Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulevased katastroofid
#1
Tere!
kas siin saidil on inimesi, kes on veendunud, et ajad lähevad raskeks ja tulevad katastroofid, mis pyhivad meie tsivilisatsiooni praegusel kujul. tõenäoliselt läheb elu edasi, kuid oleme nt ilma elektrita või vedelkytsuteta ja või nii töötud ja vaesed, et ei saa neist omale midagi lubada. võimalused on veel, et tuleb aasta lõpus päikesetorm, mis võib kogu elektrisysteemi minema pyhkida või vulkaanipurse, mis tahmab kogu atmosfääri ja päikesevalgust saame väga palju vähem, mis tekitab näljahäda maailmas. minu kysimus on, kas keegi on nende asjade peale mõelnud ja kas keegi on teinud mingeid ettevalmistusi tulevasteks katastroofideks. lisaks soovitan vaadata tõsielu sarja "doomsday preppers" kes pole asjade peale veel mõelnud aga kel soov on. loodan, et ilkumist on vähe, valisin ju ka foorumi sellise, kus alternatiivmõtlemisega inimesed koos.
ise olen oma tuttavatega asju arutanud ja mitmed on sea meelt, et tõesti oleks vaja hakkata yhtteist varuma ja kergeid ettevalmistusi tegema. kui nyyd põhiliseks mureks on aasta lõpul juhtuv päikesetorm, siis olen muidugi lootusetult hiljaks jäänud. aga mõned kilod riisi ja ube oleks vaja kyll osta ja glock 17 mingi hulga padrunitega ka.
Vasta
#2
Soovitan vähem igasugu tobedaid hollywoody meelekontrolli lollusi vaadata.
Päikest!
Vasta
#3
Üks huvitav lehekülg, kus kriisiaja üle elanud inimene oma kogemustest räägib, asub siin.

Vasta
#4
Kõige parem ja tõhusam viis kriisiks valmistumiseks on selle e n n e t a m i n e!
Vasta
#5
Vot olen ebaviisakas ja esitan oma küsimuse siia, ette vabandades, teie foorumi ustav lugeja.

Olen kuulnud, et sel päeval - 21detsemer 2012 joonduvad kõik planeedid ühte ritta ja tekkiv magnetväli on nii võimas, et magnetpoolused meie emakesel maal vahetuvad.

Teine variant mida kuulsin on see, et eelmainitud kuupäeval jõuab planeet Nibiru kusagile meie kanti. Osad räägivad et seal pesitsevad tulnukad, osad räägivad Nibirust, et see põlevat ja toovat hävitust.

Neid jutte on veel mis liiguvad, kuid minu küsimus ei peitu juttudes vaid selles, et kui mina nüüd hakkangi ette valmistama ennast suurteks katastroofideks, seda ise siiralt uskudes, siis vot ei teagi, mis saab siis, kui see kõik ongi järjekorde tillikas...
Siis vast saab ka minu naiivsusel mõõt täis.
Vasta
#6
(07-06-2012, 18:30 )Sübariit Kirjutas: Olen kuulnud, et sel päeval - 21detsemer 2012 joonduvad kõik planeedid ühte ritta ja tekkiv magnetväli on nii võimas, et magnetpoolused meie emakesel maal vahetuvad.

Kas planeedid reastuvad ühele joonele?

(07-06-2012, 18:30 )Sübariit Kirjutas: Teine variant mida kuulsin on see, et eelmainitud kuupäeval jõuab planeet Nibiru kusagile meie kanti. Osad räägivad et seal pesitsevad tulnukad, osad räägivad Nibirust, et see põlevat ja toovat hävitust.



(07-06-2012, 18:30 )Sübariit Kirjutas: ....kui see kõik ongi järjekorde tillikas...

Bleh
Vasta
#7
Ojjah.
See purustas mu viimasedki illusioonid eksistentsi küsimuste suhtes.
Lootsin, et pärast seda kuupäeva mõista kes ja miks ma olen, aga näe, võta näpust.
Ausalt öeldest teeb meele mustaks, see lollitamine inimestega.
Vasta
#8
Aga neid illusioone ongi ju nii lihtne purustada. Videos mille Päikeseinsener postitas peaks seda ka sul tegema. Kui sul just pole infromatsiooni mis tõesti siiralt ja veelkord siiralt tõde on ?
Vasta
#9
(07-06-2012, 20:38 )Minaelan Kirjutas: Mis illusioonid siis need sellised olid, kui ainult mõne inimese isiklik arvamus selle suutis purustada?

On suur vahe, kas kuulata 100-t "külahullu"
või kuulata oma ala spetsialisti.
Valik on sinu...

(07-06-2012, 20:38 )Minaelan Kirjutas: Tõde ei tea keegi siin olijatest, seega andsid liiga kergelt alla Smile

Tõde on sageli igav, seega on palju huvitavam Dänikeni
või Cremo taolisi valetajaid kuulata.

(07-06-2012, 20:38 )Minaelan Kirjutas: Otsi edasi.

NASA astrobioloog: tõde aasta 2012 kohta


Vasta
#10
või nii däniken ja cremo on valelikud? nii palju kui mina olen teada saanud on tohutu palju leide, mis ei sobi kokku meie koolis õpetatava ajalooga. need mehed toovad need leiud rahva ette. ei ole mingit õigust peita leide mida peavoolu teadus ei oska seletada. selleks et asjadest aru saama hakata peabki paljud mehed neid asju uurima. miks sa nende kahe nime kohta valelikud ytled??? ja miks sa Päikeseinsener siin käid kui sa arvad nagu nii, et kõik on jama mida sa aktuaalsest kaamerast ei kuule???
minus tekkis huvi alternatiivse vastu siis kui olin zeitgeisti esimese osa ära vaadanud. see kiskus maailma ikka puruks. pärast seda hakkasin igasuguseid materiale neelama. loomulikult ei saa kunagi olla kindel milleski, aga yhes olen ma nyyd veendunud, et see mis nn aktuaalsest kaamerast tuleb ehk massikommunikatsioon lehed, uudised jne on massidele mõeldud sellesse peab veel kõige ettevaatlikumalt suhtuma.
päikeseinsener, kas illuminadid ja vabamüürlased on ka välja mõeldud?
Vasta
#11
(07-06-2012, 21:12 )Päikeseinsener Kirjutas:
(07-06-2012, 20:38 )Minaelan Kirjutas: Mis illusioonid siis need sellised olid, kui ainult mõne inimese isiklik arvamus selle suutis purustada?

On suur vahe, kas kuulata 100-t "külahullu"
või kuulata oma ala spetsialisti.
Valik on sinu...



Vox Populi vox Dei

100 külahullu on mass ehk juba rahvas - rahva hääl = Jumala hääl.
Pealegi olla lähtuvalt vanadest tekstidest nõdrameelsed Jumala erilise armu all.

Näita ka meile seda spetsialisti - sooviks tutvuda ja suhelda - äkki mõne küsimusegi küsida.
Kui veab saab ka vastuseid mis peegeldavad reaalsust, ning teada mis ala spetsiga on tegemist.
Kas vaid õhu tühjusest läbiajamine või midagi käega katsutavat?
Vasta
#12
Siinkohal oleks paslik teha üks väike meeldetuletus. Peale Estonia katastroofi ütles Kaika Laine ühes intervius midagi taolist "Aastal 2012, tuleb kõik välja ja saame tõe teada".
Vasta
#13
Aasta oli siis 94. Sellel ajal ei kuulutanud veel mitte keegi ei mingit maailmalõppu ega midagi. Vaid kerged spekulatsioonid ja mõned filmitrailerid viitasid aastale 2000. Põhjenduseks toodi see, et arvuteid ei ole katsetatud kas nad suudavad 1 asemel 2 näidata jne. See tundus juba tollal ääretult jabur. Ja siis lausub Laine sellised sõnad. Võimas. Põhjusi ja mõtteid selleks aastaks on hulgim kogutud ja kogetud. Midagi võiks ja peaks nüüd nende najal muutuma. Muutjad oleme Meie Ise.
Vasta
#14
(07-06-2012, 22:29 )huvitaja Kirjutas: või nii däniken ja cremo on valelikud?

Jah, on küll. Däniken on seda isegi tunnistanud,
et ta siin-seal on valetanud. Üks hea teema siit
samast foorumist sulle lugemiseks, tuleb kasuks.
Siis soovitaks sul läbi lugeda endise foorumlase
Kivikas postitused, usu, need on väga head.

(07-06-2012, 22:29 )huvitaja Kirjutas: ja miks sa Päikeseinsener siin käid kui sa arvad nagu nii, et kõik on jama mida sa aktuaalsest kaamerast ei kuule???

Ma ei arva, et kõik on jama. On asju millele meil
seletus puudub või on see poolik.
PS Telekat ei vaata ma üldse.

(07-06-2012, 22:29 )huvitaja Kirjutas: minus tekkis huvi alternatiivse vastu siis kui olin zeitgeisti esimese osa ära vaadanud. see kiskus maailma ikka puruks.

Loe teemad läbi, siis ehk taipad - kõik pole kuld mis hiilgab.
Zeitgeist: Moving Forward
Zeitgeist, The Movie

(07-06-2012, 22:29 )huvitaja Kirjutas: päikeseinsener, kas illuminadid ja vabamüürlased on ka välja mõeldud?

Kas T.H.Ilves on välja mõeldud!?

(07-06-2012, 23:11 )trannot Kirjutas: Päikesetorm on väga võimalik, aga ülejäänud on bullshit.

Donald Yeomans kummutab ka teooriad, mille järgi hukutab Maa tänavu ülitugev päikesetorm või magnetpooluste vahetumine. Ta rõhutab, et päikesetorme esineb tõesti ning ühe sellise elasime üle 10. ja 11. märtsil. Päikese aktiivsus kulgeb tavaliselt 11 aasta pikkuste tsüklitena, nii et järgmine kõrgpunkt saabub tuleva aasta mais, ning miks peaks siis olema midagi teistmoodi kui eelmiste kõrgpunktide ajal

(07-06-2012, 23:18 )excubitoris Kirjutas: Pealegi olla lähtuvalt vanadest tekstidest nõdrameelsed Jumala erilise armu all.

Millise jumala?

(07-06-2012, 23:18 )excubitoris Kirjutas: Näita ka meile seda spetsialisti - sooviks tutvuda ja suhelda - äkki mõne küsimusegi küsida.
Kui veab saab ka vastuseid mis peegeldavad reaalsust, ning teada mis ala spetsiga on tegemist.
Kas vaid õhu tühjusest läbiajamine või midagi käega katsutavat?

Mis spetsialisti sa mult nõuad?
(uksest sisse ja välja ikka mahud või?)

*******

Järjekordne maailmalõpuennustus: Nibiru 21.12.2012. Ehk aitab juba?
Maailmalõpp 21.12.2012 – hirmu pealt teeniv äri
Vasta
#15
[quote='kuukaart' pid='154975' dateline='1339108915']
Aasta oli siis 94. Sellel ajal ei kuulutanud veel mitte keegi ei mingit maailmalõppu ega midagi. Vaid kerged spekulatsioonid ja mõned filmitrailerid viitasid aastale 2000. Põhjenduseks toodi see, et arvuteid ei ole katsetatud kas nad suudavad 1 asemel 2 näidata jne. See tundus juba tollal ääretult jabur. Ja siis lausub Laine sellised sõnad. Võimas. Põhjusi ja mõtteid selleks aastaks on hulgim kogutud ja kogetud. Midagi võiks ja peaks nüüd nende najal muutuma. Muutjad oleme Meie Ise.
Kui võtta aluseks erinevad prohvetlikud nägemused selle aasta kohta, mis pärinevad veel 90 datest, siis tulekski just tähelepanu juhtida sellele, et kogu aeg rõhutatakse seda, et kõik saab nö. selgeks. Ja sellist infotulva mida meile praegu näidadakse pole iial varem olnud. Hetkel ei hakka kohe kindlasti keegi kusagil kõrgemal tunnistama, et näed on meil siin jah ufod, dimensioonid, ajamõõtmed jne. Aga materjal lastakse juba igaks juhuks valikuliselt vabaks. See on märk, et midagi hakab toimuma.

Vasta
#16
kivikase postitusi ta ei leia. muidugi on kena ka teiste inimeste arvamusi lugeda, kuulda aga see jääb lõpuks yhe skeptiku nagu ma aru saan arvamuseks. zeitgeist räägib väga hästi taustast, siin pole midagi vaielda, aga neid filme ja raamatuid on palju muidugi veel, mis toetavad seda ideed, et kõige taga on salayhingud, kes kehtestavad ennast läbi korporatioonide ja nukuvalitsuste. minu arvamus on nyydseks kaljusse raiutud, suur vend on olemas, kes aina tugevamini tahab orjastada kogu inimkonda. idee maailma valitsemisest tundub inimesele, kes ei oma isegi väikese ylemuse kohta, jaburalt aga need inimesed kes seda soovivad ongi psyhhopaadid ja nendega ei oskagi yhtemoodi mõelda.

minu teema algas muidugi millestki muust. tugev päikese torm oli, kui mul õieti meeles on 1850-1860a kui telegraaf oli just värskelt jalad alla saanud. sel ajal juhutus olema nii tugev päikese torm, et põletas kõik telegraafi systeemid maha. kusjuures kanadas oli vist 1990ndatel ka mingi päikese poolt tekitatud yle pinge liinides, mis põletas alajaamades kaitsmed läbi. aga kui juhutks sama, mis oli 19 saj siis elaksime paugust 19sajandis ise ka, sest viiks kõik rivist välja mis elektriga töötab.
David Rockefeller's Shocking Confession
http://www.youtube.com/watch?v=p8zWLOnNe...plpp_video

mehed, kes on asjade taga vahel avameelsushetkedel tunnistavad ka ise oma seotust näiteks new world orderiga
Vasta
#17
(07-06-2012, 21:12 )Päikeseinsener Kirjutas: On suur vahe, kas kuulata 100-t "külahullu"
või kuulata oma ala spetsialisti.

(07-06-2012, 23:18 )excubitoris Kirjutas: Näita ka meile seda spetsialisti - sooviks tutvuda ja suhelda - äkki mõne küsimusegi küsida.

(08-06-2012, 01:08 )Päikeseinsener Kirjutas: Mis spetsialisti sa mult nõuad?
(uksest sisse ja välja ikka mahud või?)

Loen, imestan ja tõesti ei saa enma aru, kes siis ikkagi arbuusid kaenlaall ringi siin foorumis käib?

(07-06-2012, 22:29 )huvitaja Kirjutas: või nii däniken ja cremo on valelikud?

(08-06-2012, 01:08 )Päikeseinsener Kirjutas: Jah, on küll. Däniken on seda isegi tunnistanud,
et ta siin-seal on valetanud. Üks hea teema siit
samast foorumist sulle lugemiseks, tuleb kasuks.

Kas nendest sinu antud linkidest peame siis need spetsialistid välja otsima, mida kiitsid kuskil olevat Dänikeni asjus või saab Kivikas postitustest teada Dänikeni avalduse, kus ta siis teatab, et ta valetas?


(08-06-2012, 01:08 )Päikeseinsener Kirjutas: Siis soovitaks sul läbi lugeda endise foorumlase
Kivikas postitused, usu, need on väga head.
Või Kivikas ongi meil siin see spetsialist? Vabandan Kivikase ja Päikeseinseneri ees, et selles kahtlen.
Vasta
#18
(07-06-2012, 23:36 )kuukaart Kirjutas: Siinkohal oleks paslik teha üks väike meeldetuletus. Peale Estonia katastroofi ütles Kaika Laine ühes intervius midagi taolist "Aastal 2012, tuleb kõik välja ja saame tõe teada".
No neid kõlakaid on ka igasuguseid olnud. Mina olen sellist kuulnud, et Vigala Sass ütles, et tõe Estonia huku kohta saame teada 2004. (?) aastal. Ei mäleta aastaarvu kindlalt, võis olla ka midagi muud, kuid tänaseks on see kindlalt möödas.

Vasta
#19
See tõde on ammu teada, ainult et valitud seltskonnale.
Vasta
#20
(08-06-2012, 08:37 )Marina Kirjutas:
(07-06-2012, 23:36 )kuukaart Kirjutas: Siinkohal oleks paslik teha üks väike meeldetuletus. Peale Estonia katastroofi ütles Kaika Laine ühes intervius midagi taolist "Aastal 2012, tuleb kõik välja ja saame tõe teada".
No neid kõlakaid on ka igasuguseid olnud. Mina olen sellist kuulnud, et Vigala Sass ütles, et tõe Estonia huku kohta saame teada 2004. (?) aastal. Ei mäleta aastaarvu kindlalt, võis olla ka midagi muud, kuid tänaseks on see kindlalt möödas.

(08-06-2012, 08:42 )kosmosekutt Kirjutas: See tõde on ammu teada, ainult et valitud seltskonnale.

Nii ja naa - tõde (ehk siis faktid mis näitavad miks see õnnetus juhtus) on juba ammu avalikkuse ees.
Mõned ei usus, teised ei taha teada ja enamus pole neid lihtsalt lugenud.
Vasta
#21
(08-06-2012, 06:42 )Jõhvikas Kirjutas: Loen, imestan ja tõesti ei saa enma aru, kes siis ikkagi arbuusid kaenlaall ringi siin foorumis käib?
Ma ka vaatan ja imestan, et kas videos rääkinud Don Yeomans'i peaks lugema mitte kellekski?
Vasta
#22
osa estonia materiale pidi ju olema riigisaladusega kaetud ma ei tea mitmeks kümneks aastaks.
Vasta
#23
(08-06-2012, 06:42 )Jõhvikas Kirjutas: Kas nendest sinu antud linkidest peame siis need spetsialistid välja otsima, mida kiitsid kuskil olevat Dänikeni asjus või saab Kivikas postitustest teada Dänikeni avalduse, kus ta siis teatab, et ta valetas?

Oh sind saamatut, kõik too sulle kandikul ette.


(08-06-2012, 06:42 )Jõhvikas Kirjutas: Või Kivikas ongi meil siin see spetsialist?

Jah Jõhvikas, julgen väita, et Kivikas on spetsialist.

(08-06-2012, 06:42 )Jõhvikas Kirjutas: Vabandan Kivikase ja Päikeseinseneri ees, et selles kahtlen.

See on sinu õigus, aga enne kui lõplikult "kirve langetad",
loe läbi üks teema. Ehk see aitab sul õiglase otsuse langetada.
Lugemist võid alustada alates sellest postitusest.
Aja kokkuhoiu mõttes jäta Jasoni ja Thor'i omavaheline kemplemine
vahele, loe ainult Kivikase postitusi. Kui sul pärast teema läbi
lugemist huvi tärkab, siis leiad juba ise järgmise(d) teema(d).
Vasta
#24
siin foorumis ei ole mitte mingit korda. offtopic offtopicu otsa. keegi isegi ei vabanda selle pärast, et tuleb teemasse mitte puutuva jutuga.
ma igal juhul saan aru, et on siiski hulk inimesi, kes näevad tulemas erinevaid ohte kuid keegi ei tee mingeid materiaalseid pingutusi oma tuleviku kindlustamiseks. nii et kui tuleb tuumasõda, päikese torm, vulkaanipurskest tingitud atmosfääri hägustumine ning sellega seotud põllumajanduslik saagikuse trastiline vähenemine või suurejooneline rahva vaesumine, siis pole kellelgi hinge taga mitte teragi soola, riisi, ube, herneid või makarone. keegi ei plaani osta maakohta, kus saaks endale elunatukese jaoks toitu kasvatada, ei hangi omale tulirelva, et oma ja oma lähedaste elu kaitsta kui kui suured röövlibanded mööda maad ringi liiguvad või hankida seemneid jne. seda ma teada tahtsingi.


seemnetest rääkides, norras on mäe sees tohutu suur seemne ladu. ma kirjutasin yhe korra pealtnägijasse, et nad seda teemat uuriks, et teada saada, kas see on mõeldud seal ainult seemnete jaoks või ka inimestele on seal eluruumid ja kes seda kõike rahastab? aga noh pealtnägija jättis muidugi selle kirja tähelepanuta. ma tean kindlalt et ma olen kuulnud, et kuskil oli veel suurejooneline seemnete kogumine toimunud aga ei mäleta mis riigis see oli.
Vasta
#25
Ühesõnaga ei ole sul mingeid spetsialiste ikkagi olemas, lahmid nagu tavaliselt. Tõsi, olemas on spetsialist Kivikas, kes üllataval kombel on PI-ga äärmiselt sarnase käekirjaga. Muideks, ma ei hakanud Thorondori vastust siia kopeerima, muidu jäämegi siin üksteisele teiste tsitaate kleepima. Ajab ju Thorondor sul s..a keema ja siis sa jälle mõned nädalad mossitad ja ähvardad foorumist lahkuda. Rohkem ma sinuga enam ei vaidle. Igaüks elab enda tekitatud tões ja austab just talle sobivaid "spetsialiste".
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat