Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raske hingamine//Sosistamine
#1
Mõtlesin,et räägin enda ning enda sõbranna loost.Me mõlemad elame eri kohtades.. Kuid millegipärast need asjad,mis meil olid,juhtusid täpselt samal ajal,ehk siis 2 paiku öösel.Tema enda kodus,mina enda..Ei saa asjale eriti pihta,aga suhteliselt nõme on olla nii.. ://

Minu lugu: Olin siis öösel kuskil kella veerand kaheni netis.Panin arvuti kinni ja proovisin tuttu jääda.Kuna und ei tulnud,mõtlesin veidi igasugustest asjadest.Vanemad tudusid teises toas.Mõtlesin siis lõpuks kell 2 tuttu jääda.Mõne minuti pärast kuulsin enda kõval sellist rasket hingamist.Hingetõmbed olid hästi sügavad.Ka selline tuul tuli mu põse vastu..Üritasin sellest mitte välja teha..Hingetõmbed mu kõrval läksid aina sügavamaks ja raskemaks.Otsustasin hästi korraks piiluda.Tegid silmad lahti,aga ka kohe sulgesin need.Meil on peaaegu keset tuba selline tugitool.See tundus nii hirmuäratav ning ukse juures oleks nagu selline must laik läbi käinud..Sulgesin silmad,üritasin rahulikult hingata.Taaskord läksid need hingetõmbed mu kõrval tugevamaks.Keerasin ennast kõhuli.Tundsin tuult oma kõrva juures ka keegi sasis mu juukseid.Tõmbasin teki üle pea ja ennast kerra.Kuskil 10 minuti pärast kuulsin veel hingetõmbeid kuid jäin tuttu..

Sõbranna lugu: Ärkas kell 2 öösel, kuna keegi istus ta kõrval ja sosistas .. ta ei saanud aru millest .. siis tüüp tõusis, vaatas tema poole ja haihtus ära ..

Vasta
#2
Sihuke mõte tuli, et äkki käisite sõbrannaga üksteisel "külas". Mitte midagi halba see ei ole. Energiat on palju käes ja siis juhtub kogemata igasuguseid asju. Aga vb on ka midagi muud ja lihtsalt juhuslikult oli sul ja sõbrannal ühel ajal "keegi külas".
Vasta
#3
Kaldun arvama, et sellised "hingajad" ei tule lihtsalt niisama, nad on kellegi saadetud ja neil võib olla ülesanne kahjustada seda, kelle juurde nad saadetakse. See on hea, et Te ennast liigutada saite ja "hingaja" ära nägite. Nad ei saa otse rünnata.
Vasta
#4
(03-07-2012, 09:35 )Digitaria Kirjutas: Kaldun arvama, et sellised "hingajad" ei tule lihtsalt niisama, nad on kellegi saadetud ja neil võib olla ülesanne kahjustada seda, kelle juurde nad saadetakse. See on hea, et Te ennast liigutada saite ja "hingaja" ära nägite. Nad ei saa otse rünnata.



Hmm..Teist ööd järjest oli juba see "hingaja" mu toas.Ta ainult puutus mu juukseid..Tavaliselt sel hetkel kui ma uniseks muutun,läheb ta hingamine kõige kõvemaks ning see on kahtlane..Siis kui jään üksi enda tuppa,siis läheb toas õhk suhteliselt jahedaks.. :/
Vasta
#5
Sellisel juhul kasuta maagilisi abivahendeid.
Kõigepealt pane pihlakaoks vaasi voodi kõrvale. Ka rist pidi pahasoovlike vastu aitama!
Võib ka olla, et keegi teeb astraalrände sinu tuppa... Kahtlane küll, et ta sinu ja su sõbrantsi juurde üheaegselt tuleb...Muuseas ega te koos juhuslikult hiljuti surnuaias jalutamas ei käinud?
Vasta
#6
(03-07-2012, 19:50 )Müstik Kirjutas: Sellisel juhul kasuta maagilisi abivahendeid.
Kõigepealt pane pihlakaoks vaasi voodi kõrvale. Ka rist pidi pahasoovlike vastu aitama!
Võib ka olla, et keegi teeb astraalrände sinu tuppa... Kahtlane küll, et ta sinu ja su sõbrantsi juurde üheaegselt tuleb...Muuseas ega te koos juhuslikult hiljuti surnuaias jalutamas ei käinud?



ei ole nii olnud.sõbranna ka kirjeldas milline tema "jälgija" välja nägi.Ta oli selline agressiivse olekuga jne..
Surnuaias koos jalutamas ei ole käinud.Kuid eelmine aasta käisime koos ühe muuseomi juures.Seal lähedal on ka hobusetall ning see koht suht kummitab.Seal avasime ühe luugi kust kunagi inimesed ära põgenesid.Seal mingid jäljed tekkisid otse murule ning nägime ka küünejälgi selle luugi juures.Jooksime suht kohe minema.Sealt alates ongi hakanud asju juhtuma.
Kuid see "hingaja"muutub häirivaks ning mul pole õrna aimugi kes/mis see on ja mida ta tahab.. :/
Vasta
#7
kas olete koos mõnest spiritistlikust seansist osa võtnud? Kas teie tuttavad tegelevad-katsetavad maagiaga?
Kummituste üks kindlam tajumise tunnus ongi sosinate kuulmine, tuuletõmme pole loogiline kuna tegemist on dematerialiseerunud nähtusega ja väidetav tuuletõmme pole otsena vaid tulenev kõrvalnähtus.
Vasta
#8
(03-07-2012, 20:33 )Wilholmensis Kirjutas: kas olete koos mõnest spiritistlikust seansist osa võtnud? Kas teie tuttavad tegelevad-katsetavad maagiaga?
Kummituste üks kindlam tajumise tunnus ongi sosinate kuulmine, tuuletõmme pole loogiline kuna tegemist on dematerialiseerunud nähtusega ja väidetav tuuletõmme pole otsena vaid tulenev kõrvalnähtus.


hmm,ei teaks küll,et keegi tegeleks maagiaga..
meie mõlemi asi sai üldse alguse pärast seal muuseumis käimist vn..
seega ei saa hetkel aru,mis toimub..
Vasta
#9
(03-07-2012, 09:35 )Digitaria Kirjutas: Kaldun arvama, et sellised "hingajad" ei tule lihtsalt niisama, nad on kellegi saadetud ja neil võib olla ülesanne kahjustada seda, kelle juurde nad saadetakse. See on hea, et Te ennast liigutada saite ja "hingaja" ära nägite. Nad ei saa otse rünnata.
khm, jap. Neid hingajaid saadetakse inimeste juurde neid ründama. Arvatavasti on mingi inimene kellel on maagia level 99 ja tahaks neist mõlemaist lahti saada, nii et saatis "hingajad" neile voodisse. Ainuke nõrkus neil arenenud tapamasinatel on see et nad hingavad kõvasti ja nad häbenevad enda välimust, nii et kui sa neid vaatad jooksevad kohe punastades minema. point on see et kust kohast sellised teoorjad tulevad ültse? Või üritad meid lihtsalt trollida?
Vasta
#10
(04-07-2012, 01:15 )star scream Kirjutas:
(03-07-2012, 09:35 )Digitaria Kirjutas: Kaldun arvama, et sellised "hingajad" ei tule lihtsalt niisama, nad on kellegi saadetud ja neil võib olla ülesanne kahjustada seda, kelle juurde nad saadetakse. See on hea, et Te ennast liigutada saite ja "hingaja" ära nägite. Nad ei saa otse rünnata.
khm, jap. Neid hingajaid saadetakse inimeste juurde neid ründama. Arvatavasti on mingi inimene kellel on maagia level 99 ja tahaks neist mõlemaist lahti saada, nii et saatis "hingajad" neile voodisse. Ainuke nõrkus neil arenenud tapamasinatel on see et nad hingavad kõvasti ja nad häbenevad enda välimust, nii et kui sa neid vaatad jooksevad kohe punastades minema. point on see et kust kohast sellised teoorjad tulevad ültse? Või üritad meid lihtsalt trollida?


no hetkel muutub asi juba selliseks..Olin siis arvutis taaskord kella kahe aeg.Veidi enne kahte siis.Mul youtube´s jäi muusika tasa.Minu suure toa uks on kinni(tudun suures toas).Samuti on ka köögiuks kinni,sest kass köögis.Võtsin korra kõrvaklapid ära,et juukseid sättida.Sel hetkel kostus köögist(koridorist?) selline mürtsatus nagu keegi oleks midagi maha visanud või midagi..Ma täpselt ei tea,pole siiamaani vaatama läinud..Ka kuulen vahepeal seda hingamist kui muusika läbi saab..Täitsa nõme olla kohe.. ;S

Vasta
#11
(04-07-2012, 01:31 )FrozenxRose Kirjutas: Täitsa nõme olla kohe.. ;S

Mõnevõrra ehk hilinenud nõuanne aga - MINE MAGAMA.

Evolutsiooni ajal on inimese keha õppinud öösel magama ja päeval üleval olema. Selleks on omad konkreetsed põhjused. Kui inimene on öösel üleval siis on tema biokeemiline balanss rikutud ja keha hakkab käituma ebaadekvaatselt. Tekib "ärkvel oleku uni" ehk kuigi inimene on tehniliselt üleval siis aju üritab magada. Tulemuseks on audioviusaalsed hallusinatsioonid - kellel rohkem kellel vähem. Eriti ohtlik on öösel üleval olla naistel kuna evolutsiooni käigus nemad need kes öösel magasid rohkem - mehed olid vahest ka valves - valvates, kaitstes koobast elukate eest ja hoides tuld. Meeste naiste emotsionaalne tasakaal on erinev ja olles öösel üleval saab naise oma rohkem tasakaalust välja löödud kui meeste oma.

Tänapäevases ühiskonnas olevad "suunavad" jõud on unevajaduse ja une aspekte uurinud juba üleeelmisest sajandist. Ka Jung ja paljud teised tolleaja psühholoogid tegelesid unevajaduse uurimisega nii meeste kui naiste kontroll rühma lõikes. Huvitav on see, et nendest uurimistöödest on säilinud vaid vihjed ja sedagi tihti ainult läbi kolmandate neljandate osapoolte.

Une "tõeline" uurimine sai hoo sisse 1920-30ndatel aastael NLiidus ja nend eeeskujul (arvatavsti) ka 3Riigis. Jällegi on säilinud vaid ülivähe materjale ja need mis on on vägagi pealiskaudsed. Mõnevõrra rohkem on säilinud materjale alates 1950ndatest "läänes" toimunud uneuurimistest. Praktiliselt alati olid need seotud eriteenistustega ja kandsid sõjaväelist suunda - mis saab inimesest siis kui ta ei maga ööpäeva, 2, 3 ja enamgi ööpäeva. Unetusest ja valel ajal magamise tulemusena kaotab inimene palju oma keha tasakaalust - tulemusena vajab ta rohkem arstiabi kuna öösel on kalduvus süüa "õnne toitu" ehk suure soola ja rasvasisaldusega rämpstoitu. See avab jällegi uued võimalused arsti külastamiseks ja meditsiini tööstusele obroki maksmiseks. Tasakaalust väljas inimene on ka kerge saak igatsorti reklaami tööstusele ja meeltekontrollile - nii isikule sihitud kui ka isikute gruppidele sihitud ehk siis tuntum on reklaam. Une staadiumis on isik rohkem vastuvõtlik reklaamile ise endale sellest aru andmata.

Selle vähese mis on õnnestunud ajusoppidesse talletada olen välja toonud lihtsamalt ja kokkuvõtlikult teises lõigus. Infot on veel aga see on põhiline - inimene peab öösel magama - muidu tema keha ja vaim saab kannatada, ning tulemuseks on isik kes ei käitu adekvaatselt ei tema enda ega ka teda ümbritsevate isikute suhtes. Lisaks on siin veel selline detail, et "seestumine" toimub tihti inimestel kes ei maga öösiti või magavad väga tihti võõras keskkonnas. Omakodus tekib inimesel ümber teatud kaitsekiht/väli mis aitab tal toime tulla "öiste külalistega" - võõras kohas see puudub ja inimene väsib, ning ühel hetkel kaotab oma kaitse...
Vasta
#12
(03-07-2012, 19:20 )FrozenxRose Kirjutas:
(03-07-2012, 09:35 )Digitaria Kirjutas: Kaldun arvama, et sellised "hingajad" ei tule lihtsalt niisama, nad on kellegi saadetud ja neil võib olla ülesanne kahjustada seda, kelle juurde nad saadetakse. See on hea, et Te ennast liigutada saite ja "hingaja" ära nägite. Nad ei saa otse rünnata.



Hmm..Teist ööd järjest oli juba see "hingaja" mu toas.Ta ainult puutus mu juukseid..Tavaliselt sel hetkel kui ma uniseks muutun,läheb ta hingamine kõige kõvemaks ning see on kahtlane..Siis kui jään üksi enda tuppa,siis läheb toas õhk suhteliselt jahedaks.. :/


Oled sa kindel, et just ennem magama jäämist sa iseenda hingamist ei kuule? Mul endal juhtub küll tihti nii, et hetk enne unne vajumist kuulen iseenda hingamist väga kövasti.
Vasta
#13
Tüdrukud, kuulake onu Exu juttu:
Tsitaat:Infot on veel aga see on põhiline - inimene peab öösel magama - muidu tema keha ja vaim saab kannatada, ning tulemuseks on isik kes ei käitu adekvaatselt ei tema enda ega ka teda ümbritsevate isikute suhtes. Lisaks on siin veel selline detail, et "seestumine" toimub tihti inimestel kes ei maga öösiti või magavad väga tihti võõras keskkonnas. Omakodus tekib inimesel ümber teatud kaitsekiht/väli mis aitab tal toime tulla "öiste külalistega" - võõras kohas see puudub ja inimene väsib, ning ühel hetkel kaotab oma kaitse...
Normaalne ööuni on inimesele hädavajalik, eriti noorele kujunevale organismile. See kaitseb tõesti paljude hädade eest. Ei ole vaja fantaseerida kurjadest maagidest või kaasatulnud vaimudest, see võib ju põnev olla, kuid lõpuks ei suuda te ise enam oma fantaasiaid kontrollida ja siis võib halvimal juhul lausa arsti abi vajalik olla.

Sellega ma ei ütle, et tegu on puhtalt teie fantaasiatega, ei - igasugu olendid on meie "normaalne kaaskond", kuid et need olendid meid liigselt tüütama ei hakkaks, siis on vaja oma organism heas korras hoida ja selleks on öine uni ja muidu tervislikud eluviisid (füüsiline liikumine) abiks. Kindluse mõttes võite ju panna ka voodi juurde pihlakaoksi vm kaitsvaid esemeid (uurige kuidas kaitsta end luupainaja eest), see lisab samuti inimese loomulikule kaitsekihile tugevust.

Ja veel - nooretel tüdrukutel on tihti energeetiline ülejääk ja mittetasakaalus olek tüüpiline, see põhjustab poltergeistilaadseid jm paranähtusi.
Vasta
#14
(04-07-2012, 08:39 )TriinuMeoww Kirjutas:
(03-07-2012, 19:20 )FrozenxRose Kirjutas:
(03-07-2012, 09:35 )Digitaria Kirjutas: Kaldun arvama, et sellised "hingajad" ei tule lihtsalt niisama, nad on kellegi saadetud ja neil võib olla ülesanne kahjustada seda, kelle juurde nad saadetakse. See on hea, et Te ennast liigutada saite ja "hingaja" ära nägite. Nad ei saa otse rünnata.



Hmm..Teist ööd järjest oli juba see "hingaja" mu toas.Ta ainult puutus mu juukseid..Tavaliselt sel hetkel kui ma uniseks muutun,läheb ta hingamine kõige kõvemaks ning see on kahtlane..Siis kui jään üksi enda tuppa,siis läheb toas õhk suhteliselt jahedaks.. :/



jah,olen täiesti kindel,et enne magama jäämist ei kuule ma enda hingamist.sest tean ka kindlalt,et ööl vastu 4.07 mingi asi lendas köögis.Nagu oleks maha lennanud,sest suhteliselt kõva pauk käis selle kohta..Arvestades,et mul on nii suurestoa kui ka köögiuks kinni..Seega ei oska midagi arvata..Peab hakkama saama.Ja ööune kohta saan tavaliselt ikka tududa.Varem und ei olegi kui alles kahe aeg vn..


Oled sa kindel, et just ennem magama jäämist sa iseenda hingamist ei kuule? Mul endal juhtub küll tihti nii, et hetk enne unne vajumist kuulen iseenda hingamist väga kövasti.

Vasta
#15
excubitoris räägib õigust. Öösel tasuks magamisele keskenduda. Kui mingil viisil on keha ja psüühika vajadused häiritud, võibki igasuguseid imelike asju näha ja kuulda. Seda sügavat hingamist toas olen ise ka poolärkvel olles kuulanud, peale selle veel muid imelike asju näinud, aga neist ei tasu rohkemat rääkida, kuna pole rääkimist väärt.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sosistamine! Animus 7 4,717 23-06-2021, 21:35
Viimane postitus: isemaag
  Hingamine pimedas toas ripnoi 2 2,924 30-04-2013, 19:22
Viimane postitus: Wilholmensis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat