Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus pood! Mida soovite?
#1
Tere, lugesin siit tükk aega tagasi, et kellelgi oli soovi New Age/Maagia poe järele ja just see ongi mul lähiajal avanemas. Seda aga e-poena, et kõigil Eesti elanikel oleks lihtsaim juurdepääs. Mul on aga pisuke probleem. Ma ei tea täpselt, mille järele inimestel vajadus oleks (antud teema kohta ikka), et mida poodi müüki panna (peale obvious esemete : küünlad, poolvääriskivid, ravimtaimed). Ei taha nagu asju endale lattu osta ka, et need sinna kopitama lihtsalt jääksid. Poe algatamisel on mul praeguseks konkurendiks ainult Valgusesaar
aga ma loodan, et nad loovutavad ka mulle kliendi või paar (muidu ka teie lahedad parakad Smile) Igatahes jah..jätke mulle siia toredaid soovitusi ja kindlasti kaalun neid kõiki. Oleks SUPER kui keegi leiaks mulle ka siis kohti, kust neid suurepäraseid esemeid saaks ka hulgim osta. Muide, võite anda ka ideesid poe nimeks, kuna mul paistab olevat loominguline kriis ja midagi tabavat ei tule pähe.

Mõtlesin, et mainin ära ka enda arust poe tõmbenumbri - ravimtaimed : täiesti home-grown ja värsked. Pakun ka tinktuure, teesid, palsameid, määrdeid, taimesegusid ja ka informatsiooni, mille vastu ja kuidas oleks parim tooteid kasutada Smile

OOTAN VASTUSEID JA AITÄH !
Vasta
#2
Kui on soov ja huvi võid vaadata minu (väe)esemeid:
http://meistrituba.wordpress.com/puidu-kunst/

võin laadida ka kive
ja varustada puude (ravi)koorega ning lodjapuu marjadega

http://meistrituba.wordpress.com/puud-aitavad/
Bleh

Vasta
#3
Mis koduskasvatatud ravimtaimi sa siis müüma hakkad? Kuidas neid kasvatad, kuidas hooldad, milliseid "energeetilisi" toiminguid silmas pead nende külvamisel, kasvatamisel, korjamisel ja prepareerimisel? Näiteks erinevad kuufaasid jne. Kui teed asju õigesti ja õigetel ajahetkedel, on kõik muu lihtsalt ballast, usun, et ravimtaimeturul ajaksid sel juhul korralikult läbi.
Vasta
#4
(14-06-2012, 08:28 )Tulnukinimene Kirjutas: Kui on soov ja huvi võid vaadata minu (väe)esemeid:
http://meistrituba.wordpress.com/puidu-kunst/

võin laadida ka kive
ja varustada puude (ravi)koorega ning lodjapuu marjadega

http://meistrituba.wordpress.com/puud-aitavad/
Bleh

Oi, olen VÄGA huvitatud. Mul on kohaliku "äri" käest soetatud juba mõned loomaluule graveeritud ruunidega ehted. Need peab aga ise energiseerima...alguses minu siis uue omaniku poolt Smile Võibolla saaksid mulle saata Personal message oma asukohaga Eestis ja siis saaksime seda teemat rohkem arendada ?




(14-06-2012, 09:23 )Celtic Kirjutas: Mis koduskasvatatud ravimtaimi sa siis müüma hakkad? Kuidas neid kasvatad, kuidas hooldad, milliseid "energeetilisi" toiminguid silmas pead nende külvamisel, kasvatamisel, korjamisel ja prepareerimisel? Näiteks erinevad kuufaasid jne. Kui teed asju õigesti ja õigetel ajahetkedel, on kõik muu lihtsalt ballast, usun, et ravimtaimeturul ajaksid sel juhul korralikult läbi.

Aitäh vastamast !
Mis taimi? Ma kardan, et neid on liiga palju, et siia kirjutada. Kõige tuntumatest : saialill, lavendel, salvei, naistepuna, rosmariin, kurkmi (jahvatatud juurt), varemerohi jnejne. Kasvatan ilusate metsade vahel Lõuna-Eesti viljakal mullal ja täielikult eraldatud suurtest kohtadest. Niiet puudub võimalus saada auto mürke taimede sisse või muid mürke õhust. Iga taime külvan ma isiklikult mulda ja selle käigus annan sellele enda energiaid ja enamasti palun ka (jumalal/jumalannal) neid taimi kaitsta. Kuu faase ei oska ma sulle peast öelda, küll on mul aga kirjas faas ja taime nimi. Näieks : uus kuu - istutan seemned (igat sorti) , noorkuu - korjal lehti, õisi jne. Samuti on mul välja toodud ajad (hommik, päikesega, õhtu jne) kuna oleks õige koristada õisi, juuri, lehti, varsi, pungi jne. Aitäh heade soovide eest Smile!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Muusikakogumikud, mida kuskilt ei leia hulkuv hing 3 1,603 11-05-2021, 22:15
Viimane postitus: isemaag
  see pole uus teema - väga vana - nüüd uuesti esile tulev. Henry Kalle 1 2,432 02-07-2015, 18:20
Viimane postitus: kalldunn
  Mida teeksid kui ilmneb, et maailma lõpp päriselt saabub? Väekandja 6 4,480 11-03-2012, 11:48
Viimane postitus: Anzie
  Mida ma siis usun? Vikerforell 27 15,261 12-09-2011, 13:14
Viimane postitus: Leena
  2020-mida oodata? Metafor 17 6,224 29-12-2010, 15:21
Viimane postitus: villu
  Kuidas oleks üks lugu kolmemõõtmelist ajast, mida ma valdan kirjutan123 20 8,889 11-12-2010, 19:33
Viimane postitus: villu
  Uus koduleht vaimsest puhastamisest helen009 34 9,533 27-12-2009, 19:47
Viimane postitus: Celtic
  Avastati uus meteoriidikraater Eestis Hallucigenia 1 2,526 09-12-2005, 22:22
Viimane postitus: zed
  Mida oodata aastast 2005 Metafor 11 5,134 16-03-2005, 18:46
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat