Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müüa raamatud
#1
Müüa järgmised raamatud:
Jonathan Stroud - Bartimaeuse triloogia (Samarkandi amulett, Golemi silm ja Ptolemaiose värav) - 20€

Sam Enthoven "Mustad haarmed" - 8€

Joanne Harris "Ruunimärgid" - 10€

J.R.R Tolkien "Hurini lapsed" - 10€

P.Pullman "Inglite torn" - 12€

Christopher Paolini - Pärandi sari (Eragon, Vanem ja Brisingr) - 25€, eraldi pakun ka "Eragon" - 10€ ning "Brisingr" - 7€

C.S.Lewis "Narnia kroonikad" - kogu komplekt 30€, pakkuda ka üksikute osadena, hind erinev, palun küsige!

Vasta
#2
Sa ei räägi kahjuks midagi raamatute tervise kohta. Kas on uued? Kasutatud? Kui palju kasutatud? Märkasin, et Bartimaeuse triloogia kohta 20 euri küll üsna krõbe, allahindluste ajal saab poest uued juba kuskil selle hinna tuuri. Seega eeldan, et sul ka vast kasutamata teosed? Muidu oleksin Bartimaeusest huvitatud.
Vasta
#3
Lisan informatsiooniks, et raamatud on uued, asuvad Tallinnas.
Vasta
#4
Tere!

Olen huvitatud Bartimaeuse triloogiast.

[quote='Krahvinna' pid='157736' dateline='1342432694']
Müüa järgmised raamatud:
Jonathan Stroud - Bartimaeuse triloogia (Samarkandi amulett, Golemi silm ja Ptolemaiose värav) - 20€

Ühtlasti küsin, kas Musta võluri triloogiat ei ole?

Tänan ja tervitan,
Kadi
Vasta
#5
Tere,
J.Stroudi raamatud olemas, asuvad Tallinnas. Kuidas raamatute üleandmise teeme?
Vasta
#6
Kel raamatud jõle lagunenud, saate saata mulle ümberköitmiseks, vanu raamatud koguni restaureerimiseks!
Vasta
#7
Ma saan aru, et see on 3 aastat vana postitus, kuid kas on võimalus, et sul see Eragon veel alles on?
Vasta
#8
tere!

see on küll kaheksa aastat vana postitus, kuid tahtsin küsida, et äkki Paolini Pärandi sari on veel alles? oleksin huvitatud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Raamatud loomadest tiigrisilm 12 25,151 16-05-2013, 11:17
Viimane postitus: Minaelan
  X-filesi raamatud -clara- 6 4,944 24-05-2007, 17:56
Viimane postitus: hallkoer

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat