Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaim kummitab
#1
Tere, olen siin uus , nii et teen lühidalt.
Asi selles, et naisel suri isa loomulikku surma ning paljud tema asjad said laiali jaotatud, isa diivan sai viidud minu ema ehk naise ämma juurde. Kõik oli ok aga paari nädala jooksul hakkas emal tervis halvenema, hakkasid kostuma koputused uksele, eriti kui veel mingi väike pidu oli, öösiti oli kuulda käimist ja ema ema tundis kellegi juuresolekut. Paari nädala jooksul loobus ema diivanil magamisest sest voodi nii öelda andis särtsu ei lasknud uinuda, tekitades vahest maavärina tunde. Ema kolis põrandale magama aga keegi ehk vaim tuli järele ja hakkas sealgi segama, viimase öö veetis ema juba rõdul magades. Küsimus, kas on reaalne et elutu asi ehk voodi võib endas kanda negatiivset energiat? Kustkohast leidis naise isa vaim mu ema?
Miks ta kummitab kui sai tehtud korralikud matused ja kõik peaks nagu korras olema? Kas sellest on võimalik lahti saada ja kuidas?
Vasta
#2
(20-07-2012, 10:16 )jupats333 Kirjutas: Tere, olen siin uus , nii et teen lühidalt.
Asi selles, et naisel suri isa loomulikku surma ning paljud tema asjad said laiali jaotatud, isa diivan sai viidud minu ema ehk naise ämma juurde. Kõik oli ok aga paari nädala jooksul hakkas emal tervis halvenema, hakkasid kostuma koputused uksele, eriti kui veel mingi väike pidu oli, öösiti oli kuulda käimist ja ema ema tundis kellegi juuresolekut. Paari nädala jooksul loobus ema diivanil magamisest sest voodi nii öelda andis särtsu ei lasknud uinuda, tekitades vahest maavärina tunde. Ema kolis põrandale magama aga keegi ehk vaim tuli järele ja hakkas sealgi segama, viimase öö veetis ema juba rõdul magades. Küsimus, kas on reaalne et elutu asi ehk voodi võib endas kanda negatiivset energiat? Kustkohast leidis naise isa vaim mu ema?
Miks ta kummitab kui sai tehtud korralikud matused ja kõik peaks nagu korras olema? Kas sellest on võimalik lahti saada ja kuidas?
Äkki on halb diivan?

Vasta
#3
see jama kestab mõnda aega veel ja siis hakkab haituma. Proovi ka nii, et paned sängi raudrohtu ja ruume piserdad iga päev iisopiveega. Neid ürte võib samades ruumides ka põletada nii, et suits ruumides lendleks.
Vasta
#4
(25-07-2012, 22:18 )Wilholmensis Kirjutas: see jama kestab mõnda aega veel ja siis hakkab haituma. Proovi ka nii, et paned sängi raudrohtu ja ruume piserdad iga päev iisopiveega. Neid ürte võib samades ruumides ka põletada nii, et suits ruumides lendleks.
Palun anna teaduslik seletus kuidas sinu teoorja peaks aitama tema toas esinevate anomaaliate vastu?
Eh tegelt võibolla kui ta tõesti usub et ta teeb midagi selle vastu siis ta alateadvus lõpetab talle selliste võlts kummituste ette söötmise. Kõik on mõtlemises kinni.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitab marti602 71 30,636 02-04-2024, 20:23
Viimane postitus: isemaag
  Pärnus jäi turvakaamerale vaim? rebane20 23 13,624 19-11-2017, 00:01
Viimane postitus: Nielander
  Kui vaim peaks tahtma ühendust võtta SuperHit80 28 18,438 06-03-2015, 19:48
Viimane postitus: Black Goat
  Vanavanaisa vaim Elessandra 2 3,449 26-10-2014, 13:20
Viimane postitus: torukoll
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,505 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Venna vaim kaitseb mind? pekine 6 4,874 17-12-2013, 14:08
Viimane postitus: Raibert IV
  Kodus kummitab cherry- 17 12,692 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 3,885 16-04-2013, 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Vaim surnuaiast? Helkuu 11 7,739 05-04-2013, 19:20
Viimane postitus: ParaHuviline
  Vaim või misasi? gfreak 12 6,687 26-08-2012, 12:31
Viimane postitus: põlduba

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat