Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magades on hing reaalajas mujal...
Autor Sõnum
Mann91
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Jun 2012
03-06-2012 12:12
Postitus: #1
Magades on hing reaalajas mujal...
Tere. Olen ka varem näinud und kus olen reaalajas kusagil mujal, olen lihtsalt seal ja näen mis toimub, kuigi tegelikult laman magavana kodus sadu kilomeetreid eemal.
Alguses arvasin et need on lihtsalt tobedad unenäod aga kui neiströökisin oma sõpradele et mis nad mu unes tegid, kellega ja kuidas, olid nad hämmingus ja küsisid kes rääkis.
Täna nägin jälle sellist und, kontrollimise mõttes küsisin seal olnud tuttavatelt kas nendega koos oli mõni vööras kelle nimed olid just need mida unes olin kuulnud, kõik jälle klaappis, inimeste nimed, välimus tegevuspaik.
kas need unenäod on tobedad juhused või mu hing reisibki ilma kehata ringi kui magan.
kas olen ainuke, kelle hing nii reisimas käib?
(selle postituse viimane muutmine: 03-07-2012 17:19 Cassiopeia.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lendav kokk
Tegudeinimene

Postitusi: 87
Liitunud: Apr 2011
03-06-2012 13:23
Postitus: #2
RE: magades on hing reaalajas mujal...
Tegemist on teisikuga,ehk su energiakehaga.
Uuri C.Castaneda raamatuid,palju praktilist teavet mille rakendamisel
saad kontrolli teisiku üle suurendada.

Päikest!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mann91
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Jun 2012
03-06-2012 15:16
Postitus: #3
RE: magades on hing reaalajas mujal...
Kas kontrolli teisiku üle suurendades, on võimalik tema käike suunata kuhu ja millal tahan?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lendav kokk
Tegudeinimene

Postitusi: 87
Liitunud: Apr 2011
03-06-2012 16:33
Postitus: #4
RE: magades on hing reaalajas mujal...
(03-06-2012 15:16 )Mann91 Kirjutas:  Kas kontrolli teisiku üle suurendades, on võimalik tema käike suunata kuhu ja millal tahan?
Tagajärg on tavateadvuse liigutamine energiakehasse.
Kui see vägitükk on sooritatud võid tahet kasutades kasvõi kuule lennata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mann91
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Jun 2012
17-06-2012 11:20
Postitus: #5
RE: magades on hing reaalajas mujal...
kas antud nähtus on midagi sarnast Lucid Dreaming 'uga , või on need erinevad asjad ?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,606
Liitunud: Apr 2011
17-06-2012 12:57
Postitus: #6
RE: magades on hing reaalajas mujal...
Teosoofia järgi koosneb inimese keha 7-st peenemast kehast:

1) Eeterkeha ja tema tühimikes asuvad füüsilise keha rakud.
2) Astraalkeha, ehk emotsioonikeha.
3) Mentaalkeha ehk mõtted ja põhjuslik keha ehk karma.
4) Buddhi keha, ehk kõrgemate mõttevormide mustrid, mis peegeldavad peenemate kehakihtide valgust meie jämedamasse kehasse.
5) Atma keha, ehk elu puudutus.
6) Monaadiline keha (seda saaks mõista, kui vaimudest moodustunud kobarat, kes tegutsevad ühtse eesmärgi raames).
7) Jumalik (divine) keha (seda saaks mõista, kui ürgmonaadi).
Veelgi kõrgemal asuv mõiste on logos.
Hing on astraalkeha ja mentaalkeha (laguneb peale surma).
Vaim on budhhi keha ja atma keha (säilib eelmistest eludest järgmistesse eludesse, kandes meie olemust).
Vaimust on veelgi kõrgemal monaadilis-jumalik/divine tase, kus on loodud vaim, kuid selline tase on inimeste mõistmisvõime piiridel.

Unenägude, kaugnägemise, astraalprojektsiooni ja shamaani rännaku ajal on astaalkeha (ehk emotsioonikeha) eraldunud füüsilisest kehast: st füüsiline keha magab voodis, kuid astraalkeha on füüsilisest kehast väljas ja kogeb maailma väljaspool keha (kehaväline kogemus) - erinevus on neil vaid tajunihke suuruses ja protsessi teadlikuses/eesmärkides.

Kõigi selliste kogemuste ühisnimetaja on "olemine abitu vaatlejana", ehk sa näed ja kuuled mida teised astraalis teevad, kuid sa ei suuda aktiivselt sekkuda (a'la sa vaid kuulad teiste loenguid, kuid ise ei saa/julge suunavaid küsimusi esitada, rääkimata teistega argumenteeritud vaidlustesse laskumisest) - kui tajunihe on suur (näiteks hakkad sfääriliselt nägema, st näed lisaks otse vaatamisele ka külgedele ja enda taha; ning teiste mõtete tegelik olemus on hetkega mõistetav), siis võib selline astraalselt edasikanduv vaatlus/nägemine olla piisavalt informatiivne, ning vaidlusi polegi vaja, kuna teiste olemus on niigi selge - selline emotsioonikeha tasandil kogemine lahterdub mõiste "meediumlus" alla.

Kui aga suudetakse kehavälise tajumise protsessi kaasata ka mõistust, st hakatakse unenägusid teadlikult juhtima, astraalrännakus esitama suunavaid küsimusi, ning shamaani rännakus igasugu tegelastega argumenteeritult vaidlema, siis on kaasatud ka mentaalkeha - ehk meediumist (passivne vaatleja) on saanud shamaan (teadlik küsimuste esitaja).


Üldiselt: kui lähtuda vaid füüsilise keha ja viie madalama meele kontseptsioonist, siis on kõik need unenäod ja kehavälised kogemused "seletamatu müstika ja paravärk" - kui aga laiendada enda maailmapilti peenemate kehakihtide olemasolu ja omadustega (esialgu teoreetiliselt, hiljem ka praktiliselt), siis saab mistahes unenäo, kehavälise kogemuse ja muu taolise ära seletada, nagu iga teisegi objektiivse reaalsuse osa.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sissy_
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: Apr 2017
25-05-2017 09:35
Postitus: #7
RE: magades on hing reaalajas mujal...
400. Kas kehastunud vaim on kehas vabatahtlikult?

"See on sama, kui küsida, kas vang on vabatahtlikult vangis. Kehastunud vaim igatseb pidevalt vabaduse järele ning mida tihedam on tema kest, seda tugevam soov sellest vabaneda."


401. Kas vaim puhkab une ajal nagu keha?

"Ei; vaim ei ole kunagi passiivne. Uneajal lõdvenevad sidemed, mis teda kehas hoiavad, sest keha ei vaja siis hinge, seepärast läbib vaim ruumi ning suhtleb otseselt teiste vaimudega."


402. Mis tõendab meile vaimu vabadust une ajal?

"Unenäod. Uskuge, sel ajal kui keha magab, on vaimu võimed suuremad kui ärkveloleku ajal. Ta mäletab oma minevikku ja näeb mõnikord ette oma tulevikku. Ta võimed on suuremad ning ta võib suhelda teiste vaimudega nii selles, kui teises maailmas. Te ütlete mõnikord: mul oli imelik unenägu, hirmus unenägu, aga täiesti ebatõenäoline. Te olete eksituses: selline unenägu on sageli mälestus kohtadest ja tegevusest, mida olete kord näinud või siis näete tulevikus. Kui keha on liikumatu, siis püüab vaim lõdvendada sidemeid ning alustab möödunud ja tulevaste aegade uurimist.

Vaesed inimesed, kes te nii vähe teate kõige tavalisematest elunähtustest! Te peate endid harituteks ja kõige lihtlabasemad asjad viivad teid kimbatusse! Teie ei oska veel vastata mõnedele lihtsatele küsimustele, mida teile esitavad lapsed: mida me teeme magades? Mis on unenäod?

Uni vabastab hinge osaliselt kehast. Une ajal ollakse mõne hetke jooksul seisukorras, milles viibitakse pikemat aega pärast surma. Vaimud, kes pärast surma kohe mateeriast vabanevad, näevad eluajal tarku unenägusid. Une ajal kohtuvad nad endist kõrgemate olenditega, rändavad koos nendega, vestlevad nendega ning õpivad. Nad isegi aitavad kaasa töödele, mis pärast nende surma on juba lõpetatud. Ka see peab õpetama teid mitte kartma surma, kuna te surete iga päev, nagu kinnitas üks pühamees.


411. Kas kehastunud vaim teab oma surmahetke sel ajal, kui ta on eemal mateeriast ning tegutseb vaimuna?

"Ta tunneb seda sageli ette; mõnikord tunneb ta seda selgesti ning siis tekib tal ärkvelolekus vastav eelaimus; see selgitab tõsiasja, et mõned inimesed näevad oma surma väga täpselt ette."


http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=77832394
(selle postituse viimane muutmine: 25-05-2017 09:36 sissy_.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Skarre
Vana kala

Postitusi: 375
Liitunud: Feb 2013
25-05-2017 18:01
Postitus: #8
RE: Magades on hing reaalajas mujal...
Mul oli eelmine nädal väga lahe unest ärkamise kogemus. Olen siin foorumis ka varem oma unehäireid kirjeldanud (peamiselt uneparalüüs ja unest uude unne ärkamised). Seekord oli jälle üks tahtmatu lucid dream (saad aru, et oled unes, aga see uni pole mitte heas mõttes kontrollitav, vaid lihtsalt oled nagu lõksus ja üles ärgata ei saa). Mul on praegu tööl väga pingeline aeg ja korraga ütlesin kõva häälega F*CK THIS (vabandan vulgaarsuse eest) ja surusin füüsiliselt silmad lahti.

Hetk läks arusaamiseks, mis valesti on - lagi oli põrand ja põrand oli lagi, samuti olid silmad kohakuti jalgadega. Vaikselt vajusin voodisse oma keha sisse ning siis pöörasin 180 kraadi, kuni käis füüsiline "klõps" ja kaks poolkera nagu ühinesid. Tõusin üles ja asusin toimetuste kallale.

Tuttav neuroloog selgitas, et see oli aju reaktsioon (kaks poolkera ei olnud veel teadvuse olekus) ning et tegelikult meie taju (et silmad asuvad näos) on ka pelgalt neuroloogiline efekt - valgus jõuab silmadesse nii, nagu ta jõuab, selle transleerimine pildiks on aju töö, ning tehniliselt on võimalik "näha" ka nii, et silmad on näiteks põlvede kõrgusel.

Igal juhul väga lahe kogemus oli, eriti see füüsiline reaktsioon.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,169
Liitunud: Dec 2010
25-05-2017 18:29
Postitus: #9
RE: magades on hing reaalajas mujal...
(25-05-2017 09:35 )sissy_ Kirjutas:  402. Mis tõendab meile vaimu vabadust une ajal?

"Unenäod. Uskuge, sel ajal kui keha magab, on vaimu võimed suuremad kui ärkveloleku ajal. Ta mäletab oma minevikku ja näeb mõnikord ette oma tulevikku. Ta võimed on suuremad ning ta võib suhelda teiste vaimudega nii selles, kui teises maailmas. Te ütlete mõnikord: mul oli imelik unenägu, hirmus unenägu, aga täiesti ebatõenäoline. Te olete eksituses: selline unenägu on sageli mälestus kohtadest ja tegevusest, mida olete kord näinud või siis näete tulevikus. Kui keha on liikumatu, siis püüab vaim lõdvendada sidemeid ning alustab möödunud ja tulevaste aegade uurimist.
See teooria on huvitav, et me näeme unes nii oma minevikku kui tulevikku.
Sellest on muidu ka varem kirjutatud
(28-10-2010 21:42 )shambala Kirjutas:  - unes puhkab meie keha aga mitte teadvus, tema ju ei puhka kunagi. Ja mõnes mõttes võib öelda ka sedasi, et samal ajal kui keha magab, saab meie Teadvus puhata keha tahtmistest, tegemistest, soovidest ja "lollustest"; nüüd teadvus on kõikjal -temal puudub mõiste "aeg ja ruum" - seepärast näed unes mineviku ja tuleviku sündmusi... iga teie sõna on energia, mis toob kaasa endaga mõttelaadi, arusaama elust, oma tegevusest ja sellega te lootegi oma "une", homset päeva, oma "tuleviku"; võimalik on muuta tuleviku sündmusi oma mõtte ja tegevuse, enese realiseerimise läbi...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Raskus kehal magades Elessandra 4 1,800 11-03-2013 12:16
Viimane postitus: Elessandra
  Veider käitumine magades DreamR 3 1,601 03-12-2012 14:41
Viimane postitus: DHC
  Must kogu liigub minu poole - hing kinni ja kohutav hirm Lord 4 1,965 28-11-2012 09:49
Viimane postitus: Lord
  Hing lendab unes ceidy 7 2,789 26-02-2012 14:21
Viimane postitus: ceidy
  Kas kõik inimesed näevad magades und? torujüri 7 2,855 14-09-2009 16:51
Viimane postitus: ayra

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog