Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vene teadlane: tulnukad peavad meid idiootideks
#1
Elu24 vahendab, et vene teadlase sonul peavad tulnukad meid idiootideks.
Ma arvan,et ma olen temaga nöus.Hrmm Ilmselt selleks nad meid peavadki.
http://www.elu24.ee/825458/vene-teadlane...iootideks/
Vasta
#2
Peaks selle Smirnovi käest küsima kas ta oma lapsi peab ka idiootideks?
Vasta
#3
Ega siis see vene teadlane ei ytle, et inimesed on idioodid, vaid tema arvab, et (tulnukad) peavad meid idiootideks- see on ju suur vahe.
Vasta
#4
Jah, Minaelan...pigem peavad meid koiki idiootideks oma riik ja muud sellised tegelinskid.
Kaua toesti voib!?
See on niikui Jaak Aaviksoo ytles, et öiguslikus riigis on mönikord vaja ajada "varja ja valeta" poliitikat, et ikka kord majas säiliks. Shock
"Varja ja valeta!?!" Ja tulla seda veel inimestele avalikult näkku ytlema! On alles häbematus!
Vasta
#5
Olen nende teadlastega samal arvamusel.
Artikel on siin.

http://www.elu24.ee/825458/vene-teadlane...iootideks/

Ja mida arvate teie?
Vasta
#6
Ma juba kirjutasin sellel teemal!
Vasta
#7
Tegelt kui ma ei oleks vene ufoloogide kirjutatut lugenud, siis nõustuksin, aga päris idiootideks tulukad meid ka ei pea. Muidu nad jalutaksid meie keskel päise päeva ajal ringi.
Vähemalt ufoloogidele võiks tulnukad armu anda oma hinnangutes.
Näiteks 1988. a. talvel avastasid vene sõjaväelased Dalnegorski lähedal 6 m pikkuse tundmatust materjalist lennuaparaadi, mis hiljem iseenesest haihtus. Ja see juhtum on vene ufoloogidele teada nii nagu paljud teised juhtumid UFO-dega.
Siinkohal tuleks süüdistada vene sõjaväelasi, kes lasid aparaadil haihtuda.
Juba 10 aastat tagasi olen kirja pannud ühe vene ufoloogi kogutud materjali põhjal, et Venemaal oli selleks ajaks maandunud 500-700 UFO-laeva. Ligi 170 inimest olid tulnukatega kohtunud (III astme kontaktid).
1989. a sügisel maandus Voroneži lähedal mitu UFO-t.
Venemaal on nähtud suuri kuni 550 m pikkusi UFO-laevu, on olnud nii telepaatilisi kui otseseid dialooge tulnukatega, esinenud psühhofüüsilisi traumasid, täheldatud inimeste reisimisi UFO-del ja fikseeritud UFO-de inimröövikatseid. Seejuures on sageli täheldatud polümorfismi (UFO-de võimet muuta oma vormi – jaguneda, ühineda, teiseneda, tiheneda, hõreneda, s.o. tekkida mitte millestki ja pealtnäijate silme all „sulada”).
Seega - selles, et Peterburi elanikud nägid mitmel päeval UFO-sid nii Pulokovo lennujaama kui linna kohal, ei olnud midagi ebatavalist.
Nõme on see, et vene sõjaväelased ei osanud tulla välja parema seletusega, kui et õhujõud korraldavad lennutreeninguid suurlinna kohal. Hea veel, et UFO-sid suurlinna kohal rakettidega tulistama ei hakatud. Viimane teadaolev UFO-katastroof leidis Venemaal aset 1911 a. märtsis Irkutski oblastis.

Loodetavasti ei juhtu Peterburis mingit katastroofi lähiajal, sest alati kui midagi juhtumas - on UFO-d mõni aeg enne seda hoiatamas.
http://www.postimees.ee/?id=54643
– 2008 aasta uudis sellest, et UFOd tiirutasid Vene tuumabaaside kohal





Vasta
#8
(30-04-2012, 14:12 )kalldunn Kirjutas: Olen nende teadlastega samal arvamusel.
Artikel on siin.

http://www.elu24.ee/825458/vene-teadlane...iootideks/

Ja mida arvate teie?

Mina ei arva nii ja kalldunnile soovin kiiret paranemist!

Miks peaksime üldse seda sulepeast välja imetud artiklit arvustama? Väidetav teadlane arvab, et tulnukad arvavad meist nii... Pealegi põhjus, miks nad väidetavalt nii arvavad on selles, et me oleme oma arenguetapilt alles algusjärgus. Tõsi ta tundub olevat, idioot kirjutab ikka idiootsetest asjadest. Kurb on aga see, et leidub papagoisid, kes oma peaga ei suuda mõelda ja eesöeldut järgi kraaksuvad...
Vasta
#9
Siin arutavad veel kaks "hullu" ja "jobu" selleyle, kes tulnukad olla vöiksid, mida nad tahaksid jne...
http://www.youtube.com/watch?v=QAYQ_RyRA_A
Ja oleme siis koik, kes me seda teemat uurime ja vahime "kaas jobud ja hullud."Angry
Vasta
#10
(30-04-2012, 14:12 )kalldunn Kirjutas: Olen nende teadlastega samal arvamusel.
Artikel on siin.

http://www.elu24.ee/825458/vene-teadlane...iootideks/

Ja mida arvate teie?
Selle peale öeldakse, et eks igaüks teeb enda elu selliseks nagu soovib. Kui keegi soovib, et tal on idioodid ümberringi, siis on see tema asi.

Mis Vene teadlase avaldusse puutub, siis tegu on tavalise eeldusega ilma teadmiseta. St arvatakse, et teised arvavad meist midagi.
Vasta
#11
Minu teadmised on päris suured ja mina olen selle teadlasega nous.
Mis puutub edaspidisesse kirjavahetusse sinuga -Kage- siis ,jääb ÄRA!
Vasta
#12
(30-04-2012, 16:17 )Trax Kirjutas: Minu teadmised on päris suured ja mina olen selle teadlasega nous.

Ohohh, et siis kohe päris suured teadmised on!? Nojah, kes ikka koera saba kergitab, kui mitte koer ise? Ei maksa solvuda, ütelus on lihtsalt selline.

Siiralt kahju, et sa oma tarkust ainult linkide näol meiega jagad...

Vasta
#13
(30-04-2012, 16:17 )Trax Kirjutas: Mis puutub edaspidisesse kirjavahetusse sinuga -Kage- siis ,jääb ÄRA!
Lõbus Smile . Samas mina ei luba, et jätan viitamata läbivaatamata ja -mõtlemata sisule kui juhtun mingile sinu läbulingile peale sattuma.
Vasta
#14
Kage- Kas sul vilistas...siristas...-juba korvus ära vä? wink Laugh
Vasta
#15
Ruublil siristas Laugh mitte Kagel.
Vasta
#16
Ei Liine, Kage enne kui siia tuli, käis seal. Smile
Ja sellepärast ma kysingi, Kas juba koik?
Vasta
#17
(30-04-2012, 15:53 )Jõhvikas Kirjutas: Miks peaksime üldse seda sulepeast välja imetud artiklit arvustama? Väidetav teadlane arvab, et tulnukad arvavad meist nii...

Pulkovo ametlikul ingliskeelsel lehel on kirjas - Press Secretary
Sergey S. Smirnov, tel.+7(812)363-7128 smi@gao.spb.ru

Venekeelsel versioonil täpselt sama aga kirilitsas.

PS:See mis kraaksumist puudutab - nõus.

Vasta
#18
(30-04-2012, 11:12 )Trax Kirjutas: Ega siis see vene teadlane ei ytle, et inimesed on idioodid, vaid tema arvab, et (tulnukad) peavad meid idiootideks- see on ju suur vahe.

Tegemist ei ole vene teadlasega vaid ühe tavalise pressiesindajaga.
Vasta
#19
To: Minaelan. History Channel dok.film "Mehhiko Rosswell" Kui UFO ryndab inimesi.
http://www.youtube.com/watch?v=8XFVBagLrb4
Vasta
#20
http://www.rense.com/general64/prp.htm

Lugemist!
Vasta
#21
(30-04-2012, 20:54 )Minaelan Kirjutas: Kellel vähegi usku energiatesse, siis kujutlege enda ümber valget kiirgavat kaitsekesta, millest ükski pahatahtlik olevus läbi murda ei saa ei päeval ega öösel. See aitab.
Aitab mille vastu? Või annab hoopis märku, et näe, algaja ponnistab - saagile enne kui see tal õnnestub.

Millegipärast mul ei ole eriti tahtmist sellist asjandust endale ümber kujutada. Kujutan muid asju ette. Vahel. Võib-olla sellepärast tulnukad ja muud olevused mind ei häirigi. Samas on võimalik, et mul on nende tunnetamise retseptor puudu.
Vasta
#22
Pigem "madalamal arengutasemel olevateks". "Idioodil" on juures tundevärving, mida tulnukad vaevalt kasutaksid. Meie ju koeri ka idiootideks ei pea, või kuidas?
Vasta
#23
Minaelan - aga miks inimesed röövivad hiiri, rotte, putukaid ja ka ahve näiteks?
Hoiavad neid laborites ja teevad katseid? Tekitavad mäluauke, lõikavad küljest
jalgu, soolikaid ja teevad muid "trikke"? Miks?
Vasta
#24
Tsitaat:Peterburi lähedase Pulkovo observatooriumi teadlase Sergei Smirnovi arvates peavad tulnukad Maa olendeid idiootideks.

...observatooriumi teadlane - mis sorti teadlane see veel on?

Tüüp ajab mingit täielikku fantaasiat suust välja, aga kuna ta puudutab teemat, mis haldab tervet inimkonda, siis ajakirjanikud lendavad parves kohale. Saavad ju ikkagi oma ajalehele lööva pealkirja panna.

Ajakirjanikel ei ole motivatsiooni kajastada tõde, kuna tõde on tihtipeale igav ja igav ei müü. Raha tuleb ennekuulmatutest väljaütlemistest ja kui loo ette veel kuidagi vana hea "teadlane ütles" saab pressida, siis on super. Ma ei üllatuks, kui see "observatooriumi teadlane" osutub mingisuguseks suvaliseks ametnikuks või teemat mitte valdavaks tehnikuks.
Vasta
#25
(01-05-2012, 13:14 )Nielander Kirjutas:
Tsitaat:Peterburi lähedase Pulkovo observatooriumi teadlase Sergei Smirnovi arvates peavad tulnukad Maa olendeid idiootideks.

...observatooriumi teadlane - mis sorti teadlane see veel on?

Tüüp ajab mingit täielikku fantaasiat suust välja, aga kuna ta puudutab teemat, mis haldab tervet inimkonda, siis ajakirjanikud lendavad parves kohale. Saavad ju ikkagi oma ajalehele lööva pealkirja panna.

Ajakirjanikel ei ole motivatsiooni kajastada tõde, kuna tõde on tihtipeale igav ja igav ei müü. Raha tuleb ennekuulmatutest väljaütlemistest ja kui loo ette veel kuidagi vana hea "teadlane ütles" saab pressida, siis on super. Ma ei üllatuks, kui see "observatooriumi teadlane" osutub mingisuguseks suvaliseks ametnikuks või teemat mitte valdavaks tehnikuks.

Ülal post 14. Tegemist ei ole teadlasega. Kes ja miks temast teadlase tegi ei ole selge.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tulnukad tagahoovis. xawa 10 6,305 03-11-2021, 10:16
Viimane postitus: catuwujokesdotcom
  Inimlikud tulnukad Villem 26 17,339 08-07-2021, 12:49
Viimane postitus: Q11
  Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad? Tutanhamon 226 91,328 27-05-2019, 14:23
Viimane postitus: Q11
  Inglimoodi tulnukad ? jack the ghost 15 45 25,126 21-09-2016, 08:37
Viimane postitus: Müstik
  Tulnukad välja mõeldud heajuut 314 136,648 06-11-2014, 22:05
Viimane postitus: Müstik
  Poliitika ja tulnukad Tom 63 33,870 07-04-2014, 20:51
Viimane postitus: Kolmasilm
  Iidsed tulnukad ümberlükatud qonqure 17 10,272 01-11-2012, 09:28
Viimane postitus: kage
  Tulnukad kui katastroofide põhjustajad hulkuv hing 22 11,398 24-06-2012, 14:22
Viimane postitus: xawa
  Tulnukad unenägudes ja elohim Minaelan 12 7,679 25-04-2012, 23:38
Viimane postitus: lahendused
  Mida tulnukad kardavad? tavkin39 30 15,216 02-12-2011, 00:32
Viimane postitus: Kilu-Mari

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat