Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Endalt needuse maha võtmine ...
#1
Ma nüüd ei tea, kas teema on õiges kategoorias, kuid mind huvitab, kuidas saab endalt ise needust maha võtta ?
Vasta
#2
Küsimus on, kuidas sa selle needuse omale nö said? Mustlasnaine bussijaama juures ütles? Lahti saad sa sellest samamoodi nagu sa needuse omale võtsid! Mõtle needus olematuks ja USU sellesse. Paraku nii lihtsat lahendus paljud ei usu ja ette peab võtma tee posija juurde, kes siis raha eest selle "needuse" sult pomina ja kummaliste käeliigutuste saatel "eemaldab". Valik on sinu.
Vasta
#3
Palju aastaid tagasi ütles üks naine mu vanaemale, et olgu su suguvõsa neetud... Miks ma seda küsin ? Minu lühikese elu jooksul on olnud nii palju negatiivsed ja nii palju halba... ma tahan, et hakkaks üks kord hästi minema... Või on see hoopsiski karma võlg ??!
Vasta
#4
No oleks see nii lihtne, et võtad lihtsalt ja saadad kellegi pandud söödiku, kaani, vereimeja ehk lihtsamas keeles mitteorgaanilise söödiku enda kallalt ära ja asi vask. Kui see nii lihtne oleks siis ei saakski keegi neid valust, vihast ja raevust toituvaid tegelasi kallale saata. Kogu mustlaste elu on üks suur sümbioos looduslike mitteorgaanilistega keda nemad kasutavad oma mustade munade mängus, needuste pealepanemisel ja äravõtmisel kui makstud jne. Eeldab selline elu ainult puhtaverelisust ja mitte üldises koolis käimist vaid oma maagilisse maailma sündimist ja selles elamist. Lihtsalt nende seltskond on maagiast läbi imbund ja selles mängivad peamist rolli mitteorgaanilised olendid kes toituvad siis ohvrite emotsioonidest. Aga ega see ainult mustlaste kohta kehti, ka juudid õpivad valdavalt esimese osa elust juudikoolides, muhameedlased oma usukoolides ja alles täiskasvanutena läheb seltskond juba täiesti väljakasvanutena oma teispoolsusesse ülikoolidesse kus muide neil ju oma tuttav keskkond ees.
Vasta
#5
(03-05-2012, 21:58 )cetlyn666 Kirjutas: Palju aastaid tagasi ütles üks naine mu vanaemale, et olgu su suguvõsa neetud... Miks ma seda küsin ? Minu lühikese elu jooksul on olnud nii palju negatiivsed ja nii palju halba... ma tahan, et hakkaks üks kord hästi minema... Või on see hoopsiski karma võlg ??!

Iga inimese elus juhtub aeg-ajalt halbu asju, ilma, et see oleks kellegi poolt peale pandud needus. Kui sellele halvale keskenduda, jääbki mulje, et head nagu polegi, ja mingi naise vihaga öeldud sõnad omandavad suurema tähenduse kui peaks...
Vasta
#6
Mul veab viltu isegi siis, kui ma loodan ja usun parimat... a la parem töö näiteks, aga ikka ei saa seda.
Vasta
#7
Foorumis on varemgi teemasid needustega seoses olnud. Samas selle maailmaga tuttav olemata ütleks, et ise ilma hookus-pookust jmt asju kasutamata võib alustada maailma positiivsemalt vaatamisega ning lootmise-uskumise asemele tegutsema hakkamisega (oma kogemusest ütleks, et siin on ka mediteerimine abiks). Ja ehk leiad mingeid mõtteid ka sellest teemast - Külgetõmbe seadused (The Law of Attraction)
Vasta
#8
Külgetõmbeseadusega olen ma juba tuttav, kuid tänud sellegi poolestSmile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hinge võtmine Co0zhy- 5 4,255 22-07-2016, 19:54
Viimane postitus: lahendused

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat