•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti vabaduse loits
#26
(29-05-2012, 00:44 )togli Kirjutas: Teema algajatale küsimus: Kas Mantra abil tahetakse "paremat tsaari" või ise oma elu korraldada?
No kasvõi näiteks seda, et järgmistel valimisel (või ülejärgmistel) oleks, kelle vahel valida, et poliitikas ei valitseks karjääripoliitikud (endised kommunistid sh) ega marionetid jne, jne.
(29-05-2012, 00:44 )togli Kirjutas: Huvitav, kaua peaks vastu tänapäeval propageeritava juhtimisega sipelgapesa ilma et sama metsatuka liigikaaslased elukorraldust üle ei võtaks?
Sellpärast ei saagi eestit vaadata lahusolevana muust maailmast. Isegi kui siin mingi ime läbi tekiks mingi ümbritsevast erinev elumudel, siis see üksiku õiena pasameres kaua vastu ei pea.
(29-05-2012, 00:44 )togli Kirjutas: ... mistahes rahvuslik populatsioon võrreldav lambakarjaga. Näiliselt oleks nagu aste kõrgemal, olemuselt erilist vahet ei ole. Vali ainult sobiv oinas ette ja pane karjakoerad "eksinuid" "õigele" teele juhtima ning kari jookseb rõõmsa määgimise saatel isegi kuristikku..
Mulle isiklikult meeldib võrrelda inimkonda ahvikarjaga, väline sarnasus kah kõige suurem wink Sellepärast rõhutangi veel kord - sooviksin lihtsalt teadlikkuse kasvu kõikidele inimestele. Siis säilib isemõtlemine, kuid vajalikul hetkel suudetakse individualistlikest huvidest parajal määral üle olla. Samas on selle teadlikkuse kasvuga see oht, et vormistatud kujul ei kalduks see lihtsalt newagelikku "uude dimensiooni".
(29-05-2012, 06:32 )Celtic Kirjutas: Meil on üks loits olemas ja kuigi selle algupära on otsapidi kristluses, mõjub ta eestlastele hoopis isemoodi. Mina isiklikult ei tea kedagi, keda see loits ei liigutaks/puudutaks.
Siis peaks enamik meist seda ju teadma ... Kes seda kasutanud on ja millal?
(29-05-2012, 06:32 )Celtic Kirjutas: Ent kuna tegemist on loitsuga, mis suunatud eestlaste kokku ajamisele, oleks tarvis ka sajatust sellele järgnema...
Kas sajatuse poolt ei saaks delegeerida kellelegi "kõrgemale"? Nii nagu kristlased Ave Maria palves paluvad neitsi Maarjat, et neitsi ise paluks nende eest nüüd ja nende surmatunnil? Ja kas loits kokkukutsumiseks ja sajatus (oletan et vastase nõrgendamiseks) ei ole mitte dualistlikust maailmapildist tulenev vajadus? ______________________________

Aga kui nüüd natuke teises võtmes rääkida, siis kui mõelda tagasi nendele mõtetele ja soovidele, mis mul (ta ka teistel) on täide läinud (mõned neist on väga uskumatud ja kindlasti võib olla tegu puhtalt juhusega või ka mingi "trendi" alateadliku tabamisega) - siis need on juhtunud kuidagi möödaminnes, ilma igasuguse rituaalita, soov on olnud pigem pildis ja tundes, mitte sõnades, aga ometi need soovimise hetked on väga selgelt meeles, kuigi üldiselt olen väga suur unustaja ja isiklikku minevikku kaasas ei kanna.
Vasta
#27
Aga millises maailmapildis me siis elame? Elamegi dualistlikus....

Selles loitsus, millest räägin ja mida kõik teavad, on üks huvitav mõte:

"et loomishoos kõik loodu koos võiks sündida uuesti."

Olgugi, et oma algelt kristlik, on ka see lugulaul sügavalt läbi imbunud paganlikust mõtteviisist nagu enamus ärkamisaja lauludest. Antud rida võiks tõlgendada nii, et me ise peame looma uuesti selle, mis on enne meid juba korra loodud. Meie ise loome seda ilma ning selle loomiseks peab kõiksepealt kokku saama. See loits on see, mis toob rahva kokku ning koos olev rahvas vajab sajatust, miskit, mis neid aktiveeriks, miskit, mis suunab nende ühise, loitsu abil kokku kutsutud väe, millegi suunas, midagi tegema.

Sajatus ei ole needmine. Sajatus on pigem oma väe näitamine, vaenlase hirmutamine. Needmine on aga otseselt vaenlasele halva peale saatmine.
Vasta
#28
No and siis terve laulu sõnad
http://www.laulud.ee/laul/koit_tonis_magi-574.aspx
Vasta
#29
(29-05-2012, 09:28 )Celtic Kirjutas: "et loomishoos kõik loodu koos võiks sündida uuesti."

Ei saanud aru, igavene ring mitte kusagile?, kuni maakera oma olemise lõpetab ja siis uus maakera... jne.

(29-05-2012, 09:28 )Celtic Kirjutas: Sajatus ei ole needmine. Sajatus on pigem oma väe näitamine, vaenlase hirmutamine.

Seega ähvardamine?
"Kui sa mulle seda ei anna, siis ma sulle alles näitan..."

Vabaduse ähvardamine?
Kes on too hea karjane, kes tuleb peale ähvardamist ja annab vabaduse?

Ja üldse, miks vaenlast ähvardata, pigem ta lihtsalt hävitada?

Las see parasiit saab oma õppetunni ja hakkab teisiti siis arenema...wink
Vasta
#30
(29-05-2012, 09:28 )Celtic Kirjutas: Aga millises maailmapildis me siis elame? Elamegi dualistlikus....
Selle dualismiga on nii ja naa. Kui võtta dualismi all füüsikalise + ja -, siis sellest meil pääsu pole elades füüsilises maailmas. Kuid kui sellest tuletada väide, et + on hea ja - halb, ja sellele kogu maailmapilt üles ehitada, siis see maailm pole kuigi pikalt jätkusuutlik (hävitab iseenda halva hävitamise nime all).

Kuid aegajalt on hädavajalik maailma asju heaks ja halvaks jagada. Näiteks siis kui röövel tungib teie koju, on vaja see ülikiiresti halvaks hinnata ja pätile vastu pead anda. Kuid kui seda hinnangute jagamist pidevalt teha, siis põhjustab see mõttetuid solvumisi, emotsioonipuhanguid, igasugu mõttetut kammaijaad, mis toidab ainult lendajat meie kukil.

Praegust teemat ma alustasin ka sellelt positsioonilt, et olukord on halb. Kala mädaneb peast.

(29-05-2012, 09:28 )Celtic Kirjutas: "et loomishoos kõik loodu koos võiks sündida uuesti."
... Antud rida võiks tõlgendada nii, et me ise peame looma uuesti selle, mis on enne meid juba korra loodud.
Selle konkreetse Eesti vabaduse, mida ma siin silmas pidasin, selle jaoks isegi mõeldav variant. Eriti kui mõelda terve laulu ja selle kunagise konteksti peale.

Aga rahva kokkutoomine sõna otseses mõttes praegu ei õnnestu. Ja seda ei pidanud ma silmaski.


(29-05-2012, 09:28 )Celtic Kirjutas: ... koos olev rahvas vajab sajatust, miskit, mis neid aktiveeriks, miskit, mis suunab nende ühise, loitsu abil kokku kutsutud väe, millegi suunas, midagi tegema. Sajatus ei ole needmine. Sajatus on pigem oma väe näitamine, vaenlase hirmutamine.
Kuigi sajatamisest oli minul teine ettekujutus, siis see tähendus on väheke "teine tubakas". Et siis nagu uhkeldav tedrekukk näitab oma jõudu ja ilu ja samas on valmis seda iga hetk ka füüsiliselt käiku laskma ... Loodusrahvad oskavad seda väga hästi kõiksugu sõjatantsude vormis. Need mulle meeldivad Smile Smile

PI, saan aru nii, et hirmutatakse mitte vabadust, vaid seda jõudu mis vabadust vangis hoiab. Hävitamise kohapealt ei oska ma kommenteerida, see jälle selline kahe otsaga asi.

Veel mõtteid ????

Vasta
#31
(29-05-2012, 19:37 )Marina Kirjutas: PI, saan aru nii, et hirmutatakse mitte vabadust, vaid seda jõudu mis vabadust vangis hoiab. Hävitamise kohapealt ei oska ma kommenteerida, see jälle selline kahe otsaga asi.

Mida see hirmutamine/ähvardamine annab?

Saadan Ansipile kirja: "mees jäta ometi oma lollused järgi,
muidu saad vastu kuplit"

Mis sellega nüüd muuduks?

Ah jaa veel, kui sa maagias (shamanismis jms võlukunstis) kedagi ähvardad, siis pead sa olema ka valmis seda ähvardust täide viima, isegi siis, kui tead, et sa võid ise... no saite aru küll. Kui ei täida, oled kõigest ilma, ka sellest, mis enne omasid ja võib olla ka "...", oleneb vastasest, mis too sinuga teha otsustab.
Vasta
#32
Vaevalt et ükski poliitik ähvarduskirju kardab, kardetakse aga toetusprotsendi järsku kahanemist wink See viimane aga muudab heal juhul küll asju.

Aga maagia kohapealt ... jah, peab olema valmis täide viima ... Sa arvad, et ilma eelneva jõudemonstratsioonita ründamine on parem? Või mida sa mõtlesid? Mul on tunne, et sisuliselt lahendatakse võitlus just sellise jõudemonstratsiooni käigus ...
Vasta
#33
(29-05-2012, 20:06 )Marina Kirjutas: Sa arvad, et ilma eelneva jõudemonstratsioonita ründamine on parem? Või mida sa mõtlesid? Mul on tunne, et sisuliselt lahendatakse võitlus just sellise jõudemonstratsiooni käigus ...

Päikeseinsener ei ole siin kusagil, alustanud juttu "jõudude" või "jõu" sajatamisest ja ähvardamisest, või mu nägemine veab mind alt...
Vasta
#34
Tsitaat:http://www.laulud.ee/laul/koit_tonis_magi-574.aspx
Kui seda praegu loitsuna käsitleda, siis tekkis küsimus, et mis eesmärgil seda omal ajal lauldi? Ja kas ka mõjus?
Vasta
#35
(29-05-2012, 19:37 )Marina Kirjutas: Et siis nagu uhkeldav tedrekukk näitab oma jõudu ja ilu ja samas on valmis seda iga hetk ka füüsiliselt käiku laskma ... Loodusrahvad oskavad seda väga hästi kõiksugu sõjatantsude vormis. Need mulle meeldivad Smile Smile

PI, saan aru nii, et hirmutatakse mitte vabadust, vaid seda jõudu mis vabadust vangis hoiab. Hävitamise kohapealt ei oska ma kommenteerida, see jälle selline kahe otsaga asi.


Milleks siis tedrekukke mängida ja ähvardada, et ehk saab vabaks,
kui vajadusel peab ähvarduse niikuinii täide viima?
Ähvardada, saab ainult siis, kui sa oled valmis ka oma ähvardust
täide viima, vastasel korral on see ainult üks ......

Mis too ähvardus siis nagu oleks?

Ja oleks ka hea teada, milliseid jõude siis ähvardama asutakse,
sest parasiitlusega võib vägagi palju "jõude" tegelda ja samuti
võib vangistuses hoidmisega olla seotud mitmeid "jõude".

Ja karta on, et selliselt on kukke mängitud ka varem, seega on meil just selline vabadus tänaseks, nagu ta just praegu on...

Parem teha siiski vabadus vabaks (tõsta levelit, madalam ei saa hoida kõrgemat), programmeerida tema toide ja parasiitide hävitus.

Mulle ka tantsimine meeldibwink





Vasta
#36
(29-05-2012, 20:53 )Eithea Kirjutas: Päikeseinsener ei ole siin kusagil, alustanud juttu "jõudude" või "jõu" sajatamisest ja ähvardamisest, või mu nägemine veab mind alt...
Ähvardamise tõi sisse Celtic. Aga ma ilma hoiatuseta ründamise lause vastasin selle PI lause peale "Ja üldse, miks vaenlast ähvardata, pigem ta lihtsalt hävitada?" Aga kui hävitamise all mõelda seda sel viisil nagu ta hiljem kirjutas "Parem teha siiski vabadus vabaks (tõsta levelit, madalam ei saa hoida kõrgemat - sic.!), programmeerida tema toide ja parasiitide hävitus.", siis on jummala OK.

Las see ähvardamine nüüd olla. Mu poolest võib selle ära unustada. Aga see tedrekuke mängimine (kasvõi loodusrahvaste stiilis) on minu jaoks sisuliselt eelkõige üks muu asi, ja sellest asjast või täiesti kinni hakata.

Millegi hävitamine seostub mul ikka seebiooperis paha bitchi sisinaga hea tegelase aadrssil "ma ei lõpeta enne kui olen su hävitanud ... sss" wink
Vasta
#37
Loitsudest ja palvetest jääb üksi väheks - vaja oleks psühhotroonika alaseid võimeid, ehk "praktilise selgeltnägemise" oskusi, mille abil saaks meie elukorralduse vägivaldseid muutjaid mõjutada.

Näiteks Tiibetis on palju vaimsust, palveid, loitse, mediteerimist ja muud sarnast kõrgemat - kuid kõik see on võimetu Hiina armee brutaalse jõhkruse vastu: st kui Hiina armee on ikkagi budistliku kloostri kuulutanud tankiõppuste polügoniks, siis palveta palju tahad, tankikahurist lastud mürsud purustavad budistlikud kloostrid ja seal olevad vaimsusest ülevoolavad inimesed.
Kui aga tiibeti mungad hakkaks oma vaimsete võimete abil istutama hiina sõdurite teadvusesse "fantoom vaenlaste asukohti", siis laseks hiinlased oma püssid ja kahurid inimtühjade asustamata kohtade poole tühjaks, ning tiibeti budistid saaks edasi elada oma elukorralduse järgi.

Ühesõnaga, kui Eesti tahaks muu maailma parasiidid enda kukilt maha raputada, siis oleks vaja igale eestlasele õpetada selgeltnägemise ja psühhotroonika elemente - nii katapulteeruks suvalise sõjalennuki piloot Eesti riigipiiri ületamise järel; suvaline püssimees tulistaks oma laskemoona taevasse; suvaline tankijuht keeraks oma tangi külili, jne - alles jäänud relvitutele sõduritele saaks anda sisestuse, et nad lahkuks Eestist.
Sarnaselt saaks anda Eestit kurnavatele juudipankuritele, välisettevõtete juhtidele ja euromeelsetele poliitikutele sisenduse, et nad Eestist lahkuks.
Nii saaks mistahes Eestit kurnavad parasiidid "siidiste kinnaste abil" (ilma tapmiste ja füüsilise vägivallata) Eestist minema ajada.

Vasta
#38
(30-05-2012, 13:36 )lahendused Kirjutas: Loitsudest ja palvetest jääb üksi väheks - vaja oleks psühhotroonika alaseid võimeid, ehk "praktilise selgeltnägemise" oskusi, mille abil saaks meie elukorralduse vägivaldseid muutjaid mõjutada.

Hr. Lahendused, esiteks - tee omale selgeks mida tähendab sõna psühhotroonika (uuri näiteks Anto Raukas'e artikkleid).
Siin on ka olemas teema - Psüühiline mõjutamine ja valimised, kuhu sa saad siis hiljem oma arvamuse kirjutada.

Teiseks - palun korja oma pirnid selgeltnägemisest siia korvi.

See siin on teema "Eesti vabaduse loits"!
Vasta
#39
(30-05-2012, 14:23 )Päikeseinsener Kirjutas: See siin on teema "Eesti vabaduse loits"!

Shock Kes see nii kuri nüüd ometi on? Shock

(30-05-2012, 13:36 )lahendused Kirjutas: Ühesõnaga, kui Eesti tahaks muu maailma parasiidid enda kukilt maha raputada, siis oleks vaja igale eestlasele õpetada selgeltnägemise ja psühhotroonika elemente(psühhotenika elemente-DEIR (?) näiteks?) - nii katapulteeruks suvalise sõjalennuki piloot Eesti riigipiiri ületamise järel; suvaline püssimees tulistaks oma laskemoona taevasse; suvaline tankijuht keeraks oma tangi külili, jne - alles jäänud relvitutele sõduritele saaks anda sisestuse, et nad lahkuks Eestist.

Hüpoteetiliselt huvitav mõte...koondsõna oleks "areng".


Vasta
#40
(30-05-2012, 07:34 )Marina Kirjutas: Millegi hävitamine seostub mul ikka seebiooperis paha bitchi sisinaga hea tegelase aadrssil "ma ei lõpeta enne kui olen su hävitanud ... sss" wink

Pole vaja teil pakse raamatuid lugeda - kogu evolutsiooniteooria on selles lauses. See on ü r g v a l i k.
Oma loitsu seadmiseks sobib see meile ideaalselt!

Vasta
#41

Loitsu mõte on selles, et midagi paremaks muutuks - kuna väga suur osa muutustest ei saa teostuda valesti mõtlema õpetatud inimeste tõttu (suured koloniaalriigid ja nende tegevust toetavad tavainimesed), siis peaks üks õige loits mõjutama suurt hulka koloniaalriikide tavainimesi - psühhotroonika tegeleb aga täpselt sama asjaga, nimelt inimeste mõjutamisega - seega on psühhotroonika ja loitsu käsitlemine ühe ja sama nähtuse ilmingutena üsna mõistlik.

Kui aga käsitleda loitsu, kui orgaanikale omast paravõimet, siis ollakse otsapidi ülitajude ja selgeltnägemise juures - st nii nagu saab vaikselt ja kõvasti rääkida, nii saab ka vaikselt ja kõvesti/kuuldavalt lotsida - ehk tugeva mõjuga loitsimist saaks õppida nagu mistahes teist ülitaju komponenti või paravõimet.

Samuti saaks "vabaduse loitsu" siduda tehnoloogia alase võimekusega - vabaduse realiseerumise üks võtmekomponentidest on võimekus omale ise valmistada kogu vajaminev tehnoloogia ja olmeline pudipadi - ehk kui "vabaduse loits" realiseeruks, peaks kõik eestlased hakkama leiutajateks, ning looma omale kogu tehnoloogia keerukuse spektrit kattva seadmete toomise võimekuse.

Kui aga vabaduse loitsimisest saadakse aru jägmiselt "pobisen veidi omaette ja elu läheb ise paremaks", siis on see enesepettus ja tühikargamine - pigem tuleks vabaduse loitsust aru saada nii, et ta paneb kogu rahva hinges põlema "sisemise valguse", ning sisemise valguse abil suudetakse teha suuri tegusid, st teostada oma vabadus nii vaimsel, hingelisel, füüsilisel kui tehnoloogilisel tasandil.

Vasta
#42
(30-05-2012, 16:12 )Ott Sama Kirjutas:
(30-05-2012, 07:34 )Marina Kirjutas: Millegi hävitamine seostub mul ikka seebiooperis paha bitchi sisinaga hea tegelase aadrssil "ma ei lõpeta enne kui olen su hävitanud ... sss" wink

Pole vaja teil pakse raamatuid lugeda - kogu evolutsiooniteooria on selles lauses.
Paraku nii see on, aga sellest evolutsiooniteooriast oleks aeg välja kasvada. Kui me seda ei tee, siis paraku inimkond jääbki tehnoloogiaga varustatud ahvi tasemele. Kahtlustan, et see ongi lendaja meele eesmärk, hoida meid selles lõksus.

Aga sellest lõksust väljasaamine on väga raske ülesanne, üht otsapidi on see küll Eesti vabaduse teemas, aga selle arutamiseks on siiski sobivamad teised teemad.

(30-05-2012, 16:32 )lahendused Kirjutas: ... psühhotroonika tegeleb aga täpselt sama asjaga, nimelt inimeste mõjutamisega - seega on psühhotroonika ja loitsu käsitlemine ühe ja sama nähtuse ilmingutena üsna mõistlik.
eetikaküsimus tuleb siin, ja ma ei tea kas tasub sellest üle vaadata või ei. Pealegi ei ole vist veel üheselt kindel kuivõrd tõhus praegune psühhotrooniline relv ikkagi on. Peamine mõjutamine (programmeerimine) käib ikkagi massimeedia kaudu. Lülitad sisse teleka - lülitad välja aju.

(30-05-2012, 16:32 )lahendused Kirjutas: Kui aga käsitleda loitsu, kui orgaanikale omast paravõimet, siis ollakse otsapidi ülitajude ja selgeltnägemise juures - st nii nagu saab vaikselt ja kõvasti rääkida, nii saab ka vaikselt ja kõvesti/kuuldavalt lotsida - ehk tugeva mõjuga loitsimist saaks õppida nagu mistahes teist ülitaju komponenti või paravõimet.
No kui eelmist lõiku arvestada, siis tuleks eetikaküsimus ka siin ... kuid siin on kerge üle vaadata, sest mis on loitsuga kinni pandud, selle võib loitsuga lahti ka võtta. Ja kui loitsu käitleda selles lõigus toodud tähenduses, siis on loitsude kasutamine samavõrd eetiline kui käte kasutamine. Ja õppida - miks mitte, olen valmis. Ainult et paraku on enamik õpetajad huvitatud vaid sellest, kuidas saada oma jüngerkonda jüngreid juurde õpilaste näol. Minust aga ustavat jüngrit ei saa, olen parandamatu isemõtleja.

Tsitaat:Kui aga vabaduse loitsimisest saadakse aru jägmiselt "pobisen veidi omaette ja elu läheb ise paremaks", siis on see enesepettus ja tühikargamine - pigem tuleks vabaduse loitsust aru saada nii, et ta paneb kogu rahva hinges põlema "sisemise valguse", ning sisemise valguse abil suudetakse teha suuri tegusid, st teostada oma vabadus nii vaimsel, hingelisel, füüsilisel kui tehnoloogilisel tasandil.
Ideaalis see nii muidugi on ja selleks see teema tehtud saigi. Kuid samas on mul liialt palju kogemusi sellega, kus omaette tehtud-mõeldud asi (loits?) tulemusi on andnud. Kui piisavalt palju inimesi seda üritab, siis võib ikkagi mingi tulemus olla. Kuid võib ka mitte olla. Siis oli tegu enesepettusega. Ja mis siis, ennast ju varemgi petetud igasugu palju mõttetuma juraga wink

Vasta
#43
Oleme eraldi, igaüks omaette, selle ilmamaa sisepeegeldused.
Viimane ongi see sise/pind, mida me oma tahte-viisil ning rütmil, on meil voli muuta.
Muutes ise - ise muudame.
Vasta
#44
See ju hoopis ise lendaja usuprogramm, mis arvab, et maisest evolutsiooniteooriast on vaja kuidagi välja kasvada - kas siis mambotshambo astroloogiani, hookuspookus pilvevanani või tsurramurra pervotulnukani, vastavalt ajastu moevaimule siis?
Vasta
#45
Huvitav Nõiatari lehekülg ja tema loitsud.

Salamaailm.

Sajatus - Muusikalist "Libahunt"
Vasta
#46
Vigala Sassi avalik loits:
Loodus meie isa,
meie tema lapsed,
hõimu vaimu nimel -
hoia meid ja kaitse meid.

Üldist lugemist Mare Kõiva "Loitsust riituseni" http://www.folklore.ee/rl/pubte/ee/usund.../koiva.pdf
Varast ära vanduda, et varandust kätte soab, peab 99 kuradit sõela sissi lugema. Aga olgu linane riie sõela all, et mõni kurat maha ei kuku.

Vasta
#47
(09-06-2012, 23:15 )Marina Kirjutas: Vigala Sassi avalik loits:
Loodus meie isa,
meie tema lapsed,
hõimu vaimu nimel -
hoia meid ja kaitse meid.

Sassi loitsud-
http://arhiiv.err.ee/vaata/vigala-sassi-loitsud

Vasta
#48
Teemast välja, aga jube lahedad ussisõnad Rannust: SIUG SINA SIGAVITT!
Vasta
#49
Marinale-
Vaene uss hammustas kedagi, tegi karmaliselt õige ussiteo - ja selline jäle sõim...
Usu, need ei ole toimivad ussisõnad, vaid viha (valu) väljaelamine. Sellist tüüpi sajatused on rohkem madalate energiatega mängimine.

---

(28-05-2012, 09:08 )rissardo Kirjutas: kas hüüda appi esivanemate hingi, kaema kõike seda siinset jama, võib olla vajab rahvas neilt seda ürgset jõudu ja usku ja tahet, mis räsitud ja väsinud rahval vajaka jääb

Kas keegi on vaadand,on PALJU neid seal teistpoolsuses meile kaasa toimimas?
Miskipärast pigem arvan, et keda huvitab, on siin, s.t. on siia sündinud uuesti ja uuesti. Keda ei huvita, on ammu mujale läinud, oma arengu vajaduse järgi...

---

Mõte meie rahva vaimseks koolitamisest on vägev, aga teatud osa arenemisvõimetute peade jaoks oleks see vägivald.
Kuidas saaks teha sama vägivallatult?

Vasta
#50
(12-06-2012, 10:29 )Mustlind Kirjutas: ---

Mõte meie rahva vaimseks koolitamisest on vägev, aga teatud osa arenemisvõimetute peade jaoks oleks see vägivald.
Kuidas saaks teha sama vägivallatult?

Huvi, äratada huvi, huvitumine.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti rahvusmustrid Celtic 8 8,189 07-02-2022, 10:08
Viimane postitus: Maakristall

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat