Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ennustamine
#1
Tere!
Mul on selline küsimus,et kas keegi oskab tulevikku ennustada? Kui oskab siis paluksin väga abi,kuna oleks vaja mõnele küsimusele vastuseid.
Vasta
#2
Mina oskan Smile
Mul on tarot kaardid ja ma oskan ennustada ka teelehtede pealt.
Mis siis nii väga poleb?
Ma voin kaarte panna ja vaadata...
Vasta
#3
Tundub tühisena,aga valusad armuasjad.
Vasta
#4
Kas kirjutad "U2U`sse", kui tarot sobivad?
Sa void mulle "U2Uśse" oma meili saata, ma saan sinna vastata...kui väga privaatne asi Smile
Vasta
#5
Tere.
Sooviks ka ise ennustajat .
Tahaks ka teada tuleviku kohta .
Käin tihti Tartus .
Vasta
#6
Mina tegin ainult yhe erandi.
Ma oskan kyll ennustada, aga mina pole mingi täiskohaga ennustaja siin wink Niiet, minupoole pole kyll kellegil rohkem motet pöörduda.
Minu soovitus on kas osta omale ise Tarot kaardid www.loitsukeller.ee
voi käia raamatukogus, votta raamatud ja oppida ise wink
Vasta
#7
Ära lase seda teha.
A jah. Loomulikult tahad sa teada, miks sa ei peaks seda tegema. Sellepärast, et oled väga noor ja pikk kaunis elu ootab ees. Valik on pime, sa ei tea iial kes sulle ennustamise käigus mingi kinnismõtte pähe paneb. Kõige tähtsam on alati armastus kui see purunes, siis oli järelikult nii vaja. Sellises eas saad selliseid tundejd veel palju kordi kogeda. Tavaliselt muutub see valu iga korraga väiksemaks, sest sa hakkad aru saama keda sa otsid. Ja nii viib tee õigeni. Smile
A jah. Loomulikult tahad sa teada, miks sa ei peaks seda tegema. Sellepärast, et oled väga noor ja pikk kaunis elu ootab ees. Valik on pime, sa ei tea iial kes sulle ennustamise käigus mingi kinnismõtte pähe paneb. Kõige tähtsam on alati armastus kui see purunes, siis oli järelikult nii vaja. Sellises eas saad selliseid tundejd veel palju kordi kogeda. Tavaliselt muutub see valu iga korraga väiksemaks, sest sa hakkad aru saama keda sa otsid. Ja nii viib tee õigeni. Smile
Vasta
#8
Kuukaart, ma voin sulle kinnitada, et ennustamine on täiesti ohutu värk.Pigem niikui meelelahutus...kui sa milleski kahtled, saad seal vaadata, aga ega sa ei pea seda uskuma.
See niikui hiina kypsis millel on paber mingi yhelausega ennustusega.
Sealt voib pigem julgustust saada...loomulikut pole koik kaardid hea tähenudesga, ja koik ainult heaendelised, aga elu polegi alati lust ja lillepidu.
Mina neid ei vahiks, kui nad täppi ei paneks. Aga surmtosiselt ma seda nyyd ka ei vota. Näiteks ei saa ju ära minestada, kui sealt surmakaart välja tuleb.Ega see ainult surma ei tähenda...see tähendab ka, et elus hakkab mingi periood voi midagi loppema, kasvoi riid näiteks.
Asi läheb halvaks siis, kui sellest soltuvusse jääda ja enam muudmoodi ei oskagi elada, enne, kui kaarte ei vahi.
Kindalasti annab ennustajal teiseinimesega mängida, sest ega teine ju ei tea, mida see kaart tähendab, mis tuli..ja kui ennustajal omakasu sees, siis muidugi pyytakse sinu olukorda ära kasutada...ja vastavalt selle ennustada.
Aga, mina ytleks, et minul on kaardid juba ammu ja mina ei kurda...kui midagi teha pole ja mingi kysimus tekib, siis saab alati "täringut vista"- lihtsalt, huvipärast.
Vasta
#9
Muida mide ennustajad arvavad loto numbrite ja sporditulemuste ennustamisest?
Vasta
#10
Kuus lihtsat ja lõbusat ennustamisviisi aastavahetuseks:

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=70345859
Vasta
#11
Olen lasknud paljudel inimestel enda tuleviku kohta ennustada. Nii tavalistel tuttavatel, kui ka nimekatel ennustajatel. Mu tulevik on läinud sootuks teisiti, kui nad mulle ennustanud on. Ilmselt on asi minus siiski. Peaksin hetkel olema õnnelikus suhtes ja olema pika elueaga. Kuid siiski on kõik vastupidine. Kui meenutada just nn "tegijate" ennustajate juttu.
Vasta
#12
https://newspunch.com/4-more-years-world...Ldq99j5_5A
Uri Geller ennustas Trump-i võitu.
https://epl.delfi.ee/arvamus/olev-remsu-...d=91563917
Remsu aga SOOVIB, ei ennusta.....
https://newspunch.com/largest-political-...RL8LN-4xjQ
5 miljoni taalane kihlvedu
Vasta
#13
(04-11-2020, 07:22 )xcad Kirjutas: https://newspunch.com/4-more-years-world...Ldq99j5_5A
Uri Geller ennustas Trump-i võitu.

Võibolla seekord trehvab tal õieti.
Geller ennustas omal ajal Al Gore`t presidendiks.

Vasta
#14
Shopenhauer ütleks, et ennustamiseks on vaja objekti geomeetria ühendada subjekti geomeetriaga. Ehk objekti ja subjekti korrelatsioon leida.
Füüsik ütleks, et tuleks arvestada aine kui osakese ja aine kui lainega.
Hasartmängur ütleks, et tuleb leida mustrid numbrites ja arvamustes mustrite kohta ja teha hoopis kolmandat.
Et ennustada kes saab presidendiks , tuleks teada ajalugu ennast ja subjektide arvamust ajaloo kohta arvestades, et ajalugu kirjutatakse koguaeg ümber.
Vasta
#15
(04-11-2020, 09:07 )akkillus Kirjutas: Shopenhauer ütleks, et ennustamiseks on vaja objekti geomeetria ühendada subjekti geomeetriaga. Ehk objekti ja subjekti korrelatsioon leida.
Füüsik ütleks, et tuleks arvestada aine kui osakese ja aine kui lainega.
Hasartmängur ütleks, et tuleb leida mustrid numbrites ja arvamustes mustrite kohta ja teha hoopis kolmandat.
Et ennustada kes saab presidendiks , tuleks teada ajalugu ennast ja subjektide arvamust ajaloo kohta arvestades, et ajalugu kirjutatakse koguaeg ümber.
Mina aga ütleks, et see on "ülitäpne ennutamine" kohvi paksu pealt. Seda ei saa ennustada kuna muutujaid on palju....küll võib kihlvedusid teha sest võidu võimalus on täpselt 50%Bleh
Vasta
#16
On 50% sest see on matemaatiku vaatenurk ja matemaatikal puudub oma sisu. Kui pole andmeid siis ongi "kohvipaksu pealt". Ennustada saab alati ainult et ennustus võib vale olla.
Vasta
#17
Žirinovski : Trump võidab, me oleme kindlad !Shock
https://www.youtube.com/watch?v=7lHdvSM7...e=emb_logo
Vasta
#18
Bleh
USA-l on väikeselt eestilt õppida! Mitte nali vaid jumala tõsi! Eesti E hääletamisel paet ja kaja said järsku öösel 3 ja 4 vahel röögatu häältesaagi! Isegi USA mõistes mis siis eestist rääkida ja ilma nende häälteta oleks nende "häältesaak" olnud naeruväärselt väike. Ja nüüd see asi kordub USA-s ja loomulikult demokraadid on osalised.SickSick
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/v...d=91577929
..........
Ükski ennustus ei toimi kui tehakse sohki! See on nagu algaja läheks maailmameistriga poksima......ja võidu saamiseks kasutab püstolit. Kõige hullem on kui sellist võitu ka tunnustataksePh34r2Ph34r2
Vasta
#19
Kõiki USA viimaseid valimisi - alates seal kuskil Ronald Reaganist on saatnud valimispettused.
Paljud neist episoodidest on jõudnud ka kohtusse kuhu nad on jäänud vinduma ja susisema.
Aga kuna senini on kahe partei vahel tippudes valitsenud suhteline üksmeel siis nii see on jäänud.

Uudised vaid kohalike meedia kanalite vahendusel - mõnele tehakse trahvi aga üldiselt on "force majore"...
Nüüd on aga "ekraanil" Trump ja nagu "ennustamised" on näidanud siis need lihtsalt ei toimi.
Ei ole loogiline, et Tramp neist episoodidest ei tea, et kohalikud "huvigrupid" näitavad välja "aktiivsust".

Seega rääkides pettustest siis kuna ka Trump sellest rääkis siis võib arvata, et ta valmistab ette pinnast.
Kui uurida tehnilist protsessi siis kui hääled üle loetakse ja kõik "masin vahed" üle kontrollitakse siis on
ülimalt tõenäeoline, et hääli saab juurde just Trump... Aga ennustame ennustame wink
Vasta
#20
(04-11-2020, 21:22 )Tyto Alba Kirjutas: Kõiki USA viimaseid valimisi - alates seal kuskil Ronald Reaganist on saatnud valimispettused.
Paljud neist episoodidest on jõudnud ka kohtusse kuhu nad on jäänud vinduma ja susisema.
Aga kuna senini on kahe partei vahel tippudes valitsenud suhteline üksmeel siis nii see on jäänud.

Uudised vaid kohalike meedia kanalite vahendusel - mõnele tehakse trahvi aga üldiselt on "force majore"...
Nüüd on aga "ekraanil" Trump ja nagu "ennustamised" on näidanud siis need lihtsalt ei toimi.
Ei ole loogiline, et Tramp neist episoodidest ei tea, et kohalikud "huvigrupid" näitavad välja "aktiivsust".

Seega rääkides pettustest siis kuna ka Trump sellest rääkis siis võib arvata, et ta valmistab ette pinnast.
Kui uurida tehnilist protsessi siis kui hääled üle loetakse ja kõik "masin vahed" üle kontrollitakse siis on
ülimalt tõenäeoline, et hääli saab juurde just Trump... Aga ennustame ennustame wink
Kõrge mäng! Üks inglane vedas Trump-i peale kihla 5000000$Bleh
Eestis oli mäng kordades madalamal tasemel....aga ikkagi ei suudetud ausaks jääda....peamine nii lollisti petta. Ka vanadekodus kus 30 sek. hääletab üle 100a. ilmakodanik....no kurat teinud vähemalt "kadunud 60 sekundiga" see hääl!
Maailm on nii vasturääkiv, järsku Trump ise ongi antikristus? Keegi ei tea, ei oska ennustada, biden oma pojaga on selles infos mida saadaval tõeline kurat inimnahas. Võrrelda võiks ehk vanakurja sorose ja onu billiga? Tulevane PÜHA kolmainsus: üks valitseb, teine vaatab selle vöörihmast allapoole jääva "osa" hea käekäigu üle ja kolmas vagalt süstal peos utiliseerib? Kolm akopalüptilist ratsanikku? Ehk Arlich oskab öelda?Sick
Vasta
#21
Võidab Putini kandidaat sm Biden!
Vasta
#22
(04-11-2020, 23:19 )Viimne Roomlane Kirjutas: Võidab Putini kandidaat sm Biden!
Nagu eestis võitis REF! Zirinovski ennustus oli Trump. Ja samas ütles, et venemaale oleks parem biden? Ise aga oli Trumpi poolt? Sest Trump oma kõigi hädade ja vigadega oleks rahvale just USA rahvale parem valik. Ennustamine on tänamatu töö ja siin läheb nendel valimistel asi kohtusse kuna on otsesed tõendid võltsingutest. Ja nüüd ennustada kohtu võitu? Ei hakkagi ennustama....Ph34r2
..........
Minu ennustus on: kui kulla hind tõuseb üle 1800EUR/unts on asjad "nihu". Eelmine ennustus oli, et valgevene batka maksab kallist hinda oma koroonaeitamise poliitikaga. Ennustuses puutub esoteeriline komponent vaid ainult reaalmajanduslik analüüs.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat