Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poltergeist (?)
#1
Minu vanematekodu asub Lääne-Virumaal,endises koolimajas,mida on nüüdseks korduvalt ümber ehitatud. Tegu on eramajaga. Esimest korda avati kool 1870dal aastal ja see maja ehitati 1849daks aastaks.
Esimest korda sain aru,et midagi on viltu, ärgates öösel üles selle peale, et tajusin hirmu ja ebamugavust. Oli tunda tõsist "kohalolekut", keegi nagu jälgis selja tagant(magasin voodis kõhuli). Ema magas sügavalt kõrvaltoas. Üle õla vaadates kedagi näha polnud, seega heitsin tunde kõrvale ja üritasin uuesti magama jääda. Järsku tundsin, kuidas voodi millegi raskuse all vajub.Algul mõtlesin,et kass aga... vaatasin uuesti üle õla ja nägin justkui oleks keegi põlvili voodis mu selja taga( olend oli kehatu, kuid voodi oli põlvede koha pealt vajunud. Selgituseks, kuidas ma üldse midagi nägin,olgu öeldud, et toas põles mahe valgus,jõululambid. Umbes samal hetkel langes seljale tohutu raskus, karjusin, kuid täiesti tulutult, ema poleks nagu kuulnudki. Ma pole küll kristlane( uskumuselt olen Wicca), kuid tol hetkel hakkasin lugema issameie palvet,mispeale olend, mis ta ka polnud,hakkas mind kägistama...viimase jõuga üritasin seda lüüa, mille peale olend oli sama järsult kadunud, nagu tuli. Edaspidi olen tajunud seal ikka veel seda jälgimise tunnet. Ühel päeval sel suvel pidin iga 5 minuti tagant telerit välja lülitama,mis end järjekindlalt tagasi sisse lülis. Mu õde on samas majas näinud ka kusagil varem siin foorumis mainitud musta meest. Hiljaaegu oma Tallinna korteris ärkasin taas sama hirmutunde peale, mu voodi kõrval oli olend, kes nüüdseks oli ka juba kuju saanud...sootu must tegelane,kõndis edasi-tagasi ja sosistas midagi äärmiselt häiriva kähiseva häälega, kahjuks ei saanud aru,mis see oli. Liikuda ma taas ei saanud. Peale seda võtsin ette käigu Loitsukellerisse, kus soetasin omale musta turmaliini kaitseks sääraste asjade vastu(siinkohal tänu suurepärasele müüjale). Nüüd pole rohkem otsest rünnet olnud, kuid maal olles jälgitakse mind endiselt.
Ehk oskab keegi öelda mis liiki asjaga tegu on ja mida ma peaksin tegema?
Olgu veel öeldud,et ehk on süüdi see,et mul on arenenud intuitsioon ja tunnetan "kohalolekuid" ehk on see miski, mis olendit ligi meelitas.
Olen pigem huvitatud,kui hirmunud.
Tänan juba ette!
Vasta
#2
(08-11-2011, 20:30 )Lasair Kirjutas: Olgu veel öeldud,et ehk on süüdi see,et oman kõrgemat intuitsiooni, tunnetan üsna hästi "kohalolekuid" ja olen andekas ennustaja, ehk on see miski, mis olendit ligi meelitas.
Olen pigem huvitatud,kui hirmunud.
Tänan juba ette!

Selle lõpuga sa rikkusid kõik ära. Vähemalt minu silmis. Huvitav jutuke, aga tegelikult otsid kundesid.

P.S. Meil on mõned ennustamise teemad, äkki lisad sinna ka miskit põnevat lugemist? Tänud!
Vasta
#3
Vabandust, see polnud mõeldud üldse kundede otsimiseks,kuna nii kindlana ma end ka veel ei tunne et teiste saatusega mängida. Pigem tahtsin siiski arutleda antud fenomeni üle, too lause oli mõeldud lihtsalt küsimaks,kas vastuvõtlikkus võib olla põhjuseks,miks ma omale säärase "sõbra" sain. Loitsukelleris pakuti võimaluseks ka kurja silma?

Igatahes, vabandan tõesti, antud lauset annab mõista kaheti ja teine tähendus pole mitte see,mida otsin.
Parandan postituse ära.
Vasta
#4
Pakuks maisema seletusena uneparalüüsi ehk -halvatust: http://www.para-web.org/showthread.php?t...nehalvatus

Sümptomid justkui sobiks, kui näiteks pidada pea keeramist ja olendi nägemist pigem hallutsinatsioonideks...

Endalgi oli umbes aasta tagasi sarnane kogemus. Olin küll ise voodis selili ja silmi avada ei saanud, aga tundsin tugevat survet oma rinnal(justkui surutaks sügavale voodivedrude vahele) ja kellegi "kohalolu". Seda kõike vürtsitas kõikehõlmav hirmutunne.

Õnneks, olles teadlik unehalvatusest, suutsin ma vaatamata hirmust põhjustatud närivale tundele kogemust selle juhtumise hetkel analüüsida. Kuna ma ise vaimude ja hingede ja deemonite jms olemasollu ei usu, siis kõige huvitavam oligi tunnetatava hirmu enese olemus - mu mõtted ei triivinud kummituste juurde, sisemuses olin ma rahulik ja kaalutlev, aga hirm ise oli täesti ilma põhjuseta ja iseeneselik, kuid väga tugev. Kuigi ma hirmu oma kehas ei tunnetanud(adrenaliinist tulenev kihelus lihastes), siis näis see tulenevat ja positsioneeruvat ainuüksi mu enese ajus, aga sealjuures kusagil kõrvalises ajuosas, mis mu mõtteprotsesse otseselt ei mõjutanud - umbes nagu puhas ühekülgne emotsioon ei kusagilt - hirm ilma põhjuseta.
Tunnetasin enda pea alla jäänud patja ja voodit ning seda, et mind tegelikult kuhugi ei suruta(seega surve oli vaid näilik). Surve oli täiesti ühtlaselt jaotunud mu rindkere peale, ma ei tundnud ühtegi kontaktipunkti ega survetsentrit - umbes nagu surve oleks olnud täiesti ühtlaselt jaotunud mu rindkorvi läbilõike suhtes suunaga alla ja natukene pea suunas. Üritasin liigutada oma jäsemeid - halvatud. Peale oma aeglase ja sügava hingamise(nagu magajal ikka) ma midagi muud ei kuulnud - ometigi peaks ju kellegi kohalolu või füüsiline mõju mu kehale mingit sahinat või heli tekitama. Üks huvitavamaid asju oli see, et tundsin oma silmalaugudega, kuidas mu silmad olid REM unetsüklis(käisid kiirelt edasi-tagasi) ning kuidagi väga ähmaselt nägin ma mingisugust und(kuigi mu tähelepanu oli koondunud kogemusele, siis sellega paralleelselt jooksis mu nägemiskeskuses mingisugune hästi õrnalt nähtav film-uni).
Samuti tundsin ma kuidas mu keha ilma minu enda tahtmata ennast vaikselt keerab ja nihutab - jällegi täpselt selliselt nagu magaja seda teeb. Lõpuks pööras mu keha ennast külili ning ma suutsin taastada kontrolli oma lihaste üle... Avasin silmad ja hirmutunne ning kellegi "kohaolu" taju katkesid järsult... Kogu asi kestis umbes kolm-neli minutit, seega aega katsetatada ja analüüsida oli. Hallutsinatsioone(peale õhkõrna une, mida ma ei mäleta) ma vaatamata soovile neidki kogeda ei kuulnud, ega näinud...

Olin veel pikemalt ärkvel ja seda mõttes korrates jätsin kogemuse üksikasjalikult meelde...

PS: Moded võivad mu unehalvatuse jutu vastavasse teemasse kopeerida, kuna tegemist küllaltki klassikalise juhtumiga...
Vasta
#5
Kuidas poltergeistiga suhelda? Ta kägistab mind korra kuus vahel mittme kuu tagant siis jälle kaob siit :S
Algas sellest see jama kui väiksena peegli taga valget daami välja kutsusin sõpratega .
Vasta
#6
Minult ei pruugi just kõige pädevamat vastust saada, eks keegi teine siis parandab.

Selline "kägistajaga" polegi võimalik suhelda, sest ta on, kui bioloogilise elu poolt võrdlus tuua, nö "sääseaju". Kui ta on piisavalt kaua (ma ei tea kui kaua on piisavalt kaua) sinu kukil elanud, siis võib olla tal hakkab ka tasapisi kujunema mingi iseseisev teadvus. Kuid arvata on, et teda huvitab praegu ja ka edaspidi aina rohkem sinu hirmutamine. Tuleks tagasi saata ("suhe ära katkestada") enne kui liiga tugevaks läheb.
Vasta
#7
Ma arvas , et ta mõtleski seda , et kuidas seda suhet nö ära katkestada .. ?
Kui te kutsusite valget daami välja kas te siis lõhkusite peegli lõpus ära või mis te tegite selle peegliga ? Ära ei katnud ega midagi ? See on ka tähtis teadmine , et sind ehk rohkem aidata Smile . Tean kindlasti seda , et ära saatmisel olla viisakas & pärast kontrollida kas ta on läinud . Kas teil olid toas mingid musta värvi asjad ka ? Ehk sp ei saanud ta minna ? Valge daami tagasi saatmisel pidite lihtsalt panema lülitist tule põlema vnh see pidi panema kes lüliti juures oli .. kas tegite seda ?
Vasta
#8
Jama siis selline, et eile õhtul oli väikene kokkutulek tuttavatega, ühe kuti kodus.. oli siis kõik lahe ja värki, kuni üks kuttidest tegi kaarditrikke ning seda filmiti. Filmile jäi ka peale "valge lendav objekt" - mis liikus suunda valimatta meie lähedal, küll alt üles paraboolses liikumises, hetk (~2-3 sek ) lendas mööda pea kõigi jalgadest ( istusime diivan-voodi peal ) ja järgmisel hetkel seda ei olnud.
PS! Objekt liikus niivõrd kiiresti, et 1-2 inimest nägid reaalselt oma silmaga seda.
(?) Võis liikuda ka papp-kast (?)

Kirjutage oma arvamus, öelge mis võiks olla soovitatav tegu? (Ise mõtlesin " puhastusele ")

Äitäh
H


EDIT: Lähemal uurimisel märkasime,et see lendav asi külastab meid päris mitu korda, ennem kui täielikult kaob..
EDIT#2:Objekt (või siis mitu) taas tuleb kaamera välja, kuid on <1mm suurune.
EDIT#3:Hiljem, peale selle avastamist ~5min hakkas korteri omanik "hullu juttu rääkima"- keegi ei taha teda jms, peale seda jooksis minema, jumal tänatud, et leitsime üles.


OLEKS TÕESTI ABI VAJA!

http://www.youtube.com/watch?v=96EX-FeCk...e=youtu.be

0:19
0:29 - 0:30
0:54
1:03
1:37 - 1:40 Ennem suurt objekti tuleb väike selle all ja pärast suurt tekib see näpu juures uuesti.
Ja on ka näha valget orbi mis läheb ühe kuti lühikeste pükste säärtest üles ( see on see väiksem versioon sellest orbist. )
Vasta
#9
väga segane jutt
Vasta
#10
Oi – aga need ongi ju, kosmilise teadvuse poolt, sündides kaasa antud astraalsed abilised.
Vasta
#11
Niisiis, asi järgmine.

Eile algas see kogu jama korteri omanikuga, läks endast välja värki, sai pärast asjad normi. Täna nüüd tema juurest lahkudes oli kah vist kõik veel korras. Hetkel on seis selline, et tal on 40*C palavik ning asjad ei pruugi korras olla.


----------------------------

Eilsest veel.

Võibolla oli tõesti asi selline,et inimesed hakkasid kujutama asju ette, kuid räägiti, et koridoris oli jälle nn " orbi " nähtud ning ära haihtunud. Teises ruumis oli nähtud ühe isiku kohal musta pead hõljumas. Orbid või seestaja?
Vasta
#12
See mingi tolmukübe polnud? Äkki on su sõbral tolmune korter?
Vasta
#13
(26-06-2012, 20:05 )Põhjavalgus Kirjutas: See mingi tolmukübe polnud? Äkki on su sõbral tolmune korter?

Kallis sõber, vaata video all olevaid aegu, 1.37 on kõige "kõvem" neist.
mingi asi lendab lihtsalt mööda.
Vasta
#14
Nagu lasteaias oleks kus kõik seletavad seda nagu mingit ilma imet ja teadvusega olendit kusagilt maagia maalt Laugh , ilmselt pole tegu millegi muuga kui mingi putukaga(sääsk või mõni muu elukas). Kes siis lambi valguses eredamalt vastu peegeldas. (sääskedele meeldib valguse käes)
Vasta
#15
Ootan kogenud foorumlaste arvamust. Minule tundub väga põnev see ning kindlasti pole tegu putukaga, kui tegelased filmis samuti lausa nägid orbi. Samas pole see kindlasti mitte poltergeist.
Vasta
#16
Tere, Kaamera mees ja selle asja avastaja seal, Point on selles et saku papp kast liikus, Kui vaatad , Täpselt enne kui kaamera keerab ., Vabandust sita kval jne pärast, Kaamera oli valet pidi + iPhone on shatterd kamh tagant :S, Smile, Meie sõbraga on nyyd korras, Loodame Smile, Aga ei saa kindel olla, Ta sattus kohe pärast nende asjade nägemist ja selle kõige toimumist masendusse, Ja Mu sõbra pea kohal oli tõesti, Must pea (Poolik nägu , Juukseid nagu polnud) Lihtsalt hõljus ta pea kohal, Aga ma ei suutnud kontrollida kas see on ilma peegelduseta kamh seal, Ma olin tõsiselt suures shokis, Oeh, Anyways, Bye Smile
Vasta
#17
Ei tea mina kust tuli see idee mingitest orbidest ja jamast, aga võin kihla vedada et asjale on mingi vähe mõistlikum seletus.
Vasta
#18
Ja mis oleks sinu pakkumine siis?
Vasta
#19
(27-06-2012, 23:34 )Chea Kirjutas: Ja mis oleks sinu pakkumine siis?
Ma juba seletasin üleval. Eredalt vastu peegeldav putukas mis on läätsele lähemal ja fookusest väljas, võib näida täpselt selline nagu seal videos.
Lihtsalt fakt et sa ei tea millega tegu, ei tähenda et sa seda kohe mingite ime assjadega ühte patta panna saad. Samal meetodil mõeldi ka jumal välja.
Vasta
#20
star scream kas oled sattunud ikka õigesse foorumisse või ajasid juhuslikult skeptikute foorumiga midagi nüüd sassi ? Sama küsimus kehtib kõigi sinu viimaste postituste kohta. Muideks inimesed videos ju samuti märkasid valget/heledat lendavat objekti. Vaevalt, et mõni kärbes sellise tähelepanu oleks saanud. Tundub täitsa huvitav materjal olevat. Tuleks lasta lähemalt uurida ning välistada kõikvõimalikud teised tegurid. Kahju, et nii kehva kvaliteediga on video.
Vasta
#21
TDK, Me tegime teise video veel, Ma lasin tal teha uuesti kaarditrikke Ja kui tal see kaart käest lendab mingi aeg seal videos, Siis yleeile ehk teisip me tegime täpselt sama asja, Ja vennal nagu lendas see kaart täpselt samal sekundil minema, Samas videos samal ajal lendavad (räägin siis yhest ainsast kaardist) , + Valged orbid olid teises videos kamh, Eriti kui kaardi trikke hakkas ta tegema .
Kusjuures, Star scream, Neid ei näinud enda silmaga, Me jälgisime ise seda kohta koguaeg, Ainult filmides on neid näha, + kui ma ise võtsin selle endale desktopile mis oli heas kval, Siis oli näha et need valged orbid tekivad keset kaadrit . Suht hirmuäratav päev oli see Smile .
Vasta
#22
Kui kaart käest lendas siis peab seda sama kohta natuke rohkem harjutama. Ega putukad ühe päeva jooksul kodust kao.
Vasta
#23
(28-06-2012, 20:10 )Zerocookies Kirjutas: Milline putukas on valget värvi? Teleportib, Lendab sitaks kiiresti + neid enda silmaga ei näe!!??! -.-' Some ppl...
Tulnukate luuredroonid.
Vasta
#24
(28-06-2012, 20:38 )kage Kirjutas:
(28-06-2012, 20:10 )Zerocookies Kirjutas: Milline putukas on valget värvi? Teleportib, Lendab sitaks kiiresti + neid enda silmaga ei näe!!??! -.-' Some ppl...
Tulnukate luuredroonid.

Nii pisikeses olekus neid veel pole nähtud, küll aga 5m*5m jms Bleh
Vasta
#25
(Minu meelest) ei ole poltergeist, vaid hunnik tolmu (nendest nn orbidest on siin foorumis juba küllalt juttu olnud) ja üks veidi nõrgemapoolse psüühikaga vend (40'C palavik on muidugi omaette tase, aga mitte ka haruldus pärast emotsionaalset šokki).
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lugu Pealtnägijas: Risti tänava poltergeist rha 54 29,545 18-03-2022, 18:45
Viimane postitus: Mannu
  Poltergeist. SataNisT 1 3,562 23-10-2011, 16:40
Viimane postitus: Mannu
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,775 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Poltergeist unes? Elis15 4 4,849 17-03-2011, 18:36
Viimane postitus: Maavalgus
  poltergeist kadi18 6 5,460 02-11-2010, 11:24
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat