Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selle maali iseloomustus
#1
Selline küsimus, et kas keegi oskab sellise maali olemuse kohta midagi öelda? Lugeda mingit "energiat" vms. Panen siia lingi maalile, kuna see on suhteliselt suur fail. Detailne ka.
http://oi51.tinypic.com/2copzdv.jpg
Vasta
#2
Tähendus sõltub pildi märgisüsteemist, antud hetkel tekstist, värvist, kujunditest, kompositsioonist, pildi pinnast jne.
Tähendus sõltub ka kontekstist ehk pildivälisest ruumist: kas töö on tudengitöö, tunnustatud kunstniku töö või amatööri oma.
Tähendus sõltub veel adresaadi suhtest adressandiga ning nendevahelisest kommunikatsioonimürast
Vasta
#3
Julgen pakkude, et objektiivseima tulemuse saaksid kui iga oma arvamuse avaldaja seda sulle privasse kirjutaks. Muidu inimesed ikka kasvõi kübekesegi saavad mõjutatud teiste arvamusest. Ja oma arvamus jäta ka kindlasti meelde, mis oli sinu esimene tunne sellesse tuppa astudes?
Vasta
#4
"Chaos magic", oli esimene mõte seda pilti vaadates.
Vasta
#5
Tegemist mitte eriti vana maali/pildiga, millel tugevalt negatiivne energia.
Vasta
#6
Suht eklektiline ja väheütlev. Pigem jah negatiivne. Tundub, et on lihtsalt suht huupi loobitud neid sümboleid ja märke. Ei midagi kunstiliselt meisterlikku, lihtsalt üks sotapota, kuigi ta võib tunduda efektne.
Vasta
#7
Haa, mul oli õigus Laugh Laugh

autor on M.P.
Vasta
#8
Mikk on ju sinna üles suurelt kirjutatud...
Vasta
#9
Negatiivse energia pahvak lõi näkku. Kui vähegi võimalik, ära endale koju seinale paneSmile
Vasta
#10
Mitu inimest, kes seda näinud, on selle kohta ütelnud nii ühte kui teist. Mõtlesin, et äkki siinne rahvas oskab midagi iseloomustuseks kosta. Siiamaani päris huvitavad erasõnumid tulnud (y)
Vasta
#11
Mul on üks küsimus. Kus sa selle pildi leidsid? Ma olen seda kunagi enne näinud, ega suuda tuvastada oma mälus enam aega ja kohta.
Vasta
#12
(16-07-2012, 17:46 )Dana Kirjutas: Mul on üks küsimus. Kus sa selle pildi leidsid? Ma olen seda kunagi enne näinud, ega suuda tuvastada oma mälus enam aega ja kohta.

Põhimõtteliselt ise tegin. Olen paar korda seda mujal ka näidanud, et vahel inimeste reaktsioone saada.
Vasta
#13
Kustutage see teema!!!!! Seda maali ei tohi vaadata. Seal on uskumatult halb ja negatiivne ja võimas energia.
Palun
Vasta
#14
See "negatiivse energia" leidmine tuleneb kasutatud värvikombinatsioonist ja sellest kribukrabust.
Kusjuures nende vidinate ükshaaval maalimine võis autorile endale olla hoopis äärmiselt mõnus ja meditatiivne tegevus.
Ma isiklikult ei paneks seda seinale hoopis põhjusel, et see ongi tee, hetkemeeleolu väljendus, mitte lõpppunkt. Põmst see võib minna "vanaks" ja hakata oma igapäevase silmeees laiutamisega autorit takistama.
Vasta
#15
(20-07-2012, 23:51 )Heakuulaja Kirjutas: Kustutage see teema!!!!! Seda maali ei tohi vaadata. Seal on uskumatult halb ja negatiivne ja võimas energia.
Palun

Hea või halb, kelle jaoks?

Aga tõsi, ka mina heitsin sellele vaid üürikese pilgu ja miski sundis selle lingi klõps kinni panema. Väsitav pilt.

Aga igaühele oma ja vastavalt tema mõõdupuude järgi Smile.
Vasta
#16
Punast on palju. Kasutanuks muid värve.. olnuks tunne ehk väheke.. meelepärasem. Muudab ikka
rahutuks ja loob mõningast.. ebakindlust.
Vasta
#17
(20-07-2012, 23:51 )Heakuulaja Kirjutas: Kustutage see teema!!!!! Seda maali ei tohi vaadata. Seal on uskumatult halb ja negatiivne ja võimas energia.
Palun

Ei ole mõtet hüsteeritseda. Äkki seletaksid mis teeb selle maali sinumeelest nii negatiivseks. Ise ei saa küll midagi aru, pigem positiivne tundub.
Vasta
#18
Andsid paugu jaoks augu LaughLaughLaugh Ja tulistavadki LaughLaughLaugh
Vasta
#19
Sellel maalil oleks jah nigu kujutatud yks ärakasutatud kehaavaus,kustkaudu palju ebaloomulikku paha,kurja,möistusevastast,haiglaslikku,ryvetavat ja rövestavat siia maailma on voolanud.
Samas ei ole selles midagi imestamisväärset,kogu maagia,nöiduse,manipulatsiooni aluseks on panustatav energia,seksuaalenergia on yks tugevamaid inimestesse(nagu ka muudesse elukandjatesse,biomassi) kodeeritud,programmeeritud instinkte,mis annab tugevaimaid energeetilisi vibratsioone,emotsioone(emotsioonid on omakorda tugevaimad energiakandjad).Niisiis seksuaalenergiaga manipuleerimine,selle kontrollimine ja möningatel juhtudel väärastamine annab tugevaid effekte nii peenenergeetilisel kui fyysilisel materiaalsel tasandil,nagu VS. kirjutas köik muutused saavad alguse körgemas ilmas vaimutasandil ja siis jöuavad materiaalsesse maailma,kuid see protsess toimib edukalt ka vastupidi,muutused viiakse läbi materiaalses maailmas,et möjutada ylemisi peenenergeetilisi tasandeid ja selle läbi toimuvat.Nii nagu yleval nönda ka all ja nagu all nönda ka yleval.
Niiet tegemist oleks siis nagu omapärase pära Pandoras Box-i ja selle avamise järel ning ymber asetleidvate energeetiliste syndmuste kujutamisega.
Smile
Vasta
#20
Paar väiksemat maali veel:

[Pilt: 419337_10150574815032871_1073363177_a.jpg]

[Pilt: 155676_481552687870_1549034_n.jpg]

[Pilt: 21051_310279132870_123198_n.jpg]


Väga huvitav tagasiside tuleb siit Laugh
Vasta
#21
Ma ei üritanudki midagi saavutada, vaid teha nagu tuli. End täiesti vabalt tunda. Muid värve ei näe mõtet kasutada. Uusi asju õppida ei soovi.
Kanepit ei suitseta ja ei joo. Pilves peaga on raske sellisele maalile keskenduda, kuigi ühe ainega katsetasin. Värvid kiskusid nii eredaks, et ei suutnud silmaga punasel ja mustal enam vahet teha ja istusin veidikeseks maha.
Vasta
#22
Sellised mõtted tekkisid koheseltSmile

Pilt nr.1 Peeglike peeglike seina peal, kus galaktikas oled sina.
Pilt nr.2 Peata madu ehk madu, kes on kaotanud oma jõu ja ootab uuesti sündimist.
Pilt nr.3 Kaitseta silm.Valu, pelgamine, kartus, killustatus.
Pilt nr.4 Vibu ja puust nooled, noolte otsas mustad suled.
Vasta
#23
Mu soovitus oleks natukeseks see punane ära unustada ja teha must-valget. Nii õpib aru saama joone paksuse tähtsusest, sellega mängima. Praegusel juhul on kõik selline robustne. Plakatlik, aga mitte heas mõttes. Ja kompast keegi siin juba rääkis (viimane pilt!)
Sümbolid on vanad nagu maailm, neist pole suurt midagi rääkida.
Vasta
#24
Üsna creepy pilt on. Mul hakkas veits pea ringi käima. Ei ole vaja seda vaadata.
Vasta
#25
Ega siis see pilt nii väga hull ka ei ole. Selline pilt sobiks kuskile abstraktse kunsti näitusele, aga jah, ise seda enda kojju ei riputaks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tunneb keegi selle pildi energiat? Pirx 41 18,566 16-06-2014, 13:36
Viimane postitus: Müstik
  Infoväljast lugemine ja selle kasutamine Rein 6 5,944 25-09-2011, 19:13
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat