•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NewAge ja kristlus: ühe seemne viljad?
#76
(25-06-2012, 15:45 )Müstik Kirjutas: Seda kõike ei saa aga foorumisse kirjutada, sest siis järgnevad küsimused: kes, kus, mis? Aga mina nii tark ei ole, et nendele küsimustele adekvaatselt vastata oskaksin.
Infot tuleb osata nii esitada, et teistel ei tekiks või tekiks võimalikult vähe ja lihtsaid küsimusi. Ma leian, et üks viis selliseks esitamiseks on erapooletu esitamine eriti kui sul pole vastuseid, siis saad juba eos lihtsalt viiteid anda ning pole vaja võidelda küsimustega millele sul vastuseid ei ole.
Tsitaat:Samas jutustavad nii kristlus kui NA mõlemad armastust.
"Armastus ON looming. Armastus on kogu loomingu allikas. Armastus on tegelikult teadvus ise, mis on loonud kõik universumid, dimensioonid ning maailmad, milles me elame." Nii räägivad paljud-paljud new age´raamatud, aga miskipärast on see nii, et seda ei usuta. Inimesed tahavad olla endiselt pimeduses. Ja kes saab neile seda keelata?
Armastus on üks meeldivamaid asju nende juures ja üks asi millega võiks arvestada on see, et endale kasu saamiseks pannakse alati kõik mängu ning kasutatakse kõige paremad söödad ära teiste enda juurde meelitamiseks (nagu ka Dana mainis). Ilma tervikut teadmata võib meeldiva söödaga koos konksu alla neelata.
Vasta
#77
Ma vaatasin ise ka, et hoopis teised teevad seal kaldunni juttu pihuks ja põrmuks. Aga Minaelan, tore, et tõid selle tsitaadi välja.
Samas ma just täna otsisin, et kuhu teemasse ma neid aastaarve tõin seoses sellega, et kui kaua me Maal elanud oleme. Tänu kaldunnile nüüd leidsingi üles.Smile

(07-02-2012, 19:14 )Müstik Kirjutas: Tänapäeval arvatakse, et olid nii neandertaallased kui tarkinimesed ja need võisid omavahel seguneda:
Neandetaallased ilmusid Euroopasse umbes 400 000 aastat tagasi.
Nüüdisaegsed inimesed, homo sapiensid, ilmusid Euroopasse arvatavasti 40 000 aastat tagasi. Järgmised 10 000 aastat elasid neandertaallased ja tarkinimesed kõrvuti, kuid esimesed hääbusid selle aja jooksul vaikselt olematusse. Viimased neandertaallased elasid 24 000 aastat tagasi Pürenee poolsaarel.
Allikas: http://www.epl.ee/news/valismaa/neandert...d=51062363
Aga selles osas, et kaldunn kirjutas, et "inimese algne kodu ei ole sellel planeedil, mida meie nimetame MAAKS. Meid on siia toodud," siis see haakub ju mitmete teemadega.
Näiteks AgentStarsky teemades toodust saad kaldunn toetusi oma mõtetele.

Õige soovitus, Dana.Smile
Paraku eeldab see ka vähetuntud keelte oskust.
Samas saab iidsete tarkade teavet ka raamatutest lugeda. Muldašev on juttu vestnud paljude Tiibeti böni tarkadega (intervjuud tema raamatutes ära toodud), Roerich räägib palju huvitavat oma raamatutes, samuti tema abikaasa Jelena Roerich ja neid vaimseid õpetajaid Tiibetist kohtab vahel ka Eestis. Rääkimata nendest eestlastest, kes seal käinud ja ise teavet kaasa toonud.
Tiibeti teema:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...B6ni+usund
Böni usundi teema alates postitusest 53:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=Roerich

Olen sinna kirjutanud näiteks, et tänapäeval on Tiibetis ametliku kirja kõrval veel üks ja seda nimetatakse umeks. Ume on tulnud Šangšungist ja pärineb mari ehk matsugi kirjast, mis tuleb jumalatelt (loe: tulnukatelt). Vanasti oli kirja nimi "jumalatelt alla laskunud". Tiibetis on veel väheseid, kes seda kirja valdavad. Aga ka seda teavet juba tõlgitakse...
Vasta
#78
Kulla Müstik kogu selle massiivse materjali loetelu peaks siis tõestama mida? Et sa oskad internetist leida teoste nimesid? Või seda, et sa oled need mainitud teosed ka tegelikult läbi lugenud?
Aga teeme asja lihtsaks, kas sa võiksid mulle mainida antud neimekirjast selle teose või need teosed ja peatüki või lehekülje, kust ma võiksin lugeda, sinu väiteid Zhang Zhungi kirja kohta?

Anna andeks minu skepsi, et sa üldse tead, mida mainitud kirjandus sisaldab?

PS: Et mitte Müstu tädi segadusse ajada, siis lisan.. Väide, mille puhul tahaks saada konkreetsemat viidet ning selgitust, et mida tuleks mõista "loe: tulnukatelt". Tundub, et tegu on siiski Müstiku subjektiivse arvamusega, pigem kui millegi muuga, sest selgelt on eksiteerinud "ajad" mil seal oli esindatud kultuurid või etnosed, mis...aaaaaaaaaaaaaaaaaah
Vasta
#79
Kes sind hammustas?
Loomulikult olen raamatud, milledest tsitaate toon, läbi lugenud. 2005 aastaks olin läbi lugenud järgmised teosed (ainult paar raamatut lugesin hiljem).
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=695

Vähe sellest, et ma neid lugesin ma ka konspekteerisin, seega on mul terve posu pakse kaustikuid, kuhu raamatutest kokkuvõtted tehtud.
Alles internetiajastul hakkasin sellest loobuma ja tooma kohe otse raamatutest kokkuvõtteid siia foorumisse.
Postitus oli mõeldud isiklikult Danale, sest tema rääkis inimestest, kes jutustavad tänapäevani lugusid...mis lugusid, loe Dana postitust.
Ja mis keelab sind ennast Bruno Baumanni
,,Garuda hõbepaleed" läbi lugemast ja sealt sind huvitavaid lehekülgi üles otsimast? Või mõnda teist Tiibeti raamatut? Neid on eesti keeles tänaseks päevaks juba päris palju ju ilmunud.
Zhang Zhungi kirja kohta leiad teavet ka internetist.
Vasta
#80
Tegelikult ootan ma konkreetset viidet sinu esitatud väitele! Kui sa ei suuda seda esitada (mida sa ei suuda) siis ära väida mida pole võimalik sul tõestada, muidu jääb mulle mulje, et sa luiskad sihilikult.
Vasta
#81
Müstik ei väida vaid ta ei oska muudmoodi infot edasi anda. Kui kusagil kirjutatakse (väidetakse, kinnitatakse jne), et tulnukad seda ja toda (või mis iganes muu asi), siis tema räägib samamoodi edasi olenemata sellest kas see on tõene või mitte ja kohati ka allikale viitamata (kuna me kõik ju teame seda). Ja nõnda on kogu tema edasiantava infoga seega ainuke mida ta suudab pakkuda on viited kohale kust ta info sai ja on mõttetu temalt mingite "väidete" tagamaade kohta küsida.
Vasta
#82
Keegi kuskil võib kirjutada, et kiri tuleb jumalatelt. Müstik (minu arvates) väidab, et tulnukatelt. Tsiteerin Müstikut "mis tuleb jumalatelt (loe: tulnukatelt)". Seda väidet saab kinnitada kui ta on selle tõesti raamatust saanud, mitte ise lisanud!
Vasta
#83
Milles küsimus?
Teemas, mille eespool ära tõin, on ometi kõik kirjas. Viide raamatule, viide zhang-zhungi iidsele kirjale. Tõsi raamatu kirjapildis kirjutatakse teisiti kui wikis.
Raamatule viitab eespool NelliN2, tänu temale ma selle raamatu raamatukogust ka tõin ja läbi lugesin.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=Roerich

Kirjutasin Danale, et alates postitus 53, kirja kohta oleksid jõudnud postituses 56 kui sul oleks ka tegelik huvi teema vastu olnud.
Need teadmamehed, kes Tiibetis ja Nepalis vanu teadmisi edasi annavad ja millele Dana vihjas, just neist "taevast tulnutest" räägivadki. Ja see ei ole kirjas mitte ainult selles "Garuda hõbepalees" seoses selle iidse kirjaga. "Taevast tulnud" on maailma igas pärimuses kirjas. Loe kasvõi Hiina ürgkeisrite kohta.

Olen ka kuskile pikemalt kirjutanud, aga seekord arusaamatuste ära hoidmiseks lühidalt:
Nad valitsesid enne ajalooliselt tõestatud dünastiaid ja toonitasid, et nad on maa-välist päritolu. Kõik nad olid võimul ka ebaloomulikult kaua – nimelt sadu aastaid. Ja pärimustes on neile omistatud ka lendamisvõime.
http://en.wikipedia.org/wiki/Three_Augus...e_Emperors
– viis ürgkeisrit ehk maa-välist imperaatorit
P.S. Te võite ka ise viiteid otsida, kui teid ikka nii kangesti need "taevast tulnud" huvitavad.
Alustage Ilmar Soomere "Paleokontakist", kus kõik põhiline kirjas.
Vasta
#84
Igaljuhul selgemaks nüüd küll midagi ei saanud Laugh

Igaljuhul nii see NewAgelus arenebki, aga kui ajalugu silmas pidada, siis. Istu! Kaks!
Vasta
#85
Tegelt lootsin, et sa läksid hommikul raamatukokku ja oled nüüd õhtuks selle "Garuda hõbepalee" juba vähemalt poole peale lugenud.
Kuidas sa siis tahad asju selgemaks saada? Et käid muudkui foorumis ja nõuad vastuseid?
Lisaks veel norid ja solvad. Kui see iidne kiri huvi pakub, siis loe internetist selle kohta.
Pane googlele Zhang-Zhung language ja otsi üles ja loe.
New Age´iga ei olnud siin midagi pistmist. Küll aga sellega, et sa ei oska googlet kasutada.
Vasta
#86
Juhtumisi komistasin ühe väga tabava pealkirjaga sama NA käsitleva teema otsa siin foorumis. http://www.para-web.org/showthread.php?t...mestele%21
Isegi sisu lugemata paistab, et on tõesti ohtlik Smile
Hinded on antud, hinnangud ka. Mis järgmisena? Silmad siniseks?
Ja siis nad vaidlevad, et inimene pole verejanuline. Muide, kui maha lööte, siis äkki saab suurest pidusöömast osa. Inimese liha pidi magusa ja hea maitsega olema.
Vasta
#87
(26-06-2012, 22:20 )Dana Kirjutas: Juhtumisi komistasin ...
Komistamisest hoidumiseks soovitan teema algusele pilgu peale visata.
Vasta
#88
(25-06-2012, 16:41 )kalldunn Kirjutas: Müstik- sa teed selle puzzle kokku panemisega klassikalise vea. Sa vaatad kõikki neid tetaile eraldi. Erinevate nimetajatega.
Kuid kõik puzzle detailid tuleb viia ühise nimetaja alla. Alles siis on seda puzzlet , loogikat appi võttes, võimalik õigesti kokku panna. Kõik uurijad. Ja ka siinsed foorumlased, teevad ühe ja sama klassikalise vea. Leides mingi niidiotsa, hakkatakse seda kerima. Arvates et see on ainuõige. Ei vaevutagi nägema teisi, vaevalt märgatavaid märke. No, isegi kolusaalselt suuri tetaile ei märgata! Millest me siis räägime---???
Ma ei tea millest sa räägid... ma ei saa aru sellest keelest!

Kui eeldada, et mõte antud jutu taga on puzzles ja selles algklassi-tasemel loogikas, mida sinusugused tavaliselt evivad, siis on mul sulle kahjuks kurbi uudiseid - sa eksid ja rängalt eksid!

Sa ei saa mitte kunagi neid erinevaid puzzletükke vaadata ühtsest süsteemist lähtuvalt, sest nad lihtsalt ei kuulu ühtsesse süsteemi! Selles ju ongi kogu NA mõte - panna puzzletükid kõik ühte patta kokku. Huvitav, et nii sina, kui ka järelikult sinu ustav õpilane Lahendused sellist põhimõtet ise esindate, ent samas teete siia sellise teema. Vastuolu?

Tegelikult mitte. Olen varemgi märganud, et lahmijad mingil teemal on tegelikult antud teema kaitsemeeskond, kes üritab naeruvääristada "vastaspoolt" teeseldes ise vastaspoolt ja siis rumalustega näiliselt pommitavad enda kaitstavat.
Vasta
#89
Mina olen arvamusel, et inimkond suudaks maailmakõiksuse mõistmiseks vajaliku puzle kokku panna - kui mõned arvavad teisiti (et inimkond ei suuda maailma olemust mõista), siis pole neil mõtet sellistes teemades osaleda (igaüks võib arvata nagu ta tahab, kuid mis mõte on siis risustada oma mitte-mõistmisega teemasid, kus üritatakse mõista maailma olemust).

Mis aga puudutab Kalldunni poolt toodud astraal-olendite juttu, siis tuleks sellesse suhtuda teatava kriitikameelega: astraalis on palju nö "surnute astraalkehasid", kellel pole teadvust/loomisvõimet, kuid kellel on mälestused kunagisest, mida üritatakse väga närvilises/hüsteerilises vormis kõigile levitada.

Näiteks kui astraalis küsida Breznevi ja Andropovi käest (kunagised NLiidu riigipead), kuidas elu tänapäeva Eestis paremaks teha, siis soovitavad nad muuta 20. viisaastaku plaane, ning võtta selleks ühendust ENSV plaanikommitee ja kompartei esindajatega - kõik see näitab, et tegu on "mineviku varjudega", kes pole aru saanud, mis Eestis praegu toimub (NLiit on lagundatud, endised kommunistid on KeskReformi pidi laiali jooksnud, viisaastaku plaane ei koostata enam, jne).
Seega tuleks Breznevi/Androopovi astraalsete peegelduste näitel küsida nende käest, kuidas elu tänapäeva Eestis välja näeb: kui nad räägivad plaanikommiteest ja viisaastaku plaanidest, siis pole mõtet nende plära kuulata - kui nad on aga teadlikud KeskReformist ja SotsIsamaast, siis võiks nende juttu isegi kuulata.

Mis aga puudutab NewAge suundumusi, siis üritatakse inimesi pimesi uskuma panna kanaldustest saadud infot (a'la iga kanaldus on kuld, teie ajudes on muld!) - minu arusaam on selline, et enne kanalduste vastuvõtmist tuleks väga põhjalikult küsida "toru teises otsas" olija olemuse kohta: kui ta ikka ei jaga adekvaatselt praegust elukorraldust, siis pole mõtet igasugu jama kanaldama hakata - kui aga "toru teises otsas" olija jagab praegust elukorraldust ja suudab küsimustele adekvaatselt vastata, siis võiks kanaldused üles kirjutada ja neid inimeste seas massiliselt levitada.
Vasta
#90
Lahendused - aga miks arvad sa, et need astraalis olevad ei suuda aru saada aja ei tea mis praegust Maal toimub?
Vasta
#91

Kui vaadata kristlust ja newaget sellise pilguga, et kuidas on seal käsitletud praktilisi rännakuid "kehast välja" (astraalrännak, shamaani rännak), siis hakkab silma teatav ühisosa: "kehast välja rännakuid" ei soosita.

Näiteks enamus ristiusklike väldib astraalrännakute teemat (milleks mulle otsene astraalrännak, kui jeesus anneb mulle niigi teadmise), ning liigitab kehast väljuvad rännakud "saatana sigitiseks" - ainus erand on kristlike inglite poolt edasi antud kristlikud ilmutused, kuid see pole ju teadlik rännak kehast välja, vaid on väljaspool keha olevate inglite suunatud infovoog keha sisse - samuti peab ristiusk shamanismi pahaks ja halvaks, kuna seda harrastavad nende mõistes vaid "paganad".

Sarnaselt pole ka newagenduses otseseid õpetusi, kuidas "kehast välja" rännakule saada - siin vaid räägitakse mokaotsast, et selline võimalus on olemas, kuid "lihtsat ja selget" õpetust ei anta, kuidas "kehast välja" rännakule saada - kui aga demonstreerida newagelastele rännakutelt saadud infot nende endi olemuse kohta, siis liigitavad nad selle "mustaks maagiaks".


Mistahes "mädastel alustel" oleva õpetuse saab põrmustada ühe oskuslikult püstitatud küsimusega - kristluse korral oleks see: "jumala looming on nii füüsiline maailm, kui ka peenem kehaväline eeterlik-astraalne-mentaalne maailm; miks ei võiks inimesed jumala loomingit otseselt kogema minna astraalrännakutega või shamaani rämnakutega väljaspool füüsilist keha olevasse astraaltasandi/mentaaltasandi maailma" - newagenduse korral oleks see: "jagage õpetusi, kuidas saaks astraalrännaku või shamaani rännaku abil kehast välja, et suhelda otse astraalsel/mentaalsel tasandil olevate olenditega, kes teile kõike seda juttu kanaldavad".


Oluline on mõista, et mõlemad õpetused üritavad inimesi hoida "vangis" nende füüsiliste kehade sees - niipea, kui paljudes inimestes juurdub kindel arusaam, et "väljaspool" (astraalses ja vaimses maailmas) on veel midagi ja palju huvitavamat, siis varisevad kokku ka inimesi vangistavad õpetused.


Vasta
#92
Es saant aru mõhkugi, misasi sul seal jälle kokku varises?
Vasta
#93
(22-08-2012, 13:46 )lahendused Kirjutas: Kui vaadata kristlust ja newaget sellise pilguga, et kuidas on seal käsitletud praktilisi rännakuid "kehast välja" (astraalrännak, shamaani rännak), siis hakkab silma teatav ühisosa: "kehast välja rännakuid" ei soosita.
Kuidas siis nii? Tänapäeva kristlus muidugi ei soosi astraalrännakuid, aga varased kristlased tegelesid igasuguste imedega.
Näiteks kasvõi I saj. kreeka filosoof, uuspütaagorlane, arst ja maag Apollonius. Tal olnud võime ka kehast väljuda ja astraalrännakuid teha. Temast on jutustanud Flavius Philostrates (u. 170-249) raamatus “Tyana Apolloniuse elu.” Usutakse, et Apollonius omandas üleloomulikud võimed tänu Dzyani Raamatule (Arlich sellest kirjutanud) või et ta leidis 1. saj. Asklepiose templist Phythagorase muistse käsikirja. Teatakse ka, et teda juhendasid kõrgetes maagia teadmistes Kašmiiri naagad.
Lisaks kehast väljumise oskusele tundsid varajased kristlased veel ksenoglossiat (< kr xenos ´võõras´+ glossalia ´keeltega rääkimine´). Seda tundisid nii Apollonius kui näiteks ka apostel Paulus.
Jeesus ise ju tõusis kehast välja ja jättis surilina mõlemale poolele enda pildi.
Ei saa ka aru, mis uusajastulastega sa kohtunud oled, kui nad ei tea musta maagia ja astraalrändude erinevusi? Küllap nendega, kes ei tea sedagi, mis N-A on.
Igatahes nimetatakse ka Drunvalo õpetusi N-A alla kuuluvaks ja Drunvalo on kontaktler, kes oma raamatutes ka kirjeldanud, kuidas ta rände sooritanud. Channeling - kanaldamine aga on N-A alla kuuluv termin.
Drunvalo on aga oma nn astraalrändu ka kirjeldanud, toon selle teisest teemast siia üle:
(15-05-2012, 21:33 )Müstik Kirjutas: Ta kirjutab "Elulilles", et see juhtus 1972.a.kui ta parajasti mediteeris. Inglid tõstsid ta kehast välja ja viisid avakosmosesse.
Kõigepealt nägi ta esimest korda Maa ümber paiknevat kuldset inimteadvuse võrgustikku. Võrgustik koosnes mitmesugustest geomeetrilistest kujunditest.
Nad läbisid sfäärilise membraani, mis asub 708 400 km kaugusel Maast, kuigi teadlased ei ole sellest veel teadlikud. Teiselpool membraabi seisis liikumatult hiiglaslik sõiduk, mis oli u. 80 km pikkune. Sõiduk oli sigarikujuline. Ei paistnud koosnevat detailidest, mida oleks olnud võimalik üksteisest eristada.
Drunvalo nagu imeti selle sõiduki avausesse, kus oli ruum ja selles palju inimesi. Nende seas oli nii mehi kui ka naisi. Kui ta esitas endale küsimuse: "Kes need inimesed on?", kuulis ta enese seest vastust:"Me oleme siiriuslased." Seal oli kaks humanoidset rassi, kellest üks oli väga tume ja teine väga hele. Ta vestles telepaatilisel teel nende siiriuslastega, kes kandsid valget riietust ja ta veetis selles sõidukis kolm päeva, samal ajal, kui ta keha viibis kodus, istudes oma toas. Siiruslased aga tutvustasid talle sealset huvitavat tehnoloogiat.
Ta mainib, et maa peal me alles hakkame sellise tehnoloogia olemust mõistma. Me kutsume seda psühhotroonikaks. Tegemist on tehnoloogiaga, mis vajab toimiseks kontakti inimese (või mõne teise olendi) teadvusega.
Kõike ei jõua kirjutada, aga need siiriuslased armastavat meid väga ja nad
olevat läinud Galaktika nõukogu ette, et päästa inimkond. Probleem oli aga selles, et meie Päike pidi 1972.a. augustis füüsiliselt laienema ja see oleks pannud Maa leegitsema. Inimkond oleks selle ajal aga võinud hävineda viie minutiga. Nad said eksperimendiks loa ja ehitasid just selle eksperimendi jaoks selle suure musta laeva. Nad lõid Maa ümber holograafilise välja, mis kaitses Maad tulemerest, ilma et meie oleks midagi teadnud.
Eksperiment (jätan üksikasjad kirjutamata) osutus väga edukaks. Kõik toimus ning meie, inimesed, olime jätkuvalt elus. Kolm kuud hiljem alustasid siiruslased aga meie teadvuse muutmisega. 1972 a. juunist kuni 1974.a. lõpuni polnud meil vaba tahet. Kõik sündmused olid programmeeritud. Hiljem hakkasid siiriuslased taas võimaldama vaba tahte valikuid. Nad lõpetasid oma töö 1989.a. ja sellest ajast saadik on inimestel reaalselt võimalik järgmisse dimensioonilisse maailma tõusmine. Ka hakkasime me tohutu kiirusega arenema.
Inglite asemel võib lugeda ka tulnukad, nagu ühes hiljutises Iidsete tulnukate seerias ka tehti.
Ja kas mitte Stuart Wilde raamat "Kuues meel" ei olegi uusajastulaste raamat?
Käsitletakse ka šamanismi ja hõljumist kahe maailma vahel. Alapealkiri:Eeterlikud manöövrid ja muu subtiilne värk.
Seega - tänapäeva kristlased on iidsetest teadmistest sedavõrd eemaldunud, et nad ei tunne isegi kristluse ajalugu.
Need, kes end uusajastulasteks nimetavad, ei ole aga tutvnud N-A isegi eesti keeles avaldatud raamatutega.
Raamatus on õpetusi ja harjutusi ka tšakrate õigeks avamiseks, milline teema sulle näib eriliselt huvi pakkuvat.
Ptk-st Šamanism ja loomulik mina kirjutatakse, et moodsa aja egotsentrismis on inimesed muutunud ülimaks, pidades end ainsaiks teadvusega olendeiks planeedil. Pöördudes loomuliku mina poole, avastame selle mõtte ekslikkuse.
Maailm on meie kollektiivse meeleseadistuse manifestatsioon.
Sa võid olla vaimsel teel, suunduda eri suunas, ent meie kontrollijad on sisse seadnud süsteemi, mis neile sobib. Piiramine, sekkumine, manipuleerimine, kontrollimine, psühholoogiline mõjutamine, emotsionaalne väljapressimine, finantskontroll jne., aga sellel ei ole midagi pistmist N-A ja kristlusega. Kellegile on lihtsalt kasulik viia neid kaht erinevat uskumist ühe mütsi alla, siis ei pea ta teadma, mis on kristlus (eriti varajane kristlus) ja ei pea ka N-A erinevate tahkude üle pead murdma. Ikka püütakse N-A seostada kristlusega, mitte kunagi aga teosoofiaga, mis ometi kuulub
N-A alla nagu ka paljud teised iidsed õpetused. Ka unustakse, et New Age liikumise juured on esoteerikas ja gnostitsismis.
Meenutuseks:
Ingliskeelses maailmas tuleks N-A maailmas ära mainida kõigepealt kanaldaja Edgar Cayce'i kirjutiste uurimisgrupid. Venemaal on sellist suunda suuresti mõjutanud Nikolai ja Helena Roerichi teosoofiline pärand. Saksakeelses maailmas on suurt tähtsust omanud teosoof Rudolf Steiner ja tema antroposoofiline liikumine.
Teosoofilise Ühingu asutaja oli aga Helena Blavatsky ja tema kuultaski välja Uue Ajastu saabumise. Ta uskus, et teosoofid peaksid aitama inimrassil areneda ja töötama koos ülestõusnud meistritega, kes maailma salajaste liidritena juhtivat planeedi saatust. Blavatsky kohta tegid aga ise hljuti uue teema.
Vasta
#94
Maailmakõiksuse tsivilisatsioonides on ikka määratu hulk erinevaid seltskondi, kui maad vaadelda kui eri tsivilisatsioonide kaakide vanglat kellel kogu aeg lobotoomiat harrastatakse ja üha uutesse ümbersündidesse saadetakse siis on kaks vastandlikku vaadet, ühelt poolt need seltskonnad kellede hinged siia vangi on sattunud ja kes siit neid kätte tagasi saada tahaks, sealt tulevad inimeste kadumised, multilatsioonid(mingi tükk kehast sisaldas oma hinge hingeosaksest) nii inimestel kui loomadel, sõjad millega on võimalik ülekoormusesse ajada karmavalvurid(vanglavalvurid) ja jällegi vahepelt hingi ära pätsata.
Teine pool on siis kohalik vangla kaakide kasvatussüsteem kus neile sisendatakse, et nad on ahvidest arenenud ja rühivad ülespoole teadmiste maailma, muidugi on seejuures loomulik, et inimesle on ainult keha ja viis meelt, surm on lõplik ja ainult suguvõsa edasikestmine läbi laste on areng, st maine lihalik eluvorm on ainus mis kehtib, seda esindab nii kristlus kui ka ka NA. niinimetatud areng mööda arenguspiraali tähtede poole, mitte miljardite aastate teadmised ja tehnoloogiad mida iga siiasattunu enne lobotoomiat teadis.
Tuleb tuttav pläägutamine ette.
Vasta
#95
(22-08-2012, 15:02 )Müstik Kirjutas: Usutakse, et Apollonius omandas üleloomulikud võimed tänu Dzyani Raamatule (Arlich sellest kirjutanud) või et ta leidis 1. saj. Asklepiose templist Phythagorase muistse käsikirja. Teatakse ka, et teda juhendasid kõrgetes maagia teadmistes Kašmiiri naagad.
Pole neist viimasel ajal enam kuulda olnud, muid tegelasi on aga karjakaupa lisandunud. Kuhu nad said? Ei ole kohanud sellele ka mingit arvestatavat selgitust. On jäänud mulje, et kunagine seltskond (naagad, atlandid jm, kui mõni piltlikult laest võtta) ja praegune (hallid, reptiloidid, GF jm) on kaks ise asja.
Vasta
#96
Nimetusi oli iidsel ajal lihtsalt erinevaid. Ka sarnaste olendite ehk pooljumalate kohta.
Igas kultuuris erinevad nimetused erinevatel ajastutel.
Hästi toob kõik välja Soomere raamat "Paleokontakt."
Kui võtta näiteks piibli nephilimid, siis nende järeltulijate impeerium paiknes peale Atlantise hukkumist Sumeris, hiljem elasid maa all koobastikes. David Icke järgi valitsevad nefilimid
illuminaaatide salaühingu võrgustiku kaudu tänapäeval kogu maailma.
Nephilimid olid enne suurt veeuputust Maale laskunud kosmosetulnukate ja inimeste tütarde järeltulijad, sumerid kutsusid neid anunnakkideks. Piiblis nimetati elohimid.
Teave tänapäevaste reptiloidide kohta pärineb Ickelt - tema jutu järgi muudavad kuju ja elavad maa-alustes kooobastes.
Atlandid olid lihtsalt meie eellased. Nii nagu enne neid lemuurlased. Nad võisid oma kolmanda silma abil edasiantava energia abil liigutada suuri raskusi ja püstitada monumentaalseid ehitisi. Suutsid mõjutada gravitatsiooni ja oskasid suunata ka psüühilist energiat. Nad ei suutnud aga vältida negatiivse psüühilise energia kogunemist Maal ja seetõttu toimus kosmiline kataklüsm.
GF on tänapäevaste kontaktlerite-kanaldajate teave. Annavad teavet väga vanast ajast - alustavad kuskil 4.miljoni aasta tagusest ajast.
Maa sai uuesti inimeste kontrolli alla nende teabe järgi 900 000 aastat enne meie aja arvamist.
Loodi uued kolooniad Lemuurias. Siis loodi ka Atlantise tsivilisatsioon. Atlantis hävitas Lemuuria.
Kõike ei maksa muidugi ülima tõena võtta, aga selle järgi saab para-teemades vähemalt orienteeruda.
Hallid kosmosetulnukad on juba omaette teema. Nimelt olevat sedalaadi olevusi kosmoseavaruses palju ja erinevaid. Väidetavalt pärinevad Zeta Reticuli tähesüsteemist. Nendega seostatakse UFO-inimrööve ehk abduktsioone, arvatakse, et nad koguvad geneetilist materjali oma liigi geneetilise baasi parandamiseks.
Vasta
#97
Mingis mõttes on Müstikul õigus, mingis mitte - tuleks eristada kristlasi (neid, kes on tutvunud Jeesuse algsete moonutamata teostega Vatikani salastatud raamatukogudes: kuid selliseid on tohutu vähe) ja ristiusulisi (need, kelle maailmapilt põhineb tugevatel moonutustel, mis on lisatud algsetele Jeesuse õpetustele erinevate valitsejate poolt) - tänase hetke seis on selline, et kristlasi (kui Kristuse algsete mõtete ja teoste järgijad) sisuliselt pole, on vaid ristiusulised - nii või naa, ei saa tuua vist ühtegi tänapäevast kristlast-ristiusulist, kes õpetaks kuidas "kehast välja saada".

Mis aga puudutab "neid õigeid newagelasi", siis on nende "kehast välja" õpetustes mingi sügav puudus sees: enamus inimesi ei suuda nende õpetuste/kirjelduste järgi "kehast välja saada" (astraalrännak või shamaani rännak ei õnnestu nende kirjelduste järgi: seega on kirjeldustes mingi sügav puudujääk sees, ehk millegile olulisele pole suudetud kirjeldustes tähelepanu juhtida) - ehk tuues analoogia kartulipudru tegemisega, siis ei suudeta isegi kartuleid ära koorida, rääkimata kartulite keetmisest või vahustatud kartulipudrule maitseainete lisamisest.

Tulnukaröövide näitel saab väita, et "kehast välja" saab mistahes inimese ühe hetkega (mingit süvenemist, pühendumist ja puhastumist pole vaja): tulnukas võtab kolme sõrmega inimesel kuklast kinni, "tõstab" inimese astraalkeha ja mentaalkeha (ehk see, mida enamus peab minapildiks) füüsilisest kehast välja ja nii ollaksegi tugeva tajunihkega "kehast väljas", st võimatu on eitada, et "mina" on füüsilisest kehast välja tõestetud (mina ripub/hõljub õhus, mõistes kõike tema ümber toimuvat ja üritab käsi-jalgu siputada, kuid näeb siis mitu meetrit eemal oma füüsilist keha, mis istub toolil või magab voodis edasi).

Tulnukaröövi näitel peaks igaüks mõistma, et kuitahes heas newagenduse õpikus on mingi oluline puudus sees: enamus inimesi ei oska ju teisi "kehast välja tõsta".

Vasta
#98
No niisama see nüüd ka ei juhtu. Kristlikud pühakud palvetasid, kui tuua näiteks pühakute imeteod leviteerimise (õhus hõljumise) kohta. Drunvaloga juhtus asi 1972.a.kui ta parajasti mediteeris. Inglid tõstsid ta kehast välja ja viisid avakosmosesse.
Kuidas kontaktler David Icke kõigest teada sai, seda ma ei teagi. Talle lihtsalt ilmselt saadetakse vaimseid sõnumeid kõrgemate olendite poolt nagu teistelegi kontaktleritele.
See palju kõneainet meiegi foorumis pakkunud Alex Collier väidab, et on Andromeda galaktikas elava ja meie inimkonna suhtes sõbraliku tsivilisatsiooni kontakter. Mitu teemat tema kohta pluss tema video (intervjuu) tõlge AgentStarsky poolt.
Tema üks kontaktolend on Morenae, kes on 244 cm pikk ja helesinise nahaga. Räägib oma intervjuus, et Maad on koloniseeriunud erinevatel aegadel 22 eri rassi ja meiega manipuleerib Orioni grupp ja see algas tema jutu järgi juba 14 000 aastat tagasi. On 133 erinevat maa-välist rassi ja Andromeedalaste nõukogu eemärgiks on aidata kaasa elu arengule Maal.
Ju siis newagelased ei tahagi et inimesed astraalrände sooritaksid, sest kui mõelda kui palju ohtlikke rasse suudab seda teha, siis on ju ohtlik meil ka neid rände sooritada.
Aga tänapäeva kristlased jah ei usu ju reinkarnatsioonigi, kuna see roogiti omal ajal Piiblist välja.
Soomlanna Rauri-Leena Luukanen (arst, parapsühholoog, ufoloog ja automaatkirjutaja) on oma raamatutes ka kirjutanud, et on kohtunud kosmosetulnukatega teistelt planeetidelt, omab ka kehast väljumise kogemust. Tema raamatut eesti keeles vist ilmunud ei ole, muidu uuriks, kuidas tema kui kontaktler astraalrändu kirjeldab.
Küllap on need astraaprojektsioonijuhtumid kõigil ka erinevad. Nagu teada põhjustab kehast väljumist ka asketism, nälgimine, depressioon, šokk, stress; samuti kogetakse seda mediteerimisel, enesehüpnoosil ja religioossetel riitustel. Esile saab kutsuda ka okultsete harjutustega, aga need on vähestele teada. Ja parem ka.
Vasta
#99
Tahtsin kirjutada pippi algatatud teemasse "Kas kristlus on liiga radikaalne?" aga teema suletud.Austatud teemaalgataja väitis vahepeal et tõelise satanismini võib jõuda piiblis kirjutatut ja kristlust tagurpidi keerates ja väitis ennast nii toiminud olevat.
Kas leidub aga ka piiblis radikaalseid teese ja õpetusi?

Võttes aluseks Vana Testamendi 5Mooses raamatu peatükk e.chapter 28 Sõnakuulmatuse needuse võib radikaalsust leida märkimisväärses koguses,näiteks:
"Neetud oled sa linnas ja neetud oled sa maal,neetud on su korv ja su leivaküna ja toidulaud,neetud on su ihuvili ja maapinna saak,neetud on su koduloomad.Issand saadab sulle needuse segaduse
ja ähvarduse kõiges,mille külge sa oma käe paned,mida sa teed,kuni sa hukkud ja kuni sa äkitselt kaod.
Issand nakatab su külge katkutõve ja sada muud haigust,issand lööb sind Egiptuse paisetega,kärnadega ja sügelistega,millest sa ei parane.

Issand lööb sind hullumeelsusega sõgedusega ja meeltesegadusega.

Ja su teed ei õnnestu:üksnes rõhutav ja röövitav oled sa kogu aja ja ükski ei päästa sind.
Sa kihlud naisega aga teine mees häbistab tema,sa ehitad koja aga ei saa sinna asuda,sa istutad viinamäe aga teine korjab saagi.
Ja sa lähed hulluks selle vaate pärast mida su silmad näevad.
Ja sa saad hirmutuseks kõnekäänuks ja pilkesõnaks kõikjal kuhu issand sind saadab.
Vanemate patud nuheldakse laste kätte kuni seitsmenda põlveni."

Niisiis kuna piibel ja ka kristlus pakub üsnagi avaraid võimalusi näiteks kättemaksuks siis võib öelda et tegemist on siiski küllaltki radikaalse usuvooluga.
Selles valguses ei ole midagi imestadakui Eestis on tekkinud,loodud vormilt kristlik aga sisult pederastlik-satanistlik sekt mis siin koletuid hirmu ja häbitegusi korda saadab ja nagu pahast vaimust vaevatult nõmetseb ja rõvetseb,samas selle arvelt oma järgijaskonda suurendades ja nende hingeenergiast biovampiirilikult toitudes.Võib oletada mingi Pedejeesuse(antikristuse)olemasolu kes omal ajal kara otsat maha astununa ja anaalselt ergastatuna,amplify-teerituna on siin omalaadse subkultuuri loonud,asutanud.Kindlasti ei puudu tal ka oma naissoost indunud järgijad kes suure osa oma seksuaalenergiast on sekti asjade arendamisse ja viljelemisse sublimeerinud ja hoolega nõidunud,palvetanud ja füüsilisel tasandil manipuleerinud.Ilmselt tulevad sekti tulud ühteheitmisest rahvusvahelise usu ja narkomaffiaga ning sissetulekud ja vahendid nagu enamike pseudokristlike sektide omad välismaistelt annetajatelt,judeo-kristluselt,talmudistidelt ja hämaratest äridest.
Jaa ristiinimestel jääb loota ainult pühale inkvisitsioonile.Smile
Vasta
Seda asja aetakse meelega segaseks!

Vaata seda!
Satanic Ritual Abuse and Secret Societies
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...x2yGSxyiu4
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat