Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad
#1
Tere,

siia sobiks lisada "värskemat tuult" info kujul, mis on alates 2005ndast aastast kirja pandud Godlikeproductions (www.godlikeproductions.com) foorumisse, teema "++I AM A EXTRA TERRESTRIAL++ ASK ME A QUESTION AND I WILL RESPOND++":
http://www.godlikeproductions.com/forum1...118311/pg4

- see teema algas liba-postitusest, aga leheküljel 4 võttis ohjad enda kätte tegelane "ST in BG", ja postitab siiani.
- "ST in BG" on nagu inimene-kanal, kuid mitte selles traditsioonilises mõttes, nagu meie seda oleme kanaldajate kohta kuulnud ja lugenud. Temas on rida "implante", mis tõlgivad maaväliste infovoo inglise keelde, vahetult ja puhtalt. Pange tähele tema stiili: iga sõna hakkab suure algustähega, mõtted on eraldatud 3 punktiga ja/või 2/3 hüüumärgiga. Ma ei ole veel suutnud leida kirjavigu tema tekstides...

Tema põhisõnumi lühikokkuvõte (nii hästi halvasti kui seda suudan) wink

- meie 3D füüsiline keha on aegunud ja meid ootab ees liikumine järgmisse dimensiooni (4D), kus saame uued kehad, ja uue keskkonna oma "õpingute" jätkamiseks
- väsinud ja kulunud on ka praegune planeet Maa, mis saab ka "puhata" meie praegusest laastavast elutegevusest.
- nii meie minekule 4D dimensiooni, kui ka Maa "restardile" aitab kaasa planeet Nibiru, mis oma 8 kuuga Maast lähiajal möödub (kujutlege lõpmatuse märki, külili kaheksat - sellise trajektooriga möödub Nibiru Maast 2x).
- Nibiru nägemine maiste vaatlusvahenditega ei ole olnud väga võimalik, kuna planeet ja kaaslased on varjatud meie 3D instrumentide ja visuaalse vaatluse jaoks. Tegu on juhitava kosmosesõidukiga, mis võib olla igal ajahetkel suvalises kohas. Niiet kõik see info, et "nibiru debunked", "nibiru in south pole", "nibiru in my cell phone camera" - on puhas jamps, kui seda netis kohtate.
- möödumine toob kaasa endaga megamaavärinad, vulkaanipursked, megatsunamid, pooluste nihke, vulkaanituha paiskumine atmosfääri peegeldab tagasi päikesekiirguse, mistõttu peale vulkaanilist tegevust Maa jäätub suhteliselt kiiresti. Nibiru esimese möödumise järgselt Maa tiirlemine ümber telje ja ümber päikese seiskub. Tiirlemine taastub peale Nibiru teist möödumist Maast.
- kõige selle kataklüsmilise tegevuse jooksul me kaotame oma füüsilised kehad. "ST in BG" siiski ei taha meid sellega hirmutada, olles korduvalt öelnud, et see üleminek meile on nagu astumine esimest korda koolibussi peale peale lasteaia lõppu.
- meist igaühel on tehtud enne siia kehastumist kokkulepped, mismoodi me oma kehadest sel hetkel vabaneme. Mõned meist saavad abi maavälistelt.

Selge on see, et enamus kes lingile klõpsavad, suhtuvad asjasse algul jube skeptiliselt ja eelarvamustega, mis on meie kui inimeste jaoks loomulik nähtus.

Juhul kui jõuate seda infot lugedes välja selleni, et soovite hakata postitama sinna, paar soovitust:
- lugege enne vähemalt natukenegi läbi ST in BG varasemaid postitusi, ta on peaaegu loendamatul hulgal puudutanud erinevaid teemasid meie lähemast ja kaugemast ajaloost, ja loomulikult ka Nibiru tulekust. Ei maksaks üle küsida asju, mille kohta on ta korduvalt juba vastanud.
- kui postitate, katsuge seda teha viisakal toonil. Kui on isu seal tatti pritsida ja postitajat "ST in BG" maha teha, siis parem loobuge sellest, jätate ainult iseendast halva mulje. Kui on isu seal "tarka mängida" ja temast "rohkem teada" ning "fakte" pilduma hakata, siis loobuge ka sellest - uskuge, ta (ja maaväliste grupp tema "selja taga") teab rohkem kui teie. Seda on selgelt näha.
- iseenda isikliku elu kohta pole väga mõtet küsida tema käest, selle foorumi teema eesmärk on laiem kui iga postitaja isiklik elu.
- seal teema all on palju jama teiste poolt postitatud, niiet kui soovite keskenduda puhtamale infole, lugege ainult "ST in BG" postitusi.

Üks näide tema viimastest postitustest:

**And If You Want "Really Scary" !! ... Consider That ALL "Mountains" Are Essentially "Dormant" (Not Extinct !!) Sleeping Volcanoes !!

**These Are Of Course The Ones That They Know About ... And Are Not "Weathered Down" .... & Considered "Hills" !!

**An Example Of A Weathered Volcano ... Looked Upon As "Hills" (So As Not To Panic The People !!) Is Mt. Royal In Quebec (Province) Near The City Of Montreal, Quebec Canada !! !!

**When That Weathered Volcano Explodes ... & Explodes Most Violently ... (Being Of Only (1) Volcano In A Volcanic Complex/String Of Volcanoes ... Of Which Sits The "Island" (On Top Of Volcanoes) Of Which The City Of Montreal, Quebec Canada & Others Sit !!

**When These Exploded ... The Island Vanished/Disappeared !! ... And All Things On/Of This Island !! ... The Sound Alone Needed To Be "Turned Down" ... As At Full Intensity ... It Was Loud Enough To Kill !!

**Giant Earthquakes Rocked The Land ... Great Upheavals !! ... The St. Lawrence River Valley .... The St. Lawrence Seaway ... Completely Ripped & Stretched Apart !!

**Quebec & Ontario Provinces ... Giant Earthquakes !! ... The City & Suburbs Of Toronto, Ontario Canada ... Destroyed !!

**Waters From The Great Lakes ... Released ... Tipped Up ... Forming A Giant Inland Tsunami(s) Of Great Height !!

**Above & To The Right Of New York State ... There Will Be A New Ripped Opening To The Atlantic Ocean ... Of Which The Waters From The Atlantic Will Come Rushing In !!

**New York State Will Open Up ... By Giant Earthquakes !! ... As If One Took A Seam Ripper & Sliced This Down The Middle ... The Land Separating To The Sides !! .... People Were/Are Running For Their Lives ... As The Land Tipped Up ... The Land Was Separating Beneath Their Feet ... & The Waters Coming In Right Behind !! ... They Did Not Have The Moment To Even Think ... Less Say ... Oh My .... !!!

**New York State ... The East Coast Will Get Hit ... With Tsunami's ... Giant Tsunami's !! ... One From The Northeast ... That Heads Southwest !! ... One That Comes Straight Across ... In The Middle ... From The Atlantic Ocean !! ... And One That Comes From The South ... The Canaries !!

**One That Was Seen ... That Was "Flown Over" Was Miles High !! ... A Mega Tsunami !! ... This Was "Freeze Framed" To Watch It ... To See Below ... A Dot ... Which Happened To Be The Top Of A Tall Skyscraper ... Which Upon Higher
Magnification ... This Was Made Out !! ... When The Action Resumed ... The Waters From The Tsunami Just Came Through & Snapped The Skyscraper ... Like It Was Made Of Balsa Wood !!

**The Great Wall Of Water Will Come Through Ohio ... Following The "Old Paths" & Reestablishing These !! ... Ohio & Many Other States Below ... Kentucky, Tennessee ... Others ... Will Be Flooded Out !! ... If Not Completely Underwater (Of Which They Were In Ancient Times ... When There Was An Inland Sea Called "Mit" ... Of Which Whales & Dolphins Swam !!)


PS1 Märkisin ära bold kirjana ära Kanaari saared selles lõigus - nimelt on El Hierro saarel Kanaaridel maaalune vulkaaniline tegevus viimasel aastal ja eriti viimastel päevadel tugevalt tõusnud. Maavärinad on pidevad, üle 2 ja 3 palli. El Hierro saare all pesitseb meeletu suur magma-"tasku", kardetakse, et kui see leiab tee maapinnale, siis tuleb kõva pauk. See info korrelleerub "ST in BG" infoga. Ta on Kanaaride teemal aegajalt poetanud info-kilde, et sealne vulkaanipurse tekitab
megatsunami, mis pühib ära USA idaranniku.

PS2 "ST in BG" viimastes postitustes mainis ka, et see 4. juuli USA iseseisvuspäevana on ilmselt viimane säärane tähistamine. Järgmist me ei näe enam.
Vasta
#2
Sellega seoses teen ettepaneku foorum kinni panna, sest ongi kõik, mis meil on vaja teada. Me kõik saame surma aka loobume oma füüsilistest kehadest ja me ei tea, mis edasi saab. Pääsu, nagu ma aru saan, ei ole kellegil.

Ma olen ka proovinud seda threadi lugeda, aga ei ole eriti suutnud. Müts maha, et keegi viitsis kokkuvõtte teha.

5. juulil 2013 avame foorumi uuesti.
Vasta
#3
Ei soovi tatti pritsida aga...see kolmepunktisõnaeraldus kanaldamisel ei viita perfektsusele kanaladaja ja infoallikate vahel. Ehk siis eestikeeli - see on justkui hologramm 80ndtate ulmefilmist mis pidevalt väreleb ja ei suuda ennast on-line hoida.
Ja nagu hollivuudi filmis - We All Gonna Die!
Ja olgem ausad - Godlikeproductions - ei kõla ka just väga vaimselt korrektselt Smile



Vasta
#4
Kogu selle teema, vibratsioonide ja dimensioonide ja arengu teema, teeb naeruväärseks see, et eeldatakse, justkui oleks kõrgem sagedus midagi ainuõiget, mille suunas areng peaks toimuma. Samuti jäi ka seal foorumis silma see ammune mantra, et igasugune madalamale sagedusele paigutumine on langemine, alla laskumine jne. justkui miskit üdini negatiivset.

Samas väidavad minu kogemused hoopis vastupidist - madalamad sagedused kannavad eneses rohkem infot, rohkem materjali, millest luua. Mida kõrgemale minna, seda struktureeritumaks ja lihvitumaks kõik muutub, ent ka tegevusvabadust jääb sellistes sfäärides vähemaks. Seega - mida madalam tase, seda rohkem võimalusi luua ja ennast loojana arendada. Inimesed, kes ihkavad järgmisele tasemele, võiks enne praegust ja ka eelnevaid kasutama õppida.
Vasta
#5
Natuke "isehakanud hullu" moodi tundub see jutt seal olevat - minule jäi silma 2 ilmset vastuolu:

1) Kui Maa lakkaks ümber Päikese tiirlemast peale Niburu mõjutust, siis kukuks Maa Päikese sisse: praegu tasakaalustab Päikese gravitatsiooni (üritab Maad Päikese poole tõmmata) Maa tiirlemine ümber Päikese (üritab Maad Päikesest eemale lükata) - nende kahe jõu kompenseeeritud seisundi tõttu ongi Maa orbiit selline nagu ta praegu on.

2) See 4D mis aasta lõpus tuleb, pole mitte füüsilise mõõtme lisandumine, vaid astraalse mõõtme lisandumine - ehk see maailm, mida shamaani rännakutes, astraalrännakutes ja unedes nähakse ongi lisanduv "uus mõõde" - kõige selle jaoks pole aga vaja "uut füüsilist keha": vajalik on vaid enda mõtlemise muutmine (meditatiivse ühe mõtte seisundi saavutamine; lõdvestunud keha, vaikuse ja rahu seisundi saavutamine; ilma mõteteta ajatu seisundi saavutamine; jne: läbi selliste mõttetasandi muutuste pääsetaksegi astraalsesse maailma, ning hakatakse selgeltnägemist ja kõrgemamõõtmelist maailma kogema).
Vasta
#6
GLP disclaimeri esimene lause: DON'T BELIEVE A DAMN WORD YOU READ ON THIS WEBSITE! See peaks natuke ettevaatlikumaks tegema.

Hävingu kuulutajaid on ikka hirmus palju küll viimasel ajal. Kuhu nad lõpuks kaovad kui midagi ei juhtu? Küllap siis otsitakse uus daatum.
Vasta
#7
(03-07-2012, 02:22 )volli Kirjutas: PS2 "ST in BG" viimastes postitustes mainis ka, et see 4. juuli USA iseseisvuspäevana on ilmselt viimane säärane tähistamine. Järgmist me ei näe enam.
Kas talle on esitatud küsimus, et mida ta siis ütleb kui me näeme järgmist USA iseseisvuspäeva? Muidugi on ka võimalik, et ta ise lahkub juba varem kuhugi.
Vasta
#8
Enamus teavet tuleb juba tuttav ette, aga see jutt minu jaoks uus:

(03-07-2012, 02:22 )volli Kirjutas: - Nibiru nägemine maiste vaatlusvahenditega ei ole olnud väga võimalik, kuna planeet ja kaaslased on varjatud meie 3D instrumentide ja visuaalse vaatluse jaoks. Tegu on juhitava kosmosesõidukiga, mis võib olla igal ajahetkel suvalises kohas.
- möödumine toob kaasa endaga megamaavärinad, vulkaanipursked, megatsunamid, pooluste nihke, vulkaanituha paiskumine atmosfääri peegeldab tagasi päikesekiirguse, mistõttu peale vulkaanilist tegevust Maa jäätub suhteliselt kiiresti. Nibiru esimese möödumise järgselt Maa tiirlemine ümber telje ja ümber päikese seiskub. Tiirlemine taastub peale Nibiru teist möödumist Maast.
- meist igaühel on tehtud enne siia kehastumist kokkulepped, mismoodi me oma kehadest sel hetkel vabaneme. Mõned meist saavad abi maavälistelt.

PS1 Märkisin ära bold kirjana ära Kanaari saared selles lõigus - nimelt on El Hierro saarel Kanaaridel maaalune vulkaaniline tegevus viimasel aastal ja eriti viimastel päevadel tugevalt tõusnud. Maavärinad on pidevad, üle 2 ja 3 palli. El Hierro saare all pesitseb meeletu suur magma-"tasku", kardetakse, et kui see leiab tee maapinnale, siis tuleb kõva pauk. See info korrelleerub "ST in BG" infoga. Ta on Kanaaride teemal aegajalt poetanud info-kilde, et sealne vulkaanipurse tekitab
megatsunami, mis pühib ära USA idaranniku.

Siiani on meelde jäänud ainult hoiatused, et tuleb kolm päeva täielikku pimedust.
Keegi võiks uurida, kas El Hierro saarel Kanaaridel on maa-alune vulkaaniline tegevus tõepoolest viimastel päevadel tugevalt tõusnud...

Vasta
#9
Põhimõtteliselt on seal viimasel ajal kuumaks küll läinud.
http://earthquake-report.com/2011/09/25/...to-yellow/

Vasta
#10
Siis ju küll jama lahti. Viimaks tulebki megatsunami, mis pühib ära USA idaranniku?

Muidu hea link: kaardid, skeemid, pildid ja isegi paar videot lisatud.
Vasta
#11
Kunagi lugesin, et A.D. 2012 peaks inimkond kuskil kuue päeva jooksul kogema "ülestõusmist".
Edgar Cayce ja teised selgeltnägijad on ammu rääkinud, et USA mõlemal rannikul toimuvad katastroofid. USA suured osad vajuvad merre, rannajoon nihkub Nebraska lähedale. Floridast Texaseni toimub suur maa vajumine.
Lisaks Briti saarestikus vajuvad mõned saared, teised tõusevad. Põhjameres tõuseb maa.
Ja ennustatud on ka seda, et Põhjamaadel tekivad suured üleujutused rannikul.
Vasta
#12
(04-07-2012, 18:02 )Nofretete Kirjutas: Kunagi lugesin, et A.D. 2012 peaks inimkond kuskil kuue päeva jooksul kogema "ülestõusmist".
Edgar Cayce ja teised selgeltnägijad on ammu rääkinud, et USA mõlemal rannikul toimuvad katastroofid. USA suured osad vajuvad merre, rannajoon nihkub Nebraska lähedale. Floridast Texaseni toimub suur maa vajumine.
Lisaks Briti saarestikus vajuvad mõned saared, teised tõusevad. Põhjameres tõuseb maa.
Ja ennustatud on ka seda, et Põhjamaadel tekivad suured üleujutused rannikul.

Ka mina nägin oma nägemustes taolisi asju ja üht-teist ka Eesti ja Läti kohta, enne kui olin muid kanaldusi ja ettekuulutusi lugenud.

Samas pole eriti tahtnud sellest rääkida, sest mida see meie jaoks muudaks. Võib-olla ongi hea, et inimesed seda ei usu ja rahulikult oma toimetusi edasi teevad.
Meie hinged teavad nagunii, mis tulemas on ning püüavad meie kehadega koostööd teha veel nii palju kui aega antakse siin Maa peal, olgu selleks siis kuni 2012-2013, või kuni 2017 või kuni 2030 või veel kauem.

Pisut tobe oleks ju nö "asjad pakkida" ja ootama jääda seda üleminekut või kuis iganes seda kutsutakse.
Samas pole ka see halb mõte, et igat päeva tuleb elada justkui viimast -teha ja öelda asju "südamega" - nagu viimast korda.
Ehk muutuks siis ka maailm paremaks...
Vasta
#13
(04-07-2012, 20:15 )Minaelan Kirjutas: Ka mina nägin oma nägemustes taolisi asju ja üht-teist ka Eesti ja Läti kohta, enne kui olin muid kanaldusi ja ettekuulutusi lugenud.

Samas pole eriti tahtnud sellest rääkida, sest mida see meie jaoks muudaks. Võib-olla ongi hea, et inimesed seda ei usu ja rahulikult oma toimetusi edasi teevad.
Meie hinged teavad nagunii, mis tulemas on ning püüavad meie kehadega koostööd teha veel nii palju kui aega antakse siin Maa peal, olgu selleks siis kuni 2012-2013, või kuni 2017 või kuni 2030 või veel kauem.
Siit ka küsimus, et kas selliste nägemuste puhul ei või tegu olla personaalse nägemusega, st nägemusega mis ainult seda nägeva isiku jaoks kehtib? St miks tekib tavaliselt alati eeldus, et see kehtib kõigi kohta?

Tibusid loetakse sügisel ja 2013 vaatame kes foorumisse enam ei kirjuta. Muidugi ei saa kahjuks kõigi puhul niisama lihtsalt kindlaks teha kas kiusu pärast ei kirjutata või tõesti on midagi nendega juhtunud.
Vasta
#14
(04-07-2012, 21:09 )Minaelan Kirjutas: Oled pidevalt mu tekste kommenteerinud, seega oled neid ka lugenud ja peaksid teadma, et olen alati rõhutanud, et kõik, mida avaldan, on vaid minu füüsilise isiku ja mu hinge koostöös saavutatud teadmised ja arvamused.
Mulje on selline jäänud ja seetõttu kasutasin ka üldisemat küsimuse vormistamist, st ka igasuguste teiste selliste kuulutuste kohta.
Tsitaat:Mul on suhteliselt ükskõik, kas minu füüsiline isik loeb 2013 foorumis tibusid.
Ega ma ka ei tea mida ma siis teen, aga praegu mõtlen, et huvitatud oleks sel ajal siin olemisest küll. Samas on minul praegu täiesti kama sellest mida mu hing arvab või kas ta üldse olemas on.
Tsitaat:Olen tõesti siiralt huvitatud, et inimkond jääks püsima, muutuks rahumeelseks ja õitsvaks ühiskonnaks ning hakkaks aktiivselt osalema galaktikate ja universumite asjades.
Seda pole just eriti palju ... või mis Smile?
Soovina ehk mitte, aga tegevusena rohkem kui palju.
Vasta
#15
Ja mina jälle mõtlen, et tegelikult on hullumajades vaid väga väike osa hulle.
Sest see pidev kolme punkti ja lõputu arvu hüüumärkide kasutamine tekstis viitab minu meelest vaimselt ebastabiilsele inimesele.
Vasta
#16
Planeet ma läbib praegu palju muudatusi. Et planeet saaks minna 4ndasse ja 5ndasse dimensiooni, peab inimeste teadvus sellele vastama. Teisisõnu, planeet vabastab end negatiivsetest energiatest. Sellepärast näetegi te enda ümber loodus katastroofe. Planeet Maa üritab ravida ennast. Kui inimesed jätkavad negatiivselt, siis planeet Maa viib läbi suure ja raske "puhastuse" ning ohvreid saab olema palju. Välistatud ei ole ka pooluste vahetumine...., mis ongi kõige tõenäolisem võimalus. Mõned looduskatastroofid ei ole naturaalsed vaid on korraldatud tehnoloogiaga Salajase Valitsuse poolt.
Vasta
#17
Pooluste vahetumine toimub perioodiliselt nii või teisiti, olenemata sellest, kas mõnede märjad unenäod 4D ja 5D maailmadest saavad teoks või mitte.
Maa vabastab ennast pidevalt negatiivsest. Ta on seda teinud miljoneid aastaid ja teeb ka tulevikus miljoneid aastaid. "Katastroofe" on esinenud miljoneid aastaid ja esineb ka tulevikus miljoneid aastaid. Mingite 4D ja 5D mõõdetega pole siin kahjuks miskit pistmist.

Planeeti mõjutavad muudatused on TÄPSELT needsamad, mis olid 100 või 1000 või 10000 või 100000 aastat tagasi, ainus erinevus on, et praeguseid muudatusi saavad jälgida inimesed, kes elavad praegu. Sina, mina, tema, nemad. Meie jaoks on see muidugi märgiline - mõelda vaid, hullud muudatused - ent amasugused muudatused toimusid meie vaarvanemate aegu ja nende vanemate aegu ja meie eelkäijate aegu ja nii edasi... Me ISE muudame mõne ajahetke olulisemaks ja tähtsamaks kui see tegelikult on
Vasta
#18
(05-07-2012, 21:17 )Celtic Kirjutas: Pooluste vahetumine toimub perioodiliselt nii või teisiti, olenemata sellest, kas mõnede märjad unenäod 4D ja 5D maailmadest saavad teoks või mitte.
Maa vabastab ennast pidevalt negatiivsest. Ta on seda teinud miljoneid aastaid ja teeb ka tulevikus miljoneid aastaid. "Katastroofe" on esinenud miljoneid aastaid ja esineb ka tulevikus miljoneid aastaid. Mingite 4D ja 5D mõõdetega pole siin kahjuks miskit pistmist.

Planeeti mõjutavad muudatused on TÄPSELT needsamad, mis olid 100 või 1000 või 10000 või 100000 aastat tagasi, ainus erinevus on, et praeguseid muudatusi saavad jälgida inimesed, kes elavad praegu. Sina, mina, tema, nemad. Meie jaoks on see muidugi märgiline - mõelda vaid, hullud muudatused - ent amasugused muudatused toimusid meie vaarvanemate aegu ja nende vanemate aegu ja meie eelkäijate aegu ja nii edasi... Me ISE muudame mõne ajahetke olulisemaks ja tähtsamaks kui see tegelikult on

Igal asjal on põhjus. Pooluste vahetumine minevikus on tingitud tuumasõdadest, mis siin planeedil on viimase 10 miljoni aasta jooksul mitu korda toimunud paljude erinevate poolte vahel. Ning nüüd võib see jälle juhtuda, kui inimesed ei suru oma ahnust maha.

Vasta
#19
Tuumasõda ei tingi pooluste vahetust... selleks, et toimuks pooluste vahetus, peaks tuumasõda olema väga ulatuslik, ent samas sellise ulatusliku tuumasõja (liiati veel mitme) kohta ei ole olemas mitte ainsamatki reaalset tõendit. On olemas võimalikud tõendid sündmuste kohta, mida võisid põhjustada tuumakatastroofid, ent mitte kuskil pole ühtegi reaalset viidet sellise tuumasõja kohta, mis võiks põhjustada pooluste vahetumist
Vasta
#20
(05-07-2012, 21:34 )AgentStarskY Kirjutas:
(05-07-2012, 21:17 )Celtic Kirjutas: Pooluste vahetumine toimub perioodiliselt nii või teisiti, olenemata sellest, kas mõnede märjad unenäod 4D ja 5D maailmadest saavad teoks või mitte.
Maa vabastab ennast pidevalt negatiivsest. Ta on seda teinud miljoneid aastaid ja teeb ka tulevikus miljoneid aastaid. "Katastroofe" on esinenud miljoneid aastaid ja esineb ka tulevikus miljoneid aastaid. Mingite 4D ja 5D mõõdetega pole siin kahjuks miskit pistmist.

Planeeti mõjutavad muudatused on TÄPSELT needsamad, mis olid 100 või 1000 või 10000 või 100000 aastat tagasi, ainus erinevus on, et praeguseid muudatusi saavad jälgida inimesed, kes elavad praegu. Sina, mina, tema, nemad. Meie jaoks on see muidugi märgiline - mõelda vaid, hullud muudatused - ent amasugused muudatused toimusid meie vaarvanemate aegu ja nende vanemate aegu ja meie eelkäijate aegu ja nii edasi... Me ISE muudame mõne ajahetke olulisemaks ja tähtsamaks kui see tegelikult on
Igal asjal on põhjus. Pooluste vahetumine minevikus on tingitud tuumasõdadest, mis siin planeedil on viimase 10 miljoni aasta jooksul mitu korda toimunud paljude erinevate poolte vahel. Ning nüüd võib see jälle juhtuda, kui inimesed ei suru oma ahnust maha.

Et siis järelikult, iga kord kui arengus j6utakse tuumapommi leiutamiseni ja tuumas6jani, siis vahetab Maa pooluseid!?
Celticu versioon asjast on rohkem t6ene, et vahetus toimub perioodiliselt.
Vasta
#21
Inimesi on vaja hirmu all hoida. Kuna Nibiru tähtaeg läheneb kiiruga, siis tekib küsimus, mis saab edasi? Mis on järgmine kõiki ja kõike hõlmav oht mida me peame jälle kartma hakkama? Varem on meid hirmutatud linnugripiga, hullulehmatõvega, sajandivahetuse arvutisüsteemide kokkukukkumisega jne. Eks aeg anna arutust.
Vasta
#22
"Jällegi olin teadlik sellest, mida Semjase oli Billy Meierile öelnud, et hävituskomeet
oli nüüd meie Päikest ümbritseval orbiidil. Ta ütles, et niimoodi nad leidsidki
selle päikesesüsteemi. Nad olid jälitanud hävituskomeeti, kui see uitas vabalt läbi
galaktikas ja lõpuks oli see haaratud meie päikese gravitatsioonivälja poolt. Ta oli ka
selgitanud, et vähemalt kahel korral möödus hävituskomeet väga lähedalt planeet
Maast ja et selle gravitatsioonijõud oli nii tugev, et see oli tekitanud palju loodusõnnetusi
siin Maa peal – maavärinad, hiidlained ja vulkaanipursked. Muidugi, kui
lugesin Sitchini raamatut "12. planeet", teadsin, et see oli seesama hävituskomeet,
millele ta viitas. Aga see ei olnud planeet. See oli pruun kääbustäht ja see ei olnud
asustatud. See oli järjekordne klassikaline juhtum, kus inimesed saavad väga head
informatsiooni aga tõlgendavad seda valesti.
Samuti olin mõned kuud varem teada saanud veebilehest, mis väidetavalt jälgis
"Nibiru", mida mõned inimesed on kutsunud "12. planeediks", asukohta. See veebileht
väitis, et mõned astronoomid olid avastanud miski, mis nende arvates võib olla
pruun kääbustäht, mis on umbes 30 miljardit miili (48 miljardit km) Pluutost teisel
pool, ja Pluuto on umbes 3 miljardi miili (4,8 miljardi km) kaugusel Päikesest. Objekt
oli liiga kahvatu selleks, et neil oleks olnud võimalik saada hea lugem sellest, mis see
oli või milline selle orbiit oli. Aga sellest lugemise ajal teadsin, et see oli hävituskomeet
ja kui küsisin selle kohta oma juhendajatelt, sain "jah". Mulle meenus, et
Semjase oli öelnud, et selle orbiidi periood oli ligi 600 aastat. Kui see oli tõesti 30
miljardi miili kaugusel Päikesest, siis oleks see väga lähedal Päikese orbiidi apogeele
(kaugeimale vahemaale Päikesest). See tähendab, et hävituskomeet ei tule Maa
lähedusse veel umbes 300 aastat. Jällegi ei mõistnud ma, miks see just nüüd nii tähtis
on.
Siis meenus mulle paar kuud varem loetud e-kiri infoga John Glenni tagasipöördumisest
kosmosesse kosmosesüstiku pardal detsembris 1998. Kuna ta oli kõrge
vabamüürlane, oli selle ümber palju spekulatsioone – et tegelikult oli ta mingisugusel
erilisel missioonil illuminaatide jaoks. Siis küsisin, kas sellel, mis nad tegid, oli
midagi pistmist hävituskomeediga – ja sain vastuseks "jah". Stanford ütles mulle, et
nad olid teinud midagi, et muuta komeedi kiirust selleks, et muuta selle orbiiti ja
juhtida see peaaegu kokkupõrke kursile Maaga, nii nagu nad olid teinud planeet Muga.
Kuna õppisin astrodünaamikat ja orbiidi mehaanikat kolledžis, siis teadsin, et
kõige lihtsam koht muuta satelliidi orbiiti oli selle apogeel, sest see vajas kõige vähem
energiat. Seega oli loogiline, et nad pidid midagi tegema, et komeedi orbiiti muuta
niikaua kui see oli apogeele veel lähedal. Kuid imestasin, miks nad seda teha tahavad
ja ta ütles mulle, et luua siin Maa peal kõikvõimalikku kaost ja hävingut, mis teeks
neil lihtsamaks tulla ja saavutada täielik kontroll.
Aga teadsin, et seda ei juhtu enne 300 aastat või kauemgi ja ta ütles mulle, et see
toimuks 350 aasta pärast ja see oleks Maa jaoks väga kriitiline aeg. Kõik taandus
sellele, et ta üritas meile öelda, et peame midagi ette võtma vältimaks Maa peaaegu
kokkupõrget hävituskomeediga ja ta üritas meile öelda, kuidas seda teha. Niisiis
juhendati meid tegema koos meditatsiooni selleks, et teha sellega seoses energiatööd
ja sain sõnumi, et peame sellega seoses tegema hiljem, kriitiliselt tähtsal kuupäeval ja
kellaajal, veel tööd. Kui sain lõpuks sõnumi, et aeg on töö lõpetada, võtsin ühendust
plejaadlastega ja tegime koos mõned energiatööd, et muuta komeedi kiirust, et
suunata see orbiidile, mis mööduks Maast ohutus kauguses. See kõik pani mind
mõistma kui osavad illuminaadid tegelikult on".

http://www.aigarsade.com/Tode_Orioni_sisalikest.pdf

Ei teagi kas see lõik rahustab kedagi, aga see vend oma jutu järgi tegi "energia tööd" ja likvideeris Maa jaoks ohu, mis oleks saabunud 350 aasta pärast.wink

"Ennekõike võib abiks olla see, kui selgitan mõningaid asju, mida minu
juhendajad hiljuti näitasid mulle erinevate mõõtmete tasanditest. Barbara Brennan
selgitas oma raamatus Valguse käed (Hands of Light), kuidas meie energiaväljade
paaritud aurakihid on eetermudeliteks, mis aitavad luua meie füüsiliste kehade
struktuuri. Ta ütles, et paaris aurakihid olid rohkem nagu plasmana ja neil pole kindlat
struktuuri. Minu juhendajatelt saadud teabe järgi on eksistentsi mõõtmete/
dimensioonide tasandid sama põhistruktuuriga. Lihtsamalt öeldes, paaritud mõõtmed
(3,5,7,9 ja 11) on "olendi" tasandid või mõõtmed, samal ajal kui paaris mõõtmed
(4,6,8,10 ja 12) on puhta teadvuse või "hinge" tasandid või mõõtmed. 3. ja 5.
mõõtmed on ainsad tasandid, kus eksisteerib "füüsiline" elu. 5. mõõtmest kõrgemal
füüsilised kehad enam ei eksisteeri. 7., 9. ja 11. mõõtmed (dimensioonid) on puhta
vaimse olemasolu või "vaimu" tasandid, mis erinevad "hingest". Vaimsed juhendajad
ja peainglid on 7. tasandi olendid ja ingellikud olendid on 9. tasandi olendid. Aga
kõikidel olenditel, olgu nad kas füüsilised või vaimsed, on olemas "hinge" teadvus
igal järgmisel kõrgemal paarisarvulisel tasandil. Seega, 4. tasandi teadvus on 3.
tasandi olendite "hinge allikas" ja 6. tasandi teadvus on 5. tasandite olendite "hinge
allikas" või 3. tasandi olendite jaoks "ülemhinge allikas" jne. Nimed muutuvad aina
udusemaks kaugematel tasanditel, kuid muster jätkub kuni 13. mõõtmeni, mis on
Allikas või "Mina Olen" teadvuse tasand. Sellel tasandil ei ole mingit eraldatust
"olendi" ja "hinge" vahel, seal on kõik tõeliselt ÜKS (tervik).
Peale selle on igal tasandil kolm ala(m)tasandit või "oktaavi". Hetkel oleme meie
kolmanda tasandi kolmandas oktaavis. Maavälised nagu näiteks muundujad ja mitmed
teised eksisteerivad kolmanda tasandi teises oktaavis, Taygetani plejaadlased
eksisteerivad kolmanda tasandi esimeses oktaavis, ja maavälised Andromeeda
galaktikast, kellega olen kokku puutunud, eksisteerivad viienda tasandi kolmandas
oktaavis. Ja muidugi on ka teisi maaväliseid, kes eksisteerivad viienda tasandi teises
ja esimeses oktaavis. On olemas ka kolm vastavat oktaavi paarismõõtmete tasanditel.
Seega kokku on kolm "Hinge" teadvuse tasandit. Meie vahetu Kõrgem Mina
eksisteeriks neljanda tasandi kolmandas oktaavis, ja järgmine, Kõrgem "Hinge" Ise
oleks teises oktaavis jne. Muidugi, kasutades mõistet "mina/ise" meie hinge teadvuse
tasemete kohta tekitab segadust, sest me omame ka kõrgema tasandi "Minasid", kes
eksisteerivad "olendite" kõrgematel paaritutel tasanditel. Neid kõrgemaid tasandeid
lihtsalt ei ole võimalik tõlkida meie madalamatesse kolmetasandilistesse keeltesse.
Siis, peenemal tasandil, on igas oktaavis ka kaheksa "tooni", mis esindavad lihtsalt
erinevaid vibratsioonitasandeid või teadliku teadvuse tasemeid iga oktaavi ja tasandi
sees. Nii et kõik on tõesti pidev/katkematu energia- ja teadvusespiraal ja see muster
jätkub kuni 13. tasandini (allikani)".

http://www.aigarsade.com/Tode_Orioni_sisalikest.pdf

Vabandage, et kopeerisin järjekordse lõigu, aga see pidev kiidulaul, et kohe tõstetakse millegi- kellegi vibratsioonitaset mingile x-ndale tasemele tüütab juba ära.
Need kes sellest pasundavad omavad mingit teatud jämedusega kaablit kuklas. Eks igaüks kaalub ise oma vaimsuse taset, kas on lootust tõusta 4D teadsuse tasemele.Bleh Tekstist selgub, et "süldiväristajatele" on kodune just 3D teise oktaavi sagedus - kas inimesed teevad siis "energia tööd" et neil oleks siin ilma püramiidideta kodune ollaShock.
Vasta
#23
(04-07-2012, 16:57 )Müstik Kirjutas: Siis ju küll jama lahti. Viimaks tulebki megatsunami, mis pühib ära USA idaranniku?

Muidu hea link: kaardid, skeemid, pildid ja isegi paar videot lisatud.

Ameerika idarannikul on korralik lainetus kohal. Mitte küll tsunamina, vaid esimese kategooria orkaanina.
Vasta
#24
Ei see tsunami miadgi maailma muutvat ei tee. Kindlustused plekivad kahjud kinni ja aasta pärast on asi unustatud. Allapoole merepiiri pole minu teada peale New Orleansi midagi seal maal ehitatud.
Vasta
#25
(30-10-2012, 13:15 )Alendriei Kirjutas: Ei see tsunami miadgi maailma muutvat ei tee. Kindlustused plekivad kahjud kinni ja aasta pärast on asi unustatud. Allapoole merepiiri pole minu teada peale New Orleansi midagi seal maal ehitatud.

Ega point ei olegi, et see torm seal midagi kardinaalselt muudaks. Ennustajatel, soolapuhujatel ja silmamoondajatel on selle orkaani tõttu jälle materjali ja tõestust oma välja öeldud ennustuste kinnitamiseks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2012: Nibiru põhjustatud hiigelkatasroof? SiLv3rSnAk3 909 255,669 26-04-2023, 21:27
Viimane postitus: xcad
  Maa-väliste kosmoselaevad tulekul? Müstik 202 88,017 09-09-2018, 20:46
Viimane postitus: zzz34

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat