab pikemat aega puu majas on harjunud selle eluga ehk siis paukumisega.
Kui tulevad hääled mis ei ole iseloomulikud tema majale siis on tegu millegi muuga kui
selle maja eluga. Ise küsimus siis kes ja miks kolistab.
Vasta
#6
Kodu täielik kivimaja. Paar kipsiseina on. Tuvid elavad katusel. Korstnast oleme kõik elusalt kätte saanud. Ühtegi looma peale jänese(6 aastat tagasi) pole olnud.
Vasta
#7
Aga kaua oled seal majas elanud? On keegi seal ära surnud? Oled ise või keegi lähedastest kusagil vanades majades kolamas käinud? Vb asi on ka asukohast kinni, kas seal lähedal on veel midagi kahtalst toimunud, naabrite juures või kusagil kaugemal?
Vasta
#8
Maja alla võib näiteks olla keegi maetud või...samuti vanad asjad vajaks väljaviimist -kloppimist. Sisse pidada jääme "mälestusi" eelmiste omanikelt , eriti kui on mingid eluaegsed diivanid, vms.







Vasta
#9
Maja on ehitatud 2000 aastal jaanuaris. Majas on surnud ainult 2 jänest ja 1 väike kala. Enne maja valmissaamistelas üks isapoolne tuttav kes oli kodutu siin. Ümbruses siin ikka mõned pahad asjad on juhtunud. Paar inimest autoga surma saand tänaval ja üks tüdruk vastas majast on kadunud juba mitu aastat. Isa on majale keldrit kaevates leidnud inimese kolba küll. Nii noor maja aga tõesti esimesed mõned aastad selliseid hääli ei olnud.Sad
Vasta
#10
Mul on ka kodus vahepeal midagi sellizst naq et telekas on iseenesest tööle läinud , heli on telkul pähja läinud jneeee !!
Vasta
#11
okei ootamatu pööre asjades... See tundub väga välja mõeldud asjana aga sain teada et isa hoiab mu vanaema tuhka keldris. Täna sai see maale viidud nagu vanaema soovisSmile
Vasta
#12
(01-05-2011, 21:22 )KGK Kirjutas: okei ootamatu pööre asjades... See tundub väga välja mõeldud asjana aga sain teada et isa hoiab mu vanaema tuhka keldris. Täna sai see maale viidud nagu vanaema soovisSmile

kas vanaemale kuulunud tuhka või tuhastatud vanaema?

Smile
Vasta
#13
(01-05-2011, 21:43 )euroruubel Kirjutas:
(01-05-2011, 21:22 )KGK Kirjutas: okei ootamatu pööre asjades... See tundub väga välja mõeldud asjana aga sain teada et isa hoiab mu vanaema tuhka keldris. Täna sai see maale viidud nagu vanaema soovisSmile

kas vanaemale kuulunud tuhka või tuhastatud vanaema?

Smile
Vanaema kasvatab maal midagi?

Vasta
#14
Kas sa oled kunagi varem vaime kutsunud ? Kui oled siis on see vbl vaim , kes jäi tähelepanu otsima , et sa teda tagasi ta "koju" saadaksid . Sest kui vaime kutsud nt kasvõi taldrikuga ja taldriku vahepeal üles tõstad siis tuleb vaim sealt alt välja ja jääb tähelepanu otsima ( kummitama ) , et teda tagasi sinna saadetaks , kust ta tuli . Aga see võis olla ka mingi vaim , kes sinult mingit teenet palus , nt et sa valvaksid ta hauda v teeksid midagi . Kui asjad lähevad hullemaks , ja tuleb "poltergeist" , siis võta ühendust vaimudega ja küsi , mida tal vaja on . Mdu jääbgi sinna majja kummitama . ! Smile[/font]
Vasta
#15
Mina sain oma vaimust lahti,kui panin igasse tuppa küünla põlema. Küünal oli tavaline teeküünal,aga aitas vähemalt präegu on rahu! Smile
Vasta
#16
Tsitaat:Tere , olen siin foorumis uus ja liitusin sellepärast, et olen hakkanud märkama oma kodus imelikke asju. Kõik algas umbes paar aastat tagasi, kui tekkis imelik tunne et keegi jälgib mind, see kordus aeg- ajalt. Kui ma emale sellest see suvel rääkisin eitas ta seda kõike, kuid kui ma nüüd sügisel uuesti rääkisin ütles ta et jah , ta tunnab ka seda ja on vaimu isegi füüsiliselt tundnud, sinna lõppu lisas ta et ta teab ka kes see on. Ta ütles et see on tema isa ( minu vanaisa ) kes poos ennast üles kui mu ema oli 14 aastane . Mu ema on tundnud kätt oma õlal, ja üksi kodus olles ka seda kuidas keegi ta kõrvale pikali heidab. Ta ei karda teda, sest väidab et ta kaitseb meid. Kuid kui siin käis mu vanaema, siis juhtus ka üks asi. Me kõik istusime köögis, jõime kohi ja värki. Kui teises toas käis järsku kaks pauku , mu vanaema hüppas hirmust üles. ma jooksin teise tuppa vaatama ja kaks õhupalli olid lihtsalt katki läinud, päris kõhe oli , peale seda tahtis mu vanaema kohe meie juurest lahkuda. Täna oli nii et olin üksi kodus,olin inernetis, läksin korraks kööki ja kui ma tagasi tulin oli ekraan nupust kinni vajutatud, päris kõhe oli . Ka minu sõbrad on tajunud minupool midagi teistsugust. Kas keegi oskaks mulle öelda mis/kes see on ja kuidas ma temaga ühendust saaksin võtta, ise ei tea nendest teemadest kuigi palju, kuid vaime usun.
Vasta
#17
Tunne, et keegi jälgib? Kui sellele mõtled, siis hakkadki arvama seda ja tekivad luulud.
Käe tundmine õlal - Kas pikemat aega? Kui korraks nagu oleks keegi pannud, siis võimalik, et mingi närv vabanes pinge alt ja andis korraks lihasetõmblemisega tunda ehmatust ja aju reageeris selle kui välise ärritajana.
Õhupallide katki minemine? Olen töötanud mitu korda üritustel õhupallide täitjana ning kui iseeneslik õhupallide purunemine tähendaks vaimude kohalolekut, siis olen ma küll tõeline vaimumagnet. Ma ei räägi õhupalli ületäitmisest, vaid lihtsalt mõned õhupallid on defektsed ja purunevad teatud aja vältel.
Elektroonikaseadmete viperuste kohapealt ma ei hakka midagi ütlemagi, tänapäeval on nad niivõrd palju kiipe ja asju täis, et väikseimgi viga kuskil võib tekitada mida iganes.
Saaksin aru kui mõni vaimolevus hakkab mõne silme all vana hakklihamasinat väntama, vot siis oleks seletamatu müsteerium.

Siiski ütlen, et ei tasu vaimu näha seal, kus teda ei ole. Lähedaste surm ei ole kerge, aga ei ole vaja neid süüdistada igas pisemas veidi ebatavalisemas juhtumuses.

Vasta
#18
Tere! Ma olen Rapla lähedalt Kohilast.Kõigepealt siis olin oma voodis magamis toas.Järsku kuulen et keegi käib üleval minu pöönigul,kuigi meil on naabriga maja kahe peale.Küsisin naabri käest, et kas käisid eile öösel minu pöönigul.Ta vastas ei!Mõni kuu hiljem tulin oma sõbrannaga tagasi siia oma vanavanemate juurde.Olime verandal aga see oli majale külge ehitatud seal olid akanad ja uks.Siis kuulasime raadiot ja ma panin just raadio vaiksemaks ja kuulsin et keegi koputas aknale.Ma ütlesin sõbrannale:"Kuulsid ve?" Ta vastas mulle:"Jaaa." Pärast jooksime kiljudes minema Laugh.Pärast 10 min. hiljem istusime teises voodis kus olid aknad ja jälle keegi koputas!!!! See oli jube. Smile Pärast jäime kuidagi magama aga suhteliselt pool ööd üleval olime! Smile Kedagi akna taga ei olnud. Laugh Me mõtlesime sõbrannaga igasususeid vabandusi välja nagu näiteks et äkki läksime akna vastu aga me ei läinud. Kaks koputuse häält oli!!! Loodan et täna öösel sellist asja ei ole. Smile



Vasta
#19
kas mingeid helisid ei ole ega koputusi ei ole.
Vasta
#20
Kui mina iga heli peale ära ehmataks, oleksin vist juba ammu hullumajas. Hiired on päris tüütud olevused. Smile
Vasta
#21
Kuskil paar aastat tagasi kuulsin esimest korda trepil samme,(toona veel ei elanud seal) uks trepi peale oli lahti, ise olin vennaga all koridoris. Vaatasin veel järele, et äkki on vanaema, sest just tema kõnnib selliste raskete sammudega, kuid ei näinud kedagi ja mõtlesin, et võib olla jõudis ta juba üles. Välja minnes nägin aga, et ta on õues, nii nagu ka kõik teised inimesed.
Teine juhtum oli siis kui olime juba kolinud vanaema juurde elama. Meil on teisel korrusel selline eraldi asuv ruum, kus on kolm tuba. Olin seal koos ema ja vennaga, kuulsin, et keegi tuleb kiirel sammul üles, läksin tegin ukse ruttu lahti, arvasin, et isa tuli, tahtsin veel küsida, et no, mis tahad, aga polnud kedagi, pärast veel küsisin ka kõigi käest, et kas nad käisid seal, aga keegi ei käinud. Neid samme kuulis mul vend ka.
Lisaks sellele olen all korrusel kuulnud pottide kolistamist(öösel) ja üleüldse on esimesel korrusel üksi olles kuidagi ebameeldiv tunne. Tihtipeale ajangi kõik imelikud hääled koera või kassi süüks, isegi siis kui nad mul nina all magavad. Smile Kas nendes asjades on midagi imelikku või on kõik täiesti normaalne?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,049 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,478 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Kodus kummitab cherry- 17 12,645 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,028 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,038 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Kahtlane roheline valguskogu pildil Lullaby 2 2,826 29-12-2012, 22:54
Viimane postitus: Lullaby
  Vanavanemate kodus purunenud seinapilt keset tuba. ross 3 3,689 22-12-2012, 09:50
Viimane postitus: Sello733
  Kodus on vaim. nyprise 2 2,892 29-04-2012, 21:28
Viimane postitus: kivikirst
  Kodus kummitab? Dred 10 6,055 19-03-2012, 19:23
Viimane postitus: John24
  kahtlane asi! lillu da boss olenn xd 11 5,368 30-01-2012, 16:40
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat