Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes pandi juhe külge
Autor Sõnum
zen faran
veteran madu

13-05-2012 07:25
Postitus: #51
RE: juhtme panemise unenägu
(12-05-2012 18:32 )Minaelan Kirjutas:  Ära alahinda mitte kedagi. Kõigi inimeste mõtetel on jõud olemas. Jah, mõnel realiseeruvad need kiiremini, mõnedel mitte nii kärmesti, oleneb mõttejõu intensiivsusest.

Niisiis, kui sulle ei tee ära unekollid, siis leidub kindlasti mõni paha inimene, kes reaalis sind oma halbade mõtetega mõjutab? Kui mugav - nii saab ju kõik oma isiklikud probleemid ja kiiksud kenasti kellegi teise kaela veeretada...
(selle postituse viimane muutmine: 13-05-2012 07:25 zen faran.)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pila
Tavaliige

13-05-2012 08:57
Postitus: #52
(11-05-2012 21:52 )Minaelan Kirjutas:  
(11-05-2012 21:11 )zen faran Kirjutas:  Lõpuks ei julge need noored ja lapsed keda siin heast südamest kaitstakse üldse magama jäädagi ja kui jäävad, siis näevad et nendega muudkui manipuleeritakse ja pannakse mingeid juhtmeid külge....
Keegi võiks siis jagada oma kogemust, kuidas temaga on manipuleeritud unes?

Ma ei usu, et keegi oma unesid ei mäleta. Pigem on asi selles, et need on sellised, millest ei juleta rääkida. Ja need blokeeritakse reaalelus alateadlikult.
Olen ise oma unedes näinud, kuidas mind ahvatletakse tegema asju, mis on reaalses elus kas karistatavad või moraalses mõttes väärad. Kuna aga saan juba unenägudes sellest aru või olen lihtsalt vaimselt juba tugevam, siis ei suudeta mind enam seda väga palju tegema sundida.
Samas kui inimesed näevad nö patuseid või võikaid unenägusid, siis nad tunnevad ennast justkui süüdlastena ja nende enesehinnang on seetõttu madal ning see ongi ju meie manipuleerijate eesmärk.
Aga õnneks me hakkame neid järjest enam läbi nägema Smile.

Nii kaua, kui sa iseendaga manipuleerid ehk siis tahad mõelda ainult teatud tüüpi mõtteid (või siis ükskõik mida vältida ja see tahtmine sisaldab soovi ja survet enda suunas), paned sa ennast surve alla. Surve alla võid sa panna ennast ükskõik millega. See sama surve avaldub siis unenägudes. Nii et sa ei saa kindel olla kas see mittesobiv kontrollimatu unenägu on tekitatud sinu või millegi muu poolt. Ükskõik kelle käest kuuldud/loetud mõte mille sa oled endasse võtnud mõjutab sind ja seega unenägusid. Selleks, et tajuda kas sinu unenäos on midagi võõrast ei tohiks ennast survestada, ega pidada mõtteid oluliseks. Mõtete tulemist ja minemist vaadata, nendega mitte samastuda ja mitte pidada oluliseks mõelda nn "häid mõtteid". Sellega seoses väheneb seotus mõtetega ja sa võid hakata tajuma ennast/endas natuke teistmoodi midagi. Niimoodi tekib vaba ruumi ja pikema aja jooksul hakkad sa tajuma võõrast, kuid ei tõuka seda endast eemale, mis on jälle survestamine, vaid sul on võimalus seda ilma reaktsioonita jälgida.
insomnia
otsija

13-05-2012 14:26
Postitus: #53
eelmisel suvel oli minul kogemus, millele ma ei oskagi hinnangut anda...läksin magama,mõne aja pärast tundsin ,et pean silmad avama.Minu pea kohal oli 2 mingisugust "objekti " ( ei oska neid teisiti nimetada , nad oli hallikad ja natuke meduusi moodi ja nagu kumasid läbi).Üks oli umbes 20 cm ja teine natuke väiksem.Nad lihtsalt hõljusid.Erilist hirmu polnud, oli ainult suur imestus, et mis ja kuidas...ma vaatasin ja vaatasin ja lihtsalt keerasin selja ja kui ma uuesti tagasi keerasin olid nad kadunud.Mõni nädal ennem seda kuulsin ma öösel muusikat, mis tuli "ei tea kus kohast" ja jättis sellise väga-väga vana mulje.Kohe kindlasti ma ei maganud ja ei olnud une-eelses seisus ,sest ma ikka "näpistasin ennast" ,et veenduda , kas olen üleval.
Oskab keegi pakkuda, mis see olla võis?
Eithea
Veteran

13-05-2012 16:04
Postitus: #54
Siin vanemad paragurud räägivad mingisugusest kassi "telneti`ist".

Tsitaat: WhiteWolf '07-06-2011 02:53:

Kass võib ka inimesele mõndagi seletada... kui heaks arvab inimesele "telneti" pähe ajada (see on nagu kõrvade vahele helistamine)

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=322&pid=140090
(selle postituse viimane muutmine: 13-05-2012 16:07 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Minaelan
Veteran

14-05-2012 10:20
Postitus: #55
(13-05-2012 08:57 )pila Kirjutas:  Nii kaua, kui sa iseendaga manipuleerid ehk siis tahad mõelda ainult teatud tüüpi mõtteid (või siis ükskõik mida vältida ja see tahtmine sisaldab soovi ja survet enda suunas), paned sa ennast surve alla. Surve alla võid sa panna ennast ükskõik millega. See sama surve avaldub siis unenägudes. Nii et sa ei saa kindel olla kas see mittesobiv kontrollimatu unenägu on tekitatud sinu või millegi muu poolt. Ükskõik kelle käest kuuldud/loetud mõte mille sa oled endasse võtnud mõjutab sind ja seega unenägusid. Selleks, et tajuda kas sinu unenäos on midagi võõrast ei tohiks ennast survestada, ega pidada mõtteid oluliseks. Mõtete tulemist ja minemist vaadata, nendega mitte samastuda ja mitte pidada oluliseks mõelda nn "häid mõtteid". Sellega seoses väheneb seotus mõtetega ja sa võid hakata tajuma ennast/endas natuke teistmoodi midagi. Niimoodi tekib vaba ruumi ja pikema aja jooksul hakkad sa tajuma võõrast, kuid ei tõuka seda endast eemale, mis on jälle survestamine, vaid sul on võimalus seda ilma reaktsioonita jälgida.

Need on õiged mõtted, püüan ka ise seda järgida. Iseasi, kui hästi see välja tuleb. See va ego on ikka päris pujään teinekord Smile.
See, et peame oskama aktsepteerida kõiki oma külgi, olgu need siis nii tumedad kui tahes, on samuti vist vana tõde. Valik aga, millise külje oma ellu toome, on samuti ainult meie teha.
Täna unes nägin jälle kummalisi sündmusi, aga ärgates jäi kumama mõte, et hoolimata sellest, mida ma näen, teen või tunnen seal unenägude tasandil, on alati kindel teadmine, et see kõik on tuttav, väga reaalne ja omane. Et see on minu kodu ja olemus.
Mõnda unenägu näen oma arvates täiesti esmakordselt ja sündmused tunduvad ärkveloleku tasandil eriliselt fantastilistena. Samas kohe vahetult peale ärkamist on tunne, et just see unenägu on tõeline, aga ärgates pean jälle kusagil mõistatuslikul Maal tegutsema hakkama.
Mida me iga öö need 7-9 tundi teeme, kus toimetame? Meelde jäävad vaid killukesed kahjuks.
(selle postituse viimane muutmine: 14-05-2012 12:34 Minaelan.)
Liine
Vana kala

14-05-2012 16:48
Postitus: #56
Kui unenägusid ei näeks poleks mõtet magama minnagi. Laugh

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Minaelan
Veteran

14-05-2012 17:21
Postitus: #57
(14-05-2012 16:48 )Liine Kirjutas:  Kui unenägusid ei näeks poleks mõtet magama minnagi. Laugh

Just täna mõtlesin samuti. Oleksin juba nagu une-narkomaan. Nii ootan õhtut, et jälle seiklema minna Smile.
Ja järjest enam hakkavad piirid nende kahe tasandi vahel hõrenema. Vahel reaalelus pean kohe tõesti pingsalt analüüsima, kas teatud seik oli päriselus või unenäos.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

14-05-2012 17:47
Postitus: #58
Mina lähen magama siis, kui olen väsinud ja ärkan siis, kui enam väsinud pole. Kõik muu sinnajuurde kuuluv on normaalse inimese jaoks kõrvalprodukt, sest niikuinii ei oska me teadlikult neid pilte lugeda, sest need pole mõeldud teadvuse jaoks.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Minaelan
Veteran

14-05-2012 17:53
Postitus: #59
(14-05-2012 17:47 )Celtic Kirjutas:  Mina lähen magama siis, kui olen väsinud ja ärkan siis, kui enam väsinud pole. Kõik muu sinnajuurde kuuluv on normaalse inimese jaoks kõrvalprodukt, sest niikuinii ei oska me teadlikult neid pilte lugeda, sest need pole mõeldud teadvuse jaoks.

Ehk siiani ei olnud, aga nüüd on asjad muutumises.
Mina ärkan vahel juskui oleksin rasket tööd teinud või mõne ebatavaliselt pika elu ära elanud, väsinuna, päeval puhkan, teen mõnuga argiaskeldusi ja õhtul lähen jälle "tööle".
Õnneks on seda aga siiski harva, vast kuus korra Smile. Muidu vist siin Maal "normaalsena" vastu ei peaks.
Iseasi, mida tähendab "normaalne" paraweeblastele, mida tavainimestele Laugh.
kuukaart
Tavaliige

03-06-2012 19:57
Postitus: #60
Tundub, et see kogemus sobib siia teemasse. Seoses tööga tuli terve nädalavahetus peaaegu jutti ärkvel olla ja pärast seda 220 km autoga sõita (üsna tavaline minu jaoks). Viimased 30 km käis tõeline võitlus unega, kuna lõpppunkt oli juba piisavalt lähedal, siis otsustasin ikka ühe jutiga ära sõita ja mitte peatust teha. Mis siis toimus? Sellel hetkel kui hakkasin rooli taga magama jääma ja vägisi silmi lahti hoidsin (motoorika ja refleksid jäävad, ning suudad ikkagi juhtida, heaks ei kiida) nägin kuidas taevasse hakkavad tekkima objektid, muutudes hägusemast järjest teravamaks. Tohutult suur ristküliku kujuline seisis paigal ja kolmnurksed liikusid, mõni lendas nagu päris lähedalt üle auto. Aga kui tekib tunne, et kohe kohe muutub kõik väga selgeks võpatad teadvuse juurde ja kõik on kadunud. Kui lõpuks voodisse magama sain, siis unenäos olin mingil aasal ja keegi käskis mul kogu aeg taevasse vaadata ning püüdis meeleheitlikult tõestada, et no vaata seal ei ole mitte midagi, ainult pilved. Vahtisin siis taevasse pingsalt ja ikka hakkasid sealt mingid objektid välja sulama. Vaidlesime päris tükk aega, pidevalt muudeti taeva värve, viimane mida mäletan oli see, et kõik muutus roheliseks.
PiziIngliito
Proua

03-06-2012 22:11
Postitus: #61
Väga huvitav oleks teada, et kui nüüd mõni inimene, kes oma igapäevastest ärkveloleku kogemustest näeb tihti segapudrut unes, kas siis ta näeks sarnast juhtmepaneku und selle tõttu, et ta luges seda siit, või selle tõttu, et see ka samamoodi võis toimuda nagu teemaalgatajal Laugh
kuukaart
Tavaliige

04-06-2012 00:36
Postitus: #62
Kõik toimub alati millegi tõttu, mis vahet seal on mille tõttu. Oluline on ju see, et toimus. Kuna me nagunii midagi ei tea, siis hiljem saame lihtsalt toimunu ümber kõiksugu vorme valada.
euroruubel
vaatlen ja jälgin

28-04-2014 15:24
Postitus: #63
RE: Unes pandi juhe külge
Täna unest on jäänud meelde, et läksin kellegi VIPi juurde, kusjuures ignoreerisin ta ihukaitset ja muud värki. Istusin lauda tolle VIPi vastu ja vaatasin - Taavi Rõivas - kas oli päriselt või andis sümboolselt selle nime, eidea. Igatahes jäi ta ootama, mida ma ütlen ja mina jäin mõtlema, kuidas öelda seda,mida öelda tahan, võimalikult lühidalt ja selgelt....Niisiis...küsisin, kas oled vabamüürlane? Vastas, et veel ei ole. Seepeale ütlesin, et vabamüürlaseks saades pannakse talle "juhe kuklasse" - näitasin isegi peakolul kohta, kuhu - see on kuklast suti ülespoole - ja pärast seda näed ja mõtled ja arvad seda, mida su kontrollijad tahavad. Võttis mehe igatahes kõvasti mõtlema....

mäng mängus
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Unes ringi möllamine unenägu123 1 222 09-11-2018 15:43
Viimane postitus: Minaelan
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 200 65,563 06-03-2018 21:12
Viimane postitus: ccorpion666
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 1,808 06-11-2016 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 1,649 19-10-2016 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 3,505 14-07-2015 08:29
Viimane postitus: Nofretete
  Plaks unes Stennu 23 7,424 01-02-2015 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 9 5,652 31-01-2015 12:51
Viimane postitus: Minaelan
  Surnu unes Preilikass 7 3,182 11-12-2014 10:46
Viimane postitus: Mannu
  Unes une nägemine madu8888 25 11,860 16-06-2014 18:28
Viimane postitus: ald69
  Unes kõndimine(kuutõbisus) Wolfgirl 126 41,326 12-06-2014 19:10
Viimane postitus: germany

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog