Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vana armastus unes
#1
tere!
olen foorumis uus liige ja minul on olnud mitmeid kordi sama unenägu.
nimet meie suhe löppes juba 7 kuud tagasi. minul oli see väga valus üleelamine. mees jättis mind maha, selgituseks töi et tahab üksi olla.nüüd, kus ma olen saanud oma elu vaikselt korda ilmutab ta end minu unenäos.neid kordi on olnud mitmeid.alati on üks ja sama teema. tema tuleb unenäos minu juurde ja ütleb et armastab mind ja teda ei huvita mitte midagi muud kui saab minuga koos olla.ja köik puudutused mis unenäos toimuvad on nii reallsed et ma tunnen neid läbi une.
üles ärgates olen natukene vihane,et just siis kui ma ei mötle temale ilmutab ta alati ennast minu unenäos.mulle jääb mulje nagu ta ei tahagi et ma teda unustan.
mida see köik tähendada vöib?
ehk oskate mulle lollikesel seletadaSmile1
Vasta
#2
Eks kasvasitte kokku suhte ajal,mingiajajooksul kindlasti sellised unenäod kaovad...
Vasta
#3
Mees on oma olemuselt naistest toituja, energeetiliselt on nii seatud. Viilmaagi ütleb, et naisel on armastuse allikas ja mehel ei ole, seega mees peab naise allikast energiat saama. Energeetiline side mehe ja naise vahel kui see kord juba loodud on, kestab aastaid ka peale välise suhte lõppu. Taisha Abelar räägib seitsmest aastast. Nüüd su eksmees tunneb, et side tahab sinu poolt katkema hakata, sina oled vabaks saamas ja ta ei taha et see juhtuks. Meestel on igaksjuhuks hea kui on mitu "toidet". Nüüd annab unenäos märku, et sidet "üles soojendada".
Vasta
#4
Aga mul tekib sellega siis selline küsimus.Et ma ka läksin oma mehest lahku.Ja mu eksil on juba uus neiu ka.Kuid ma näen teda ikka unes.Miks ma teda siis unes näen? Ta ju ei suhtlegi minuga ning tal on ju täiesti savi minust.Meie armastuse allikas on ju ammu kustunud ning nüüd on tal teise naise oma.
Vasta
#5
Marina tead - mul ajavad vahest lihtsalt p@s@ keema sellised jutud. Huvitav kas loogika on surnud
inimestel või ei suuda nad lihtsamalgi tasemel 2 + 2 kokku liita?
Mees ja Naine on olnud teineteisega seotud juba mingid vähemalt mitu miljonit aastat. Loodus on paika
pannud,et meie vahel peab valitsema koostöö. Ja siis t8levad igat sorti "uue aja" müstikud ja targad kes
hakkavad ajama mingit pläma "keegi toitub kellestki" jne. Kas on raske aru saada inimlikku kasuahnuse
ja lolluse ilmingutest? Tooda konflikti siis sinu taskud on täis ja ninaesine rikkalik. Olen näinud viimastel
aastatel vaid üksikuid autoreid kes seda julgevad välja ütelda. Ülejäänud nagu korralikult ajupestud
oportunistid kaagutavad kaasa. Seni kuni Mees ja Naine ei suuda leida oma suhtest tasakaalu on see
määratud hukule. Samuti on selle tagajärjel määratud hukule Vaba Inimene - jääb vaid mingi inimese
"laadne toode" kes suudab vaevu täita kehalisi vajadusi ja muidu orjab neid kes seda konflikti toodavad.
(08-05-2012, 16:33 )3x1 Kirjutas: Aga mul tekib sellega siis selline küsimus.Et ma ka läksin oma mehest lahku.Ja mu eksil on juba uus neiu ka.Kuid ma näen teda ikka unes.Miks ma teda siis unes näen? Ta ju ei suhtlegi minuga ning tal on ju täiesti savi minust.Meie armastuse allikas on ju ammu kustunud ning nüüd on tal teise naise oma.

Esiteks keegi ei ole kellegi oma. Unes näed aga teda lihtsal põhjusel -
Teie aeg ei olnud (vähemalt) sinu meelest veel möödas.
Unes vaed miks läks nagu läks ja mida tegite valesti, et kokku ei suutnud jääda.
Vasta
#6
Exu, koostöö (sümbioos) ja toitumine (parasiteerimine) on sisuliselt üks ja sama asi. Esimesel juhul on mõlemad pooled vabatahtlikult nõus, teisel juhul üks osapool allutab teise tahte. Maa toidab taimi, kes tema peal kasvavad. On see koostöö või parasiteerimine?
Vasta
#7
Sümbioos ei ole vabatahtlik vastastikune parasiteerimine, kus kumbki imeb nagu jaksab, vaid sümbiondid saavad vastastikku kasu, sest lisaks võtmisel ka antakse.
Vasta
#8
Mitte imeb nagu jaksab, vaid imeb just nii palju kui vaja. Looduses on nii. Inimene on välja mõtelnud selle, et vatab nii palju kui võtta annab, aga mitte nii palju (vähe) kui vaja.
Vasta
#9
Kas see on ikka inimese väljamõeldis või talle ette söödetud käitumismudel
mida aitab kinnistada pidev biokeemiline ja psühholoogiline terror???
Vasta
#10
Aga kui on palju naisi, mis siis on energiat ka rohkem või peab olema mingi konkreetsemad ja pikaajalisemad suhted? Või piisab lihtsalt, et on palju.

Teiseks kuidas lastel olukord on? Piisab ema armastusest? Aga sellisel juhul kust tütred energiat saavad?

Mul jookseb juhe kokku.
Vasta
#11
(08-05-2012, 18:54 )Marina Kirjutas: Mitte imeb nagu jaksab, vaid imeb just nii palju kui vaja.
OK, asja asemel hakkasid utreeringu kallal hambaid teritama.... Oluline pole mitte võtmise määr, vaid vastastikune andmine, mis parasiteerimise puhul puudub.
Vasta
#12
Lapsed võtavad mõlemalt vanemalt. Sellest tekib energiakehasse iga lapse kohta auk. See ei ole mingi halb asi, mille pärast jälle midagi keema peaks hakkama, vaid lihtsalt iga järglane toitub algul oma vanemate energiast. Loomadel ka. Paha on siis kui vanemad õigel ajal toitmist ei lõpeta. Auk energiakehasse jääb aga ka pärast toitmise lõppu. Mida vanemad lapselt vastu saavad, eks seda tea iga lapsevanem ise.

Kui mehel on palju naisi, aga nendega tal lapsi ei ole, siis teoreetiliselt peaks jah olema palju energiat. Kuid reaalsuses on asi palju keerulisem, sest mees peab ju naistele midagi vastu pakkuma. See aga jällegi võtab energiat. Ja suhtemängud mitme naisega on energiamahukad jne jne. Optimaalne on ikkagi üks mees, üks naine suhe wink

3x1: Sul jäid suhtest mingid "otsad" ripakile, suhe täielikult (hinges) lõpetamata. Nagu Exu juba ütles. Aga iga suhe kestab energeetiliselt palju kauem kui füüsiline suhe. Lapse kaudu ollakse elulõpuni seotud. Või ka kauem.
Vasta
#13
No pole ju väga keeruline kasvõi iga nädalavahetus endale keegi uus leida.

Teiseks prostituudil on selle energiaga vist "väga kehvasti".
Vasta
#14
(08-05-2012, 20:12 )Chaos Kirjutas: No pole ju väga keeruline kasvõi iga nädalavahetus endale keegi uus leida.
Ma ei tea, kuidas selline asi tegelikult "välja paistab" "energeetilises plaanis". Proovi järgi kui tahad.
(08-05-2012, 20:12 )Chaos Kirjutas: Teiseks prostituudil on selle energiaga vist "väga kehvasti".
Ongi. Välja arvatud juhud (oletatavalt, kindel ma ei ole), kus prostituut teeb oma tööd kui "jumalikku" kohustust. Sel juhul saab ta pidevalt "algallikast" (või kuidas iganes nimetada seda) juurde. Samti on pmst võimalik õppida meestel algallikast toituma, kuid selliseid mehi enamik ei pea kuigi mehelikeks.

Vasta
#15
Inimene mõtleb ka unes. Eriti nendest asjadest mida ta ärkvel olles püüab vältida.
Vasta
#16
(08-05-2012, 15:57 )Marina Kirjutas: Mees on oma olemuselt naistest toituja, energeetiliselt on nii seatud. Viilmaagi ütleb, et naisel on armastuse allikas ja mehel ei ole, seega mees peab naise allikast energiat saama. Energeetiline side mehe ja naise vahel kui see kord juba loodud on, kestab aastaid ka peale välise suhte lõppu. Taisha Abelar räägib seitsmest aastast. Nüüd su eksmees tunneb, et side tahab sinu poolt katkema hakata, sina oled vabaks saamas ja ta ei taha et see juhtuks. Meestel on igaksjuhuks hea kui on mitu "toidet". Nüüd annab unenäos märku, et sidet "üles soojendada".


sinu jutus on nagu iva seesSmile
oh kuidas tahaks tegelikult töde teada, mis tegelt tema peas toimub.wink

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,620 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes lendamine karlapoiss 88 41,140 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,104 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,846 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,654 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,516 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 5,991 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,931 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,931 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Surnu unes Preilikass 7 5,243 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat