Postita vastus 

Teema reiting:
  • 3 Häält - 2.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad
Autor Sõnum
Priest
Tavaliige

30-10-2012 13:24
Postitus: #26
RE: Nibiru ja planeet Maa "restart", 4D kehad.
(30-10-2012 13:15 )Alendriei Kirjutas:  Ei see tsunami miadgi maailma muutvat ei tee. Kindlustused plekivad kahjud kinni ja aasta pärast on asi unustatud. Allapoole merepiiri pole minu teada peale New Orleansi midagi seal maal ehitatud.

Ega point ei olegi, et see torm seal midagi kardinaalselt muudaks. Ennustajatel, soolapuhujatel ja silmamoondajatel on selle orkaani tõttu jälle materjali ja tõestust oma välja öeldud ennustuste kinnitamiseks.

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)
Ei ole mõtet minna seaga pori sisse maadlema. Mõlemad saate poriseks, kuid rõõmu tunneb sellest ainult siga!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Alendriei
Uustulnukas

30-10-2012 13:42
Postitus: #27
Küll aga võib olla lähiaeg muudatuste aeg. Kuna 12 dets on lähedal ja tulnukad on välja öelnud et see kuupäev on suurte muudatuste aeg, siis võib juhtuda et peale USA presidendi valimisi hakkab avalikustamise aeg. Miks siis? Kuna USA on hetkel superriik nr 1 siis seal kunni valimine on stabiliseerivaks sündmuseks kogu maailmas. Miee na ise usun et Obama saab jälle troonile. Teda peetakse ka tulnukate siinviibimise avalikustajaks. Mis ajal aga midagi juhtuma hakkab ei tea öelda. Ühest kanaldatud materjalist lugesin välja et mõned päevad peale valimisi. Eks aeg näitab, aga usun et varsti on aeg näha maailma muutumas (paremuse poole).
4D kehad saame peale siit ilmast lahkumist. Minu suurimaks allikaks on RA Law Of One materjal, mis on kanaldatud 80-ndatel. Seal on see nii kirjas ja mul ei ole põhjust oma arvamust muuta. See et me 21.12 plaksti 4D maailmas oleme ei ole minu meelest tõde. Law Of One räägib ca 700 aastast mis on üleminek 3D-lt 4D-le. Aga ka see üleminek saab olema midagi muud mis me täna ilmas näeme. See periood tundub olevat "huvitav" sest tulemuseks on valgusolendid.
kuukaart
Tavaliige

30-10-2012 15:06
Postitus: #28
...ja kui nüüd tugineda teooriale, et me mõtleme siin infoväljas kõik ise välja, siis tuleb teha valikud. Tunne ütleb, et sobilik aeg muutusteks on käes. Infoväli on täis kõiksugu staffi mida me oleme suutnud välja mõelda ja üles laadida. Peale meie on sinna laadinud staffi ka sellised tegelased kellel meist on suva ja mängus ainult oma huvid. Sellega seoses on meil valikud, mida me sealt omaks võtame ja mida nö. kollektiivselt võimendama hakkame. Kui kokkuleppele ei jõuta, siis saame näha seda kõike, kogused määrab ettekujutajate fantaasia summa tulemus. Kui kõik tahavad Nibirut saada, siis antakse meile ka Nibiru. Kui restarti, siis restarti. Tõenäoliselt suurem osa inimkonnast neid variante ei poolda. Aga kuna vibratiooni tõus on paratamatu, siis tuleb ikkagi valik teha. Lähtudes inimlikusest ja inimeseks olemisest, leian, et algus 4D'le üleminekuks oleks kõige parem variant.
(enne 3 viimast lauset saabus jälle pähe sirin koos anorgaanikutega)
Minaelan
Veteran

30-10-2012 15:15
Postitus: #29
(30-10-2012 15:06 )kuukaart Kirjutas:  ...ja kui nüüd tugineda teooriale, et me mõtleme siin infoväljas kõik ise välja, siis tuleb teha valikud. Tunne ütleb, et sobilik aeg muutusteks on käes. Infoväli on täis kõiksugu staffi mida me oleme suutnud välja mõelda ja üles laadida. Peale meie on sinna laadinud staffi ka sellised tegelased kellel meist on suva ja mängus ainult oma huvid. Sellega seoses on meil valikud, mida me sealt omaks võtame ja mida nö. kollektiivselt võimendama hakkame. Kui kokkuleppele ei jõuta, siis saame näha seda kõike, kogused määrab ettekujutajate fantaasia summa tulemus. Kui kõik tahavad Nibirut saada, siis antakse meile ka Nibiru. Kui restarti, siis restarti. Tõenäoliselt suurem osa inimkonnast neid variante ei poolda. Aga kuna vibratiooni tõus on paratamatu, siis tuleb ikkagi valik teha. Lähtudes inimlikusest ja inimeseks olemisest, leian, et algus 4D'le üleminekuks oleks kõige parem variant.
(enne 3 viimast lauset saabus jälle pähe sirin koos anorgaanikutega)

Mul sirin juba mitu päeva peas ja tunne, nagu vajuks kuhugi teise reaalsusse keset päeva tänaval kõndides. Ei ütleks, et on halb tunne ja hirmu ka pole, lihtsalt kummaline ning selline ootuseelne eelaimus, et midagi on kohe muutumas...võib-olla ainult mu enda elus. Kuigi mu unenäod näitavad muud.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Alendriei
Uustulnukas

30-10-2012 15:25
Postitus: #30
Huvitav on mõelda et kogu maailma mõtted on muutunud nii paranormaalseteks et tuleb suurem muudatus vaimsuse poolele. Samas usun ma et eelmise sajandivahetuse ajal olid mõtted sama paranormaalsed. Ainult siis oli rahvast vähem.
Priest
Tavaliige

30-10-2012 15:32
Postitus: #31
Endalgi on viimase paari aasta jooksul tekkinud nii öelda "teised silmad", millega maailma ja kõike ümbritsevat vaatan. Kui enne vaatasin oma tööd ja tegemist tähtsa pilguga ning maailmas inimeste askeldusi ja saavutusi aukartust äratavalt, siis viimasel ajal näen üha rohkem nende tegevuste tohutut väiksust suures plaanis. Inimene oma tegevusega on ikka paras liblikas küll.
Viimati kui kaks nädalat tagasi nädal aega Londonis käisin töö asjus ja lennukiga Euroopa kohal 12 km kõrgusel lennates suht ilus ilm ja nähtavus sattus olema, siis alla vaadates oli nähtav osa Euroopast ja Suurbritanniast ikka jube väike. Maakera ümarus oli väga hästi nähtav ka ilma lainurk objektiivita. Tunnetades osakest kumera pinnaga maakera 12 km kõrguselt ja mõeldes inimeste igapäevase tühja-tähja tegemistele, siis tagasi maa peale jõudes läbi lennujaamade Münchenis, Londonis, Frankfurdis ja Tallinnas oli ringi vaadates, taksodega ja rongidega sõites, said nagu osaks selles tühjas-tähjas ja mõte veeres tahes tahtmata sellele, et mis võiks olla veel suuremat ja ülevamat, mida inimene kogeda võiks ning mida me kõik siin ennustame ja ootame peagi saabuvad.
Kui Minaelan kogeb midagi uut ja seniolematut läbi unenägude,siis võiks teda pidada teatud mõttes õnnelikuks, kes seda uut mingil määral kogeb, olgu et unenägudes aga siiski. Ise ei ole kahjuks ammu enam sellistesse unenägudesse sattunud, kuigi ka mina tunnetan, et midagi uut ja hoopis ülevamat oleks justkui kuskil stardiootel, mida inimkonnale varsti kogeda antakse.
Lootus siiski jääb, et me oma eluaja jooksul seda "miskit uut" kogeda saame. Millisena see kogemus tuleb, kas 4D või ma ei tea millisena, see mind ausalt öeldes nii väga ei huvitagi. Lepin mõttega, et saame seda kogeda täiesti uuel tasemel ja dimensioonis.
(selle postituse viimane muutmine: 30-10-2012 16:11 Priest.)

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)
Ei ole mõtet minna seaga pori sisse maadlema. Mõlemad saate poriseks, kuid rõõmu tunneb sellest ainult siga!
Kilu
Uustulnukas

05-11-2012 21:15
Postitus: #32
Tere! Mul sõber leidis interneti avarustest ühe päris huvitava filmi. Ma pole küll päris kindel kas see sobib täielikult sellesse teemasse, aga vaadata tasuks sellegi poolest.

Ühesõnaga, tegemist on "hidden human history" valdkonda kuuluva filmiga. Tavaliselt ei tekita sellised filmid minus mingit erilist emotsiooni, kuid antud filmi puhul oli teisiti. Visuaalselt väga lihtsalt lahendatud ning sisu hästi arusaadav (kuigi hea inglise keele oskus oleks vajalik kuna see isik flimis räägib päris kiiresti). Ei tahaks ette väga rääkida millistest teemadest täpsemalt räägitakse, lihtsalt võtke endale aega ja vaadake läbi kellel huvi on antud asja vastu.
"Hidden Human History Movie" - http://www.youtube.com/watch?v=uAm-kbzT7xw
Wilholmensis
Veteran

07-11-2012 20:50
Postitus: #33
12.12.12

Mitte midagi ei juhtu. Ainult mõned teemasse uskujad lähevad veidi aktiivsemaks ja ei idagi enamat!
kosmosekutt
Tavaliige

16-11-2012 15:09
Postitus: #34
Värsked uudiselt NASAst, et siis Nibirut polegi olemas...

http://alkeemia.ee/artiklid/Pohjus-miks-...128/c-903/
shyrlymyrly
Bännitud

16-11-2012 15:46
Postitus: #35
(16-11-2012 15:09 )kosmosekutt Kirjutas:  Värsked uudiselt NASAst, et siis Nibirut polegi olemas...

NASA võib päris palju rääkida jama, et ei oleks paanikat. Sealsed artiklid mis on NASA veebilehelt on eelmise aasta omad, näiteks yellowstone vulkaan. Seal on ka kirjutatud, et päikesetorme pole oodata.. Mis praegu toimub siis?
http://volcanoes.usgs.gov/observatories/yvo/index.html
Ennem siin lehel oli live kaamera mis näitas mis yellowstone'il toimub. 5. novembrist oli see katki, nüüd on see lihtsalt eemaldatud. Euroopas on uputused.
http://www.volcanodiscovery.com/view_new...-Neva.html
Järjekordne globaalne vulkaaniline tegevus.
(selle postituse viimane muutmine: 16-11-2012 15:47 shyrlymyrly.)

The one who follows the crowd will usually go no further than the crowd.
The one who walks alone is likely to find himself in places noone has ever been before.
Albert Einstein
Nuril
Tavaliige

16-11-2012 16:01
Postitus: #36
Hirmsasti tahaks näha kohta, kus NASA ütleb et päikesetorme ei ole oodata.
Leiad mingi viite? Aitähh.
(selle postituse viimane muutmine: 16-11-2012 16:01 Nuril.)
tapsix
Bännitud

24-11-2012 06:20
Postitus: #37
Lahendused auuuuuu, ma saan aru et Sa valid millele vastadSad.
Ma küsin siis ühe küsimuse korraga, mis Sa arvad sellest:
Tsitaat:"Ennekõike võib abiks olla see, kui selgitan mõningaid asju, mida minu
juhendajad hiljuti näitasid mulle erinevate mõõtmete tasanditest. Barbara Brennan
selgitas oma raamatus Valguse käed (Hands of Light), kuidas meie energiaväljade
paaritud aurakihid on eetermudeliteks, mis aitavad luua meie füüsiliste kehade
struktuuri. Ta ütles, et paaris aurakihid olid rohkem nagu plasmana ja neil pole kindlat
struktuuri. Minu juhendajatelt saadud teabe järgi on eksistentsi mõõtmete/
dimensioonide tasandid sama põhistruktuuriga. Lihtsamalt öeldes, paaritud mõõtmed
(3,5,7,9 ja 11) on "olendi" tasandid või mõõtmed, samal ajal kui paaris mõõtmed
(4,6,8,10 ja 12) on puhta teadvuse või "hinge" tasandid või mõõtmed. 3. ja 5.
mõõtmed on ainsad tasandid, kus eksisteerib "füüsiline" elu. 5. mõõtmest kõrgemal
füüsilised kehad enam ei eksisteeri. 7., 9. ja 11. mõõtmed (dimensioonid) on puhta
vaimse olemasolu või "vaimu" tasandid, mis erinevad "hingest". Vaimsed juhendajad
ja peainglid on 7. tasandi olendid ja ingellikud olendid on 9. tasandi olendid. Aga
kõikidel olenditel, olgu nad kas füüsilised või vaimsed, on olemas "hinge" teadvus
igal järgmisel kõrgemal paarisarvulisel tasandil. Seega, 4. tasandi teadvus on 3.
tasandi olendite "hinge allikas" ja 6. tasandi teadvus on 5. tasandite olendite "hinge
allikas" või 3. tasandi olendite jaoks "ülemhinge allikas" jne. Nimed muutuvad aina
udusemaks kaugematel tasanditel, kuid muster jätkub kuni 13. mõõtmeni, mis on
Allikas või "Mina Olen" teadvuse tasand. Sellel tasandil ei ole mingit eraldatust
"olendi" ja "hinge" vahel, seal on kõik tõeliselt ÜKS (tervik).
Peale selle on igal tasandil kolm ala(m)tasandit või "oktaavi". Hetkel oleme meie
kolmanda tasandi kolmandas oktaavis. Maavälised nagu näiteks muundujad ja mitmed
teised eksisteerivad kolmanda tasandi teises oktaavis, Taygetani plejaadlased
eksisteerivad kolmanda tasandi esimeses oktaavis, ja maavälised Andromeeda
galaktikast, kellega olen kokku puutunud, eksisteerivad viienda tasandi kolmandas
oktaavis. Ja muidugi on ka teisi maaväliseid, kes eksisteerivad viienda tasandi teises
ja esimeses oktaavis. On olemas ka kolm vastavat oktaavi paarismõõtmete tasanditel.
Seega kokku on kolm "Hinge" teadvuse tasandit. Meie vahetu Kõrgem Mina
eksisteeriks neljanda tasandi kolmandas oktaavis, ja järgmine, Kõrgem "Hinge" Ise
oleks teises oktaavis jne. Muidugi, kasutades mõistet "mina/ise" meie hinge teadvuse
tasemete kohta tekitab segadust, sest me omame ka kõrgema tasandi "Minasid", kes
eksisteerivad "olendite" kõrgematel paaritutel tasanditel. Neid kõrgemaid tasandeid
lihtsalt ei ole võimalik tõlkida meie madalamatesse kolmetasandilistesse keeltesse.
Siis, peenemal tasandil, on igas oktaavis ka kaheksa "tooni", mis esindavad lihtsalt
erinevaid vibratsioonitasandeid või teadliku teadvuse tasemeid iga oktaavi ja tasandi
sees. Nii et kõik on tõesti pidev/katkematu energia- ja teadvusespiraal ja see muster
jätkub kuni 13. tasandini (allikani)".

http://www.aigarsade.com/Tode_Orioni_sisalikest.pdf
Wilholmensis
Veteran

25-11-2012 02:38
Postitus: #38
see pole mitte para vaid hoopis ulmeteema!
arturroos
Uustulnukas

25-11-2012 13:26
Postitus: #39
K: Kas Maale läheneb planeet või pruun kääbus nimega Nibiru / Planeet X / Eris, mis ähvardab meie planeeti ulatusliku hävitustööga?
V: Lood Nibiru ja teiste rändplaneetide kohta on üksnes internetis levivad vaimusünnitised. Neil väidetel pole mingit faktilist alust. Kui Nibiru või Planeet X oleksid tõesti olemas ja liiguksid 2012. aastal toimuvaks kokkupõrkeks suunaga Maa poole, oleksid astronoomid suutnud selle teekonda jälgida juba viimased kümme aastat ja nüüdseks oleks see nähtav ka palja silmaga. Endastmõistetavalt pole sellist planeeti olemas. Eris on küll tõeline taevakeha, aga hoopis Pluto-sarnane kääbusplaneet, mis tiirleb päikesesüsteemi piirimail. See planeet ei tule kunagi Maale lähemale kui umbes neli miljardit miili.

Teema võib vist lukku panna, ei tule mingit hävitavat planeeti.
Minaelan
Veteran

25-11-2012 13:53
Postitus: #40
(25-11-2012 13:26 )arturroos Kirjutas:  

Oled siin kõva lukkukeeraja Smile.
Ei usu, et mõtted ja visioonid ning eelaimdused ja nägemused tuleviku kohta sel teemal - Maa muundumine, inimkonna püsimajäämine, mingi taevakeha perioodiline lähenemine Maale jms - meid endiselt kummitama ei jääks.
Vastuseid pole me ju veel leidnud, vähemalt mina küll mitte.
(selle postituse viimane muutmine: 25-11-2012 13:55 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Kombits
Punkar

26-11-2012 18:36
Postitus: #41
(16-11-2012 15:09 )kosmosekutt Kirjutas:  Värsked uudiselt NASAst, et siis Nibirut polegi olemas...

NASA ei taha lihtsalt rahvast enne seda pöördesse viia.
NASA ja kõrgemad võimud teavad väga hästi, et Nibiru on olems! Kuid nad ei taha seda välja öelda.
Marconato
Veteran

29-11-2012 11:01
Postitus: #42
(25-11-2012 13:26 )arturroos Kirjutas:  K: Kas Maale läheneb planeet või pruun kääbus nimega Nibiru / Planeet X / Eris, mis ähvardab meie planeeti ulatusliku hävitustööga?
V: Lood Nibiru ja teiste rändplaneetide kohta on üksnes internetis levivad vaimusünnitised. Neil väidetel pole mingit faktilist alust. Kui Nibiru või Planeet X oleksid tõesti olemas ja liiguksid 2012. aastal toimuvaks kokkupõrkeks suunaga Maa poole, oleksid astronoomid suutnud selle teekonda jälgida juba viimased kümme aastat ja nüüdseks oleks see nähtav ka palja silmaga. Endastmõistetavalt pole sellist planeeti olemas. Eris on küll tõeline taevakeha, aga hoopis Pluto-sarnane kääbusplaneet, mis tiirleb päikesesüsteemi piirimail. See planeet ei tule kunagi Maale lähemale kui umbes neli miljardit miili.

Tsiteerin teema algatajat:

- Nibiru nägemine maiste vaatlusvahenditega ei ole olnud väga võimalik, kuna planeet ja kaaslased on varjatud meie 3D instrumentide ja visuaalse vaatluse jaoks. Tegu on juhitava kosmosesõidukiga, mis võib olla igal ajahetkel suvalises kohas. Niiet kõik see info, et "nibiru debunked", "nibiru in south pole", "nibiru in my cell phone camera" - on puhas jamps, kui seda netis kohtate.
- möödumine toob kaasa endaga megamaavärinad, vulkaanipursked, megatsunamid, pooluste nihke, vulkaanituha paiskumine atmosfääri peegeldab tagasi päikesekiirguse, mistõttu peale vulkaanilist tegevust Maa jäätub suhteliselt kiiresti. Nibiru esimese möödumise järgselt Maa tiirlemine ümber telje ja ümber päikese seiskub. Tiirlemine taastub peale Nibiru teist möödumist Maast.

Astrononoomid ei saagi seda näha kuna meie vahenditega on see võimatu ja Nibiru ei ole kokkupõrke kursil vaid möödub maast.

Ehk see K/V on BS

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
hollandlane
Uustulnukas

29-11-2012 16:41
Postitus: #43
(29-11-2012 07:59 )tapsix Kirjutas:  Ootan endiselt targemate inimeste arvamust.Ph34r2

Kas ma nüüd just targem olen aga.... sellist jama olen ma enne ka lugenud. Kunagi vedas tollase tüdruksõbra tädi meid miski sensitiivi juurde Taevaskojas ja see saatis hiljem A4 täie samasugust masinakirjas sõnamulinat igaühe kohta.
Sellise teksti produtseerija koht on ilusas pehmete seintega valges toas, kus kolm korda päevas süüa antakse ja teravad esemed hoiule võetakse Smile
Võtke või jätke ja Nibiruni on jäänud 3 nädalat......esialgu sajab lund ja täna sai ATV-le sahk ette pistetud ja esimene lumetöö tehtud.....
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

29-11-2012 16:51
Postitus: #44
Nibiru esimese möödumise järgselt Maa tiirlemine ümber telje ja ümber päikese seiskub. Tiirlemine taastub peale Nibiru teist möödumist Maast.
Kas see kribaja pole üldse koolis käinud, et nii võimatut juttu ajab. Ei kujuta ette millise plahvatuse ja maa tükkideks lendamise see esile kutsub.
tapsix
Bännitud

29-11-2012 17:37
Postitus: #45
(29-11-2012 16:41 )hollandlane Kirjutas:  
(29-11-2012 07:59 )tapsix Kirjutas:  Ootan endiselt targemate inimeste arvamust.Ph34r2

Kas ma nüüd just targem olen aga.... sellist jama olen ma enne ka lugenud. Kunagi vedas tollase tüdruksõbra tädi meid miski sensitiivi juurde Taevaskojas ja see saatis hiljem A4 täie samasugust masinakirjas sõnamulinat igaühe kohta.
Sellise teksti produtseerija koht on ilusas pehmete seintega valges toas, kus kolm korda päevas süüa antakse ja teravad esemed hoiule võetakse Smile
Võtke või jätke ja Nibiruni on jäänud 3 nädalat......esialgu sajab lund ja täna sai ATV-le sahk ette pistetud ja esimene lumetöö tehtud.....
Ära kaota lootust, kõigest kolm nädalat veel oodata.....Bleh
haneracryth
Vana kala

29-11-2012 22:19
Postitus: #46
(29-11-2012 16:51 )VironShaman Kirjutas:  Nibiru esimese möödumise järgselt Maa tiirlemine ümber telje ja ümber päikese seiskub. Tiirlemine taastub peale Nibiru teist möödumist Maast.
Kas see kribaja pole üldse koolis käinud, et nii võimatut juttu ajab. Ei kujuta ette millise plahvatuse ja maa tükkideks lendamise see esile kutsub.
Oeh, tiirlemise ja pöörlemise mõisted puha sassis...
Mismoodi see pöörlemise seismapanemise ja käimatõmbamise mehhanism toimima peaks? Kui muidu mõistus ei võta, võiks keerata jalgratta ratta telgepidi kruustangide vahele ja proovida valjukamagnetiga seda seisma ja pärast pöörlema saada. Velg peab ainult terasest olema, aga vast mõni selline ikka mõne maamaja pööningul leidub. Kummi võib maha võtta, seda pole katse läbiviimiseks vaja.
Väidan, et algse postituse autori puhul kehtib moto "Süüdimatus elunormiks!"

Olen suga, VS, nõus, et füüsikatunnis algse postituse autor ilmselt õlut jõi, kaine peaga läbivõetud materjali baasil selliseid loogikaapse ei teki. BTW, plahvatuseni asi ei jõua, sest maakera ei jää seisma.
kage
naegleria fowleri

30-11-2012 13:39
Postitus: #47
(29-11-2012 22:19 )haneracryth Kirjutas:  Olen suga, VS, nõus, et füüsikatunnis algse postituse autor ilmselt õlut jõi, kaine peaga läbivõetud materjali baasil selliseid loogikaapse ei teki. BTW, plahvatuseni asi ei jõua, sest maakera ei jää seisma.
Kas "plahvatus ja Maa tükkideks lendamine" ei peaks toimuma siis kui Maa veel kiiremini pöörlema hakkab mitte seisma jääb? Teisel juhul ei oska leida mingeid jõude mis Maa tükkideks rebiks kui just sisemuses toimuva tõttu midagi hullu ei juhtu.
paadikapten
Seilamas sädemete kannul

01-12-2012 17:54
Postitus: #48
Tuleb nagu meelde, et igasugu möödalendavaid suuri objekte on meile varemgi lubatud. Aga kuhu nad jäid?
Kui kaugelt see Nibiru peab mööduma, et meid mõjutada? Kui ta läheb mööda näiteks sama kaugelt, kui Marss, siis vist pole midagi karta.
Aastaid tagasi oli mingi suur planeetide rivistumine ja selle puhul löödi samuti häirekella. Lubati igasugu asju kuni inimkonna täieliku hukkumiseni.
http://www.epl.ee/news/melu/planeetide-r...d=50786924

Arvan, et see päev möödub nagu iga teinegi. Maailmalõpukuulutajad rahunevad hetkeks maha ja siis lutsivad kusagilt välja uue tärmini.

Kui see Nibiru on juhitav kosmosesõiduk, nagu osad väidavad - miks on siis vaja see Maale nii lähedale tuua, et see siin probleeme tekitama hakkab? "Juhitav" tähendab seda, et objekti suunda ja kiirust peab saama muuta. Miski, mis on kusagilt lendu lastud ja kimab nüüd kosmoses nii, nagu stardisuund ja ettesattuvad gravitatsiooniväljad määravad, ei ole juhitav.
Jõhvikas
Veteran

01-12-2012 18:52
Postitus: #49
(01-12-2012 18:41 )Wilholmensis Kirjutas:  noh, kus teie Nibiru siis pesitseb? ei paista seda muinasjututegelast kuskil...

Ilmselge kirjaoskamatu tegelane. Provokaator pealekauba...
Müstik
Shambalas

01-12-2012 22:34
Postitus: #50
(28-10-2012 21:26 )xawa Kirjutas:  Inimesi on vaja hirmu all hoida. Kuna Nibiru tähtaeg läheneb kiiruga, siis tekib küsimus, mis saab edasi? Mis on järgmine kõiki ja kõike hõlmav oht mida me peame jälle kartma hakkama? Varem on meid hirmutatud linnugripiga, hullulehmatõvega, sajandivahetuse arvutisüsteemide kokkukukkumisega jne. Eks aeg anna arutust.

Eks ole igasugu koledaid asju ka juhtunud peale aastat 2000. Looduskatastroofide teemad.
Samas olen juba unustanud, aga siiski tahaksin teada, et millal see Nibiru tuleku täpne aeg siis on?
Maiade üks kalendritest, millest meedia pasundab, lõpeb 21.12.2012, aga mis kuupäev on Nibiru meist möödumisele antud?
Niipalju kui mina tean, siis mitte mingitki. Meedia ainult seostab maiade kalendri lõpukuupäeva ja lisab ka Nibiru iga kord.
Seega kui pole tähtaega, siis kuidas saab öelda, et Nibiru tähtaeg läheneb kiiruga?
Oli foorumis kunagi 2010 augusti uudis, et Hispaania astronoomid leidsid Nibiru üles ja see asub Pluuto orbiidi taga.
Järgmisena oli eelneva uudise kommentaar NASA poolt, et see oli pettus.
Eelmise aasta septembris oli üleval teooria, et Nibiru on Päikesesüsteemist irdunud gaasihiiglane, millel omad kaaslased.
On palju erinevaid linke Nibirul elavatest erinevatest rassidest.
Mida ma aga kuskilt kunagi leidnud ei ole, on kuupäev, millal see Nibiru täpselt Maast järjekordselt möödub.
Seega - Nibirust ja uude dimensiooni minekust, millest kontaktlerid pajatavad, võib ilmselt veel aastaid rääkida.
Ja kui Nibirust ära tüdinetakse, räägitakse millegist muust, mis meid Universumis ohustab. Eespool ongi Nibiru asendunud juba hävituskomeediga.

Üks lihtne ja selge inglisekeelne link Nibiru kohta:
http://www.crystalinks.com/nibiru.html

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2012: Nibiru põhjustatud hiigelkatasroof? SiLv3rSnAk3 903 142,821 11-09-2018 07:56
Viimane postitus: Nielander

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog